>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Droga do zawodowego typera.

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zgadzam się z Tobą, że najlepszych z najlepszych na forach bukmacherskich nie znajdziemy, ale mój wpis był spowodowany Twoim zdaniem, że na forum jest tylko garstka osób mających jednocyfrowy yield i z Twojego wpisu wynika, że nikogo lepszego tu nie znajdziemy, a to nieprawda co doskonale pokazuje temat np. lukaku80, gdzie co miesiąc robi wręcz kosmiczne wyniki(choć ma dużo łatwiej, bo nie gra z podatkiem).
Niektórzy nie mają swoich tematów, więc nie można dokładnie zobaczyć jak im idzie, ale polecam Ci odwiedzenie tematu dotyczącego boksu i przejrzenie powiedzmy kilkudziesięciu ostatnich wpisów użytkownika xavi90. Jestem przekonany, że gdyby tak podliczyć wszystkie jego typy, to yield byłby imponujący pomimo tego, że wiele z tych typów były zagrane u naszych bukmacherów, czyli z podatkiem.
Poświęć kiedyś trochę czasu i dokładnie przejrzyj tematy użytkowników z pomarańczowym lub zielonym nickiem, a możesz się pozytywnie zaskoczyć. Za darmo nikt tutaj kolorów nie rozdaje i każda z wyróżnionych osób musiała sobie na to zasłużyć.

Z zawodowym typerem to też nie jest łatwa sprawa, bo jest to dochód bardzo niepewny, nie ma się ubezpieczenia zdrowotnego itd. Zawsze dobrze jest mieć stałą pracę nawet jeśli ktoś więcej zarabia na bukmacherce, a to z prostego powodu- skąd wiesz, że jak powiedzmy w zeszłym roku ktoś wygrał u bukmacherów ponad 100 tysięcy, to czy w tym roku nie zarobi nic a może nawet straci? Inna sprawa, że wtedy z czasem na bukmacherkę jest gorzej, więc jeśli ktoś zarabia więcej na obstawianiu niż w pracy i przez pracę ma zbyt mało czasu na przeglądanie oferty i analizowanie, to wtedy ma twardy orzech do zgryzienia co zrobić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 16 lutego 2020 21:49 przez 5xharoldx5Zgadzam się z Tobą, że najlepszych z najlepszych na forach bukmacherskich nie znajdziemy, ale mój wpis był spowodowany Twoim zdaniem, że na forum jest tylko garstka osób mających jednocyfrowy yield i z Twojego wpisu wynika, że nikogo lepszego tu nie znajdziemy, a to nieprawda co doskonale pokazuje temat np. lukaku80, gdzie co miesiąc robi wręcz kosmiczne wyniki(choć ma dużo łatwiej, bo nie gra z podatkiem).
Niektórzy nie mają swoich tematów, więc nie można dokładnie zobaczyć jak im idzie, ale polecam Ci odwiedzenie tematu dotyczącego boksu i przejrzenie powiedzmy kilkudziesięciu ostatnich wpisów użytkownika xavi90. Jestem przekonany, że gdyby tak podliczyć wszystkie jego typy, to yield byłby imponujący pomimo tego, że wiele z tych typów były zagrane u naszych bukmacherów, czyli z podatkiem.
Poświęć kiedyś trochę czasu i dokładnie przejrzyj tematy użytkowników z pomarańczowym lub zielonym nickiem, a możesz się pozytywnie zaskoczyć. Za darmo nikt tutaj kolorów nie rozdaje i każda z wyróżnionych osób musiała sobie na to zasłużyć.

Z zawodowym typerem to też nie jest łatwa sprawa, bo jest to dochód bardzo niepewny, nie ma się ubezpieczenia zdrowotnego itd. Zawsze dobrze jest mieć stałą pracę nawet jeśli ktoś więcej zarabia na bukmacherce, a to z prostego powodu- skąd wiesz, że jak powiedzmy w zeszłym roku ktoś wygrał u bukmacherów ponad 100 tysięcy, to czy w tym roku nie zarobi nic a może nawet straci? Inna sprawa, że wtedy z czasem na bukmacherkę jest gorzej, więc jeśli ktoś zarabia więcej na obstawianiu niż w pracy i przez pracę ma zbyt mało czasu na przeglądanie oferty i analizowanie, to wtedy ma twardy orzech do zgryzienia co zrobić.
Ok może mam nieaktualne informacje i miło się zaskoczę... Fakt, że od bardzo wielu lat nie grałem cudzych typów...

Jak ktoś przez rok ma wysoki profit to powinien mieć taką wiedzę, ze w następnym nie będzie miał bankructwa... Rok to wystarczająco długo aby siebie zweryfikować. Tak mi się wydaje... Przy wysokich zarobkach z bukmacherki ubezpieczanie naprawdę nie jest problemem - ubezpieczenia zdrowotne jak i emerytalne - prywatne - o wiele lepsze niż nasze żałosne, przyszłe emerytury państwowe + oszczędności w akcjach czy obligacjach... Ktoś kto jest naprawdę dobrym typerem i traktuje to zawodowo, a przez to rozumiem naprawdę bliskie związki z klubami, które gra czy ligami, które gra - będzie miał wyższe dochody niż każdy z nas... A jeśli ktoś ma jedynie wiedzę opartą na analizie sportowej i matematycznej, stalowe nerwy, duuuużooooo czasu na analizowanie, oglądanie wydarzeń itd w mojej terminologii może dojść do poziomu wybitnego... Ja nie zajmuję się obecnie bukmacherką bo po prostu profity z mojej firmy przynosiły mi więcej dochodu, a, co najważniejsze bukmacherka wpędzała mnie w straszną huśtawkę nerwową... Nie mogłem spać, emocje ciągle były. Jak nieustanne życie na haju... Fajnie sobie coś takiego dawkować, ale ja osobiście nie chcę być w takim stanie cały czas... Wiem, że to nie dla mnie... I każdy początkujący gracz musi sobie odpowiedzieć na to właśnie pytanie - czy jest gotów na nieustanne emocje... To też hobby nacechowane ciągłym stresem... Jasne, że są osoby traktujące to jak inwestycję, osoby umiejące wyłączyć emocje - i takie osoby mają dobre zadatki na bycie zawodowcem...
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
Można znaleźć tutaj na forum ludzi, którzy zawodowo utrzymują się z bukmacherki. Ale aby ich znaleźć też trzeba wiedzieć jak ich szukać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Oczywiscie ze tacy ludzie sa co miesiac w miesiac kreca pozytywne wyniki. To nie jest przypadk, pewnosci nie ma nigdym ale wystarcyz znac sie lepiej od analitykow bukmachera,do tego miec konta we wszystkich pewnych bukmacherach, tak zeby de facto nie bylo marzy i mozna jechac
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 16 lutego 2020 21:49 przez 5xharoldx5skąd wiesz, że jak powiedzmy w zeszłym roku ktoś wygrał u bukmacherów ponad 100 tysięcy, to czy w tym roku nie zarobi nic a może nawet straci? 
Z rachunku prawdopodobienstwa. Oczywiście jeśli gra value.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 16 lutego 2020 22:24 przez ksaweryiksinski0Można znaleźć tutaj na forum ludzi, którzy zawodowo utrzymują się z bukmacherki. Ale aby ich znaleźć też trzeba wiedzieć jak ich szukać.
No cóż... Jeden gość zarejestrowany - luty 2020, drugi lipiec 2019 i wy wiecie, że tacy są... Ja jestem tu już 8 lat i wiem, że nie ma...

Bardzo prosty test - mój apel - osoby prowadzące swoje tematy w dziale kupony lub kupony ze statystykami są bardzo proszone o ujawnienie się... Jeśli nawet z różnych przyczyn nie dzielicie się z nami swoją wiedzą, ale utrzymujecie się zawodowo z bukmacherki i jesteście zarejestrowani też się ujawnijcie...

W sumie wątek ma już prawie 1,5 roku i jak dotąd żaden zawodowiec nie ujawnił się w wątku więc to nawet dziwne jak by byli na forum, a tu się nie wypowiedzieli w wątku idealnie przeznaczonym dla nich czyli "Droga do zawodowego typera". Chodzi mi oczywiście o takie osoby, których JEDYNYM źródłem dochodu jest bukmacherka i oczywiście mają takie zyski jakich by nie mieli w normalnej pracy czy własnej firmie...
 
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


To że ludzie w pierwszym zdaniu posta nie piszą: ''hej, jestem zawodowcem, co chcesz wiedzieć?'' nie znaczy że zawodowcy nie udzielają się w tym wątku. Przejrzałem kilka ostatnich stron i już widzę że 2-3 takie osoby napisały w tym temacie.

A więc Adamo, hej jestem zawodowcem, co chcesz wiedzieć ????
 
K 369

ksaweryiksinski0

Użytkownik
# Hej, jestem zawodowcem, co chcesz wiedzieć :D
A tak w ogóle to z ujawnianiem się zawodowców jest jak z wygraną w totka - lepiej tego NIE ujawniać. Natomiast profesjonalistę można poznać po tym, co i jak pisze na forum, co przekazuje i jaką posiada wiedzę o bukmacherce. Ale tak jak już pisałem wcześniej: samemu też trzeba być ogarniętym aby wychwycić wartościowe pojedyncze tematy zawodowców od 99% zalewu tematów słabych graczy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 17 lutego 2020 11:35 przez zksstal

A więc Adamo, hej jestem zawodowcem, co chcesz wiedzieć ????
... Jaka jest droga do zawodowego typera... ? :) No i czy zarabiasz na tym więcej niż choć średnia krajowa oczywiście w przedziale ostatnich kilku lat... Wiadomo, że w jednym miesiącu może być minus ale czy średnio w ciągu kilku lat miesięcznie masz te minimum średnią krajową...

No i fajnie, że się pochwaliliście... :) Administracji forum proponuję przy nickach takich osób dać dodatkowe wyróżnienie typu Z, no, a zwykłe osoby niech ich obserwują no i niech zarabiają korzystając z ich typów !

Edit// na szybko sprawdziłem Twoje wpisy no i niestety głównie na forum piszesz o firmach bukmacherskich... Typu nie znalazłem ani jednego... A kolega co się zarejestrował w lutym 2020 - no ma szansę jeszcze udowodnić zawodowstwo...

Dodam jeszcze, że mój wpis:  "Najlepsi tutaj nie obstawiają... :) Hahahahaha :)" tak obśmiany przez kolegę  gy_gy_craveel jest jak najbardziej prawdziwy... Bo nawet jak są jak twierdzi kolega zksstal to NIE OBSTAWIAJĄ ! Nie pisałem, że tu nie zaglądają czy, że nie są zarejestrowani tylko, że NIE OBSTAWIAJĄ ! I to potwierdził przed chwilą zksstal . I to w sumie logiczne bo po co mieli by to robić za darmo ? A może i tak się zdarzyć, że zawodowcy celowo podają błędne typy żeby zrobić masówkę na forum, żeby odwrócić kursy na swoją korzyść. I to właściwie + zbieranie informacji jedyny powód ich bytności na forum, ale na pewno nie dzielenie się typami...

Więc jak pisałem wcześniej: "Najlepsi tutaj nie obstawiają... :) Hahahahaha :)" i kończymy dalsze wywody na ten temat.

Ja ze swojej strony kończę ten wątek w tym wątku... Każdy sam może ocenić kto ma rację...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


Piszę po tematach firm bukmacherskich, bo jak sam zauważyłeś, nikt nie będzie się za darmo chwalił wygrywającymi typami na forum ;) na popularnym serwisie BBlogerskim z typami można znaleźć próbkę moich słabych typów. 

A droga do typera? Przede wszystkim informacje, informacje, informacje (jeśli nie masz dostępu do insiderów od ludzi blisko klubu to najlepsze informacje daje wujek Google). Do tego znajomość danej ligi/sportu kilkuletnia się przydaje, ale nie żadne przeglądanie h2h, tebeli i tego typu bzdury. I głowa. Bo znam ludzi którzy mają dobre typy, czy to swoje czy od innych, ale przez złe zarządzanie budżetem nie są w stanie odpowiednio dużo wyciągnąć, albo nawet są do tyłu. 

Nie wiem jaka jest średnia krajowa, ale myślę że ją spokojnie wyrabiam. I dobrze napisałeś, że nie każdy miesiąc musi być zielono. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 16 lutego 2020 09:16 przez rondaniSuper piszecie, ale chyba nikt nie wzial pod uwage jednego sapektu.

Jesli ktos na przyklad chce sprzedawac typy, ustawki, ale niekoniecznie, nawet jesli prowadzi jakis portal, bloga, strone

czy jak tam zwal tak zwal, to bedac sam traci sporo czasu na 'customer service'. Nie majac sekretarki, wszystko musi robic sam co automatycznie odbija mu sie negatywnie na wynikach, bo nie moze sledzic wszystkiego tak dobrze, jak robil to sam nie znajac nikogo.

Dlatego ja powiedzialem sobie nigddy nic takiego, owszem mozna wymieniac sie z interesujacymi osobami na priv, rozmawiac, szczegolnie w tygodniu gdy ligi nie graja, ale wez tu obsluz 50 klientow dajmy na to, majac 100 meczow naraz w sobote o 16 w Anglii. Wykonalne? Moze i nawet, ale ktos musialby czytac wszystko w tygodni, nayczyc sie dryzyn, skladow, konfiguracji, miec to w malym paluszku i reagowac na zmiany w ostatniej chwili, bo przeciez trenerzy oglaszaja sklad na godzine przed meczem, to nie reprezentacja.

To jest awykonalne. Jesli ktos Wam mowi, ze wszystko to ogarnia, z nim bedzie cacy, dziala sam itp to....albo geniusz (0.000001%) albo delikatnie mowiac przeszacowuje wlasne mozliwosci i sam nei wie, ze wkrotce mocno utopi, albo trzecie wyjscie - na 95% jest to oszust, ktory zniknie jak przyjdzie czarna seria i zalozy kolejnego nicka

Jest tak, prawda?
Moim zdaniem wiesz o tym bardzo dobrze
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciezko znalezc tutaj albo gdziekolwiek na otwartym forum typy 'zawodowych typerow'. albo robia to co uzytkownik zksstal czyli dzialaja na platnych serwisach, wiec wbrew logice bylo by podawanie typow przez niego. drugi powod to, ze gro tych osob dziala na forach zamknietych i wymieniaja sie informacjami miedzy soba. dodatkowo czesc/wiekszosc tych zdarzen jest w kalendarzu live, wiec czasem uda sie dotrwac do poczatku spotkania zwlaszcza jak kursy sa dostepne tylko live... 

czy zawodowi typerzy tutaj zagladaja? tak, po co? nikt sie zawodowym typerem nie urodzil... na takich forach gdzie jest sporo kibicow fanatykow np. jakiejs 4 ligowej druzyny... 1 ligowej druzyny siatkowki... pilki recznej... itd. pojawiaja sie informacje, ktore 'zawodowy typer' wykorzysta a ktos kto poda info dostanie reputacje tzn. takimi przeslankami sporo osob sie kieruje podajac takie hermetyczne informacje. 

co bardziej ogarniete osoby wypowiadajace sie na forum i podajace takie informacje nie raz i nie dwa... sa zauwazane przez ludzi, z zamknietych for bukmacherskich. aby takie hermetyczne informacje nie trafialy na to forum bierze sie taka osobe na forum zamkniete. nie pisze tutaj o forum vip...

moze tutaj 'zawodowi typerzy' nie obstawiaja, ale to nie oznacza ze przyszlych zawodowych typerow tutaj nie ma. zaznaczam, ze wiekszosc sie do tego nie nadaje i tyle. to tak jak z ocenianiem szans na zdarzenie. to ze ktos zostanie zawodowym typerem jest malo prawdopodobne co nie oznacza, ze nim nie bedzie.

142 143 - liczba uzytkownikow. szanse na zamkniete forum bukmacherskie ma  hmmm 10-15 osob? a moze mniej. nie wliczam tych ktorzy juz tam sa. na utrzymywanie sie tylko i wylacznie z bukmacherki szanse ma jeszcze mniej osob.




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem... Dla mnie ten gościu nie wygląda na milionera... I jak zarabia miliony to dlaczego mieszka w mieszkaniu w bloku ? Ale nie przesądzam... Może to i wszystko prawda... Natomiast podchodzę z rezerwą... A argument o losowości w sporcie jest dla mnie całkowicie nie do przyjęcia... Losowość jest w Lotto, a w bukmacherce fajne jest to, że właśnie można przewidzieć jak się potoczy mecz i to daje ogromną satysfakcję... Natomiast emocje są czasami za duże i popełnia się błędy dlatego paradoksalnie osoby grające wg wzoru matematycznego np. progresją są w stanie wygenerować dobre rezultaty bo odcinają sobie emocje..., ale to nie dzięki matematyce, a dzięki odcięciu emocji... Grając tak nie ma możliwości grania na siłę czy odgrywania czy all in bo gra się dokładnie wg systemu... Takie jest moje zdanie... Oczywiście są i osoby grające na live gdzie emocje są duże i one też osiągają dobre rezultaty, ale to muszą być osoby o odpowiednich predyspozycjach psychologicznych...

Dlatego często w zalewie różnych informacji jedni mówią tak, a inni tak i każdy mówi na swoim przykładzie kiedy przegrywał, a kiedy wygrywał - bo każdy musi dostosować sposób gry do swojego charakteru i psychiki... Świetny typer z super analizami grający pre może zbankrutować na live i na odwrót... Osoba wygrywająca zawsze na progresji idzie w normalną grę w założeniu płaskimi stawkami i kończy źle... i każdy będzie źle mówił o systemie, który mu nie przynosi rezultatów... Dróg do celu jest wiele i każda potencjalnie może przynieść dobry rezultat, ale ważne żeby wiedzieć jaka droga jest dla nas najlepsza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Witam wszystkich, 

Zarejestrowałem się celowo, aby nieco przybliżyć Wam temat. 

Myślę, że można powiedzieć, że jestem "zawodowym typerem". Utrzymuję się wyłącznie z tego od 6 lat na całkiem przyzwoitym poziomie (średnie miesięczne zarobki na poziomie menedżera w korporacji w dużym mieście). 
Przede wszystkim wymaga to na prawdę dużo czasu oraz poświęcenia (czas, który przeznaczam na "pracę" bo tak to traktuję to często ponad 50h tygodniowo). Poza tym konieczna jest cierpliwość i pewne predyspozycje. Nie można ulegać emocjom, trzeba sztywno trzymać się pewnych założeń, trzeba się w czymś specjalizować, zdecydowanie nie każdy ma do tego predyspozycje. Oczywiście jest możliwe zarabianie na samych przeszacowaniach kursowych, nie mniej z uwagi na limity stawek oraz ilości takich zdarzeń na pewno nie pozwoliłoby to na regularny i obarczony niskim ryzykiem dochód z typowania. Kluczowy jest nie tylko dobór spotkań, kompleksowa wiedza ale przede wszystkim odpowiednie zarządzanie tzw. bankrollem.

Jeśli macie jakieś sensowne pytania, chętnie odpowiem. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


"Oczywiście jest możliwe zarabianie na samych przeszacowaniach kursowych, nie mniej z uwagi na limity stawek oraz ilości takich zdarzeń na pewno nie pozwoliłoby to na regularny i obarczony niskim ryzykiem dochód z typowania "

 

Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 15:18 przez valueanalystWitam wszystkich, 

Zarejestrowałem się celowo, aby nieco przybliżyć Wam temat. 

Myślę, że można powiedzieć, że jestem "zawodowym typerem". Utrzymuję się wyłącznie z tego od 6 lat na całkiem przyzwoitym poziomie (średnie miesięczne zarobki na poziomie menedżera w korporacji w dużym mieście). 
Przede wszystkim wymaga to na prawdę dużo czasu oraz poświęcenia (czas, który przeznaczam na "pracę" bo tak to traktuję to często ponad 50h tygodniowo). Poza tym konieczna jest cierpliwość i pewne predyspozycje. Nie można ulegać emocjom, trzeba sztywno trzymać się pewnych założeń, trzeba się w czymś specjalizować, zdecydowanie nie każdy ma do tego predyspozycje. Oczywiście jest możliwe zarabianie na samych przeszacowaniach kursowych, nie mniej z uwagi na limity stawek oraz ilości takich zdarzeń na pewno nie pozwoliłoby to na regularny i obarczony niskim ryzykiem dochód z typowania. Kluczowy jest nie tylko dobór spotkań, kompleksowa wiedza ale przede wszystkim odpowiednie zarządzanie tzw. bankrollem.

Jeśli macie jakieś sensowne pytania, chętnie odpowiem. 
ja mam. gdzie grasz? polscy/zagraniczni? jesli tu i tu to jakie proporcje?
czy grasz jedna dyscypline sportu czy wiecej? jesli wiecej niz jedna to jakie proporcje?
grasz na zywo czy pre? jesli tu i tu to jakie proporocje?
 
 
B 16

bogacz270588

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 12:49 przez tyrion77+Macie wywiad z zawodowym ...niewielka wiedza sportowa za to ....doktor matematyki :)

https://www.youtube.com/watch?v=4mGnQQ2apCo
słuchałem i bez sensu opowiada gość nie zna się na sporcie ale typuje znane ligi do tego gość ma doktora matematyki ale jak sami mówi trochę ona mu pomogła więc pytam się jakim on cudem ogrywał tych bukmacherów śmierdzi mi tu jakimś fejkiem bukmacherskim.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 20 marca 2020 18:57 przez bogacz270588

słuchałem i bez sensu opowiada gość nie zna się na sporcie ale typuje znane ligi do tego gość ma doktora matematyki ale jak sami mówi trochę ona mu pomogła więc pytam się jakim on cudem ogrywał tych bukmacherów śmierdzi mi tu jakimś fejkiem bukmacherskim.
mysle ze gosciu walil na pale zdazenia o wysokich kursach w systemach gdzie szacowal za pomoca matematyki szanse na wygrane zdarzenie max 30% na przyklad 3 z 10 gdzie kurs @11 juz daje duze profity @11*@11*@11=1331 razy stawka x a jak my sie przyfarcilo i 4 zdarzenia weszly to juz sie robi @1331*@11 =14641
 
Do góry Bottom