>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

LiveBet /// betboro

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
kto.com to ich klon i tam rejestracja dla polakow otwarta. weryfikacja; zdjecie dowodu i wyciag z banku albo rachunki. mozna grac kilka razy ten sam zaklad mimo limitow co 5-10 minut. w miare wczesnie wystawiaja kursy. 
 
D 0

danielasek

Czesc
Czesc. Założyłem tam konto ale nie mogę dokonać wpłaty przez ecopayz. Wyskakuje błąd ze nie mam wystarczających środków na koncie. Czy to dlatego ze konto na kto.com jest w walucie euro a ecopayz w złotówkach? Jeśli tak to jak temu zaradzić?
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
cytat z dnia 11 lutego 2020 14:40 przez tyrion77+

mi drugi dzień wisi "nev" bez weryfikacji :) - oni jada na softach bwin z tego co widzę i gb 
gdzie Ty tam bwina widzisz?

Wszystko to klony vbetow, mnostwo tego w sieci

 

Za softy bwina postawilbym skrzynke wodki dobrej
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Czy ktokolwiek już wypłacał od nich kasę - czy sa jakies problemy ? Można bez dodatkowych weryfikacji i problemów wypłacić od razu over 1k euro ? Ma ktokolwiek jakies dośwadczenia z ostatnich dni u nich ? 

Pytanie dotyczy przede wszystkim tego klona : KTO :) 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sprawdzilem historie wysylania dokumentow do nich rok temu chcieli dowod i wyciag z banku nic wiecej, kwoty wyplaty powyzej 1k euro byly. nie wiem jak jest teraz nie gram, bo mam limit. raz walneli mi sie z wyplata, za malo wyslali. to cofneli w systemie i wyslali cala kwote zamiast wyrownac roznice xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 24 lutego 2020 08:11 przez przestrzalninjasprawdzilem historie wysylania dokumentow do nich rok temu chcieli dowod i wyciag z banku nic wiecej, kwoty wyplaty powyzej 1k euro byly. nie wiem jak jest teraz nie gram, bo mam limit. raz walneli mi sie z wyplata, za malo wyslali. to cofneli w systemie i wyslali cala kwote zamiast wyrownac roznice xd
Podziękował - ja miałem problemy z weryfikacją juz , potem wpłaty ok - ale trochę sie nazbierało wtop i teraz spory plus - tam babol goni babol - polecam dla obserwatorów mega ich , potrafią po skoku zatwierdzić kurs na zawodnika bo maja błąd systemowy , źle rozliczyć beta na korzyść gracza i tego nie poprawić ...nie zweryfikowac kursów po treningach i jak wszędzie max 1,2 zostawić pre po 1,7 (skoki) ...zobaczymy co z wypłatami . 

Dzieki raz jeszcze - nie chcę za szybko wyłapać limitu stąd moje pytanie :) 

To chyba jedna z nielicznych firm , która przywiązuje małą wage do innych rynków i nie koryguje swoich kursów , albo robi to żenująco wolno , mają autorskie pary w opcjach H2H nie kopiowane z pinka ani z 365 ..- to plusy

Minusy : to częste zawieszenia kursów na całe rynki - czekanie aż się wyrównaja i dopiero odblokowywanie (ale ta metode stosuje już wiele firm żeby choćby uniknąć cash out lub opcji midlowania ), no i ta dziwna przynajmniej w moim przypadku weryfikacja 


PS: pamiętasz może albo możesz sprawdzić po jakiej wygranej dostałes limity ? over 2/3k eu idzie zrobić na jednym koncie ?
 
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
oni stopniowo limituja... tu raczej chodzilo o regularnosc wygrywania w moim przypadku. najpierw chyba na 64 potem 32 potem 24, 16, 8 a potem 0,5 euro netto wygrana na zaklad. no i ja wykorzystywalem to, ze mozna kilka razy ten sam zaklad zagrac...  ta na 1700 euro odrzucona zostala takze da sie, bo ja duzych kwot nie wplacam do bukow.

edit; nie wiem jaki depozyt zrobilem nie pokazuje mi w historii tego dziwne heh

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom