>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ja przegrywam, Ty wygrywasz!

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 15 lutego 2020 21:35 przez successfulNiesamowite! Kolejny traf!
Jak "niesamowite"? ???? Przecież taka gra to matematyka a nie wiedza. Nawet mój kilkuletni chrześniak by na tym zarobił ????
Fajny kurs na to zdarzenie wystawił STS, oby tak dalej! ????
A Tobie serdecznie dziękuję za częste odwiedziny, doping i ściskanie kciuków.

Kończymy dzień jak zwykle z dobrym rezultatem. Jutro lecimy dalej. ???? A teraz wszystkim dobranoc i... wysokich wygranych nocą. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 38/ poziom 1

Bukmacher: Forbet

Piłka nożna - Wlochy/ Serie A
Udinese - Hellas Verona
Data: 16.02.2020  g.12:30
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,55 (0-0)  

Stawka: 1j
EWK: 2,24j
W portfelu: 1,169,03j
Saldo: +169,03j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 38/ poziom 2

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Niemcy/ 2.Bundesliga
Erzgebirge - Holstein Kiel
Data: 16.02.2020  g.13:30
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,70  

Stawka: 2j
EWK: 4,75j
W portfelu: 1,171,78j
Saldo: +171,78j
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dzień zaczyna się świetnie ale to już nie dziwi. Do wszystkiego można się przyzwyczaić ????
A tak na marginesie, zagadka. Trzy mecze o 13:30 na zapleczu Bundesligi. I tylko w tym meczu padł gol do przerwy.
Dlaczego wybrałam właśnie "ten"? Warto przejrzeć statystyki, może ktoś zainteresowany znajdzie odpowiedź? Przenosimy się do Genui.
Spróbujemy tam coś ugrać chociaż może paść więcej bramek.

Progresja nr 39/ poziom 1

Bukmacher: Forbet

Piłka nożna - Włochy/ Serie A
Sampdoria - Fiorentina
Data: 16.02.2020  g.15:00
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,55 (0-3)  

Stawka: 1j
EWK: 2,24j
W portfelu: 1,170,78j
Saldo: +170,78j
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Drodzy Państwo, przenosimy się na Estadio Ramon de Carranza na mecz lidera drugiej ligi hiszpańskiej. Tam spróbujemy poszukać szczęścia ????

Progresja nr 39/ poziom 2

Bukmacher: STS

Piłka nożna - Hiszpania/ La Liga 2
Cadiz - Malaga
Data: 16.02.2020  g.16:00
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,65 (0-0)  

Stawka: 2j
EWK: 4,66j
W portfelu: 1,168,78j
Saldo: +168,78j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 39 zakończona, a kolejny 34-ty dzień mojej gry kończy się zyskiem. 
Trzeba się cieszyć ???? 
Ktoś lubiący ryzyko i grający jednostką wartą 100zł zarobiłby na czysto przez 34 dni, bagatela, przeszło 17 tysięcy złotych! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Brawo, oby tak dalej. Progresja ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że można grać słabe typy i wygrywać jeśli się nie trafi na czarną serię, która spowoduje bankructwo. Minus jest taki, że można świetnie typować, trafiać wszystko na pierwszym lub drugim poziomie przez długi okres czasu, a potem przyjdzie pechowa seria i jest pozamiatane. Oby Ciebie ta czarna seria ominęła.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dokładnie jest tak jak piszesz @5xharoldx5 
Ale progresja to jedyny sposób aby cokolwiek wygrać, patrząc z matematycznego punktu widzenia. Innego nie ma. Czy się to komu podoba czy nie. Zawsze podwajając stawkę przy kursie 2 (na czysto) wyjdzie się na plus.
Inna sprawa, że czarne serie są wliczone w ryzyko. Jak temu zaradzić? To bardzo proste. Kwestia ustalenia progów i budżetu. Tak by nie płakać później nad rozlanym mlekiem. A takie coś potrafią tylko osoby, które traktują grę z pewnym przymrużeniem oka. Z pewnością gra progresywna nie jest wskazana dla hazardzistów uzależnionych od wygrywania.
Te kwestie tutaj "wałkowano" tysiąc razy. Są zwolennicy (którzy wygrali sporo na progresji) oraz przeciwnicy (utopili mnóstwo kasy na tym sposobie gry). Każdy ma swoje sprawdzone warianty. Ale nie wszyscy wiedzą, że trzymając się zasad czysto matematycznych o przegraną znacznie trudniej.
Ale, co ja głupiutka dziewczyna mogę o tym wiedzieć ???? 
Dziękuję za odwiedziny @5xharoldx5, wpadaj częściej ????
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 40/ poziom 1

Bukmacher: Forbet

Piłka nożna - Czechy/ 1.Liga
Jablonec - FK Pribram
Data: 17.02.2020  g.18:00
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,60   

Stawka: 1j
EWK: 2,29j
W portfelu: 1,177,17j
Saldo: +177,17j
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Progresja nr 41/ poziom 1
(Kupon nr 105)

Bukmacher: Forbet

Piłka nożna - Dania/ Superligaen
FC Midtylland - Lyngby BK
Data: 17.02.2020  g.19:00
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,55   

Stawka: 1j
EWK: 2,24j
W portfelu: 1,178,41j
Saldo: +178,41j
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Pytanie @successful czy takie rekordy cieszą na dłuższą metę? Mamy do czynienia z paradoksem progresji. Im masz wyższą skuteczność tym niższy zysk ???? Często dojście do wysokiego progu gry znacznie podnosi zysk. Zresztą ciśnienie również ????

Zaczynamy progresję nr 42. Ale ten czas leci.
Bochum czy Milan? A może Chelsea? Mam dylemat bo wszystkie mecze "pachną" jednym golem do przerwy. Zaryzykuję wizytę w Niemczech. 

Progresja nr 42/ poziom 1
(Kupon nr 106)

Bukmacher: Forbet

Piłka nożna - Niemcy/ 2.Bundesliga
Bochum - VfB Stuttgart
Data: 17.02.2020  g.20:30
Typ: dokładna ilość goli HT: 1 
Kurs: 2,65  

Stawka: 1j
EWK: 2,33j
W portfelu: 1,177,41j
Saldo: +177,41j
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 17 lutego 2020 20:12 przez kamilcia21Pytanie @successful czy takie rekordy cieszą na dłuższą metę? Mamy do czynienia z paradoksem progresji. Im masz wyższą skuteczność tym niższy zysk ???? Często dojście do wysokiego progu gry znacznie podnosi zysk. Zresztą ciśnienie również ????
Zaprawdę powiadam Ci, niedoścignionym marzeniem byłoby kończyć wszystkie progresje na pierwszym kroku ????
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
cytat z dnia 17 lutego 2020 01:44 przez kamilcia21
Ale progresja to jedyny sposób aby cokolwiek wygrać, patrząc z matematycznego punktu widzenia. Innego nie ma. Czy się to komu podoba czy nie. Zawsze podwajając stawkę przy kursie 2 (na czysto) wyjdzie się na plus.
 
Jedyny sposób by cokolwiek wygrać? Innego nie ma? Podoba czy nie? Nie wierzę, że w dobie powszechnego dostępu do informacji, są tacy, którzy jeszcze tak myślą i twierdzą. Rację masz tylko w ostatnim cytowanym z przeze mnie zdaniu. Tyle, że pozostaje prawdziwe tylko w 2 nierealnych przypadkach: 1. masz nieograniczony budżet na grę, 2. bukmacher nie limituje nieograniczonych stawek.
Progresja to najprostszy sposób na bankructwo. Prędzej czy później przyjdzie czarna seria, jest to nieuniknione, a wtedy cały zysk z miesiąca? roku? 5 lat? pójdzie się...
Nie piszę tego, aby Cie wyśmiewać, tylko daję dobrą radę. Jeśli grasz tak na prawdziwe pieniądze, to przestań jak najszybciej. Natomiast jak sobie typujesz tutaj dla funu, to nic mi do tego, tylko nie pisz, proszę, takich zdań jak te zacytowane. Bo przyjdą tutaj jakieś chłopaczki i jeszcze w to uwierzą :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 17 lutego 2020 20:30 przez successful

Zaprawdę powiadam Ci, niedoścignionym marzeniem byłoby kończyć wszystkie progresje na pierwszym kroku ????
Paradoks nr 2.
Wygrywanie wszystkich "progresji" na pierwszym progu przestaje być grą progresywną ????
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
A ja ufam , gram i kocham wspaniałą NHL i cudowne remisiki a co za tym idzie mój kochany systemik nad którym pracowałem 3lata . Najpierw malutkimi stawkami i za to kocham Etoto i możliwość grania za min 26 groszy . Czasami z tego progresja rosła do 300 PLN łącznie. To wyobraźmy sobie co by było przy większych stawkach . Progresja jest wręcz cudowna a statystyk i matematyki nie przeskoczysz . Tylko trzeba wiedzieć jak i na pewno wiesz że nie wszyscy mają chłodne głowy i zbyt pochopnie podejmują decyzje i narażają swoje zakłady na zbytnie ryzyko. Już nie raz stwierdzono że lepiej małą chochlą . Może kiedyś grałeś progresję i utopiłeś wkład . Dlatego ten uraz i niechęć do progresji , ale ja jestem za . Powodzenia w valuebetach i zieloności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 17 lutego 2020 20:40 przez ksaweryiksinski0

Nie wierzę, że w dobie powszechnego dostępu do informacji, są tacy, którzy jeszcze tak myślą i twierdzą.
@ksaweryiksinski0 , nawet by mi do głowy nie przyszło, że próbujesz być złośliwy bo i po co ????
Ale tego cytowanego zdania nie rozumiem, co ma dostęp do informacji? Mniejsza o to.
Przeczytaj, proszę, co piszę w innych postach. Odradzam progresję. 
I staraj się czytać że zrozumieniem. Napisałam, że z MATEMATYCZNEGO punktu widzenia nie ma możliwości aby przegrać grając progresywnie. 
A to, że trzeba mieć budżet bez ograniczeń to oczywiste, nawet nie warto o tym pisać.
Co do limitów, tutaj bym dyskutowała, zawsze możesz rozbić gotówkę na kilku (nastu) bukmacherów.
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny ????
 
Do góry Bottom