>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22. kolejka PKO Ekstraklasy (14.02-16.02.2020)

Status
Zamknięty.
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert


Cracovia-Lech Poznań

W niedzielę, w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu tej kolejki, Cracovia podejmie na własnym boisku Lecha Poznań. Drużyna gospodarzy to zespół, który nie rozpieszcza kibiców i nie daje im obejrzeć wielu bramkach w swoich spotkaniach,często są to spotkania brzydkie dla oka, ale efektywne. Bowiem gospodarze zajmują w tym sezonie wysoką, drugą lokatę. W Lechu na boisku ujrzymy debiutującego w barwach Kolejorza- Daniego Ramireza. Jest to niewątpliwie gwiazda ligi i aż jestem ciekaw jak zaprezentuje się w pierwszym spotkaniu w nowych barwach. Nie spodziewam się w tym spotkaniu wielu goli, Lech będzie grał piłką a Cracovia pewnie skupi się na grze siłowej i próbować będzie strzelić bramkę po stałych fragmentach gry, co niewątpliwie jest ich mocną stroną. Pójdę tutaj w under bramkowy, ale uważam, że Lech tego spotkania nie przegra.

Lech lub remis i poniżej 4.5 bramki w meczu 1.61 Forbet (EE)    2:1 
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
RAKÓW CZĘSTOCHOWA - LEGIA WARSZAWA.     TYP 2  Kurs 1.87     fortuna.                                         Mecz odbędzie się w Bełchatowie. Faworytem spotkania moim zdaniem będzie Legia. Raków zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 28 punktów, wygrał 9 meczy , 1 remis i 11 przegrał. Legia jest liderem ma 41 punktów  13 męczy wygranych, 2 remisy i  6 porażek. Według statystyk remis jest mało prawdopodobny, obie drużyny grają bezkompromisowo. W ekipie z Warszawy będzie mógł zagrać nowy nabytek były reprezentant Czech, 30 letni napastnik Tomas Pekhart. W pierwszej kolejce Raków przegrał wysoko 0-3 z Lechem, Legia wygrała z ŁKS też strzelając 3 bramki. Kolejnym problemem dla Rakowa będzie nieobecność zawieszonego za czerwoną kartkę kapitana Tomasa Petraska. Legia chcąc zdobyć mistrzostwo musi takie mecze wygrywać, jak dla mnie wtym meczu Legia wygra bez problemu ten mecz. 
 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja idę w strone Lecha z remisem w Krakowie. Obie drużyny nieźle się zaprezentowały w pierwszej kolejce. Mimo, że Cracovia gra i u siebie, zbudowała ciekawa drużynę i moim zdaniem jak nie wydarzy się nic senacyjnego to bez problemu będą w trójce... Ale.. Lech to też nie są leszcze i mają w pełni potencjał może nie na podium ale na top6 ekstraklasy. Wydaje mi się, że oba zespoły podejdą bezpiecznie i może się skończy remisem.

Lech x2 1.53 fortuna 
​​​​
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
ŁKS Łódź - Wisła Płock
powyżej 30,5 fauli @ 1,65 (EE)
powyżej 32,5 fauli @ 2,05
TOTALbet

Dla gospodarzy w zasadzie każdy mecz jest już o życie bo strata do bezpiecznego 13 miejsca wynosi 8pkt a kolejek ubywa. Goście obecnie balansują na granicy grupy mistrzowskiej i spadkowej i przy porażce w tym spotkaniu z dużą dozą prawdopodobieństwa zsuną się do tej drugiej. Także duży ciężar spotkania duży dla jednej jak i drugiej ekipy.
Łodzianie popełniają sporo przewinień w spotkaniach domowych, ostatnie kolejki jeszcze w 2019 roku to: 18 ze Śląskiem, 15 z Cracovią i 16 z krakowską Wisłą.
Płocczanie na wyjazdach również popełniają masę fauli i ostatnie kolejki w ich wykonaniu wyglądały następująco: 13 Śląsk, 19 Górnik, 22 Lechia i 18 Legia.
Jest to bardzo ważny mecz zarówno dla gospodarzy jak i gości stąd mecz powinien być zacięty i ostry. Dochodzi do tego jeszcze brak świeżości po obozach przygotowawczych i w tych pierwszych kolejkach po wznowieniu rozgrywek może być to widoczne w poczynaniach zawodników.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn rozegranym w Płocku wygrała Wisłą 2-1 a fauli było 36 (16-20).
Te rozgrywki obie ekipy zaczęły od porażek mimo iż obie prowadziły swoje spotkania. Bardziej bolesna jest to dla Wisły bowiem wygrywając 2-0 dali sobie u siebie strzelić w 5 min 3 bramki Pogoni Szczecin by ostatecznie przegrać 2-3 (w tym spotkaniu popełnili 24 faule). ŁKS przegrał w Warszawie 1-3 (18 fauli na ich koncie).
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Śląsk strzeli gola 
@1.50 STS   

Bardzo duże faworyzowanie drużyny Pogoni która jest w tabeli tylko oczko wyżej i ma 3 pkt więcej od Śląska. Goście po rewelacyjnym początku sezonu złapali zadzyszke co w rezultacie przełożylo się na to że w ostatnich 4 ligowych spotkaniach zdobyli zaledwie 2 punkty. Duża masowka idzie na Pogoń bo skoro Śląsk wracał z 2:0 z osłabiona Lechia to bankowo dziś Pogoń ogra gości. Dla mnie nie jest to takie oczywiste, na ostatnie 5 spotkań aż 4 razy Śląsk strzelał gola a po 21 kolejkach maja 28 trafień na swoim koncie. To była pierwsza kolejka i w żadnym wypadku bym się nie aż tak bardzo nie sugerował, Śląsk mimo że jedzie na trudny teren to z pewnością poszuka zwycięstwa bo jak już pisałem od 4 spotkań nie potrafili wygrac. Moim zdaniem może nawet stać ich na niespodziankę, uważam że wyjdą ofensywnie i chociaż raz pokonają Stypicia po dobrym kursie. 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Jagiellonia - Korona
1 lub X i poniżej 3,5 gola   
@1.58 ETOTO

Trzynasta drużyna polskiej ekstraklasy przyjeżdża do Białegostoku, by zmierzyć się z miejscową Jagiellonia, która plasuje się na 9 miejscu. Jagiellonia u siebie przegrała tylko 3 spotkania na 10 rozegranych i notuje bilans bramkowy 18:10, co daje 2,8 gola/mecz. Do 8 miejsca, które zajmuję Wisła Płock tracą tylko 2 pkt. A Wisła już rozegrała swój mecz w tej kolejce, takze w przypadku zwycięstwa Jagiellonia awansuje na miejsce premiowane grą w grupie mistrzowskiej. Korona Kielce z kolei na wyjazdach spisuje się bardzo słabo, bowiem wygrali oni tylko 2 spotkania na 10 rozegranych i posiadają bilnas bramkowy 4:16, co daje średnio 2 gole na mecz. 
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik


Raków Częstochowa - Legia Warszawa Typ: Legia Warszawa lub remis i poniżej 3,5 bramek @ 1,75 Forbet   2:2

Ciężka kolejka do typowania, nie łatwo wybrać typ. Wczoraj miałem ochotę zagrać w stronę Piasta jednak na całe szczęście odpuściłem. Myślałem o meczu Cracovia - Lech i typie w stronę pasów jednak kurs na zwycięstwo lub remis Cracovii jest niższy niż 1,50. Jaga raczej powinna wygrać z Korona, ale odpuszczę.  Mecz zagłębia z Wisłą zapowiada się raczej overowo. Inną fajną opcją do też typ obie strzelą bramkę. Ostatecznie zdecydowałem się na typ z meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa. Lider przyjeżdża do Bełchatowa, gdzie swoje "domowe" mecze rozgrywa Raków. Każda z ekip miała zupełnie innych start rundy. Raków pojechał do Poznania gdzie przegrał 3;0. W pierwszej połowie bronili się dzielnie, jednak nie wytrzymali naporu ze strony gospodarzy i wysoko ulegli. Legia mierzyła się z ŁKS. Początkowo wydawało się, że dojdzie do sensacji. Po pierwszej bezbramkowej połowie Legia musiała gonić wynik. Od wejścia na boisko Rosołka w tym meczu wiele zmieniło się. Gospodarze poprawili swoją grę ostatecznie pokonali gości 3:1. Dzisiaj już Rosołek zaczyna od początku,. Obie ekipy mierzyły się już w poprzednim sezonie w ramach Pucharu Polski. W regulaminowym czasie padł wynik 1:1. Jednak do następnej fazy awansowali gospodarze. W dogrywce strzeli na 2:1 i sensacyjnie odprawili mistrza polski z rozgrywek. Mecz ten rozgrywany był wtedy w Częstochowie. NA myśl przychodzą mi dwa typy. Zakład łączony 2 x i poniżej 3,5 lub powyżej 8,5 rożnych. Oba z nich dostępne są na forbet. Wyższy z nich jest na ten pierwszy. Oba mają spore szanse powodzenia. Raków przed przerwą dobrze grał u siebie i najprawdopodobniej to wpływa na wyższy kurs dla tego pierwsze zdarzenia. Jednak nie sądzę, żeby Legia nie zdobyła chociaż jednego punktu w tym meczu. za plecami czyha Cracovia, która raczej nie przegra z Lechem. Różnie może być z bramkami. Legia potrafi stracić bramki i później gonić rywala. Jeśli chodzi o rożne to obie ekipy są overowe. W pierwszych meczach obu ekip ten over został pokryty. Legia w swoim pokryła go sama, jednak wtedy goniła wynik. Nie spodziewam się, żeby musiała robić to dzisiaj. Spodziewam się spokojniejszego meczu.  Warto wspomnieć, że  Legia bije bardzo dużo rożnych na wyjazdach. Ostatecznie zagram w typie zakład łączony, głównie przez to, że kurs jest większy na ten typ.  Mecz można oglądać w TVP. Dodatkowo polecam zakład na 1X w meczu Cracovia - Lech. Kurs mniejszy niż  1,50, ale według mnie fajna opcja na jutro.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Nie mam juz zdrowia do tej Legii po raz kolejny umoczyli mi fajny kupon, dokad tam beda grali Antolic, Vesovic to oni poza polska lige w zyciu nie wyjda.A sedzia Lysak to powienien w a klasie gwizdac, co ktos sie przerwoci i krzyknie alll to gwizda, kto jemu dal licencje.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Wisła Kraków 0:1
powyżej 2,5 gola, @1,79 Unibet      

Drugie dzisiejsze spotkanie naszej Ekstraklasy, do Lubina przyjeżdża Biała Gwiazda, po inauguracyjnej kolejce w lepszych nastrojach jest ekipa przyjezdnych, która wygrała u siebie 3:0 z Jagiellonią, natomiast Miedziowi wrócili z Gliwic bez punktów ulegając zasłużenie 0:2. Wisła ma aktualnie passę 3 kolejnych zwycięstw w lidze, ale czy jest aż tak mocna jak wskazują wyniki? Natomiast Zagłębie jak już pisałem kilkukrotnie gra bardzo nierówno, ostatnie mecze to na zmianę wygrana, przegrana, więc teoretycznie wypada wygrana, dodatkowo patrząc na ostatnie bezpośrednie mecze obu ekip atut własnego boiska ma duże znaczenie. Wartością dodaną w drużynie gospodarzy jest powrót kapitana Guldana po przymusowej pauzie za kartki, powinni również zagrać Czerwiński oraz Zivec, a w połączeniu z Boharem są to obecnie jedne z najlepszych skrzydeł w naszej lidze. Jednak najpewniejszym typem na ten mecz wydaje mi się over 2,5 bramek, mecze pomiędzy nimi często obfitują w sporą ilość goli, wystarczy powiedzieć, że na ostatnie 10 bezpośrednich starć w 8 meczach proponowana linia została przekroczona, w tym w 6 ostatnich pojedynkach, a w 3 nawet wyższa.
 
P 118

peterking

Użytkownik
Cracovia - Lech Poznań
Bukmacher: iForBet 

Zdarzenie: 1X I PONIŻEJ 3.5 GOLI
Kurs: 1.73

Na dzisiaj mam takie zdarzenie, moim zdaniem Cracovia jest faworytem tego spotkania. Zagrali dobre spotkanie z Arką. Mimo wszystko mecz zakończył się strzeloną jedną bramką, wydaje mi się, że tutaj może być podobna skuteczność w spotkaniu. Cracovia tylko 3 razy w meczu miała więcej niż 3.5 gola, W meczach Lecha wpadło więcej niż 3.5 gola pięciokrotnie. 
W przypadku wygranej Cracovii będą mieć tyle samo co Legia która wczoraj zremisowała z Rakowem, i będą niżej wyłącznie przez bezpośredni mecz. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom