>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

larson90 427

larson90

Użytkownik
 

pisałem o tym wielokrotnie w poprzedniej edycji, czas na rozliczenie swoich analiz w dziale macie 24h od czasu zakończenia ostatniego meczu w danej kolejce (przypominam, że za rozliczoną analizę jest dodatkowy punkt), jeżeli podliczam sobie w międzyczasie kolejkę to punkty przyznaję tylko tym analizom, które są rozliczone i wiem, że tam już żadne dodatkowe punkty nie wpadną, tam, gdzie istnieje możliwość, że ktoś jeszcze rozliczy lub mecz się jeszcze nie odbył to nie dodaję nic, ponieważ jak przy ostatecznym podliczeniu widzę, że analiza nie ma punktów to znaczy, że jest dopiero do rozliczenia, a tam, gdzie są punkty nie muszę już zaglądać, bo wiem, że już ją rozliczyłem, takie ułatwienie dla mnie, na końcu wszystkie są rozliczone, więc nie musicie się stresować.
OK, dzięki za info 
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
witam,mam pytanie czy w fortunie jest metoda platnosci przez karte paysafecard albo cos podobnego bo skrill jest zablokowany i nie moge wplacic na konto co wiaze sie z niedaniem kuponu w konkursie.pozdrawiam
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 11 lutego 2020 17:35 przez juve814witam,mam pytanie czy w fortunie jest metoda platnosci przez karte paysafecard albo cos podobnego bo skrill jest zablokowany i nie moge wplacic na konto co wiaze sie z niedaniem kuponu w konkursie.pozdrawiam
nie ma paysefecard, do weekendu zostało jeszcze trochę czasu, więc może odblokują jeszcze skrilla, a jak nie to bank, karta debetowa/kredytowa, portfele, możesz też doładować w punkcie, ale chyba musisz mieć tą kartę fortuny (tego nie jestem pewien)
 
Do góry Bottom