>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jutro grają outsiderzy ligi... Jets, które jest mocnym faworytem buków vs rozbitkowie. Jak dla mnie gospodarze nie są aż takimi faworytami - nie po takim kursie. Dlatego gram 'pod prąd':

x2 - @2,11   

Tutaj mała zapowiedź F3 Derby:
https://www.a-league.com.au/news/newcastle-jets-v-central-coast-mariners-match-preview

Jets i owszem, grają ładniej... ale ten schemat gry... , który nie zmienił się od zeszłego sezonu - już wszyscy w lidze znają. Osobiście liczę na przebłysk frustracji Simona - stąd typ, że CCM nie przegra. Stawka bez szaleństwo, bo lepszy wróbel w garści niż gołąb na gałęzi'.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jets - CCM 4:3 (9-4 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,02 Unibet
  
Jets powyżej 6,5 RR, @2,02 Unibet  
CCM powyżej 4,5 RR, @1,77 Unibet  

Spotkanie dwóch najsłabszych drużyn A-League obecnego sezonu, faworytem gospodarze, ale szczerze mówiąc żaden wynik mnie tu nie zdziwi, jedno co jest dość powtarzalne oprócz kolejnych porażek jednych i drugich to spora liczba rzutów rożnych obu ekip, 3 ostatnie spotkania Jetsów to 9, 12 i 9, natomiast CCM to 9, 5 i 3. Bezpośrednio 5-8, 3-3 i 12-5. Optymalne rozwiązanie to bramka dla gości i gonienie wyniku przez gospodarzy, scenariusz idealny na sporą ilość cornerów lub też długo utrzymujący się remis i próby ataków Jetsów. Myślę, że warto też spróbować wyższych linii, ale z racji, że mało prawdopodobne, żebym zerwał się o 6-ej na ten hit proponuję według mnie spokojne linie.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
cytat z dnia 9 lutego 2020 00:35 przez waldi1979Jets - CCM
powyżej 11,5 RR, @2,02 Unibet
Jets powyżej 6,5 RR, @2,02 Unibet
CCM powyżej 4,5 RR, @1,77 Unibet


Spotkanie dwóch najsłabszych drużyn A-League obecnego sezonu, faworytem gospodarze, ale szczerze mówiąc żaden wynik mnie tu nie zdziwi, jedno co jest dość powtarzalne oprócz kolejnych porażek jednych i drugich to spora liczba rzutów rożnych obu ekip, 3 ostatnie spotkania Jetsów to 9, 12 i 9, natomiast CCM to 9, 5 i 3. Bezpośrednio 5-8, 3-3 i 12-5. Optymalne rozwiązanie to bramka dla gości i gonienie wyniku przez gospodarzy, scenariusz idealny na sporą ilość cornerów lub też długo utrzymujący się remis i próby ataków Jetsów. Myślę, że warto też spróbować wyższych linii, ale z racji, że mało prawdopodobne, żebym zerwał się o 6-ej na ten hit proponuję według mnie spokojne linie.
Napiwno te rożne pykną? A to tyż se zagram kurła Pioter bo nie mam żadnego pomysłu na ten mecz.
 
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
O kurczaki już 2:0, a czułem żeby zagrać over 1,5 do przerwy, ale zanim się zdecydowałem było już 1:0. Dupa zbita.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
63 min. 4-2, Jetsi chcą odbić się od dna za wszelką cenę.  Dam over 7,5 po @ 2,10    za drobne. W końcu to gospodarze zrobili kiedyś z Marynarzy Rozbitków 28 :)
edit
Harold w 86 na 4-3, jeszcze jedną poproszę! 
Edit
niestety nie dali już rady... 
ft 4-3, pod koniec zespoły trochę opadły z sił, aż dziw, że nie było żadnego karnego, bo Ams sędziował. Rozbitkowie przejęli czerwoną latarnię A-league...
warto sobie popatrzeć :)
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Kolejka nr 19 i pieknie trzeba cos napisac bo kolega @waldi1979 cos tam warczy pod nosem ze to nie TNZ i po dwa slowa trzeba wyskrobac ok skrobiemy!
Meczycho nr 1 ADELAIDE-CCM tu chyba nie ma zabardzo o czy pisac zleja ich jak nic,ale licze tu na jedna bramke gosci wiec tradycyjnie [email protected]   i dla swietego spokoju over [email protected]  
Meczycho nr 2 PHOENIX-CITY  i tu zapowiada sie piekny overowy szpil wiec zaliczamy over [email protected]   tradycyjnie [email protected]   i tu sprobujemy taki geszeft MACLAREN strzeli gola @1.87   do chlopka z Sydney tylko 1 brameczka straty wiec bedzie sie staral stad typ na btts
Meczycho nr 3 WSW-JETS a tu zagadka na tablicy moze pojawic sie wszystko ale ja ide w zaparte podwojna szansa i obie strzela 1Xi tak @2.06   WSW wygra jedna polowe @1.60  
Meczycho nr 4 WESTERN-ROAR nieszczesny Roar tyle razy mnie juz wk...(rzyl) ze hej ale tym razem mysle ze beda sie chcieli zrechabilitowac za porazke z grudnia kiedy to swierzakowi jeszcze szczescie dopisywalo a i swierzaki tez beda chcieli cos ugrac bo ostatnio nie bardzo im idzie wiec [email protected]    i nic wiecej mi po glowie nie chodzi 
No panowie aby nam sie w zyciu dzialo
edit:tragedia ta kolejka chyba ostatni raz w pre gram btts po śmiesznych kursach i jeszcze kicha ..........................................
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ins/outs Rundy 19
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-19-0
Z kronikarskiego obowiązku, bo zloty5o załatwił temat :)14.02. 09:30 Adelaide United - Central Coast Mariners - bts/over naturalnym kierunkiem, do tego Redsi bezsprzecznym faworytem, na forach i w sondach jedynka prorokowana jest przez 80% ankietowanych/sondowanych. H2h mało kiedy remisowe, podsumowując Rozbitkowie28 są bez szans :) Czyli wszystko jasne, więc ja symbolicznie x po @ 4,75   - oczywiście nie polecam :) Dla bezpieczeństwa może sobie "zlepię" "pseudoprogresję" "na emeryta", bo ostatnio polowałem na x lecz trochę zabrakło, ale przez "pseudoprogresję" stać mnie na takie "wisty"...
Edit
do 83 min. było 0-0, kto chciał mógł x zamykać.  Ja nie :) bo przy symbolicznych nakładach tego nie robię. A mecz? W 2 min (83/84) 2-0 ale goście grali odważnie i ambitnie. A jak dla mnie to nawet lepiej (mimo wyniku) często wyglądali od gospodarzy. Niespodzianki nie było... Pogromu Marynarzy też nie...
highlights

https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-adelaide-united-v-central-coast-mariners-hyundai-a-league15.02. 07:00 Wellington Phoenix - Melbourne City - tak jak kolega wyżej over 2,5 po @ 1,65   za miedziaka, oby postrzelali.
Edit
Nie wiadomo jak? Ale tylko 1-0... Nix dalej czarnym koniem rozgrywek i b. dobrze...
highlights

https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-melbourne-city-hyundai-a-league15.02. 09:30 WS Wanderers - Newcastle Jets - żeby tylko była skuteczność to over/bts "powinien" wejść, ale ja na live ten mecz zostawię...
edit
Bts tak, over (choć okazji ze 20) nie...
16.02. 06:00 Western United - Brisbane Roar - hehehe, na razie podziękuję...
PS
I konkurs oczywiście:
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6915824/
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
O kurczaki dzisiaj gra moje ulubione Adelaide United. Ulubione bo tydzień w tydzień dają zarobić kupe sianka na rożnych, więc i dzisiaj nie powinno ich zabraknąć, a tymbardziej że grają z plackami CCM, którzy swoją drogą też trochę korków nabijają. Mój główny typ to over 6,5 rogów gospodarzy po @1.76  , ale gram też over 11,5 @2.10  . Na live jak będzie ku temu okazja na pewno jeszcze coś dorzucę bo jak gra Adelaide to nie ma ch*ja we wsi, rożne muszą być XD 
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Adelaide - CCM

Trochę sie zastanawiałem co by tu zagrać... ov2,5 po 1,4? 1 po 1,41... niby typy oczywiste, ale i buki odrobiły lekcję.
Pozostaje kierunek na rzuty rożne:

ov10 - @1,8   
HA-3 - Adelaide - @2,05   
Adelaide - ov6 - @1,75   

Dlaczego? przyglądając ostatnie mecze domowe dzisiejszych gospodarzy widać, że co mecz potrafią oni zdobyć 7-8 rzutów rożnych. Do tego myślę CCM doda jakieś 4 rzuty rożne... i mamy ov ładnie pokryty, do tego HA także się wpisuje w ten rachunek.
Zobaczymy co z tego wyjdzie i oby było to ładne spotkanie, jakie ostatnio możemy oglądać w A-League.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
cytat z dnia 14 lutego 2020 07:49 przez majekxAdelaide - CCM

Trochę sie zastanawiałem co by tu zagrać... ov2,5 po 1,4? 1 po 1,41... niby typy oczywiste, ale i buki odrobiły lekcję.
Pozostaje kierunek na rzuty rożne:

ov10 - @1,8
HA-3 - Adelaide - @2,05
Adelaide - ov6 - @1,75

Dlaczego? przyglądając ostatnie mecze domowe dzisiejszych gospodarzy widać, że co mecz potrafią oni zdobyć 7-8 rzutów rożnych. Do tego myślę CCM doda jakieś 4 rzuty rożne... i mamy ov ładnie pokryty, do tego HA także się wpisuje w ten rachunek.
Zobaczymy co z tego wyjdzie i oby było to ładne spotkanie, jakie ostatnio możemy oglądać w A-League.
E! We nie papuguj XD 
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witajcie,
Adelaide-Mariners
1 HT over 1.5 .
2.00 @ 365

Mamy tu jedne z najbardziej overowych druzyn ligi. 3.4 oraz 3.1 gola na mecz. Nie sa to jakies powalajace liczby, bo kiedys w tej lidze padalo jeszcze wiecej bramek wiadomo, ze jak sa straszne upaly to i strzelac sie juz tak nie chce. 

Over 1,5 gola do przerwy to fajny typ bo daje nam fajne ogladanie. jak nuie wejdzie to w przerwie mamy czas na zastanowienie sie na kolejny ruch. Te rozne co proponujecie to tez dobry kierunek.
Pozdrawiam

EDIT w przerwie:
Jakis dramat, tyle okazji ,zeby nic nie wpadło to skandal. Trudno, przynajmniej Wam pewnie rozne wchodza bo nastykali rowno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:

Nixi - City

1 - @2,7   

Uważam, że w Nowej Zelandii to gospodarze są minimalnymi faworytami. Na własnej ziemi kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa - jedyna strata punktów to mecz z SFC - 2:2, gdzie to goście gonili wynik. Ostatni mecz co prawda to porażka z Perth - 4:2.. ale liczę, że to akurat będzie mobilizujące dla kiwi.
Z drugiej strony mamy City - 8 meczy wyjazdowych - 2 remisy i 3 porażki - ostatnie 3 wyjazdy to raptem 1 punkt (z Roar). Co prawda w ostatniej kolejce City pokonało Victory - ale to były derby, więc do tego meczu podchodzę z lekką ostrożnością jako do meczu będącego wyznacznikiem formy City.

Po takim kursie uważam, że gra jest warta świeczki i to mój kierunek na poranne spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Wellington - City powyżej 5,5 rożnych kurs 1,6

Do przerwy tylko 1 rożny!, Obie ekipy bardzo overowe w rożnych. Jak to w Australii, nie mogą być dwie fatalne połowy dla cornerów. Bardzo się zdziwię jak tej linii nie pokryją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
cytat z dnia 15 lutego 2020 07:58 przez perek99Wellington - City powyżej 5,5 rożnych kurs 1,6

Do przerwy tylko 1 rożny!, Obie ekipy bardzo overowe w rożnych. Jak to w Australii, nie mogą być dwie fatalne połowy dla cornerów. Bardzo się zdziwię jak tej linii nie pokryją.
Właśnie te drużyny nie są jakoś bardzo overowe w rożnych biorąc pod lupę samą A-League, ale popieram typ. W Australii często tak jest, że jak w pierwszej połowie jest bardzo mało rogów to śmiało w kurs 2 można uderzać. Dlatego ja zagrałem over 6,5 korków po @2.10  i już haha 10 minut drugiej połowy wystarczyło :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Suma goli WSW w 1 poł. powyżej 1,5 po @ 2,20    za drobne pobieram (edit - przy stanie 1-0 jakby co). Atakują, był już słupek, Jetsi pogubieni... KTF!
edit
HT 1-0, w 2 części 1 poł. Jetsi się trochę ogarnęli, ale 1-0 to najniższy z możliwych wyroków. Sami też mieli okazje. No trudno - w 2 poł. bramki "powinny" się posypać...
Edit
FT tylko 1-1, dobrze,  że chociaż Jetsi się przełamali. Wynik taki sobie, ale w meczu się działo... 
highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-sydney-wanderers-v-newcastle-jets-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +117
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 19 lutego 2020 12:41 przez pescarabajoPanowie zgłosiłem do odpowiednich służb przestępstwo. Gwałt na Sydney...:)
54 minuta Yokohama - Sydney 4:0.
Popatrzyles kto jest trenerem Yokohamy? Ja się nie zdziwiłem wynikiem... 
edit
Wczoraj i dziś ACL ( w sumie) 3 mecze kangurskie i 3 x w papę. Sezon na łosia rozpoczęty. Gdyby MV nie mieli w grupie Tajów, to punktowo wyglądałoby "wszystko" beznadziejnie. Trudno, trzeba korzystać :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 20Ins/outs https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-20-021.02. 07:15 Wellington Phoenix - Western United - mecz z podtekstami (Rudan, Kurto to byli Nix przecież), na początku sezonu w Nowej Zelandii goście pokonali Nix i wyglądało na to, że gospodarze będą mieli problem z dobrą grą w A-league. Minęło 19 kolejek i to Nix pną się w górę tabeli, a WU zalicza zjazd w dół tejże. Dużo zależy od postawy gości. Jak zagrają tak jak w 2 ostatnich meczach, to nie mają czego szukać. Gdy gospodarze zagrają "swoje" to 3 pkt. "powinni" zgarnąć lecz @ 1,62 dla mnie mimo wszystko za niski więc poczekam na live...
Edit
FT 2-0, dobicie w 90 min., kierunek na plus :) Najniższy wymiar kary...

https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-wellington-phoenix-v-western-united-hyundai-a-league21.02. 09:30 WS Wanderers - Adelaide United - goście męczyli się ostatnio z Rozbitkami28, gospodarze potrafią uprzykrzyć grę niejednej drużynie dlatego za drobne pobiorę    x po @ 3,20, a korzystając z rozkładu kursów zrobię sobie kupon "na emeryta". Za drobne także z uwagi na chęć rewanżu ze strony The Reds, które ostatni mecz przegrali z Wędrowcami w czasie Boxing Round...
Edit
FT 5-2 nie tylko uprzykrzyli, ale pojechali Redsów, w kuponie "na emeryta" weszła najmniejsza opcja @ ale to i tak eliminuje/zmniejsza straty... 

https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-sydney-wanderers-v-adelaide-united-hyundai-a-league
edit2
Już dziś robię polowanie na x w następnej kolejce The Reds. "na emeryta" ofc :) bo rozkład sprzyja odpowiednio @ 2,25; 3,40; 2,95...

22.02. 07:00 Brisbane Roar - Perth Glory - goście po przygodach (nieudanych jak wszystkie kangurskie wyjazdy w tej kolejce ACL) w Japonii, gospodarze tradycyjnie nieprzewidywalni czyli na razie no bet...
highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-perth-glory-hyundai-a-league22.02. 09:30 Newcastle Jets - Melbourne Victory - gościom też w ACL się nie udało, porażka w Korei mogła być większa. U gospodarzy może zagra nadzieja Jets - Hoolahan. Mimo wszystko over 2,5   po @ 1,55 za miedziaka pobiorę. Gospodarze nie mają nic do stracenia. "Powinni" ruszyć do przodu, a to może typowi pomóc...
Edit
FT 1-1, Jets grali do przodu, co z tego jak strzelili tylko 1 bramkę. Victory mega słabo ale x wyciągnęli... 
highlights

https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-melbourne-victory-hyundai-a-league23.02. 08:00 Central Coast Mariners - Sydney FC - u Rozbitków powroty (Simon, Oar) , ale nie wiem, czy Corica nie porotuje składem po laniu w Japonii (z Yokohamą w ramach ACL). Poczekam do wyjściówek...
edit
Wyjściowa 11-ka Sydney była standardowa, ale to zmiennicy ustalili w końcówce wynik spotkania. Marynarze dzielnie walczyli. FT 0-3. Na live pobrałem over 1,85 za drobne więc   
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

Nixi - WU - już trwa - 26' 0:0 kurs na 1 - @1,45 - pozostaje czekać z obstawianiem, Nixi atakują i mają przewagę

29' - 1:0 - Cacace



WSW - Adelaide

Tutaj bez niespodzianek - ov2,5+bts - @1,6   

Oba zespoły strzelają i tracą bramki. W poprzedniej kolejce co prawda zaliczyły undery, ale i one mogą trafić się każdemu, dlatego pora na powrót na stary kurs i radosną piłkę w wykonaniu obu teamów - z nastawieniem byle do przodu.
WSW musi powalczyć o wygraną bo do Roar już traci 7 pkt (i ma jeden mecz mniej rozegranych), Adelaida także musi powalczyć o zwycięstwo ponieważ dość niespodziewanie jest blisko 2 lokaty, a i Nixi starają się jak mogą o wysoką lokatę przed playoffami.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Do góry Bottom