>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Uwagi, skargi, pytania

arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Wiadomo kiedy zostanie rozegrany mecz Sydney FC - WS Wanderers, który miał odbyć się w zeszłym tygodniu?
 
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Tak, moj blad. Dziekuje za zwrocenie uwagi. Za poprawne wytypowanie strzelca policzylem 9 punktow zamiast 4. Klasyfikacja ogolna juz jest poprawiona.

Pozdrawiam.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Gotowe.Już punkty są poprawnie przeliczone. Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie.

Klasyfikacja zaktualizowana.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

6. Ilości kartek (żółta = 1, czerwona = 2) (6 punktów)

owszem były 4 żółte kartki, ale i jedna czerwona Hooglanda. Więc razem wychodzi 6.

Pozdrawiam.
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Przepraszam, u mnie w rozpiskach już błąd poprawiałem. Nowe, poprawione grafiki przesłałem do Pana Karciarza, więc z podmianą w postach nie powinno być problemu.

Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

W tygodniu majekx majekx wstawi ostatnią kolejkę Typera, z racji, że w czołówce jest duży ścisk polecamy przy wstawianiu swojego posta konkursowego wybrać opcję ukrycia postu, instrukcja dostępna TU, pozwoli to wyeliminować ewentualne dublowanie postów i zachowanie bezpiecznej przewagi na co było wiele skarg przy wcześniejszych konkursach, teraz macie dostępną taką opcję, więc z niej korzystajcie. Niech wygra najlepszy 🏆
 
Do góry Bottom