>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 15 lutego 2020 21:20 przez sztabson_93

Widać pod meczem Sampdoria Fiorentina na samym dole 
pobrałem ten screen już już kilka razy i za każdym razem jest to samo, widac tylko ostatnie zdarzenie oraz podsumowanie kuponu
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 16 lutego 2020 13:26 przez peterkingChciałbym spytać czy jest możliwość zmiany analizy i dodanie kuponu. Mianowicie pierwsza analiza i kupon którą wstawiłem były błędne, ako było za niskie, czego nie dostrzegłem. 

Jeśli można to tutaj nowa, poprawna analiza
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6916869/

Kupon


Link do typu
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6916071/
zmian można dokonywać do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu, a dodawać kupony / analizy do czasu rozpoczęcia 5 meczu w danej kolejce, więc czasami lepiej się wstrzymać i napisać prośbę o dodanie, jeżeli już jednak dodałeś to sprawa zamknięta. Będziesz miał nauczkę, że dobrze jest "czasami" przeczytać zasady konkursu, w którym się bierze udział, wiele osób popełniało ten sam błąd, za każdym razem pisałem to samo, w każdej edycji tak jest, a wystarczy poświęcić 2 minuty na zapoznanie się z regułami gry, w końcu dla kogoś są one pisane.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Bardzo ciekawy jest ten konkurs i można się sprawdzić w kwestii przewidywania wyników.
Ale tak się zastanawiam czy nie byłoby interesującym rozwiązaniem zaostrzyć rywalizację i po skończonym sezonie podzielić graczy na poszczególne grupy (na zasadzie ligi), gdzie przykładowo najlepsza załóżmy - 30tka graczy - tworzy Superligę (Ekstraklasę, kwestia umowna), kolejna 30tka graczy 2.Ligę itd.?
Mogłyby być awanse i spadki (np.5 najsłabszych typerów z Superligi następny sezon spada do niższej ligi), mogłyby być baraże itp.
Każdy sezon na forum to byłaby jedna runda Ekstraklasy, wiosna lub jesień.  
Nie byłoby ciekawiej? Każdy chciałby typować w Superlidze, to oczywiste, więc rywalizacja nabrałaby dodatkowych rumieńców. 
Tak mi przyszło do głowy, nie wiem czy to wykonalne ale w sumie byłaby to tylko kwestia podziału jednej tabeli na kilka a zabawy jeszcze więcej ☺
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 17 lutego 2020 18:16 przez kamilcia21Bardzo ciekawy jest ten konkurs i można się sprawdzić w kwestii przewidywania wyników.
Ale tak się zastanawiam czy nie byłoby interesującym rozwiązaniem zaostrzyć rywalizację i po skończonym sezonie podzielić graczy na poszczególne grupy (na zasadzie ligi), gdzie przykładowo najlepsza załóżmy - 30tka graczy - tworzy Superligę (Ekstraklasę, kwestia umowna), kolejna 30tka graczy 2.Ligę itd.?
Mogłyby być awanse i spadki (np.5 najsłabszych typerów z Superligi następny sezon spada do niższej ligi), mogłyby być baraże itp.
Każdy sezon na forum to byłaby jedna runda Ekstraklasy, wiosna lub jesień.  
Nie byłoby ciekawiej? Każdy chciałby typować w Superlidze, to oczywiste, więc rywalizacja nabrałaby dodatkowych rumieńców. 
Tak mi przyszło do głowy, nie wiem czy to wykonalne ale w sumie byłaby to tylko kwestia podziału jednej tabeli na kilka a zabawy jeszcze więcej ☺
swego czasu była taka liga na forum, były 4 poziomy rozgrywek + puchar oraz liga mistrzów tak jak piszesz z awansami, spadkami jak w normalnych ligach, ludzie pojedynkowali się na bety, każdy grał z każdym mecz i rewanż, normalny terminarz jak w lidze, jednak z czasem zainteresowanie tak spadło, że z 80% meczy to były walkowery, bo użytkownikom się odechciewało typować w trakcie rozgrywek, zresztą w każdym konkursie jest taka tendencja, że na początku startuje dużo osób, z czasem kto nie ma szans na generalkę odpuszcza i konkurs kończy 1/3 osób, które zaczynały. Tu masz link do jednej z ostatnich edycji FB League
https://forum.bukmacherskie.com/dzial/481-fb-league-v/
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom