>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jakimi "systemami" gracie ?

K 0

krism1984

Użytkownik
Cześć , 
Jestem nowy w branży ;) i chciałem Was zapytać jak najczęściej gracie?
Tzn. chodzi mi o to czy np. gracie spokojnie solo z ale mniejszym zyskiem czy lepiej grać taśmy za drobne i liczyć że coś wpadnie ? :)

Co radzicie koledze ??? ;) 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jako początkujący zdecydowanie graj za niewielkie stawki, najlepiej po kilka zdarzeń na kuponie, ale nie supertaśmy. Jak już obędziesz się z bukmacherką, zobaczysz jakie kursy nie wchodzą, a jakie potrafią wejść, rozkminisz jakiś własny system wygrywania, wtedy możesz stopniowo zwiększać stawki. Miej świadomość, że na początku niemal na pewno będziesz przegrywać (ale na pewno też zdarzają się wygrane). Z czasem osiągniesz sukces.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 11 lutego 2020 17:18 przez krism1984Cześć , 
Jestem nowy w branży ;) i chciałem Was zapytać jak najczęściej gracie?
Tzn. chodzi mi o to czy np. gracie spokojnie solo z ale mniejszym zyskiem czy lepiej grać taśmy za drobne i liczyć że coś wpadnie ? :)

Co radzicie koledze ??? ;) 
Taśmę od czasu do czasu zabawowo możesz puścić ale nie licz na zyski. Najlepiej solo i za większą stawkę. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Jak grasz dla zabawy tylko to graj taśmy . A jak pragniesz na dłuższą metę grać z pragnieniem comiesięcznego zysku to pewnie już czytałeś wiele na ten temat i wtedy sam musiałbyś sobie określić co pasuje ci najlepiej .Solo z mniejszym zyskiem się nie opłaca , chyba że masz bardzo wysoką skuteczność. Na przykład przy grze kursami 1, 7 ponad 60% , ale to też nie w Polsce . Moim zdaniem solo najlepsze kursy w granicach 2,1- 2,4 . A powyżej 3,0 trzeba dostosować odpowiedni system żeby zarobić w dłuższym okresie czasu. Także najpierw zadaj sobie pytanie czy grasz dla zabawy czy chcesz coś tam skubnąć bukmacherom .
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Granie poważne z podatkiem 10% mija się z celem. To jest bezsens

Proponuję wyemigrować do kraju, w którym bukmacherzy tacy jak Pinnacle, bet365, Betfair, lub William Hill mają zezwolenie, i tam można całkiem nieźle zarabiać na tym. Ale tylko pod warunkiem że poświęca się temu sporo czasu przed kompem, sporo się klika tych zakładów, i dysponuje się sporym kapitałem na wejście. Trzeba grać po możliwie najwyższych kursach, zaokrąglać stawki nawet do dwóch zer, i grać non stop tą samą stawką. Sam się zastanawiam czy do tego nie wrócić, tylko teraz mam zbyt dużo zobowiązań w kraju
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 14 lutego 2020 15:30 przez piotrek93Granie poważne z podatkiem 10% mija się z celem. To jest bezsens

Proponuję wyemigrować do kraju, w którym bukmacherzy tacy jak Pinnacle, bet365, Betfair, lub William Hill mają zezwolenie, i tam można całkiem nieźle zarabiać na tym. Ale tylko pod warunkiem że poświęca się temu sporo czasu przed kompem, sporo się klika tych zakładów, i dysponuje się sporym kapitałem na wejście. Trzeba grać po możliwie najwyższych kursach, zaokrąglać stawki nawet do dwóch zer, i grać non stop tą samą stawką. Sam się zastanawiam czy do tego nie wrócić, tylko teraz mam zbyt dużo zobowiązań w kraju
A gdzie grałeś do tej pory.?
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 14 lutego 2020 15:30 przez piotrek93Granie poważne z podatkiem 10% mija się z celem. To jest bezsens

Proponuję wyemigrować do kraju, w którym bukmacherzy tacy jak Pinnacle, bet365, Betfair, lub William Hill mają zezwolenie, i tam można całkiem nieźle zarabiać na tym. Ale tylko pod warunkiem że poświęca się temu sporo czasu przed kompem, sporo się klika tych zakładów, i dysponuje się sporym kapitałem na wejście. Trzeba grać po możliwie najwyższych kursach, zaokrąglać stawki nawet do dwóch zer, i grać non stop tą samą stawką. Sam się zastanawiam czy do tego nie wrócić, tylko teraz mam zbyt dużo zobowiązań w kraju
A gdzie grałeś do tej pory.?
 
P 4

post_klimatyczny

Pasjonat sportu


Na ten moment gram spokojnie obstawiając tylko kilka zakładów solo. 
Ustawiłem limit dzienny kwoty do zakładów, więc mam kontrolę ekonomiczną,
nad tym ile mogę wydać.  ????

Opieram się na statystykach i dogłębnej analizie kto ma większe szansę wygrać.
Obstawiam małe kwoty dla przyjemności.
Gram w PZbuk, podoba mi się, bo jest przejrzyste, statystyki szczegółowe, łatwo się poruszać.
System bezpiecznej gry daje mi kontrole nad czasem i budżetem. 

 

@malyenter1 - Fajny cytat Napoleona Hilla. Dodałbym tylko jeszcze strategię i analizę :) 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 lutego 2020 09:47 przez post_klimatyczny

Na ten moment gram spokojnie obstawiając tylko kilka zakładów solo. 
Ustawiłem limit dzienny kwoty do zakładów, więc mam kontrolę ekonomiczną,
nad tym ile mogę wydać.  ????

Opieram się na statystykach i dogłębnej analizie kto ma większe szansę wygrać.
Obstawiam małe kwoty dla przyjemności.
Gram w PZbuk, podoba mi się, bo jest przejrzyste, statystyki szczegółowe, łatwo się poruszać.
System bezpiecznej gry daje mi kontrole nad czasem i budżetem. 
Naprawdę myślisz, że tu są ludzie pozbawieni wyobraźni? Kolejny post z zaznaczonym bukmacherem, a sam wpis z daleka pachnie lokowaniem produktu. Jesteś ich człowiekiem. Popracuj nad odpowiednim przekazem bo na chwilę obecną masz sporo zaległości w kwestiach marketingowych. Na kilometr można poznać reklamę.
 
Do góry Bottom