>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Moda - ciuchy, buty.Opinie, porady, informacje.

adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Poda może ktoś linki, gdzie znajdę fajne i ciekawe ciuchy? Nie chce przeglądać allegro, bo tam to za dużo szukania i beznadziejny materiał,chyba, że ktoś ma link do konkretnego użytkownika. Za strony typu: house, reserved itp. dziękuje.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A jakie firmy Cię interesują, masz jakieś konkretne, w których chodzisz ?
Na All idzie trafić fajne rzeczy, ale przeważnie jak klient daje fajny ciuch to idzie to drogo.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Skoro zaczęliście z zamszowymi, to ja latałem ostatni rok w takich, nadal wyglądają całkiem całkiem...



Teraz mam takie, praktyczne i pasują do większości ciuchów



do tego klasyczna taliowana koszula i jest spoko bardzo!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
zrobić samemu w dobrej jakości

możesz się pobawić i przy 10 sztukach to pewnie będzie koszt 30-40 zł na sztukę.

pojedynczych egzemplarzy nie wszyscy się podejmują, ale tak to wyjdzie pewnie z 70 zł (mówię tu o dobrej jakości + projekcie). Widziałem te grafiki z koszulki na necie więc to żaden problem.
 
Z 0

zuzialalka

Użytkownik
To ja mogę podrzucić dla pań kilak wskazówek odnośnie wykonywania szybkiego i praktycznego makijażu, który jest również ważnym elementem naszego wyglądu http://www.kobiety.pl/uroda/sprytny-sposob-na-idealny-makijaz-w-10-minut w artykule można znaleźć postawy wykonania poprawnego makijażu, który pozwoli nam się czuć pięknie i pewnie. Polecam zastosować te kilka sprytnych sztuczek, zwłaszcza gdy nie mamy sporo czasu na dłuższe malowanie się głównie rankiem.
 
D 0

dkdk

Użytkownik
Również zamwiam głownie przez internet. Chodzi tutaj o możliwośc odesłania obuwia do 14 dni jeśli nie będzie mi odpowiadało. W sklepach stacjonarnych takiej mozliwosci nie ma a poza tym z tego co wiem w wielu z nich wprowadzają ograniczenia w przymierzaniu ubrań.

Ze swojej strony polecam sklep Klasyczne buty, szczególnie jeśli macie problem w ostatnim czasie z kupieniem dla siebie eleganckiego klasycznego obuwia dobrych marek. W sklepie mozna znaleźć
oxfordy
brogsy
czy derby
 
Do góry Bottom