>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Wybaczcie mu juz i idzcie spac, to juz taki przypadek.
On juz nie potrafi napisac posta bez mojego nick. Moze sie zakochal ????

Generalnie widac, ze chlopina nie ma co robic poza spedzaniem czasu przed komputerem i zasadniczo 5 min po pojawieniu sie nowego wpisu w tym zaszczytnym temacie, pojawia sie i on.

My negatywni jestesmy najgorsi i nie mamy honoru, a poziom naszej krytyki jest dnem, rzekl pozytywny czlowiek, ktory insynuuje calemu swiatu haniebna nieuczciowosc i obraza innych ludzi, uprawiajacyh zawodowo sport w kazdym poscie. Standardy hipokryzji w postrzeganiu niektorych sa czasem wrecz komiczne, wiec co tu kometowac.

Mysle, ze wystarczy i juz nie prowokujcie pana, bo w Was tez sie zakocha i w kazdym wpisie bedzie o Was pisac.
Dobranoc.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 12 lutego 2020 00:23 przez dx2Wybaczcie mu juz, to juz taki przypadek.
On juz nie potrafi napisac posta bez mojego nick. Moze sie zakochal ????

My negatywni jestesmy najgorsi i nie mamy honoru, a poziom naszej krytyki jest dnem, rzekl pozytywny czlowiek, ktory obraza innych ludzi, uprawiajacyh zaowdowo sport w kazdym poscie. Standardy hipokryzji sa czasem wrecz komiczne.
DX  czy moze XD bo robisz sobie cały czas zarty i wyjatkowo niepowazny człowiek jestes:) obiecałes ze juz nie bedziesz pisał naobrazałes mnie i sie pozegnałes bo temat Cie nie interesuje.ale nie mozesz powiedziec ze nie istenieje bo to byłoby kompletne ignoranctwo. czytałes wogle artykuł i to co tłumaczyłem? jeżlei takie cos do kogos nie trafia to nie wiem jak musi miec zamkniety umysł
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
To jak temat nie zostanie usunięty,a tylko zmiana nazwy to proponuję "Tenisowe teorie spiskowe pod patronatem Antoniego Macierewicza" 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 10 lutego 2020 02:50 przez kn100

Bardzo dobrze, że powstają takie tematy. Niech ludzie powoli otwierają oczy. Sport był, jest i będzie skorupowany. Tenis jest szczególnym przypadkiem ponieważ jest to sport jednoosobowy, w związku z czym dochodzą pewne czynniki. Często można też się pomylić przy ocenie czy to ustawka czy zwykła niemoc.

Przede wszystkim, trzeba rozdzielić rodzaje ustawiania meczy i zrozumieć, że to nie jest tylko kwestia awansu do kolejnej rundy a wiele czynników się tu dzieje.

1. Mecze ustawiane przez zawodników "na własny użytek". Nie jest tajemnicą, że zawodnicy kombinują na własną ręke, gdyż poniżej 70 miejsca i regularnej gry w turniejach zwyczajnie ich nie stać na zabawę w tenis. Jeżeli za wygraną w chalengerze jest nagroda 2 tys $ a buk daje dużo więcej przy sprytnym rozegraniu to myślę, że dla wielu jest to prosty rachunek. Z rok temu był fajny blog tenisowy, który został zdjęty i tam pisali polscy tenisisci z miejsc 400 itp. jak to wygląda.
Generalnie można o tym pisać godzinami. Ostatni przykład jak totalny amator bral udział w turnieju, przegrał wszystkie piłki a w tym czasie znajomy grał przeciwko niemu co się dało. Oczywiście to ekstremum ale podsumowując mnóstwo zawodników na własną ręke działa.

2. Mecze ustawiane na zlecenie pewnych grup, osób.Polecam hasło u wujka "mafia bukmacherska". Na turniejach kręcą się osoby oferujące pieniądze, wsparcie, kobiety itp. w zamian za odpowiednie zachowanie. Celem oczywiście jest "bycie pewnym wyniku" i obstawianie na odpowiednie zdarzenia.
Wbrew pozorom to nie muszą być mega niespodzianki i zmiany o 180 w meczu. 
Myślę, że tu temat jest jasny i nie wymaga tłumaczeń.

3. Ustawki znajomych. To wszystko są ludzie, co więcej ludzie którzy się bardzo dobrze znają. 
Tak jak w piłce nożnej ma miejsce regularne oddawanie punktów, wspieranie głosów przy głosowaniach czy nawet sztamy kibiców.(Przecież np. Barcelona motywowała swego czasu przeciwników Realu $ żeby urwali im pkt).
Te osoby również robią sobie przysługi, pomagają nawzajem, puszczają "przodem".

4. Pare lat temu był bardzo ciekawy temat oddawania meczy w momencie kiedy zawodnik jest zapisany na listę kwalifikacji na następny turniej. W skrócie, gra gościu w chalengerze, ma szansę go wygrać ale nagrody pieniężne lub pkt. są tak słabe, że bardziej opłaca mu się oddać mecz i ruszyć na kwalifkacje. Tam też się działy cuda...
Podobnie zresztą w kwesti lucky looserow w kwalifikacjach...

Podsumując jest mnóstwo aspektów, które sprawiają, że paradoksalnie w sporcie najważniejszy nie jest sport a ten mit czystej walki i rywalizacji to wyświechtane hasło. Jest to niesamowicie przykre dla nas typerów bo w pewien sposób jesteśmy oszukiwani :D ale też dla ludzi, oglądających rywalizację, wierzących w jego szlachetne pobudki i krystaliczność.
Zobaczcie co się stało z kolarstwem po akcji z lancem armstrongiem. 

"Wygrał hip-hop jak mawiał Hirek Wrona" cytując klasyka ale w tym wypadku na pewno nie sport. 
 
Moim zdaniem jeden z najlepszych postów trzezwo patrzącego widac uzytkownika kn100 w tym temacie . poruszłył duzo waznych aspektów o ktorych kazdy typer powinien miec swiadomosc. a przykład Lance Armstronga to strzał w dziesiatke to niesamowite jak ludzie szyko zapominaja o takich rzeczach. Armstrong pokazał do czego są w stanie posunac sie sportowcy dla pieniedzy
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 12 lutego 2020 00:06 przez dx2Panie administratorze, ja wiem jaki ja to jestem niedobry, problemowy i jaka to ze mnie "czarna owca" tego forum, ale kolokwialnie mowiac, czasem trzeba coś wziac na klate.
Badzmy uczciwi, sam pan administrator sprokurowal ten caly nieporzadek, dajac przyzwolenie na istnienie tego tematu.

Nie chce wprowadzac nikogo w blad, ale wydaje mi sie, ze juz wczesniej podobna prba byla i wtedy jeden z moderatorow to na wstepie ucial. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Ja wiem, ze Pan jest najmadrzejszy, ale udzielanie przyzwolenia na oczernianie kogokolwiek, dlatego ze robi sie to w "kultrualny sposob", nigdy nie doprowadzi do niczego dobrego i niezaleznie czy chodzi tu o uzytkowniak forum czy konkretnego sportowca czy sportsmenke.

Ja bym Panu proponowal usunac calkowicie ten temat, ale mysle ze Pan tego jednak nie zrobi, bo to byloby przyznaniem sie niejako do bledu, a tego po administratorze raczej bym sie nie spodziewał.
powiem tak, kiedyś były zarzuty wobec nas, że zabraniamy merytorycznej dyskusji na forum, że wymagamy tylko analiz itd teraz jak pozwoliliśmy na taką dyskusję to też niedobrze. Przypomnę, że to nie jest temat, żeby komuś udowodnić, że jakiś zawodnik na 100% sprzedał mecz, bo takiej wiedzy nie ma nikt z nas, jest to temat, gdzie można wymienić się poglądami na temat jakiegoś meczu, który według niektórych potoczył się w dziwny sposób, jeden napisze, że to fix i poda swoje powody, inny może napisać, że zawodnik x był słabszy od zawodnika y, miał gorszy dzień itd itp, tu chodzi tylko i wyłącznie o dyskusję na temat meczy tenisowych. To nie jest temat ani o @mrbrightside ani o @dx2 , nikt nie karze się Wam zgadzać we wszystkim, ale dyskutujcie na temat spotkań, a nie na swój temat. Forum jest od dyskusji i tego się trzymajmy, nikt Wam nie karze podchodzić do tego tematu jakby to była sprawa "życia i śmierci", zresztą celowo została zmieniona nazwa tematu, żeby to były spokojne dyskusje na temat spotkań, których jest wiele w tej dyscyplinie, osobiście nie interesuję się tenisem, więc na temat konkretnych spotkań się nie będę wypowiadał, kto ma chęć wziąć udział w tej dyskusji niech bierze, kto nie chce to przecież nie ma takiego przymusu. Dobranoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
K 0

kropson1988

Gość
mrbrightside ciekawe co napiszesz na temat niedaleko szukając spotkania wczorajszego Hurkacz - Tsitsipas, gdzie było 1:0 w setach dla Huberta i 2:0 w drugim, a jeszcze przed rozpoczęciem drugiego seta Stefanos brał medicala (sam pogralem Stefanosa na mecz) . Pewnie mecz śmierdział dla ciebie i pewnie było coś nie tak ????? 
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 12 lutego 2020 01:09 przez waldi1979

powiem tak, kiedyś były zarzuty wobec nas, że zabraniamy merytorycznej dyskusji na forum, że wymagamy tylko analiz itd teraz jak pozwoliliśmy na taką dyskusję to też niedobrze. Przypomnę, że to nie jest temat, żeby komuś udowodnić, że jakiś zawodnik na 100% sprzedał mecz, bo takiej wiedzy nie ma nikt z nas, jest to temat, gdzie można wymienić się poglądami na temat jakiegoś meczu, który według niektórych potoczył się w dziwny sposób, jeden napisze, że to fix i poda swoje powody, inny może napisać, że zawodnik x był słabszy od zawodnika y, miał gorszy dzień itd itp, tu chodzi tylko i wyłącznie o dyskusję na temat meczy tenisowych. To nie jest temat ani o @mrbrightside ani o @dx2 , nikt nie karze się Wam zgadzać we wszystkim, ale dyskutujcie na temat spotkań, a nie na swój temat. Forum jest od dyskusji i tego się trzymajmy, nikt Wam nie karze podchodzić do tego tematu jakby to była sprawa "życia i śmierci", zresztą celowo została zmieniona nazwa tematu, żeby to były spokojne dyskusje na temat spotkań, których jest wiele w tej dyscyplinie, osobiście nie interesuję się tenisem, więc na temat konkretnych spotkań się nie będę wypowiadał, kto ma chęć wziąć udział w tej dyskusji niech bierze, kto nie chce to przecież nie ma takiego przymusu. Dobranoc
A Ja proponuje zamiast tworzenia jakiś debilnych tematów, zająć się na początku samym działem tenisowym, może zatrudnić nowego Moderatora, który będzie przynajmniej parę razy dziennie wchodził na forum, robił porządek z "upośledzonymi ludźmi" , od czasu do czasu wypowie się na temat danego meczu, może zacząć właśnie od tego? 
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Antek, Ty nie wklejaj filmikow, bo kazdy potrafi sobie obsluzyc YT. 
Wiemy, ze masz duzo wolnego czasu, ale idz ogladac te mecze, bo jak bedziesz ogladac filmiki to wyszukasz dzis tylko 20 ustrawonych meczow zanim 30.

Tak postanowilem Ci Antek odpisac, bo skoro juz sie zakochales i posta bez mojego nicka nie potrafisz ulozyc, to postanowilem odpisac, by nie bylo Ci smutno.
CZYWISCIE SLE MOC TWOICH UKOCHANYC POZDROWIEN.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 12 lutego 2020 07:42 przez tarki_16

A Ja proponuje zamiast tworzenia jakiś debilnych tematów, zająć się na początku samym działem tenisowym, może zatrudnić nowego Moderatora, który będzie przynajmniej parę razy dziennie wchodził na forum, robił porządek z "upośledzonymi ludźmi" , od czasu do czasu wypowie się na temat danego meczu, może zacząć właśnie od tego? 
jest otwarty cały czas nabór, można aplikować do wielu działów, ale na chwilę obecną nie było odpowiednich kandydatów
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ludzie opamietajcie sie z tym hejtem. Zjawisko fixow istnieje i nic na to nie poradzicie jest to silnie zwiazane z tematem bukmaherki wiec temat jest jak najbardziej potrzebny . Jezeli dla niekotrych to debilny temat to ja nie wiem co dla nich debilne nie jest przeciez to jest albo zwykle ograniczenie umyslowe albo czysta ludzka zawisc nienawiść nie wiem jak to nazwać i nie wiem co gorsze . Jak sobie nie potraficie poradzić samymi ze sobą i powstrzymac przed zagladaniem tutaj proponuje poprosić admina żeby Wam dał dozywotniego bana na ten temat. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nazwa Tematu  jest zmieniona na luzne rozmowy o tenisisie przeczytajcie to sto razy na glos sobie a potem jeszcze ze 200 razy wiec moze sobie kazdy tutaj pisac o wszystkim LUZNO ZWiAZAnYM Z TENISEM z naciskiem na dziwne zjawiska w meczach. Jak ktos nie potafi tego zniesc i zrozumieć to niech sie leczy na nienawiść i ograniczenie umyslowe 
 
B 0

bbs

Użytkownik
Aż musiałem założyć konto bo naiwność niektórych jest po prostu oszałamiająca
Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz Lorezni Petrovic i na wstępie zaznacze że nic nie stawiałem więc nie jestem SFRUSTROWANYM TYPEREM.
W 2 pierwszych setach niemal identyczna sytuacja zawodnik prowadzi z brejkiem 4-2 i 4-1 po czym nagle cudownie 2 razy się łamie. 3 set to już 6-0 dla włocha.
I co najciekawsze podczas trwania meczu na Instagramie Petrovica zostało wyłączone komentowanie aż do teraz. Nie było transmisji z kortu. To wszystko przypadki i czysty sport nie? ????????
 
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Temat jest ciekawy i jak najbardziej aktualny. Z tym, że my szaraczki nie możemy nic korzystnego z tego wynieść. Możemy tylko powspominać i wskazywać mecze wyraźnie ustawione i tak nie mając dostępu do takich meczów i informacji o ustawkach. Próbowałem kiedyś wniknąć inside przez gościa, który robi streamy z turniejów niższej rangi. Bezskutecznie, to bardzo hermetyczne środowisko i mimo, że znamy się dobrze to trzyma przysłowiową gębę na kłódkę. 
Także jak nie macie brata, syna tenisisty to nie zarobicie, bo nikt Was do tego nie dopuści. Ale że tenisiści z dołów ATP i ich najbliżsi żyją jak pączki w maśle to fakt. 
A my co możemy ? Pokrzyczeć na forum, że ten czy inny sprzedał mecz. Chociaż handlowanie meczami zdarza się niezmiernie rzadko (żeby nie napisać, że obecnie wcale). Zarabia się na pojedynczych gemach, a nawet piłkach. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 12 lutego 2020 11:06 przez bbsAż musiałem założyć konto bo naiwność niektórych jest po prostu oszałamiająca
Wystarczy spojrzeć na wczorajszy mecz Lorezni Petrovic i na wstępie zaznacze że nic nie stawiałem więc nie jestem SFRUSTROWANYM TYPEREM.
W 2 pierwszych setach niemal identyczna sytuacja zawodnik prowadzi z brejkiem 4-2 i 4-1 po czym nagle cudownie 2 razy się łamie. 3 set to już 6-0 dla włocha.
I co najciekawsze podczas trwania meczu na Instagramie Petrovica zostało wyłączone komentowanie aż do teraz. Nie było transmisji z kortu. To wszystko przypadki i czysty sport nie? ????????
Milo ze podjales sie tego trudu i napisales. Tez zauważyłem to wczoraj. O Lorenzim mozna byloby napisac  doktorat z podejrzanych meczy to jest nieoficjalny chalengerowy król fixow chociaż w pewnym momencie zaczal grac z powodzeniem w Atp i przenosic zachowania wyniesione z Chalengerow.:)mimo zaawansowanego wieku juz bardzo.

To jest to o czym pisalem wczesniej jakby zrobic statystykę jak czesto zdarzają sie takie zwroty 2:4 - 6:4 5:2 - 5:7 mysle ze w ostatnich dajmy na to 15 sezonach to zjawisko wybitnie charakterystyczne dla fixow sie nasilalo z sezonu na sezon ( chodzi mi nasilenie/czestosc wystepowania bo wiadomo ze cos takiego jest mozliwe w tenisie w normalnym meczu gdzie grają na serio ) zjawisko to prawdopodobnie znacznie sie nasililo wraz z lawinowym wzrostem obrotu i ilości pieniedzy w zakladach bukmaherskich. Napewno gdyby mieć dopowiednie dane i zrobic statystyki wyszlaby jakas zależność miedzy częstotliwością takich zachowań a wzrostem obrotow w bukmaherce tenisowej. Tylko trzeba byloby miec dostęp do i takich danych
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Tak jak pisalem wczesnien na mojej subiektywnej liscie podejrzanych zawodnikow o regularne fixy Goffin na przstrzeni dwoch ostatnich swoich spotkań pokazał ze cos w tym jest. Poprzedni mecz byl faworytem z Pospisilem oddal mecz serwując po wygraną. Tam jeszcze Pospisil mozna bylo powiedziec ze ok ale Kanadyjczyk jest w formie to teraz co mozna powiedzieć o meczu Goffina z Sinerem czy wloch tez zlapal nagle formę? Goffin bity faworyt mozna powiedzieć ze Rotterdam to prawie jakby gral u siebie i teraz Gofcio w kazdym secie jest brejka do przodu i kazdy set przegrywa z wlochem bez formy i to grając prawie u siebie :) 
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
@mrbrightside oglądałeś mecz goffina? Jakbys ogladal to byś takich rzeczy nie pisal. Kapitalny mecz zagral Sinner. Na hali czuje sie najlepiej. Zagral to co w końcówce zeszlego sezonu i z tak mocnym uderzeniem Belg nie mogl sobie poradzić. Goffin nie wyglądał źle ale z tak dysponowanym Sinnerem każdy mialby dzis problem wygrać 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 13 lutego 2020 13:26 przez ar0nek@mrbrightside oglądałeś mecz goffina? Kapitalny mecz zagral Sinner. Na hali czuje sie najlepiej. Zagral to co w końcówce zeszlego sezonu i z tak mocnym uderzeniem Belg nie mogl sobie poradzić. Goffin nie wyglądał źle ale z tak dysponowanym Sinnerem każdy mialby dzis problem wygrać 
Ogladalem. A myslisz ze Goffin nie umie grać z takimi co udarzaja mocno?? Przeciez on swoj styl opiera na sile przeciwnika. Bez przesady Sinner to nie Del Potro nie bije az tak mocno. Ja nie mowie ze to byl fix tylko kolejny podejrzany mecz Goffina. Jakos Goffin 2 razy polamal wlocha tyle ze chetnie potem oddawal swoj serwis
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Poziom absurdu w tym temacie osiąga apogeum. Nikt nie mówi, że nie ma układów, korupcji czy cokolwiek ale doszukiwanie się w tego w każdym meczu to już szczyt idiotyzmu. 

Jakbys grał kiedykolwiek w tenisa lub uprawiał jakikolwiek sport na poziomie wyższym niż amatorski to byś takich głupot nie pisał. 
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Też oglądałem mecz Sinner - Goffin i Włoch zagrał kapitalnie. Belg nie jest w najwyższej formie co widać w ostatnich meczach. Sinner zagrywał winnery z szybkością 160 km/h czyli niewiele mniej niż serwis Goffina ale według autora tematu to nie jest duża siła. 
A faktycznie przełamanie serwisu w 1 gemie w secie daje bezpieczna przewagę i wygraną w secie. Gościu radzę zrób sobie przerwę od tenisa bo widać że nie dajesz rady. 
Dla przykładu wczoraj Medvedev będąc bitym faworytem przełamał szybko Pospisila a później przegrał set 4:6. Czyli mocno podejrzane. Bo powinien wygrać.

Sinner to wielki talent. Na początku zeszłego roku był w szóstej setce rankingu. A przez 13 miesięcy awansował już na 68. W ciągu ostatnich 10 lat nie pamiętam by ktoś w tak krótkim czasie zrobił taki przeskok. A ma dopiero 18 lat 

 
 
Do góry Bottom