>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji

adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak czytam ten temat i nie mogę uwierzyć że ludzie którzy piszą że oglądają tenis od 15 lat i sami grywaja piszą o ustawkach praktycznie co w drugim meczu. 

Mecze są ustawiane czy to jeżeli chodzi o wynik całego spotkania, czy też seta lub konkretnego gema i jest to wiadome. Ale nie na tak duża skalę jak niektórzy tu wypisują. Zdarza się sporadyczne przypadki w jakimś turnieju w Egipcie czy innym południowo amerykańskim państwie gdzie takie turnieje są organizowane przez kilka tygodni pod rząd. Ale to są marginalne przypadki niczym nie poparte i może za 5 czy 10 lat wyjdą jakieś dowody po przeprowadzonym śledztwie. Ale do momentu oficjalnego potwierdzenia są to tylko przypuszczenia. 
Jednak wiele osób myli mecz ustawiony od meczu  odpuszczonego o czym wspomniał dx2. 

Ostatnio było głośno jak Ukrainiec prowadzący też blog czy forum bukmacherskie wybrał się z kolegą do Dubaju na kosz buka. Zgłosił się do kwalifikacji do bardzo małego turnieju płacąc wpisowe i to jeszcze pod zmienionym nazwiskiem. Grał 1 raz w życiu dlatego przegrał mecz 0:6 0:6 i nie zdobył punktu. A jego kumpel postawił zakłady na gemy że nie zdobędzie punktu i wygrali kasy na tygodniowy pobyt w Dubaju. I czy to była ustawka? Nie. Gość nie potrafił grać o czym wiedzieli tylko oni. Buk tego nie wiedział. Przegrał bo był słabszy. Nie musiał się podkladac. Każdy może sobie wyrobić licencję płacąc kilkadziesiąt złotych i później zgłosić się do turnieju i grać. 
W obecnych czasach przy tych organizacjach walczących z ustawianiem meczów po prostu się zawodnikom z topu nie opłaca bo kary są okrutne. 10-15 lat temu nie było tych organizacji tak rozwiniętych dlatego były przypadki ustawek o których była mowa. A pisanie o meczu Szwarzmana że dostał większą kasę za przegranie i to się liczy a nie tytuł w turnieju to naprawdę trzeba mieć nie po kolei albo nie oglądać meczu. 
To tak samo można podać przykłady z finałów szlemow. Wimbledon. Roger marnuje 2mp przy swoim podaniu bo przecież po co mu tytuł i 4 mln skoro dostał więcej. Kolejna Halep na RG. Prowadzi 1:0 W setach i 3:0 i przegrywa finał. Pewnie podbiła tylko kurs. 
albo Nadal w US Open. Prowadzi 2:0 w 3 secie przewaga przełamania i przegrywa 2 sety więc ustawił i zarobił na slub. Naprawdę nie idzie już czytać tych bredni że zawodnik przegrał seta a prowadził z przełamaniem. To jest sport, dużo zależy od głowy i dnia. 
Kiedyś był podejrzany Przysiezny o wałek w meczu chyba w Meksyku. Oglądając ten mecz można było odnieść takie wrażenie. A kilka tygodni temu był wywiad i opowiadał że w tamtym czasie miał spore kłopoty rodzinne i nie mógł się skoncentrować na tenisie. Podczas meczu mówił do trenera że wraca do domu przez to wyglądał tak na korcie. 

Jest masa czynników które wpływają na postawę gracza o których my nie wiemy. Widzimy tylko obrazek z kortu a zawodnik nie ma ochoty grać bo np ktoś zmarł z bliskich lub jest ktoś chory i nie moze się skupić na graniu i przegrywa mecz z kimś kogo normalnie by ograł. 
Ostatnio Wisła Płock prowadzila 2:0 i w 5 min straciła 3 gole i przegrała. Czyli co ustawka? Przyklady mozna by znozyc. 
To jest sport i takie rzeczy się zdarzają a w tenisie gdzie gra jeden zawodnik jest wiele czynników odpowiadających za jego dyspozycję.

Najbardziej bawi mnie że temat założył gość który w każdym secie meczu tenisowego widzi handel. Gdyby ktoś zliczyl posty z działu na żywo o handlu to byłoby to ok. 95% wpisów a dowodów brak. Temat gen powinien się nazywać "zwroty akcji w meczach tenisowych i przykłady " a nie handel i ustawki. 

Na koniec jeżeli ktoś patrzy na Kursy pre i tylko suchy wynik to może wyglądać podejrzanie ale jak ktoś ogląda mecz to nie pisze głupot że zawodnik w finale turnieju ATP sprzedał mecz.    
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie pamiętam dokładnie kto, byc moze to byla cibulkova w zeszlym roku prowadziła
1-0 w setach i 5-0 40-0 w 2secie i przegrala mecz.
Więc reszta Waszych rzekomych fixow nawet nie zbliży się do takiego zwrotu akcji:) 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Cibulkova to jest niezła aparatka . jej takie rzeczy czesto sie przytrafiały . ja najbardziej pamietam jej finał na wegrzech w trnieju 250 ze 3 lata temu.  grała z rudą żyrafą Van Uytvanck i Cibulkova ją jechała przez połtora  seta.  potem od pewenego momentu grały równo ale wszystkie wazne piłki wygrywała Ruda.. w 3 secie Cibulkova zmarnowała kilkanascie breakpointow a Ruda miała 2 i wygrała seta mecz i tytuł:) 
Teraz jak sobie piszemy tutaj mamy w własnie bardzo piekny  niemiecki fix we francuskim CHallengerze Marterer z Bachingerem zafundowali palce lizać :)ciekawy jestem co mówią sobie ci goscie z tej komórki do łapania fixów kiedy widza taki meczyk . Jeżli ktos kto zajmuje sie głebiej tenisem ogladaniem i analizowanim i uwaza ze takie zestawienie jak czesto kiedyś zdarzały sie takie dziwne zwroty akcji  a jak teraz zdarzają sie takie scenariusze i jak zmieniala się częstotliwość takich rzeczy bo może nie ma zaleznosci a moze  jest.. jezeli wg was nie byłby to jakis dowód i wskazówka to nie weim co byscie potrzebowali.. chyba samych tenisistów którzy by osobiscie do was zadzwonili i sie przyznali że to robią. 

Do chłopaków którzy tak pewnie i szyderczo piszą .szkoda że Dx2i Adik nie zastanowią sie i konstruktywnie nie skomentują konkretnego przykładu np Dzumhura który podałem bo mało kto tak bardzo sie rzuca w oczy jak on . dlaczego  nie potrafią wytłumaczyc tego jak ludzie potrafą robić afery i defraudować miliardy z publiczych pieniedzy ( winnych nie ma peniadze sie rozpływają) i to im uchodzi na sucho co z kolei w sporcie wg nich  jest niemożliwe 'bo tak'. powiem tylko że wszelkie organizacje jak FIfa czy ATP wszystko co mogą załatwiają napewno po cichu bo kazda afera godzi w ich wizerunek co ma wpływ na ogladalnosc sprzedaz biletów kontrakty reklamowe od sponsorów itp mozna to analogicznie odniesc do koscioła który po cichu od setek lat przenosi kapłanow do innych parafii przy aferach z pedofilią czy posiadaniem dzieci przez ksieży i nie chawli sie tym przy ogłoszeniach parafialnych)
ta oficjalna komórka ATP łapie głownie itfowcow ale ktos sie intersuje i oglada itf?? jakie atp ma pienidze z praw telewizyjnych do itf czy wpływy od sposorów?  zadne. z ostatnich  lat były powazne dowody na Davydenko , Feliciano Lopeza ( afera na wimbledonie), MArco Trungellitego ,NIcolo Bashilashvillego , Verdasco ( wimbledoin 2018) wszystkich cudownie oczyszczono z zarzutów i sprawy przycichły . 

Prosze bardzo wypowiedz Marco Trungellitego z artykułu z 2019 
https://www.essentiallysports.com/multiple-tennis-players-involved-in-the-biggest-match-fixing-scandal/

“There are professionals in the top 50 in the world who have tampered with games. You can’t say it is only cheated in the lower areas. No, it happens at all levels,” Trungelliti told the International Tennis Association. Trungelliti was involved in match-fixing activities while playing in Argentina. 

Przetłmaczez co powiedział Trungelliti kto nie zna angielskiego :
 
''W TOP 50 światowego rankingu są tenisisci którzy majstrują przy spotkaniach . NIe można powiedzieć że takie rzeczy dzieją sie tylko w niższych rankingach . NIE. TO DZIEJE SIE NA WSZYSTKICH POZIOMACH ROZGRYKOWYCH'' 


BArdzo prosze kolegów DX2 i Adika o przeczytanie artykułu i  komentarz.i ewentualne szydercze zdyskredytownie tego zródła  pewnie orzekające stwierdzenie niczym sąd najwyższej  instancji  że Trungelliti ma zaburzenia psychiczne albo po prostu jest sfrustrowany bo chciałby byc w top 50 ewentualnie mu zakład nie wszedł 

Oczywiście kazdy może sie wypowiedzieć na ten temat :) 

 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nie wklejaj linków co powiedział ten czy tamten. Daj dowody że zawodnik X za udział w tym meczu został skazany na Y lat za korupcję czy ustawianie meczów. Bo gdyby Trungelliti miał dowody to więcej czasu spędzalby zeznajac niż na treningach. 

Stachowski kiedyś powiedział że 50% tenisistek to lesbijki. Oczywiscie nie przedstawił żadnych dowodów ale jak tak mówi to znaczy że prawda. 

Paręnaście lat temu ustawiane mecze były i są skazani po latach. Obecnie tak jak pisałem USTAWIONY mecz trafi się może raz na sto gdzieś w mniejszym turnieju który nikogo nie obchodzi. Ale to są tylko domysły do momentu aż będzie to potwierdzone. Może za 10 lat okaże się że w 2020 na turnieju w Rosji czy innej Argentynie został ustawiony mecz ale dopiero gdy będą dowody będzie można o tym pisać. 
To że mecz na przebieg niezgodny że schematem nie znaczy że jest ustawiony  

Dziś Rosol w Indiach przegrał z typem z miejsca 1150 gdzie na rywala był kurs 8,50. Czyli co ustawiony mecz?
Parę lat temu Djokovic przegrał w MC z Veselym gdzie na Czecha było 20,00. Przykładów można podać setki. 

Kiedyś był dobry artykuł o sprzedawanych meczach w sporcie. Napewno do znalezienia jak gość z Azji podróżował po świecie i ustawiam mecze w pilce noxnej czy koszykowce . Ale były to 3-4 ligi lub ligi w krajach gdzie nikt się tym nie interesuje jak Kirgistan czy inne egzotyczne ligi. 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Czy doczekamy sie przykladow tych oficjalnie potwierdzonych meczow na najwyzszym szczeblu, gdzie ta korupcja zostala udowodniona bo od wczoraj widnie jeden mecz. To naprawde nietrudne chyba znalezc te udowodnione przykłady wsórd tyc hdziesiatek codziennie skorumpowanych meczow na tym najwyzszym poziomie rozgrywek
Przeciez miala zostac uzupelniona lista, a nie kolenje wypowiedzi paranoika-filozofa? Przykłady.


Powaznie słyszałem, ze ojciec, ze ojciec pana mr. jest Murzynem. To znaczy, nie żeby to było cos złego albo zebym był rasistą. Do członkow rodziny jednej czy drugiej osoby tez nic nie mam, ale tak słyszałem. Moze jest Murzynem, moze nie jest Murzynem, ale tak słyszałem, wiec mam kaprys twierdzić, że jednak jest. To w koncu niezbity dowód i kto mi zabroni tak twierdzić.
Poza tym, słyszałem, ze brat jednego z uzytkownikow forum moze byc zamieszany w zabojstwo prezydenta Kennedy'ego.

Poza tym rozumiem, ze niektorzy maja tu dostepu bezpośredni kontakt z tenisistami i tenisistkami, bo jezeli sporadyczne przyklady korupstwa zostały udowodnione na podstawie zapisów rozmow tenisistow przy pomocy komunikatorow spolecznosciwoch lub rozmow telefonicznych, to rozumiem, ze obecni paranoicy taki dostep tez posiadaja do tych rzeczy, a skoro ktoś jest w stanie forowac takie twierdzenie na temat dzisiejszego rozegranego meczu to juz jest pewnie z Interpolu albo innej organizacji.

Juz wspominalem, ze obserwuje mojego psa od kiedy byl maly niczym paranoik Dzumhura i dochodze do wniosku na tej podstawie, ze moj pies jest skorumpowany, bo go obserwuje.

Ale chyba nalezy pogratulowac, bo jednak jedne czy drugi paranoik jednak rozkrecili dyskusje. To znaczy typow nigdy zadnych praktycznie nie podaja, tzn. zdarzały sie jakies pojedyncze przypadki, ale ze te typowania wychodzily najzwyczajniej kiepsko to trzeba sobie znalezc zajecie i codziennie pisac o skorumpowaych meczach. Chociaz moze to ciekawe i lubia swoje zajecie. Jedni typuja, inni pisza tylko o korupcji codziennie co 5 minut. No coz, przynajmniej kupa smiechu z tego i forum sie rozkrecilo.

O te przyklady meczow oficjalnie potwierdzonych juz nie pytam, po raz kolejny, bo tu i tak zadna rozmowa nie opiera sie o konkrety tylko filozofow. A przede wszystkim zapomnialem, ze tu uzytkownicy forum maja wieksze dojscia i kontakty niz wladze ATP czy WTA. Podrzucice moze kiedys jakis kontakt albo namiary Djokovica lub Nadala, tak by sobie pogadac, bo po prostu nie byłem swiadomy, ze uzytkownicy maja tu takie dojscia.

Na szczescie to tylko forum internetowe, gdzie opinia jednego czy drugiego paranoika jest praktycznei niestotna. Jezeli w realnym swiecie sady zaczna wydwac wyroki, bo ktos cos usłyszał to obawiam sie, ze 90% społeczeństwa skonczy za kratami i wtedy trzeba bedzie sie martwić.
Dobrze, koncze to dyskusje i wracam do obserwowania mojego skorumpowanego psa i pozdrawiam wszystkich paranoikow.
Msyle, ze powinno dac im sie nagrode, bo rozkrecili forum. Niewazne, ze na podstawie wlasnych teorii spiskowych, oskarzen i oczernien innych, ale jak to mowia" Niewazne jak, wazne by mowili" i trzeba przyznac,ze to sie udalo.

P.S. Nikomu nie odbieram prawa do jego pogladow, jak ktos ma ochote to moze twierdzic sobie, ze ziemia jest plaska. Niemniej jedak prosze wiecej nie powolywac sie na moje wypowwiedzi. Ja w swoich wypowiedziach, az do tego posta, na niczyje slowa sie nie powolywalem i zadnych nickow nie przytaczałem, tylko wyrazalem swoje ogolne poglady. Uprzejmnie zatem prosze wiec na moja osobe tez sie wiecej nie powolywac. Prosze sobie istniec i glosic dowolne poglady, ale prosze nie powolywac sie na moje wypowiedzi, ani nie mieszac moje osoby w takie zalosne dyskusje, bo po prostu nie chce byc kojarzony z takimi osobami. Z góry dziekuje.





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
poziom wyparcia i obrony ego u kolegów na wysokim poziomie naprawde godne podziwu. ja nie wymysliłem podejrzeń co do Davydenko, BAshilashivillego , Verdasco , Lopeza czyli tenisisstow co zarobili na korcie miliony  skad oficjalne podejrzenia w ich strone ? myslicie ze ktos np jakis sfrustrowany TAJPER zadzwonił i na nich doniósł ? ze wogóle ktos wysnuł takie oskarzenia w ich strone musiały byc podstawy do tego WY na serio wierzycie ze cos takiego jest wyssane z palca?? tak jak mowie poziom wyparcia jak u polityka partii opozycyjnej czyli ' nie sluchasz co ktos mowi tylko powatzranie swojej mantry'. uargumentowałem dlaczego nie zostali skazani z tego samego powodu co Mesii i Ronaldo za wielomilionowe oszukiwanie na podatkach . bo skazanie ich wywołaloby wiecej szkody niz pozytku utrata sponsorow wizerunku zainteresowania ogladalnosć co jest warte miliardy.  
 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Messi i Ronaldo płacili olbrzymie kary finansowe z tego co wiem. Ty natomiast swoją postawą przypominasz  Macierewicza skoro nawiazujesz do polityki. Wszędzie spiski, wałki i korupcja. 
To już jest obsesja. Trzeba sobie odpocząć, odciąć się od sportu na dłuższy czas, zająć umysł czymś innym i wrócić że świeżym spojrzeniem.  Zauważ że wiele osób się udziela w działach tenisowych a tylko Ty widzisz wszędzie ustawki. Wrzuć jakieś dowody że strony ATP czy WTA a nie swoje spostrzeżenia. 
Pozdrawiam. 
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 11 lutego 2020 16:31 przez mrbrightside uargumentowałem dlaczego nie zostali skazani z tego samego powodu co Mesii i Ronaldo za wielomilionowe oszukiwanie na podatkach . bo skazanie ich wywołaloby wiecej szkody niz pozytku utrata sponsorow wizerunku zainteresowania ogladalnosć co jest warte miliardy.  
http://www.sport.pl/pilka/7,65083,24386663,cristiano-ronaldo-uslyszal-wyrok-18-8-mln-euro-kary-i-23-miesiace.html
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,21856223,lionel-messi-prawomocnie-skazany-na-21-miesiecy.html

Prawomocne wyroki to brak skazania? To, że nie poszli siedzieć, nie znaczy, że nie mieli wyroków ("W Hiszpanii obowiązuje przepis, zgodnie z którym skazany prawomocnym wyrokiem może uniknąć pójścia za kartki, jeśli nie był wcześniej karany, a wymierzony mu wyrok jest niższy niż dwa lata.") - to tak gwoli wyjaśnienia tego aspektu tej rozmowy, do reszty się nie wtrącam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
M 451

malizna

Użytkownik
Ja się nadal dziwię, że ktoś temu gościowi jeszcze odpisuję. Od początku jego istnienia na forum było widać, że chłop ma nierówno pod kopułą(po większości meczów gdy ktoś odrabiał stratę przełamania i wygrywał mecz pisał, że dany zawodnik mecz sprzedaję, nawet w wielkim szlemie). Podając przykłady tenisa kobiet, gdzie umówmy się, w każdym kobiecym sporcie dochodzi do sytuacji gdzie dana drużyna/zawodnik zdobywają hurtowo po 5/6 punktów żeby je zaraz oddać jest po prostu smieszne. Kiedyś był taki użytkownik Wawo( chyba taki miał nick) i jego posty o „ustawkach”, dziadku z Węgier były po prostu zabawnw, tutaj mamy do czynienia raczej z życiową frustracją( patrz wyzywanie Van Uytvanck za wygląd itd itd).
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
cytat z dnia 11 lutego 2020 16:56 przez muminiasty

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,24386663,cristiano-ronaldo-uslyszal-wyrok-18-8-mln-euro-kary-i-23-miesiace.html
http://www.sport.pl/pilka/7,65082,21856223,lionel-messi-prawomocnie-skazany-na-21-miesiecy.html

Prawomocne wyroki to brak skazania? To, że nie poszli siedzieć, nie znaczy, że nie mieli wyroków ("W Hiszpanii obowiązuje przepis, zgodnie z którym skazany prawomocnym wyrokiem może uniknąć pójścia za kartki, jeśli nie był wcześniej karany, a wymierzony mu wyrok jest niższy niż dwa lata.") - to tak gwoli wyjaśnienia tego aspektu tej rozmowy, do reszty się nie wtrącam...
Miałem sie juz nie udzielac co prawda na ten temat, ale to najlepszy post calej dyskusji, wiec trzeba to docenic.
Wskzala blad, podal podstawe wrecz prawna mozna rzec i wyjasnil goscia, nei pozostawiajac nawet odrobiny miejsca na odgryzienie sie.
I tym sie wlasnie rozni dyskusja na fakty od urojen jednego czy drugiego paranoika. Idealny przuklad, ze czasem trzeba najzwyczajniej wiedziec o czym sie pisze. Brawo.
 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Adik a jak w panstwie robili wałki ze skokami ,z pieniedzmi z ofe , z przetargami na autostrady , na stadiony, z prywatyzacją  to pisali o tym w oficjalnym komunikacie na stronie ministerstwa??? taka jest Twoja logika teraz . i jakbys nie wiedział to były tez Twoje pieniądze i Twoich rodziców i rodzicó DX2 .  tak jak MAciarewicz fabrykuje dowody i ten cytat Trungellitego był sfabrykowany to fejk ja jestem adminem tamtej strony i po prostu chciałem zebys mi uwierzył a juz najbardzije zeby uwierzył DX2:)

Prztułmacze fragment artykułu z grudnia 2019 (czyli świezutki ) odnoscie afery korupcyjnej w tenisie z armenską mafią jakby ktos nie znał angielskiego:

''Currently, the investigation is taking place and reports suggest that there are more than 135 players worldwide involved in the gambling act.
The investigation is expected to take place in European countries such as Belgium, Spain, France and also in the United States. The US federal FBI has communicated with the investigators in Belgian and reportedly a tennis professional from Top 30 rankings with three ATP titles in his bag is found to be guilty
Eric Bisschop, Vice Prosecutor General of Belgium and investigator involved said, “This case is about the Armenian betting mafia network that has spread across seven countries in Europe and has been highly intelligent and cheated on a large scale.”

Numerous small amount bets were placed on ‘manipulated games’ and more than thousands of Euros might sum up to each manipulation. “This mafia is very structured, it has people who are responsible for the accounts, others who wash the money and those who make contact with the players,” Bisschop added.

The scandals involved in sports and manipulating the game has been turned into a billion-dollar business. Experts estimate worldwide sales in 2018 at 1.6 trillion euros. It is extensively used by criminals incorporating mafia groups and syndicates.


Polskie tłumczenie:


''Obecnie trwa śledzwo i dotychczasowe raporty donoszą że w afere korupcyjną jest zamieszanych 135 graczy tenisowych z całego świata. Śledztwo ma miejsce w europejskich krajach takich jak Belgia , Hiszpania, Francja a także Stany Zjednoczone ( nie wiem czemu nie ma Italii:) . Biuro FBI jest w kontakcie i wspołpracuje ze sledczymi w Belgii i wg ich raportu zamieszany jest tenisista z TOP 30 rankigu ATP są dowody że jest winnym ustawianiu.
Eric Bisschop , zastepca prokuratora generalnego w Begii który jest także sledczym w sprawie powiedział: ' To jest sprawa zorganizowanej sieci Armeńskiej mafii bukmaherskiej która rozprzestrzeniła sie na 7 państw europejskich która działąła w bardzo inteligentny sposob i robiła oszustwa na ogromną skale'
Liczne drobne zakłady były obstawiane na mecze tenisowe któych przebieg był ustawiony i wiecej niz tysiące euro składało sie na każdą pojedynczą manipulacje. ' Ta mafia jest bardzo zorganizowana ma ludzi ktorzy są odpowidzialni za konta , inncyh ludzi do prania pieniedzy i takich kórzy kontaktują sie z zawodnikami' dodaje Bisschop
Skandale zwiazane ze sportem i ustawianiem wyników gier stały sie miliardowym bzinesem . Eksperci szacują światowy handel w 2018 roku na łączną  kwotę ok 1.6 biliona ( tak dobrze przeczytaliscie biliona wpiszczie sobie ile to zer )  euro.Jest to cały czas poszerzajacy sie sposob wykorzystywany przez mafie i syndykaty '' koniec artykułu


teraz wiedząc że tenis to jednen  z najpopularniejszych do obstawiania i jeden z najłatwiejszych do ustawienia sportów myslicie że te olbrzymie pieniądze które sie składają na tą sume ( wiadomo ze z tenisa jest tylko ich czesc ale to i tak wyjdzie niewyobrazalna suma) to te mafie napykają na itfach i  jednym spotkaniu na 100 albo 1000 w ATP np sprzedadzą jednego seta ??:)
 biorąc pod uwage że rozszyfrowali tylko mafie armenską,  kto by pomyslał ze armeńcy są tak dobrze zorganizowani?:) .. mafia polska uczyc sie!! . ktos grał w GTA?? a co z innymi mafiami 9włoską ukrainską rosyjską czy one odpusciły ten kawał tortu.?:) z tym pytaniem zostawiam wszystkich czytających. Pozdrawiam Dx2 i Adika mimo ze tego nie przeczytają .przynmajmniej mam nadzieje ze juz tego nie czytają tylko są na tyle honorowi i mają zasady ze sie powstrzymają






 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
My tez pozdrawiamy paranoikow, ale po po raz kolejny prosilbym, aby nie powolywac sie na moj nick w swoich wypowiedziach, bo po prostu nie chce miec nic wspolnego z takimi osobami jak Ty. Nie wiem czy jeszcze raz pozdrawiac, bo to takie ladne i elegenckie dla niektorych chyba????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
@mrbrightside co powiesz o Hurkaczu? Też fix:)? Prowadzil 7-6 2-0 i przegral 7-6 3-6 1-6. Dzień jak co dzień :) 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ogólnie dramat bardzo dziwny przebieg tego spotkania zupełnie nielogiczny nieprzeiwduywalny Hubert musi na pełny etat zatrudnic psychologa albo dwóch bo ma duzo pracy przed sobą.. bo to jak wta albo gorzej jeszcze z serwisem HUrkacza na hali i takie cos . czy tak sie ucieszył że wygrał taja i przełałmł greka w drugim ze zapomniał jak sie gra. wógle co to miało byc tez to polamanie serwujac na 1 seta z 40-0 ????? zeby bolą . wydawało sie ze grek w takim wypadku wygra 1 seta po tym jak odłamał HUberta 'z 40 -0  broniac 3 setowych po kolei ' bo ma 'momentum' to go z kolei  HUbert zgwałcił w taju i przełamał w drugim secie na dzien dobry .wydawałoby sie ze lepiej byc nie moze to chwile pozniej Hubert sam sie wypiął po prostu..bo tego inaczej nie mozna nazwac jaja jak w WTA
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Podsumowując. Każdy mecz w którym zawodnik prowadzi i przegrywa, a był faworytem to chamska ustawka i fix. Większość zawodników sprzeda finał imprezy za 100 tysięcy dolarów ryzykując całą karierę i 100 razy więcej kasy, bo tytuły nie są ważne.
Naprawdę jeśli jest tu jakiś moderator to niech usunie ten temat, bo czytając wypowiedzi takiego użytkownika jak pan powyżej każdy nowy użytkownik wyloguje się z forum i więcej na nie nie wejdzie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 11 lutego 2020 22:17 przez darter180Podsumowując. Każdy mecz w którym zawodnik prowadzi i przegrywa, a był faworytem to chamska ustawka i fix. Większość zawodników sprzeda finał imprezy za 100 tysięcy dolarów ryzykując całą karierę i 100 razy więcej kasy, bo tytuły nie są ważne.
Naprawdę jeśli jest tu jakiś moderator to niech usunie ten temat, bo czytając wypowiedzi takiego użytkownika jak pan powyżej każdy nowy użytkownik wyloguje się z forum i więcej na nie nie wejdzie.
Człowieku nie tup jak małe dziecko i nie rzucaj zadnych  podsumować bo nikt z nas tutaj nie ma monopolu na prawde. każdy ma swoj mózg wrodzona inteligencje zdolnosc postrzegania i umijetnosc selekcji informacji .tak jak pisałem nikt nikomu nie każe wchodzic na ten temat. któs uważa że nie ma ustawek w atp to nie wchodzi i nie czyta ewentualnie moze sobie wejsc i poczytac bez pisania i ublizania innym jesli mu to poprawia humor i poczuje sie lepszy od tych co w to wierzą i mają jakies przemyslenia moze jakies argumenty . fakt jest taki że przebieg spotkania Hurkacza Tsistipasem był dziwny i tyle nie ma chyba do tego watpliwosci w cokolwiek sie wierzy. tak samo nie mozesz udowodnic ze ten mecz nie był fixem . ja mam argument taki że przebieg był bardzo nietypowy i zaskakujacy Twoja argumentacja jest z kolei żadna. wchodisz krzyczysz obrazasz i tupiesz nozkami jak dziecko i krzyczysz do moderatora jak do rodzica bo nie radzisz sobie z rzeczywistoscią
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A ja mam pytanie mrbrightside uprawiałeś kiedyś jakiś sport? Już nawet nie pytam czy grałeś w tenisa ale cokolwiek na stopniu gdzie się rywalizuje? Gdybyś uprawiał to byś nam oszczędził tego swojego bełkotu bo tylko wychodzisz na maksymalnego ignoranta. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tytułem wyjaśnienia:

Została zmieniona nazwa tematu, ponieważ wcześniejsza budziła spore kontrowersje i u niektórych budziła skrajne emocje. Zdaję sobie sprawę, że ile ludzi tyle opinii na temat jednego meczu, seta czy gema. Od teraz ten temat ma służyć do luźnych przemyśleń, dyskusji na temat "dziwnych meczy w tenisie", nikt nie ma dowodów, że dany mecz był ustawiony, tak samo jak nikt nie ma dowodów, że nie był, dlatego jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, przemyślenia, spostrzeżenia to tu może je wyrazić, można podyskutować na temat takiego spotkania, przedstawić swój punkt widzenia, ale bez obrzucania się błotem. Tak jak nazwa wskazuje " Luźne rozmowy o tenisie. Dziwne mecze oraz niewytłumaczalne zwroty akcji", więc bez zbędnych emocji, a kogo temat nie interesuje najzwyczajniej w świecie go omija i przegląda inne działy na forum. Spokojnej nocy.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Panie administratorze, ja wiem jaki ja to jestem niedobry, problemowy i jaka to ze mnie "czarna owca" tego forum, ale kolokwialnie mowiac, czasem trzeba coś wziac na klate.
Badzmy uczciwi, sam pan administrator sprokurowal ten caly nieporzadek, dajac przyzwolenie na istnienie tego tematu.

Nie chce wprowadzac nikogo w blad, ale wydaje mi sie, ze juz wczesniej podobna prba byla i wtedy jeden z moderatorow to na wstepie ucial. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Ja wiem, ze Pan jest najmadrzejszy, ale udzielanie przyzwolenia na oczernianie kogokolwiek, dlatego ze robi sie to w "kultrualny sposob", nigdy nie doprowadzi do niczego dobrego i niezaleznie czy chodzi tu o uzytkowniak forum czy konkretnego sportowca czy sportsmenke.

Ja bym Panu proponowal usunac calkowicie ten temat, ale mysle ze Pan tego jednak nie zrobi, bo to byloby przyznaniem sie niejako do bledu, a tego po administratorze raczej bym sie nie spodziewał.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 11 lutego 2020 23:42 przez kibic-zwierzeA ja mam pytanie mrbrightside uprawiałeś kiedyś jakiś sport? Już nawet nie pytam czy grałeś w tenisa ale cokolwiek na stopniu gdzie się rywalizuje? Gdybyś uprawiał to byś nam oszczędził tego swojego bełkotu bo tylko wychodzisz na maksymalnego ignoranta. 
podaje przykłady podejrzanych tenisistow.  stawiam logiczne pytania i cytuje samych zawodnikow ( to co mówił Trungelitti ) stawiam hipotezy popaarte wieloletnią obserwacją zapraszam do dyskusji tłumacze artykuły z angielskiego o bardzo istotnych wydarzeniach eraportach w które zaangazowane jest Fbi i prokuratorzy z belgii a niektorzy mają tylko do powiedzenia szydercze usmieszki i docinki i wyzywają od ignorantów najłatwiej napisć  że ktoś jest głupi bo w sporcie wszystko jest mozliwie i ze jak  nie pisze na głownej stronie atp to napewno nieprawda:)  . kto tu jest ignoratem ?? tak uprawiam sport od 5 roku zycia gram w piłke nozną grałem prze dwa sezony w okregowej lidze .od 16 roku zycia gram w tenisa rozegrałem kilkaset amatroskich meczy ze znajomymi moge zagrac z kazdym z forum:) mam w planach start w polskiej lidze tenisa. a Ty jak tam ? niech sie kazdy pochwali jakie ma doswiadczenia sportowe swoje przy okazji. załozyłem ten temat żeby porozmawaic z innymi ludzmi zeby kazdy miał miesjce sie wygadac na temat dziwnych / podejrzanych rzeczy  czy napisac swoje obserwacje bez własnie narazenia  i stresu że któs tak uparty i negatywny jak DX2 bedzie go raportował i wyszydzał. tez zeby nie przeszkadzac innym np w dziale na żywo. ale niektórym nawet sama swiadomosc istnienia takiego tematu przeszkadza tak bardzo ze nie usną
 
Do góry Bottom