>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AFC CHAMPIONS LEAGUE 2020

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Melbourne Victory - Chiangrai 
Wtorek 11.02.20
9.30
1 Kolejka fazy grupowej
Widze tu troszke bramek, Nie wiem jak to zagra Victory , poniewaz w lidze srednio im idzie, od ponad 5 meczy bez wygranej. na ostatnie 5 meczy zaledwie 1 pkt. 
Taje przylatuja do Australii po bardzo dlugiej przerwie, bo ostatni mecz o punkty grali z koncem pazdziernika, a sezon rozpoczynaja dopiero w Walentynki. Cos tam wygrali ostatnio w pucharze ale nie wiem jak jest to miarodajne.
Over 1.5 w 1 polowie w Calorocznym to ok 2.2 i w to uderzam, bo obie ekipy w miare overowe, obie rowno srednia goli na mecz to 2.7. 
 
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Afrykanska Liga Mistrzów
Godzina: 20.00
Spotkanie: Vita Club-Simba 0-1
Typ: 1 polowa liczba goli 1,5+
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dla mnie kompletnie cos innego ze tak powiem "dzikiego" ;) W Afrykanskiej wersji "The Guardian" napisali o poprzednim meczu Simby co moglo mi dac nieco do myslenia.Otóz poprzedni mecz grali z zespolem ze swojej ligi Azam(2-2) ich trener Da Rosa mowil ze w pierwszej polowie mogli strzelic nawet 4 gole ale udalo sie tylko 1,i ma nadzieje ze podobnie bedzie w dziesiejszym meczu z Vita Club czyli radosci,ofensywnie,tylko bardziej precyzyjnie.Czy cos z tego nie wiem boisko zweryfikuje.Ogolnie kursy na Simbe sa mega wysokie a przeciez ostatni swoj mecz Vita Club rozegrala 6 stycznia,wiec moze byc wiele niecelnosci albo moze byc naprawde mecz wyjatkowo obfitujacy w bramki.Niewiem czy Miedzy Kongo a Tanzania jest az taka roznica pilkarska ale kursy wskazuja ze to Vita jest zdecydowanym faworytem.W druzynie Simby jest jakis 34 letni Mede Kagere"Golden Boy" co ładuje bramki i jest ich gwiazda.Nastawiam sie na bramkowy meczyk juz od poczatku wybitnie ofensywny.Kursy w Afryce jak zwykle magiczne jak na overy wiec tez chetnie pogram 2.5(2.23) Fortuna
3.5(4.10) Fortuna
BTS (2.47) Fortuna

U sts jest bardzo ciekawa oferta powiazana-BTS/Over2,5 po kursie 3.30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Nie widzę nigdzie tematu związanego z Afrykańskimi pucharami, albo chociażby Libią czy Nigerią, więc trochę od czapki wstawie ten typ tutaj.
Dyscyplina: Piłka Nożna - CAF Puchar Konfederacji
Godzina: 23:00
Spotkanie: Al Ahly Bengazi - Enyimba
Typ: wynik meczu/ilość bramek - 1/-3,5 - @2,15 LVbet
Typ: handicap (0:1) - 1 - @3.60 eTOTO


Przede wszystkim dla tych co nie orientują się w tym temacie - Puchar konfederacji to taki odpowiednik naszej Ligi Europy.
Dzisiaj zmierzą się ze sobą ekipy z Libii i Nigerii. Jak ktoś śledzi regularnie forum to mógł natknąć się na moje niektóre typy z Nigerii, bo ta liga ma to do siebie, że tam w każdym meczu zdecydowanym faworytem jest gospodarz i większość z nich kończy się właśnie ich zwycięstwem. Niezależnie kto z kim gra. W niektórych innych krajach Afryki jest podobna zależność, ale nie jest chyba ona aż tak widoczna jak właśnie w tym kraju.
Po krótce przedstawiając sytuacje - zespół z Libii jest na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów po remisie u siebie z dosyć znanym (nawet laikom egzotyki) Orlando Pirates z RPA oraz zwycięstwie 1:0 nad Setif z Algierii. Pozostałe dwa mecze to porażki wyjazdowe z Orlando i Enyimbą.
Natomiast zespół z Nigerii jest aktualnie na drugim miejscu z dorobkiem 6 punktów. Jak już wspomniałem, pokonali oni u siebie Al Ahly, a do tego również pokonali Setif. Pozostałe dwa mecze to wyjazdowe porażki i z Orlando i z Setif. Widać zatem, że poziom grupy jest dosyć wyrównany.
Plusem działającym na korzyść dzisiejszych gospodarzy jest to, że rozegrali już oni dwa mecze z najlepszą ekipą - Orlando i w ostatniej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Setif, któremu moim zdaniem da się urwać punkty. Goście natomiast w ostatniej kolejce będą podejmować u siebie Orlando, z którym na pewno będzie bardzo ciężko.
Jeżeli gospodarze dzisiaj wygrają to wskoczą na drugie miejsce w grupie, które daje już awans do fazy Play-Off, co na pewno jest dla nich ważne, bo w przeciwieństwie do Europy, w Afryce raczej niewiele drużyn gardzi "tą słabszą Ligą Mistrzów". Tamtejsze kluby są znacznie biedniejsze, co sprawia że możliwość jakiegokolwiek zastrzyku finansowego jesz szansą na poprawę stabilizacji klubu.
Co do samego meczu to wydaje mi się, że gospodarze są drużyną trochę lepszą, przynajmniej na ten moment. W eliminacjach do Ligi Mistrzów niemal wyeliminowali Esperance Tunis, który jest jedną z lepszych drużyn w Afryce i często można go zauważyć w TOP8 Ligi Mistrzów danego sezonu. Jednakże w dwumeczu z Al Ahly aż do 86 minuty drugiego meczu byli za burtą. Teraz mogę już powiedzieć, że spokojnie wygrali oni swoją grupę w aktualnym sezonie Ligi Mistrzów i zapewnili sobie grę w fazie Play-Off.
Enyimba natomiast odpadła z drużyną o wiele słabszą, ponieważ z Al-Merreikh z Sudanu. Drużyna ta nie ma większych osiągnięć i była takim szczerze mówiąc trochę chłopcem do bicia, ponieważ zajęli w swojej grupie Ligi Mistrzów w tym sezonie ostatnie miejsce.
Dodatkowym plusem może być to, że sezon w Libii trwa dopiero od kilku kolejek, więc zawodnicy są świeży, bez specjalnego zmęczenia. Widać to po zawodnikach Al Ahly, którzy wygrali do tej pory wszystkie swoje mecze (nawet ten wyjazdowy).
Liga nigeryjska natomiast jest w pełni i Enyimba ma już trochę sezonu w nogach.
Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest podróż. Jak już wspomniałem, Nigeria rządzi się tym, że często wygrywa gospodarz. Jest to spowodowane chociażby dosyć długimi podróżami w niezbyt dobrych warunkach. W tym przypadku trzeba wziąć pod uwagę, że goście nie będą podróżowali jak zazwyczaj kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów, tylko aż 5000 kilometrów. Po takiej podróży nie sposób być wypoczętym i w pełni sił, a oni będą musieli próbować się postawić, jednak myślę że taki wyjazd może będzie ogromne znaczenie.
Cała Afryka rządzi się również tym, że wyniki są dosyć underowe. Z tego powodu nie spodziewam się gradu bramek, a skromnego zwycięstwa gospodarzy w okolicach 2:0.

Wynik końcowy - 1:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom