>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [18.02 - 26.02.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:  Borussia Dortmund - PSG
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Czas na pierwsze spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na to spotkanie spróbuje pograć kartki. Sędzią tego widowiska będzie nam dobrze znany z hiszpańskich boiska Pan Mateu Lahoz, który właśnie w takich spotkaniach jak to dzisiejsze lubi być gwiazdą wieczoru. O tym Panu pisałem ostatnio kilka razy, że jest to sędzia, który nie boi się dawać kartek nawet za mniejsze przewinienia, a drobne dyskusje również potrafią zamienić się na kolor żółty czy nawet czerwony dla zawodników. Spójrzmy zatem na jego statystyki w Europejskich Pucharach jak i na domowym podwórku:





Pytanie brzmi czy piłkarze pozwolą temu Panu zabłysnąć w dzisiejszym spotkaniu?. Patrząc na moją propozycję to liczę, że tak. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w 2010 roku i było to dawno patrząc na przebieg czasu...
Myślę, że kartki zaczną się sypać gdy jedna z drużyn zacznie strzelać gole, a o to nie powinniśmy się chyba martwić bowiem na przeciwko siebie stają ekipy, który w ostatnich tygodniach są mocno w gazie jeśli chodzi o stwarzanie sytuacji i zamienianie ich na gole. 
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 15:23 przez ibisDyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie:  Borussia Dortmund - PSG
Typ: powyżej 5.5 żółtej kartki
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Czas na pierwsze spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na to spotkanie spróbuje pograć kartki. Sędzią tego widowiska będzie nam dobrze znany z hiszpańskich boiska Pan Mateu Lahoz, który właśnie w takich spotkaniach jak to dzisiejsze lubi być gwiazdą wieczoru. O tym Panu pisałem ostatnio kilka razy, że jest to sędzia, który nie boi się dawać kartek nawet za mniejsze przewinienia, a drobne dyskusje również potrafią zamienić się na kolor żółty czy nawet czerwony dla zawodników. Spójrzmy zatem na jego statystyki w Europejskich Pucharach jak i na domowym podwórku:





Pytanie brzmi czy piłkarze pozwolą temu Panu zabłysnąć w dzisiejszym spotkaniu?. Patrząc na moją propozycję to liczę, że tak. Obie ekipy mierzyły się ze sobą w 2010 roku i było to dawno patrząc na przebieg czasu...
Myślę, że kartki zaczną się sypać gdy jedna z drużyn zacznie strzelać gole, a o to nie powinniśmy się chyba martwić bowiem na przeciwko siebie stają ekipy, który w ostatnich tygodniach są mocno w gazie jeśli chodzi o stwarzanie sytuacji i zamienianie ich na gole. 
Dla mnie głupotą jest granie zakładów na żółte kartki , gdzie 2 żółta dla zawodnika i czerwona kartka nie jest liczona do zakładu. Już lepiej postawić po mniejszym kursie i zagrać zakład na kartki , gdzie czerwo liczone jest podwójnie.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 18 lutego 2020 15:52 przez tarki_16

Dla mnie głupotą jest granie zakładów na żółte kartki , gdzie 2 żółta dla zawodnika i czerwona kartka nie jest liczona do zakładu. Już lepiej postawić po mniejszym kursie i zagrać zakład na kartki , gdzie czerwo liczone jest podwójnie.
Nie bardzo rozumiem to co napisales ? Przecież napisał że gra na kartki więc w czym widxisz problem ? ????????‍♂
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 16:41 przez cinas89

Nie bardzo rozumiem to co napisales ? Przecież napisał że gra na kartki więc w czym widxisz problem ? ????????‍♂
W Sts liczą się tylko żółtka,  czerwona nie 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham Hotspur - RB Lipsk
Typ: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2,5 - NIE
Kurs: 1.82   
BukmacherFortuna
Analiza:
W środowy wieczór Tottenham podejmie RB Lipsk na przepięknym Tottenham Hotspur Stadium w pierwszym meczu 1/8 LM. Będzie to pierwsze spotkanie obydwu ekip w europejskich pucharach. Wszyscy (lub zdecydowana większość) widzi tutaj grad bramek. Ja jestem zdecydowanie innego zdania. Bowiem będzie to pierwszy mecz a nie rewanż, a do tego ekipa Mourinho gra u siebie. A kto jak kto, ale The Special One wie jak ważne jest aby w pierwszym meczu rozgrywanym u siebie nie stracić bramki. Dlatego nie raz ustawiał taktykę swojego zespołu pod tzw. "autobus" przed polem karnym i grę z kontry. Dodatkowo potencjał ofensywny jego ekipy jest poważnie osłabiony. Zabraknie: Kane'a, Sona, Sissoko oraz Foytha a pod znakiem zapytania stoi występ Lameli. Zdecydowanie dłuższa jest lista wykluczonych piłkarzy w zespole RB Lipsk. Dayot Upamecano, który zbiera bardzo dobre oceny za występy musi pauzować za kartki. Ponadto z gry wykluczeni są: Adams, Kampl, Konate i  Orban. Lipsk, pokonując w sobotę Werder, przerwał tym samym serię czterech meczów bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. Warto nadmienić, że Koguty są niepokonane od siedmiu spotkań a w niedziele ograli ale nie bez problemów w wyjazdowym pojedynku Aston Ville. Mourinho cytowany przez BBC w swoim stylu wypowiedział się o rywalu, wbijając mu małą szpilkę: "Lipsk ma moc bardzo dobrej drużyny, z bardzo dobrymi zawodnikami. Choć są klubem bez historii...". I tutaj nie można się z nim nie zgodzić. Tottenham i Mourinho mają za sobą lata doświadczeń na arenie europejskiej. Czy młodziutki, bo 32-letni Negelsmann i jego Lipsk będą wstanie przeciwstawić się takiemu strategowi jak The Special One? Szczerze to wątpię w to ale nie zdziwi mnie jeśli w pierwszym meczu padnie bezbramkowy remis, choć osobiście typuję skromną wiktorię gospodarzy.
 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Borussia Dortmund - Paris Saint Germain
K. Mbappe strzeli gola w drugiej połowie @4.10 Fortuna  
 ​
Niesamowite mecze czekają nas dzisiejszego wieczoru. Zarówno na Wanda Metropolitano, jak i na Signal Iduna Park. Dla nas to świetna okazja, żeby pochwalić się umiejętnościami przewidywania, choć w tej fazie przewidzieć cokolwiek to naprawdę nie lada sztuka. 
Ja sobie obrałem dość nietypowy kierunek, bo zazwyczaj nie bawię się w takie zdarzenia, ale na dziś jakoś wydaje mi się to całkiem niezła opcja. Stawiam, że Mbappe strzeli gola w drugiej części gry. Na początku chodziła mi po głowie myśl, że Francuz trafi do siatki w przeciągu 90 minut, jednak wydaje mi się z doświadczenia, że pierwsze połowy dzisiejszych meczów to będzie raczej badanie rywala i jak już to w drugiej części drużyny zagrają bardziej ryzykownie i będą chciały sobie wyrobić jakąś przewagę przed rewanżem, a mając do wyboru kurs ponad 4.00, a około 2.00 zdecydowanie korzystniejsza wydaje mi się pierwsza opcja ze strzelonym golem w drugiej połówce. 
Kylian umiejętnościami już chyba przerósł swojego kolegę z drużyny Neymara, jest to gracz co raz bardziej dojrzały i co najważniejsze wygląda na to, że ma "głowę" do zawodowego grania w piłkę na najwyższym światowym poziomie. Jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Ligue 1 z 15 trafieniami, a w Lidze Mistrzów z 5 golami jest obecnie 4 w tej samej kategorii. Strzelał gole w ostatnich dwóch meczach Paryżan, a w meczu z Amiens odpoczywał przed Champions League, aby maksymalnie zwiększyć koncentrację i siły na 1/8 Ligi Mistrzów. Z każdym rokiem Mbappe rośnie w siłę i uważam, że powoli nadchodzi jego czas, gdyż powoli w cień odchodzić będą Messi i Ronaldo. 
Myślę, że dziś są całkiem spore szanse, aby pokonał Romana Burki'ego patrząc na specyfikę ekipy z Dortmundu. Ustawienie 3-5-2 które ostatnio preferuje trener Favre jest idealnym ustawieniem dla graczy pokroju Francuza, czyli skrzydłowego, który często wciela się w rolę napastnika i na odwrót, więc zarówno Mbappe, jak i Neymar będą mieli okazję się wykazać. Biorąc pod uwagę, że obecnie młodszy z nich jest w lepszej formie, myślę że jest również sprytniejszy i bardziej żądny zwycięstw, a Brazylijczyk wraca dopiero do gry po u̶r̶o̶d̶z̶i̶n̶a̶c̶h̶  kontuzji.
Zobaczymy, jak będzie, ale bez wątpienia Kylian jest najprawdopodobniejszym graczem, który będzie zdobywał gole dla przyjezdnych, a mam nadzieję, że goli dziś nie braknie w starciu dwóch wielkich ekip.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Według mnie Paryż wygra w tym roku LM.

Oni w tej Ligue 1 grają niby co weekend, ale to wszystko dla tej ekipy to jak jakieś treningi w różnych częściach Francji. Tam nie ma emocji, ze sie pokona Lyon, czy Monaco. Emocje w Paryzu beda dzisiaj. Od przegranego ( btw. nie wiem do dzis jak to sie stalo ) w absolutnie debilowaty sposob rewanzu z MU w zeszlym roku emocje w stolicy Francji sie skonczyly i wracaja znow dzisiaj. Mysle, że Tuchel i cala ekipa wie, ze po tych popisach jakie zrobili z odpadaniem w rewanzach po tych pierwszych meczach, ktore ich stawialy w idealnej pozycji w ostatnich latach w tym roku nie ma absolutnie jednego miejsca na blad. Dzis w Dortmundzie trzeba wyjsc na pelnym ogniu i wygrac ten mecz, a we Francji drugi raz wygrac. BVB to druzyna niezla, ktora ma jakies tam teraz lekkie przebudzenie z forma dzieki Haalandowi, ale ogolnie to jest sredniak. Tam nie ma takiej jakosci jak w Paryzu. Wiadomo, ze kibice robia robote i stadion, ale ja uwazam, ze PSG jest juz tak bardzo doswiadczony w ostatnich latach czego nie nalezy robic, ze dzis wygraja ten mecz.

PSG WIN @ 2,33 betfan
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dortmund - PSG 2:1 (0:0)
obydwie drużyny zdobędą bramki w obydwu połowach, @7,50 Unibet
  
obydwie drużyny zdobędą powyżej 1,5 gola, @3,35 Unibet  

Doczekaliśmy się powrotu najlepszej ligi, czyli Ligi Mistrzów, dziś początek fazy pucharowej, na dzień dobry mamy świetnie zapowiadające się spotkanie pomiędzy BVB a PSG, dwie ultra ofensywne drużyny, obie kapitalnie rozpoczęły ten rok, strzelając odpowiednio Borussia 26 goli (liga + puchar) w 6 meczach, średnia 4,33 gola na mecz, natomiast PSG w tym roku zagrał już 13 spotkań (liga + puchar) i strzelił w nich 48 goli, czyli średnio 3,69. Tak, więc widać, ze potencjał w ataku po obu stronach kapitalny. Jednak tak jak obie drużyny słynną z dużej ilości strzelanych bramek tak też w dość łatwy sposób potrafią je tracić, BVB we wspomnianych 6 spotkaniach w tym roku straciło 11 goli, a Paryżanie w 13 meczach pozwolili się pokonać 14 razy, w tym nie zachowali czystego konta od 4 meczy. Bukmacherzy faworyzują drużynę gości, która jest co roku wymieniana w gronie faworytów do wygrania całej Ligi Mistrzów, jednak co roku zawodzą, natomiast Borussia jest bardzo nieobliczalna, poza tym zakontraktowali w zimie chyba najlepszy transfer jaki był możliwy, chodzi oczywiście o młodego Norwega Haalanda, który ma niesamowity instynkt strzelecki, myślę, że w najbliższych latach on jak i jego dzisiejszy rywal Mbappe będą wyznacznikiem światowej piłki jakimi są obecnie Cristiano Ronaldo oraz Messi. Podsumowując żaden wynik w tym spotkaniu mnie nie zaskoczy, osobiście liczę na mega ofensywne spotkanie z obu stron, myślę, że przede wszystkim Dortmund musi tutaj postawić wszystko na jedną kartkę, ponieważ rewanż w Paryżu może być piekielnie trudny i jeżeli nie pojadą tam z jakąś zaliczką, może być trudno o awans. Kursy na overy, btts co zrozumiałe zbite do granic możliwości, dlatego dla lepszego oglądania proponuję wyżej wymienione zakłady, nie są to jakieś mega pewniaki, ale jeżeli nie skończy się na jakimś nieprzewidzianym 0:0 to oba mają szansę na wejście, myślę, że kursy odzwierciedlają realne szanse na oba typy.

Atletico - Liverpool 1:0 (1-2 żk)
Liverpool DNB, @1,56 Unibet
  
Atletico powyżej 1,5 kartki, @1,48 Unibet  

Ciężki mecz do typowania, teoretycznie Liverpool powinien to wygrać, ale...to dopiero pierwsze spotkanie + mają mają rewanż na Anfield Road co jest sporym hendicapem, Atletico ostatnio w nie najlepszej formie, tracą mnóstwo punktów w lidze , odpadli z Pucharu króla z Leonesą, są bliscy wypadnięcia poza top 4 w La Liga, ale właśnie to może tez być taki mecz na przełamanie, dlatego podoba mi się typ na kartki dla gospodarzy podany przez @ranczo0123 muszą dzisiaj ostro postawić się Liverpoolowi, jeżeli chcą zatrzymać ekipę Kloppa, który stworzył niesamowitą maszynkę do wygrywania. Ich przewaga w Premier League i tylko 2 stracone punkty od początku sezonu robią niesamowite wrażenie. To jest jednak Liga Mistrzów, są "tylko" 2 mecze, dlatego liczę, że Liverpool już dzisiaj zagra na 100% i w najgorszym wypadku zremisuje, dlatego proponuję zakład ze zwrotem w przypadku remisu. Zastanawiałem się jeszcze nad rożnymi w tym meczu, ale to chyba za duża loteria.
 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Tottenham - Leipzig - poniżej 2,5 @2,16 fortuna  

Ciężko wskazać faworyta tego meczu. Oba zespoły na podobnym poziomie mające swoje problemy. Jest to pierwszy mecz tej rundy fazy pucharowej i nie spodziewam się tutaj otwartej gry z dużą ilością bramek a raczej spokojnego meczu gdzie każda z drużyn będzie chciała grać bezpiecznie aby przede wszystkim nie stracić bramki i nie postawić się w trudnej sytuacji przed rewanżem. Mourinho znany jest, że jego zespoły potrafią bardzo defensywnie grać i nie tracić przy tym wielu bramek. Natomiast w ofensywie nieobecny przez kontuzje będzie najlepszy strzelec drużyny Kane co będzie dużym osłabieniem zwłaszcza przy braku odpowiedniego zastępstwa na jego poziomie i pozycji. Lipsk jest bardziej usposobioną ofensywnie drużyną i w ich meczach często pada wiele goli, ale tak to wygląda w lidze czy w fazie grupowej LM gdzie był większy margines błędu a tutaj taki margines jest nie wielki i raczej przez to nie pozwolą sobie na luźniejszą/ofensywniejszą grę aby narazić się na kontrę i głupio stracić bramkę komplikując sobie sytuację tego dwumeczu. Jako mały punkt odniesienia można podać ich ważny mecz niedawno w lidze z Bayernem gdzie skończyło się bezbramkowym remisem. Jak dla mnie kurs lekko przesadzony biorąc pod uwagę stawkę tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Tottenham - RB Lipsk
Tottenham lub remis 
@1.51 fortuna 

Po dzisiejszym dniu ciężko typować zwycięzców bo bez wątpienia Atletico jak i Borussia za faworytów uwazani nie byli. Ciekawy mecz jutro szykuje nam się na Tottenham Hotspur Stadium bo spotykają się dwie overowe drużyny. Ryzykowne jest stawianie na bramki w LM więc ja dzis gram że gospodarze tego meczu nie przegraja. Tottenham jest bardzo mocny na własnym stadionie, na ostatnie 10 spotkań przegrali 2 z Liverpoolem i z Chelsea. Uwazam że obie te drużyny są półkę wyzej od Lipska i że niesamowicie trudno będzie wywieźć 3 punkty niemieckiemu klubowi który ostatnio nie jest w swojej optymalnej formie co pokazują przecietne mecze w lidze. Zupełnie w innych nastrojach są piłkarze gospodarzy którzy po słabym okresie zaczęli punktowac w premier League i i wskoczyli do top5. Uwazam że 1x to bardzo prawdopodobny scenariusz bo Tottenham doskonale zdaję sobie sprawę z wagi pierwszego meczu i wiedzą co muszą zrobić żeby pierwszeństwo gry u siebie traktowane było jako przywilej i żeby do rewanżu przystąpić zdecydowanie spokojniej. Gospodarze są bardziej ograni w tych rozgrywkach i to też zachęca mnie do pogrania tego zdarzenia. Moim zdaniem Tottenham stać na zwyciestwo na swoim terenie i warto iść w ich stronę. 
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Atalanta - Valencia       
Obie drużyny strzelą gola 1.66 @efortuna

Atalanta gra u siebie bardzo ofensywną piłkę, ale przez to również traci bramki. Mimo tego, że w ostatnim spotkaniu z Romą, która grała fatalną piłkę, defensywa Atalanty popełniła błąd, (głównie Palomino) po czym po szybkim przejęciu bramkę strzelił Edin Dżeko. Myślę, że wyjdą oni w tym meczu nastawieni ofensywnie, ponieważ taki styl im najbardziej odpowiada. Valencia natomiast radzi sobie średnio w pucharze oraz lidze, natomiast gdy przychodzi Liga Mistrzów są w stanie się zmobilizować i uzyskać dobry wynik. Przypomnę, że to Valencia nieoczekiwanie wyszła z pierwszego miejsca z grupy w której miała takie zespoły jak Chelsea czy Ajax. Ze składu wypada Gabriel Paulista z powodu zawieszenia. Uważam, że Valencia posiada piłkarzy, którzy mogą przeciwstawić się Atalancie i wywieźć ze Stadio Atleti Azzurri d’Italia dobry wynik. 
 
W 0

werix7

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham Hotspur - RB Lipsk
Typ: Tottenham
Kurs: 2.75 (Fortuna)

Zapowiada się niezwykle emocjonujący i zacięty mecz, jednak myślę że ekipa Jose Mourinho nie pozwoli wywieść ekipie z Lipska nawet 1 pkt. Po przegranym finale w ubiegłym sezonie są głodni rewanżu. Prezentują obecnie bardzo dobrą formę, na 7 rozegranych ostatnich spotkań odnieśli 5 zwycięstw i dwa remisy. 3 punkty udało im się nawet zdobyć na własnym stadionie w meczu przeciwko Manchester City. Mimo kontuzji Harry'ego Kane i Sona posiadają w szeregach mocnego Deli Alii, Bergwijna czy Lucasa Moura. RB Lipsk przyjedzie do Anglii z bardziej osłabionym składem, zabraknie m.in. Dayota Upamecano, Tylera Adamsa, Kevina Kampla, Ibrahimę Konate i Williego Orbana. W ostatnich 7 meczach udało im się wygrać tylko 3 razy, przegrali 2 spotkania i 2 zremisowali. Za wygraną Tottenhamu oczywiście przemawia również gra na własnym stadionie. Myślę, że będzie 2:0 lub 2:1. 

 
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Atalanta- Valencia
x2 Fortuna

Witam, czy tylko mi się wydaje,że druzyna nietoperzy jest tu bardzo niedoceniana?
Przecież wystarczy spojrzeć ,ze ograli na wyjezdzie foworyzowany Ajax po kursie ponad 5.
Wlosi sa malo doswiadczeni w tych rozgrywkach, a hiszpanie moze nie zachodza daleko ale to zespoł klasowy, z bogatym cv na koncie w Europie. x2 po ok 2.3 w zasiegu Valenci. Gospodarze podejrzewam nabija mnostwo roznych bijac w hiszpanski mur.
Co prawda ostatnie wyniki Valencii nie powalaja ale oni szykuja sie na LM, w listopadzie i grudniu Valencia grala bardzo skutecznie, teraz w tym roku doszy jakies puchary Krola i nie latwe mecze w lidze, jest kilka kontuzji jednak uwazam ,ze to nadal lepszy zespol anizeli Bergamo.

Prosze o opinie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 lutego 2020 14:11 przez dj_jonesAtalanta- Valencia
x2 Fortuna

Witam, czy tylko mi się wydaje,że druzyna nietoperzy jest tu bardzo niedoceniana?
Przecież wystarczy spojrzeć ,ze ograli na wyjezdzie foworyzowany Ajax po kursie ponad 5.
Wlosi sa malo doswiadczeni w tych rozgrywkach, a hiszpanie moze nie zachodza daleko ale to zespoł klasowy, z bogatym cv na koncie w Europie. x2 po ok 2.3 w zasiegu Valenci. Gospodarze podejrzewam nabija mnostwo roznych bijac w hiszpanski mur.
Co prawda ostatnie wyniki Valencii nie powalaja ale oni szykuja sie na LM, w listopadzie i grudniu Valencia grala bardzo skutecznie, teraz w tym roku doszy jakies puchary Krola i nie latwe mecze w lidze, jest kilka kontuzji jednak uwazam ,ze to nadal lepszy zespol anizeli Bergamo.

Prosze o opinie.

Po wczorajszych ''niespodziankach'' futbol pokazał po raz kolejny, że wszystko jest możliwe. Valencia jedzie na bardzo trudny teren ale nie ma rzeczy nie możliwych, a tym bardziej takich, że Valencia nie jest w stanie wywieźć choć remisu. Atalanta to obecnie bramkostrzelna ekipa, a tym bardziej w spotkaniach domowych. Nietoperze, a w szczególności linia obrony gości musi dzisiaj zagrać na 110% swoich możliwości jeśli chce tutaj ugrać korzystny wynik. 

Tak wygląda kadra Valencii na to spotkanie:
 

Bramkarze: Jaume, Rivero, Cillessen;

Obrońcy: Wass, Gayà, Jaume Costa, Diakhaby, Mangala, G. Molina, Correia;

Pomocnicy: Kondogbia, Parejo, Soler, Ferran, Guedes, Czeryszew;

Napastnicy: Maxi Gómez, Gameiro, Sobrino.

Na pewno sporym brakiem jest absencja Rodrygo , który leczu uraz. Valencia mimo to pokazywała, że jest w stanie strzelać gole. 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Tottenham - RB Leipzig
under 3.5 gola
1.46
Fortuna  
Typ myślę do dubla w sam raz. Obie drużyny nie wystapią w najlepszych składach. Tottenham będzie miał osłabienia w ofensywie, Lipsk przede wszystkim w defensywie. Lipsk od jakiegoś czasu gorzej radzi sobie w meczach wyjazdowych i nie strzela w tych spotkaniach dużo bramek (jedna bramka w 3 meczach w tym roku), a Timo Werner nie strzelił bramki już od miesiąca. Gospodarze ostatnio nie mieli co prawda problemów ze strzelaniem bramek,  ale ich rywale to drużyny o mniejszym potencjale niż Lipsk. Poza tym ofensywnie osłabiony Tottenham będzie miał z pewnością trudniej ze strzelaniem goli. Taki under jest według mnie dość pewnym zakładem, gdyż w pierwszych meczach w fazie pucharowej drużyny od razu nie skaczą sobie do gardeł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tottenham - RB Leipzig
T. Werner powyżej 1.5 celnych strzałów @2.00
    
etoto
Timo Werner napastnik RB Leipzig, o którego w letnie okienko transferowe będą zabiegać największe europejskie kluby, a to za sprawą znakomitych statystyk.
W Bundeslidze na 22 rozegrane mecze strzelił 20 goli.  W Lidze Mistrzów ma 3 bramki, a dziś stanie przed okazją poprawienia tego wyniku. W Bundeslidze w 22 meczach oddał łącznie 91 strzałów z czego 46 w światło bramki. Podsumowując wszystkie rozgrywki, to średnio oddaje 3,8 strzałów na mecz. 
Znakomity napastnik, który udowadnia swoją wartość. Na pewno czuje olbrzymi głód strzelecki, ponieważ od pięciu spotkań nie umieścił piłce w siatce przeciwników. 
 
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jak dobrze pamiętam to w meczu Atalanty z Fiorentiną to komentatorzy mówili, że Atalanta wykonuję najwięcej strzałów i sytuacji pod bramkowych na bramkę rywala w europie i tylko City jest od nich w tym lepsze, dodając do tego, że jest to spotkanie w LM u siebie pełnym składem grając przeciwko mega osłabionym kadrowo zespołem jakim jest obecnie Valencia spodziewam się włoskiej nawałnicy co będzie skutkowało bramkami i rzutami rożnymi gospodarzy wierzę w ich skuteczność. Remis w tym spotkaniu równa się przegranej gospodarzy.
Osobiście będę szedł w wygraną gospodarzy jak i ich rożne.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tottenham - Lipsk 0:1
powyżej 2,5 gola, @1,84 Unibet
  

Obie drużyny osłabione, szczególnie jeśli chodzi o Koguty to nie zagrają ich dwaj najlepsi piłkarze Kane oraz Son, a dodatkowo w zimie odszedł Eriksen, który przeniósł się do Interu. W tej edycji Ligi Mistrzów padają same overowe wyniki 4:2 z Olympiakosem, 5:0 z Crveną Zvezdą czy kompromitacja z Bayernem 2:7, w meczach ligowych też z reguły wyniki są kilkubramkowe, Lipsk mimo, że debiutuje na tym etapie Champions League to myślę, że na pewno stać ich na strzelenie w Londynie przynajmniej jednego gola, Tottenham ostatnio notuje serię 7 meczy bez porażki, ostatni raz przegrali miesiąc temu z Liverpoolem, natomiast goście ostatnio trochę zwolnili, jednak ciągle są w czubie Bundesligi, tracąc tylko punkt do Bayernu. po grze Kogutów widać, że dla Mourinho dobrze zrobiła przerwa od trenerki, już nie stawia "swojego autobusu" i gra topornie byle wygrać 1:0, liczę, że dzisiaj zobaczymy bramki po obu stronach, żeby tylko został szybko otwarty mecz poprzez strzelenie gola przez którąś z drużyn, dla dobra widowiska lepiej, żeby pierwsi gola stracili gospodarze, wtedy może być fajny ofensywny spektakl do jakiego przyzwyczaili w tym sezonie gracze Spurs.

Atalanta - Valencia 4:1
obie strzela, @1,64 Unibet
  

Atalanta gra bardzo fajną ofensywną piłkę, w samej Serie A strzelili 63 gole w 24 meczach, ale z racji, że mocno grają do przodu to siłą rzeczy nadziewają się na kontry i tych bramek też tracą dość sporo, bo 32. W Lidze Mistrzów aż tak kolorowo już nie jest w 6 meczach grupowych strzelili tylko 8 a stracili 12 bramek, warto jednak dodać, ze dokonali rzeczy niemożliwej, po pierwszych 3 spotkaniach mieli na koncie 0 pkt i zajmowali ostatnie miejsce, jednak w serii rewanżowej zdobyli 7 oczek i zakończyli rywalizację na 2 miejscu zsyłając Szachtar do Ligi Europy, zresztą to właśnie ich pokonali w delegacji 0:3. Valencia co było dla wielu zaskoczeniem wygrała swoją grupę wyprzedzając Chelsea oraz Ajax, jednak nadmienić trzeb, że była to bardzo wyrównana grupa, pierwsza trójka miała 11, 11 i 10 pkt. Valencia jedzie mocno osłabiona do Włoch, jednak jest na pewno bardziej doświadczoną drużyną niż Atalanta, dlatego liczę, że stać ich na strzelenie przynajmniej gola, Atalanta jeżeli tylko zagra to co lubi najbardziej, czyli atak, atak i jeszcze raz atak to również powinna pokonać bramkarza Nietoperzy.

 
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Środowa Liga Mistrzów!

Inauguracja fazy pucharowej Ligi Mistrzów już za nami. Po wtorkowych spotkaniach czas na drugi dzień zmagań!

Rewelacja Ligi Mistrzów

W pierwszym środowym meczu rewelacja drugiej części fazy grupowej Atalanta zmierzy się ze zwycięzcą grupy H - Valencią! Awans Atalanty do fazy pucharowej Ligi Mistrzów był największym zaskoczeniem tych rozgrywek. Po trzech spotkaniach ekipa z Bergamo miała na koncie zero punktów! Mecz zapowiada się na bardzo wyrównane widowisko. Biorąc pod uwagę formę w obecnym sezonie w roli niewielkiego faworyta można stawiać Atalantę. W ostatnich czterech ligowych spotkaniach włoski zespół zdobył 10 punktów, strzelając aż 13 bramek! Podopieczni Gian Piero Gasperiniego są w tym sezonie Serie A najskuteczniejszym zespołem w lidze

W zupełnie innych nastrojach znajduje się zespół Valencii: w ostatnich 4 meczach wygrał tylko jeden mecz! Popularne „Nietoperze” przystąpią do meczu osłabione, z powodu kontuzji nie zagra Piccini, Vallejo i Garay.

Atalanta i Valencia nie rywalizowały ze sobą jeszcze w europejskich pucharach. Środowy mecz będzie pierwszym meczem o stawkę między tymi zespołami Obie drużyny prezentują ofensywne usposobienie gry i środowe spotkanie może być bardzo otwartym starciem! Według legalnego polskiego bukmacher BETFAN faworytem do zwycięstwa jest Atalanta.

Słodko-gorzkie „Koguty”

W drugim starciu finalista zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów - Tottenham spotka się z wiceliderem niemieckiej Bundesligi - RB Lipsk.

Dla Tottenhamu faza grupowa Ligi Mistrzów miała słodko gorzki smak, „Koguty” mimo dotkliwych porażek `z Bayernem (2:7 i 1:3) nie miały większego problemu z awansem do fazy pucharowej. RB Lipsk zapewnił sobie awans niewielkim nakładem sił, ze względu na korzystne losowanie, niemiecka grupa nie należała do najtrudniejszych.

Tottenham cały czas szuka swojej formy po zmianie trenera. Pod wodzą Jose Mourinho fani „Kogutów” notują prawdziwą sinusoidę nastrojów.  W ostatnich 5 meczach zespół z Londynu notował dobre wyniki, 4 zwycięstwa i tylko 1 remis.

RB Lipsk kończył pierwszą rundę rozgrywek w Niemczech na pierwszym miejscu w tabeli, ale po kilku słabszych meczach na pozycji lidera usadowił się Bayern, z którym jednak Lipsk niedawno zremisował, co należy uznać za duży sukces. Bawarczycy w tym momencie prezentują świetną formę.

Tottenham przystąpi do meczu bardzo osłabiony, wciąż kontuzję leczy Harry Kane, a zastępującego go w ataku Sona czeka operacja złamanej ręki. Może brakować mocy w ofensywie, na braki w ataku nie może narzekać Lipsk. Cały i zdrowy jest Werner, który strzelił w tym sezonie Bundesligi aż 20 bramek!

Według BETFAN nieznacznym faworytem do zwycięstwa jest Tottenham, na zwycięstwo którego wystawił specjalny podwyższony kurs!

Będzie ciekawie!

 
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Tottenham – Lipsk Typ: Tottenham lub remis @  1,48 STS Hit dnia

W dzisiejszym meczu poszedłbym w stronę Tottenhamu.  W dzisiejszym meczu nie zagrają dwie największe gwiazdy londyńskiego zespołu. Harry Kane jest niedysponowany od dłuższego czasu. Son wypadł ledwie dwa dni temu i jest to bardzo duże osłabienie zespołu. Najprawdopodobniej zagra dzisiaj w ataku Lucas. Trzeba przyznać, że ostatnio Tottenham jest bardzo dobrej formie. Ostania porażkę było spotkanie z Liverpoolem. Od  siedmiu meczów Tottenham nie przegrał spotkania. Dzięki swojej dobrej dyspozycji odbudowali pozycje lidze angielskiej. Są już na 5 miejscu i tracą zaledwie 1 punkt do Chelsea. Teraz pora na zwycięstwo i awans do kolejnej rundy w lidze mistrzów. Przemawiają za nimi doświadczenie turniejowe. W poprzednim sezonie zrobili wynik ponad stan. W tym sezonie mało kto spodziewa się podobnego rezultatu, ale awans do kolejnej rundy jest prawdopodobny. Rywal jest jak najbardziej w zasięgu. Jeżeli Tottenham myśli poważnie o awansie powinien nie przegrać meczu u siebie. Koguty bardzo dobrze prezentują się na swoim boisku. Obawiam się dyspozycji obrony Tottenhamu, nie jest ona szczelna. Tracą wile bramek. Do bramki wrócił już Lloris jednak i tak nie prezentuje się tak dobrze. Dodatkowo Lipsk jest bardzo mocny w ofensywie. Nagelsmann bardzo mocno rotuje składem. ostatni mecz ligowy to wysokie zwycięstwo u siebie z Werderm 3:0. Jednak generalnie dyspozycja Lipska w ostatnim czasie jest gorsza. Pięć ostatnich spotkań to zaledwie jedna, wspomniana wygrana. Fakt ostatni mecz wygrali, ale poprzednie mecze nie napawają optymizmem. Dwie porażki z Eintachtem oraz remisy  Moenchengladbach oraz Bayernem. Lipsk ostatni swój mecz wyjazdowy wygrał w grudniu. Oczywiście mieliśmy przerwę świąteczna, ale to i tak długi okres. Zastanawiam się co zagrać. Raczej możemy spodziewać się kilku bramek w tym spotkaniu. Słaba obrona Tottenhamu i mocna ofensywa Lispka, więc można spodziewać się kilku bramek. Zdecydowałem się jednak na opcję bezpieczniejszą. Jak wspomniałem Tottenham u siebie jest mocny a Lipska na wyjdzie słabiej wygląda. Myślę, ze te tendencje zostaną potrzymane w dzisiejszym spotkaniu. Myślę, że kluczowym aspektem będzie doświadczenie turniejowi weźmie górę i Tottenham nie przegra u siebie dzisiaj. Mourinho nie pozwoli na porażkę w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom