Over 179,5 pkt @1,68 Unibet
Over 3,5 seta @1,43 Unibet
České Budějovice + 1,5 seta @1,96 Unibet

​
Spotkanie outsiderów grupy A Ligi Mistrzów siatkarzy. Obie ekipy oczywiście nie mają szans na awans do następnej fazy ale powinny powalczyć tutaj o zwycięstwo. W obliczu takich kursów jakie proponują nam buki, aż żal nie zagrać w stronę gospodarzy. W końcu są oni wyżej w tabeli i w pierwszym meczu pokonali Fenerbahce w Stambule 3:2. Czesi potrafili już urwać seta Lube na wyjeździe i z Trentino u siebie, a więc z potęgami europejskiej siatkówki. Więc nie widzę powodów dlaczego dzisiaj we własnej hali nie byliby w stanie ugrać seta, 2 a może nawet wygrać całe spotkanie. Nie spodziewam się dominacji którejś ze stron i zwycięstwa w 3 setach. Dlatego typ na over setów do dubla jak znalazł. Porównałem sobie składy obu meczów i wygląda to bardzo podobnie, w obu ekipach nie ma po jednym graczu z 1 spotkania i w ich miejsce są gracze którzy nie grali w Stambule.

Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova
Lube Civitanova @1,82 Unibet

​
Hitowe spotkanie i walka o 1. miejsce w grupie A. W uprzywilejowanej sytuacji stoi Lube które wygrało u siebie w pierwszym meczu 3:0, w zasadzie rozbili swoich dzisiejszych rywali do 21, 18 i 15. Obie ekipy grają ze sobą często, chociażby we włoskiej Serie A1. Lube u siebie wygrywa dość pewnie 3:0 lub 3:1. Na wyjazdach również zwyciężają, ale często po 5 setach. Jednak na 8 ostatnich wizyt w Trydencie przegrali tylko raz. Prognostyk jest dobry, więc myślę, że warto iść tutaj w ich zwycięstwo.

psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jakby ktos nie widział tej niesamowitej końcówki tiebreaka w Kazaniu w wykonaniu Jastrzębskiego. Z 9-14 na 16-14 (spoiler alert). Wczoraj Jastrzębski dopisał epilog do tego dwumeczu wygrywając u siebie 3-1, ale myślę, że ta wygrana była pochodną tego co się stało w Kazaniu 2 tygodnie temu.

Otrzymane punkty reputacji: +79
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Już jutro rozpoczynamy walkę w ćwierćfinałach...
Oczywiście mamy mecz i rewanż
Nieciekawą sytuację mamy z powodu koronowirusa gdyż Jastrzębski Węgiel postanowił nie polecieć do Włoch i nie rozegra meczu z Trentino i niestety prawdopodobnie dostaną walkowera, oczywiście pozostanie rewanż i wszystko jest możliwe lecz no niestety nie z własnej winy mają problem już przed 1 meczem a co by nie mówić jest to chyba najciekawsza para.