>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzyń
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fenerbahce - Viesi
Typ: poniżej 120,5
Kurs: 2,64
Bukmacher: Fortuna

Nareszcie powraca najciekawsza liga na świecie, mowa tutaj oczywiście o Lidze mistrzów a dziś mamy 2 hity, ja jednak postanowiłem przenieść się do innej dyscypliny a mianowicie Siatkówka i liga mistrzyń. Dziś ostatnia kolejka i wiele już jest jasne ale również i wiele drużyn gra o coś.
Fenerbahce co prawda jeszcze nie może być pewna na 100% awansu z grupy bo musi wygrać aby wyjść z drugiego miejsca ale przyznajmy szczerze raczej nikt nie wyobraża sobie straty chociażby 1 punktu w dzisiejszym meczu. Przeciwniczki mają jedne ze słabszych w całej edycji ligi mistrzyń, wygrały do tej pory tylko 1 seta akurat ten 1 set ugrały z Polskim zespołem Budowlani Łódź.
Ja dziś ryzykuję wysokim kursem i stawiam, że gospodynie rozbiją zespół minimum 30 punktami co da nam under 120,5.
W pierwszym meczu Fenerbahce grające na wyjeździe wygrały zdecydowanie 3:0 do 10, 16 i 14 co dało nam 115 punktów.
Gospodynie mają w swoim składzie takie siatkarki jak J. Thompson, K. Robinson, N. Aydemir czy B. Toksoy goście nie mają takich zawodniczek w swoim składzie. W lidze tak słabej jakim jest liga Fińska przegrały już 8 spotkań.
Nie widzę innego rezultatu jak 3:0 a myślę, że tak niski under może siąść.

  164
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Paris Saint Germain
Typ: K. Mbappe strzeli gola w drugiej połowie
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niesamowite mecze czekają nas dzisiejszego wieczoru. Zarówno na Wanda Metropolitano, jak i na Signal Iduna Park. Dla nas to świetna okazja, żeby pochwalić się umiejętnościami przewidywania, choć w tej fazie przewidzieć cokolwiek to naprawdę nie lada sztuka. 
Ja sobie obrałem dość nietypowy kierunek, bo zazwyczaj nie bawię się w takie zdarzenia, ale na dziś jakoś wydaje mi się to całkiem niezła opcja. Stawiam, że Mbappe strzeli gola w drugiej części gry. Na początku chodziła mi po głowie myśl, że Francuz trafi do siatki w przeciągu 90 minut, jednak wydaje mi się z doświadczenia, że pierwsze połowy dzisiejszych meczów to będzie raczej badanie rywala i jak już to w drugiej części drużyny zagrają bardziej ryzykownie i będą chciały sobie wyrobić jakąś przewagę przed rewanżem, a mając do wyboru kurs ponad 4.00, a około 2.00 zdecydowanie korzystniejsza wydaje mi się pierwsza opcja ze strzelonym golem w drugiej połówce. 
Kylian umiejętnościami już chyba przerósł swojego kolegę z drużyny Neymara, jest to gracz co raz bardziej dojrzały i co najważniejsze wygląda na to, że ma "głowę" do zawodowego grania w piłkę na najwyższym światowym poziomie. Jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Ligue 1 z 15 trafieniami, a w Lidze Mistrzów z 5 golami jest obecnie 4 w tej samej kategorii. Strzelał gole w ostatnich dwóch meczach Paryżan, a w meczu z Amiens odpoczywał przed Champions League, aby maksymalnie zwiększyć koncentrację i siły na 1/8 Ligi Mistrzów. Z każdym rokiem Mbappe rośnie w siłę i uważam, że powoli nadchodzi jego czas, gdyż powoli w cień odchodzić będą Messi i Ronaldo. 
Myślę, że dziś są całkiem spore szanse, aby pokonał Romana Burki'ego patrząc na specyfikę ekipy z Dortmundu. Ustawienie 3-5-2 które ostatnio preferuje trener Favre jest idealnym ustawieniem dla graczy pokroju Francuza, czyli skrzydłowego, który często wciela się w rolę napastnika i na odwrót, więc zarówno Mbappe, jak i Neymar będą mieli okazję się wykazać. Biorąc pod uwagę, że obecnie młodszy z nich jest w lepszej formie, myślę że jest również sprytniejszy i bardziej żądny zwycięstw, a Brazylijczyk wraca dopiero do gry po u̶r̶o̶d̶z̶i̶n̶a̶c̶h̶  kontuzji.
Zobaczymy, jak będzie, ale bez wątpienia Kylian jest najprawdopodobniejszym graczem, który będzie zdobywał gole dla przyjezdnych, a mam nadzieję, że goli dziś nie braknie w starciu dwóch wielkich ekip.

  100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Godzina: 21:00

Spotkanie: Borussia Dortmund - PSG

Typ: X i BTS

Kurs: 3,95

Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00  odbędzie się spotkanie w  1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Borussi Dortmund  i PSG. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i spróbują strzelić jakiegoś gola w dzisiejszym spotkaniu, tak aby wypracować sobie jak najlepszą zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem w Paryżu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i dobra postawa w ostatnich spotkaniach wskazuje, że są delikatnym faworytem dzisiejszego spotkania. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane i ciężko wskazać w nim faworyta. Gospodarze muszą zagrać otwarcie, dlatego uważam, że goście strzelą jakiegoś gola z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:2  po bardzo ciekawym spotkaniu.

  100
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico - Liverpool
Typ: Liverpool nie przegra, a w meczu padnie poniżej 3,5 bramki
Kurs: 1,57
Bukmacher: forBET


Niby wraca Liga Mistrzów, a ja zupełnie nie mam pomysłu jak ugryźć bukmachera. Proszę jednak nie myśleć, że podaję typ na siłę. Jestem przekonany, że ma on szansę powodzenia. Czytam typy innych użytkowników oraz przeglądam ofertę i nic mnie nie przekonuje. Bo niby Liverpool faworytem, niby obie drużyny wiele bramek nie strzelają, niby drużyna Simeone słynie z zadziorności. Przejdę więc do pierwszego ale. Na pewno Liverpool jest faworytem, świetnie radzi sobie w lidze, jest obrońcą tytułu Ligi Mistrzów. Atletico 4 miejsce w lidze i 13 punktów straty do lidera, więc raczej poniżej oczekiwań. Czemu więc nie stawiam czystej dwójki? A no dlatego, że oglądając ostatnie mecze Liverpoolu mam wrażenie, że ich przeciwnicy już wchodząc na murawę skazują się na porażkę. Być może 25 zwycięstw na 26 możliwych powoduje, że przeciwnicy tracą głowę, tak jak choćby w ostatnim meczu napastnik Norwich. Zawodnik kanarków będąc sam na sam z Alisonem chyba spanikował i podał za lekko do kolegi z drużyny co wykorzystał brazylijski bramkarz. Nie chce odbierać niczego goalkeeperowi, ale takich sytuacji widziałem już kilka. Sam Liverpool wygląda jakby wiecznie oszczędzał siły na dalszą część sezonu. Pomimo znakomitego ataku większość meczów wygrywają strzelając 1 lub 2 bramki i nie forsując tempa. Myślę, że zdolności motywacyjne Simeone i atut własnego boiska może spowodować, że Liverpool nie będzie miał w tym meczu tak łatwo. Atletico przegrało w tym sezonie w lidze u siebie tylko w jednym meczu. Było to z Barceloną, a wynik jaki padł to 0:1. Co do małej ilości bramek to taki mi właśnie pachnie w tym meczu. Sądzę, że Atletico zaprezentuje nam obronę Częstochowy, a Liverpool mając rewanż u siebie też nie będzie za wszelką cenę dążył do zwycięstwa. Obawiam się tu piłkarskich szachów i wyniku 0:0. Co do klasycznej linii 2,5 bramki, za under bukmacherzy płacą około 1,5, więc nie ma szału. Można zaryzykować wspomniane przeze mnie 0:0 lub under 1,5. Kilka osób proponowało tu zakłady na kartki. Wydaje mi się, że to może być dobra droga, aczkolwiek mam jedno ale. Nasz Szymon Marciniak po dostaniu prztyczka w nos za mecz na mundialu, gdzie nie zdecydował się na skorzystanie z VARu prowadzi od tamtego czasu spotkania na bardzo dobrym poziomi. Przynajmniej ja nie pamiętam sytuacji w której popełniłby jakiś duży błąd. Moim zdaniem jest to sędzia, który jak to mówią inni arbitrzy ,,dobrze zarządza meczem". Jeśli piłkarze Atletico wyjdą za bardzo nabuzowani, to szybkie pokazanie kartki lub zdecydowana reprymenda Marciniaka może sprawić, iż poziom agresji spotkania ulegnie redukcji. Arbiter z Polski często pokazywał, że potrafi sobie radzić z takimi spotkaniami i nie zawsze sypie kartkami na prawo i lewo. Dlatego swój typ kieruję dziś w stronę tego, iż Liverpool nie przegra na Wanda Metropolitano, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola.

  100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Paris Saint Germain
Typ:  obydwie drużyny zdobędą bramki w obydwu połowach
Kurs: 6.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:  Doczekaliśmy się powrotu najlepszej ligi, czyli Ligi Mistrzów, dziś początek fazy pucharowej, na dzień dobry mamy świetnie zapowiadające się spotkanie pomiędzy BVB a PSG, dwie ultra ofensywne drużyny, obie kapitalnie rozpoczęły ten rok, strzelając odpowiednio Borussia 26 goli (liga + puchar) w 6 meczach, średnia 4,33 gola na mecz, natomiast PSG w tym roku zagrał już 13 spotkań (liga + puchar) i strzelił w nich 48 goli, czyli średnio 3,69. Tak, więc widać, ze potencjał w ataku po obu stronach kapitalny. Jednak tak jak obie drużyny słynną z dużej ilości strzelanych bramek tak też w dość łatwy sposób potrafią je tracić, BVB we wspomnianych 6 spotkaniach w tym roku straciło 11 goli, a Paryżanie w 13 meczach pozwolili się pokonać 14 razy, w tym nie zachowali czystego konta od 4 meczy. Bukmacherzy faworyzują drużynę gości, która jest co roku wymieniana w gronie faworytów do wygrania całej Ligi Mistrzów, jednak co roku zawodzą, natomiast Borussia jest bardzo nieobliczalna, poza tym zakontraktowali w zimie chyba najlepszy transfer jaki był możliwy, chodzi oczywiście o młodego Norwega Haalanda, który ma niesamowity instynkt strzelecki, myślę, że w najbliższych latach on jak i jego dzisiejszy rywal Mbappe będą wyznacznikiem światowej piłki jakimi są obecnie Cristiano Ronaldo oraz Messi. Podsumowując żaden wynik w tym spotkaniu mnie nie zaskoczy, osobiście liczę na mega ofensywne spotkanie z obu stron, myślę, że przede wszystkim Dortmund musi tutaj postawić wszystko na jedną kartkę, ponieważ rewanż w Paryżu może być piekielnie trudny i jeżeli nie pojadą tam z jakąś zaliczką, może być trudno o awans. Kursy na overy, btts co zrozumiałe zbite do granic możliwości, dlatego dla lepszego oglądania proponuję wyżej wymienione zakłady, nie są to jakieś mega pewniaki, ale jeżeli nie skończy się na jakimś nieprzewidzianym 0:0 to oba mają szansę na wejście, myślę, że kursy odzwierciedlają realne szanse na oba typy.

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Liverpool 
Typ: Liverpool i under 3,5 gola w meczu 
Kurs: 2,80
Bukmacher: Fortuna 
Analiza: 
Od dzisiaj zaczyna się ponownie zabawa z Ligą Mistrzów. Na placu boju pozostały już ekipy, które zdołały przejść fazę grupową. Teraz na zasadzie dwumeczów, gdzie słabszy kończy przygodę, a zwycięzca idzie do kolejnej rundy. Na początek pojedynek będącego w lekkim odwrocie Atletico z moim zdaniem głównym faworytem do wywalczenia tego tytułu Liverpoolem. Podopieczni Simeone w lidze w ostatnich 6 spotkaniach zdołali ugrać zaledwie 7 punktów (na 18 możliwych). Jednak Liga Mistrzów to inna bajka i Los Colchoneros zrobią wszystko, aby wywalczyć jak najlepszy wynik przed rewanżem w Liverpoolu (jak najlepszy, a więc spodziewam się gry aby nie stracić gola). Podopieczni Kloopa w tym sezonie imponują zarówno grą w ataku jak i obronie. Tercet Salah- Mane- Firmino to na chwilę obecną najlepszy atak świata. W obronie bramkostrzelny Van Dijk imponuje spokojem. W bramce równie dobrze radzi sobie Alisson. Stosunek bramek w angielskiej Premier League 61:15 mówi sam za siebie. Dopóki starczy sił miejscowym to będą bronić rezultatu 0:0. Moim zdaniem po trafieniu przez gości zabawa się skończy i przyjezdni będą kontrolować mecz do końca. Nie wykluczam również drugiego gola dla The Reds. Stawiam na wygraną graczy Kloopa oraz mniej niż 4 gole w tym spotkaniu. 

  100
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga mistrzów
godzina:21
Spotkanie: Atletico: Liverpool
Typ: otrzyma kartkę tomas partey
kurs:3
Bukmacher: etoto
Analiza:
Ja spróbuję rozgryźć dzisiejszą lm w ten sposób że dla Simeone najważniejsze to napewno nie stracić gola i coś ustrzelić w Liverpoolu. Osobą od czarnej roboty jest Tomas które w la Liga łapie kartkę prawie co dwa mecze w lm do tej pory 1. Myślę że w dzisiejszym meczu Liverpool będzie napierał, będzie dużo gry na połowie Atletico i Marciniak który często wyciąga kartonik po pierwszym faulu doceni spóźnionego tomasa.a ma za kim biegać ,salah czy mane, twardzi pomocnicy Liverpoolu myślę że gwarantują kartki dla Atletico i jedną z nich otrzyma tomas partey.

  100 
 
stanley-63 781,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico - Liverpool
Typ: wykorzystany rzut karny / Liverpool
Kurs: 6.35
Bukmacher: ETOTO

No cóż powiadają że kto póżno przychodzi sam sobie szkodzi , nie zdążyłem szybciej napisać i masz typ na rzut karny w tym meczu już został podany , o meczu ogólnie bardzo dużo analiz i z każda po trochu się zgadzam , ale głównym powodem co do samego karnego w tym meczu to jest oczywiście nasz Marciniak który wiadomo lubi się pokazać w meczu i mieć swoje zdanie , w tym sezonie zarówno w rozgrywkach naszej ligi jak i LM czy kwalifikacjach do LM i pucharze Polski wskazywał na 11 metr boiska , w LM w 3 meczach 2 karne , a ze typ na karny jak pisałem wcześniej zajęty do bardzo zaryzykuję i stawiam na karnego dla Liverpoolu i mało tego że strzelec tego karnego trafi ale cóż nie mogłem znależć typu że tylko przyznany karny dla Liverpoolu to biorę że i będzie z tego gol , pan Szymon sędziował 3 mecze z udziałem Liverpoolu i podyktował dla nich 3 karne , w sezonie 2018 / 19 i mecz PSG - Liverpool wynik 2:1 a jedyna bramka dla Liverpoolu była z karnego , sezon 2017/18 i mecz Liverpool - Spartak 7:0 i pierwsza bramka juz w 4 minucie gry z karnego tak więc widać że pan Szymon lubi Liverpool i kto wie czy i w tym meczu nie podaruje im karnego !

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom