>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Portland - Spurs
Spurs  2.35
  
bet365

Miałem nie pisać już typów po tej kompromitacji ostatnio, ale uważam, że trzeba zmazać te plame. Ide dziś w strone Spurs raz kolejny. Portland gra na barkach Lillarda który gra ostatnio kosmos notujac srednia jakos 48 pkt na mecz w ostatnich 6 spotkaniach, jednak dzisiaj uważam ,że to może nie wystarczyć a sam Lillard nie zagra już takiego meczu. Spurs fajnie sie zaprezentowali na tle Clippers ostatnio, ten b2b z Lakers i moj glupi typ w ich strone był nierozsądny za co jeszcze raz przepraszam, tak jak kolega yaz napisal, są po odpoczynku i mysle ze jak zagrają podobne spotkanie jak z Clippers do polowy, to nie będzie co zbierać z gospodarzy. Do tego szersza rotacja graczy, i mysle ze ławka Spurs &gt; ławka PTB bedzie to tez x-factor tego meczu.

przepraszam raz jeszcze za ostatnie wyniki 
nie marudzimy i gramy na Spurs
pozdrawiam
 
P 2

patrykus

Użytkownik


        Jakies wypracowanie kartke wyżej na temat utah..? :) Kolega napisał na pół strony , ze utah -8 ,a przegrali 3 ma...tak to wlasnie bywa z tymi Analizami.. Dostali wcześniej od Denver tydzień, no i teraz. Teraz może byc podobnie z Utah.
Ja wiem swoje. Od pamietnego meczu, gdzie mieli wygrac z San Antonio, bo Aldridge nie grał - jak ktos pisal, cos im sie gra nie klei. I nie moga sie odkuc, mecz za meczem lanie... 
Portland na gazie, ...ma na rozkladzie ostatnio kilka ciekawych firm ,w tym utah,  w ogóle to śmieszna stawka na te Utah
Trudny mecz do typu, ale 1.2 na utah z Portland??Kurs na Portland az 5. Szedłbym w strone handi na portland. Moze nawet wygraną.   Utah tez musi sie kiedys w koncu przelamac...Z denver było bardzo blisko,choź patrzac na skuteczność i jedni i drudzy maaarnie. A Portland wydaje mi sie na dzien dzisiejszy ma skuteczniejsza, i ciekawsza ławkę. Może dlatego tez San Anotnio poległo i kilka innych mocnych firm ostatnio z nimi. Są na fali, isą w stanie to ugryść. I muszą gonic osemke...PORTLAND IMPONUJE poki co.
 Full Schedule

Jazz Last 5
DATEOPPRESULT
2/5/20vs

DEN
L98-95
2/1/20@

POR
L124-107
1/30/20@

DEN
L106-100
1/29/20@

SA
L127-120
1/27/20vs

HOU
L126-117


A czy San Antonio wygra z Sacramento? Chciałbym. I pasowałoby w kocu, jak nie z nimi, to z kim? Z portland skuteczność naprawde kiepsko...cos im nie wychodzą te ostatnie kwarty, brak sil czy co? Jednak potrzebuja pkt i przełamania,a Sacramento to nie ta półka co Portland, Utah, czy San Antonio.
To tak na szybko.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Orlando Magic - Milwaukee Bucks
Milwaukee Bucks -11.5 włącznie z dogrywką @2.37 Betclic 95-111
Milwaukee to obecnie według mnie główny faworyt do tytułu. Grają bardzo dobrze, równo, a na palcach jednej ręki można wymienić mecze, które można zaliczyć do wpadek. Czerpią ogromną radość z gry z Giannisem na czele i Middletonem, który w tej edycji zaskakuje chyba nawet samego siebie. 
Magicy bardzo spuścili z tonu po całkiem przyzwoitym początku, jednak na Wschodzie za bardzo nie ma ich kto gonić, bo czy to Wizards, czy Pistons, Hornets lub Bulls to nie są obecnie drużyny na play-offy. Orlando może tylko się cieszyć, że są właśnie w tej Konferencji, na Zachodzie wydaje mi się o "ósemce" mogliby jedynie pomarzyć. Być może dlatego po złapaniu kilku zwycięstw przewagi nad resztą w ostatnim czasie lekko osiedli na laurach sądząc, że już nikt nie jest w stanie im zagrozić. Oby ich nastawienie było inne, bo takie zazwyczaj kończy się klęską. Obie ekipy zmierzą się dziś w Amway Center.
Co do absencji na ten moment wiadomo tylko, że u gości znowu nie wystąpi Hill, więcej info pojawi się pewnie, jak Ameryka wstanie, jednak ja gram już teraz, bo zmiany kadrowe pewnie "ruszą" kursy, a obecny wydaje mi się bardzo przyjemny.
W tym sezonie trenerzy Clifford i Budenholzer spotykali się już trzykrotnie. Wszystkie te mecze to pewne wygrane Kozłów. Głównie dzięki ogromnej przewadze na desce, Antetokoumpo, Middleton, czy Bledsoe w większości przypadków przeskakują Magików, a dorównać może im jedynie Vucevic. W akcjach podkoszowych Magic również nie mają szans, są zmuszani do rzutów dystansowych i o ile Fournier, czy Nikola są nieźli w tym aspekcie to wciąż bardzo blade argumenty. 
Nie widzę dziś szans dla Orlando, kwestia tylko na jak wysoki handicap w stronę przyjezdnych się zdecydować, ja obrałem sobie linię -11.5 i wydaje mi się to optymalna opcja do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
Danilo Gallinari powyżej 2.5 asyst @2.05 Betclic   1 asysta​​​​​​​
Myślę, że gości czeka dziś ciężki mecz. Póki są questionable są czołowi gracze Celtics, czyli Brown i Hayward. Kemba również może dziś nie zagrać, choć jego sytuacja wydaje się być trochę lepsza.
Gospodarze czysta karta, mają chrapkę dziś na ogranie czołowej drużyny Wschodu. Oklahoma cztery wygrane z rzędu, mają naprawdę dobry okres, nieźle spisuje się ich obrona, co przynosi efekty, może rywale nie z najwyższej półki, ale nikt wygranej za darmo nie oddał. Dziś poprzeczka idzie mocno w górę. Nie chcę się tu czepiać wyniku, bo z tym trzeba poczekać do ostatecznych sytuacji kadrowych, wtedy dopiero kursy się ustabilizują, ale fajną opcją wydaje mi się być liczba asyst włoskiego skrzydłowego w ekipie Thunder.
Danilo Gallinari, bo o nim mowa w tym sezonie średnio minimalnie poniżej linii, bo średnia liczba asyst na poziomie 2.3 APG, co przy 31 minutach na mecz jest wynikiem, że tak to ujmę normalnym. Sześć ostatnich spotkań to czterokrotnie pokryta "moja" linia przez Włocha, myślę że dziś jest na to również spora szansa, tym bardziej, że to gospodarze raczej będą faworytem tego spotkania, defensywa Celtów może dziś być zachwiana trochę bardziej niż zazwyczaj patrząc, że prawie pewne wydaje się, że 1-2 gracze z pierwszej piątki wypadnie ze składu.
Oczywiście nie strzelam takiego typu patrząc tylko i wyłącznie na suchy statystyki ostatnich spotkań. Tak się złożyło, że oglądałem mecze Grzmotów ostatnio dość często, dokładnie obserwowałem starcia m.in z Pistons i Mavs i jakoś ten Gallinari zwrócił moją uwagę, bo zmienił trochę swój styl gry z początku sezonu. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie i tak sobie dziś przeanalizowałem jego wyniki indywidualne i gołym okiem widać, że Danilo gra obecnie bardziej pod drużynę niż na starcie ligi. Z resztą całe Thunder obecnie tak wygląda. Nie wiem na ile jest to spowodowane zmianami taktycznymi, jakie wprowadził trener Donovan, ale myślę, że jest coś na rzeczy.
Z powyższych faktów postanowiłem coś wybrać i o ile linia na zbiórki jest dość wygórowana, tak asysty wydają mi się do grania, więc spróbuję taki typ na dzisiejszy wieczór. 
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
cytat z dnia 9 lutego 2020 21:36 przez neutralny@q7dwa9 teraz to już za późno na takie pytania ????

wiem hehe???? zagrałem a byłem w trakcie pisania tu i myślałem że wysłałem odpowiedź ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Proszę państwa czy widzieliście może gdzieś zakład na ilość wygranych Portland lub to czy awansują do playoffów? Będę wdzięczny za info. 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@gucci-mane osobiście nie trafiłem na taki zakład u żadnego buka, zarówno polskiego, jak i zagranicznego. Daj znać, jakbyś coś znalazł. Interesowałby mnie Washington.


Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Brooklyn Nets wygra pierwszą kwartę przynajmniej trzema punktami @3.20 Betclic 
  28-30 ????​
Dziś trochę inny typ niż zazwyczaj, bo niewiele będzie tu konstruktywności, po prostu widzę value w tym becie, choć osobiście nie przepadam za tym zwrotem.
Informacyjnie, na pewno w Nets nie pojawi się Irving wbrew prasowym spekulacjom. Poza tym obie ekipy raczej w najmocniejszych składach. 
Kurs na wygraną pierwszej kwarty jak i meczu powinien być zdecydowanie bardziej wyrównany według mnie i chciałem próbować handi w stronę gości w regulaminowym czasie, ale wpadła mi do głowy ta pierwsza kwarta, prześledziłem temat i gram to bez wahania.
Pacers są po pięciu porażkach z rzędu. W każdym z tych meczów źle wchodzili i przegrywali pierwsze kwarty, oczywiście nie jest pewnym, że tak się stanie i dziś, jednak dlaczego miałbym po takim kursie tego nie spróbować, tym bardziej, że Brooklyn całkiem nieźle sobie poczyna bez swojego lidera w którego rolę obecnie wcielił się Dindwiddie.
Patrząc na początki meczów w wykonaniu podopiecznych trenera McMillan'a to jest ostatnio jakiś dramat. O ile wysokie przegrane inauguracyjne kwarty z Toronto można przeboleć, tak 5-punktowa porażka z Pelikanami czy rzucenie 11 oczek w pierwszych 12 minutach Knicks to już jakaś kpina. Tym bardziej, że poza jednym meczem z Dinozaurami wszystkie z wyżej wymienionych miały miejsce w Indianapolis, co jeszcze bardziej potęguje problem nowojorczyków.
Przyjezdni wprost przeciwnie. Ostatnie sześć meczów to wszystkie wygrane pierwsze kwarty. A za rywali nie mieli ułomków, bo w pokonanym polu zostawili m. in. Toronto, czy Wizards i to w ich halach.
Ot cała analiza. Kursy absolutnie nieadekwatne do rzeczywistości wedle mojej opinii, dlatego proponuję to na wtorkową nockę i raczej jest to jednorazowy wybryk.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Home (points) -
Away (points)Highest scoring quarter Total : Тotal Under(73.5)1.85
  

Spróbuje tutaj.Linia spora jak na dzisiejsze matchupy i widze tu tylko 2 obawy.W meczu Hornets, gdzie sie juz zdarzala i w meczu Bucks.Co do Bucks jednak Giannis pod q jako ze żona za chwile ma rodzic (edit:load -juz jest tatą,urodził mu sie syn).W pozostałych meczach cóż, Pacers lubi ostatnio sobie pofolgowac ale chyba nie na tyle by zrobic linie 70 pkt w którejs z kwart tym bardziej ze Netsi bez Kyriego.Czerwona lampka na pierwszy rzut oka pali sie w Toronto ale nie sadze żeby Raptors dali sie wciagnac w gre na wymianke, tym bardziej ze Kyle pod q.W Utah natomiast nie spodziewam sie fajerwerków.Jazzmani wrócili na tory, Kristaps dzisiaj bedzie miał chyba bardzo cieżki matchup, a skoro juz przy tym jestesmy to spróbuje

Finney-Smith D.Тotal Over(10.5) 1.95  
po raz kolejny
Poza wpadką z Grizlim Dorian w ostatnich 5 meczach krył linie 4krotnie..vs Utah miał co prawda tylko 9 pkt w styczniu no ale wtedy to była inna bajka, bo jednak mielismy Lukę w składzie.Mimo wszystko Jazz u siebie to Jazz u siebie..osłabieni Dallas na moje dzisiaj polegną.Warto zwrócic uwagę na  10reb Doriana w 1 meczu przy tylko 2 Kristapsa który zdobył wówczas 15 pkt - byc moze linia na 22 jako 1 opcji w ataku Mavs nie jest do konca taka straszna

Utah Jazz @ Dallas Mavericks. Points (Porzingis, Kristaps): Over 22.5 1.90  


Utah +7.5 + Raptors + Lakers
ako 1.74
  

Zastanawia mnie dzisiaj bardzo co zobaczymy w meczu GSW.Wiggins pki co niezły mecz w LA, do tego nie sądze by Butler dzisiaj zagrał..mysle ze przed ASG go juz nie zobaczymy w składzie Heat...3 porazki z rzedu tez odstraszaja ale jednak 1.47 totroche mało jak na mecz away b2b

i na koniec
San Antonio Spurs @ Denver Nuggets. To Win Match With Handicap: 
Denver Nuggets (-4) 1.55 
  

San Antonio Spurs @ Denver Nuggets. Total Points:  Over 210 1.51
+ Lakers
ako 1.63
  


Spurs juz zajechani.Morderczy roadtrip połozyli po całosci i choc jeszcze 1 mecz w LA dawał tu jakas nadzieje to Pop juz chyba sobie odpuści..porażka z Kings obnażyła chyba wszystko.5 mecz 7 dni do tego sporo podróżowania, mysle ze Bryłki tu wezmą swoje.Podniose lekko linie i oby mi sie kurna czkawka nie odbiło

Na Spurs to chyba tylko 1 mozna spróbować
San Antonio Spurs @ Denver Nuggets. Points (Forbes, Bryn):    
Over 9.5 1.77

San Antonio Spurs @ Denver Nuggets. Points (Jokic, Nikola): 
Over 23.5 1.77
  

i z cyklu czyleci z nami pilot

Charlotte Hornets @ Detroit Pistons. Points (Jackson, Reggie):   
Over 18.5 1.81

smallplay

Bruce Brown Jr.Тotal Over(10.5) 2.05  

 Z obozu Pistons
 -Derrick Rose and Svi Mykhailiuk remain out. -Markieff Morris is available but I have my doubts he rejoins the rotation. -Reggie Jackson and Christian Wood’s usage stays high. -Bruce Brown, Langston Galloway and Tony Snell’s minutes should remain high.
Powodzenia
 
 
 
  


 
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 10 lutego 2020 23:33 przez yazHome (points) -
Away (points)Highest scoring quarter Total : Тotal Under(73.5)1.85

Spróbuje tutaj.Linia spora jak na dzisiejsze matchupy i widze tu tylko 2 obawy.W meczu Hornets, gdzie sie juz zdarzala i w meczu Bucks.Co do Bucks jednak Giannis pod q jako ze żona za chwile ma rodzic (edit:load -juz jest tatą,urodziła mu sie córka).W pozostałych meczach cóż, Pacers lubi ostatnio sobie pofolgowac ale chyba nie na tyleby zrobic linie 70 pkt w którejs z kwart tym bardziej ze Netsi bez Kyriego.Czerwona lampka na pierwszy rzut oka pali sie w Toronto ale nie sadze żeby Raptors dali sie wciagnac w gre na wymianke, tym bardziej ze Kyle pod q.W Utah natomiast nie spodziewam sie fajerwerków.Jazzmani wrócili na tory, Kristaps dzisiaj bedzie miał chyba bardzo cieżki matchup, a skoro juz przy tym jestesmy to spróbuje
Finney-Smith D.Тotal Over(10.5) 1.95
po raz kolejny
Poza wpadką z Grizlim Dorian w ostatnich 5 meczach krył linie 4krotnie..vs Utah miał co prawda tylko 9 pkt w styczniu no ale wtedy to była inna bajka, bo jednak mielismy Lukę w składzie.Mimo wszystko Jazz u siebie to Jazz u siebie..osłabieni Dallas na moje dzisiaj polegną.Warto zwrócic uwagę na  10reb Doriana w 1 meczu przy tylko 2 Kristapsa który zdobył wówczas 15 pkt - byc moze linia na 22 jako 1 opcji w ataku Mavs nie jest do konca taka straszna

Utah Jazz @ Dallas Mavericks. Points (Porzingis, Kristaps): Over 22.5 1.90



Utah +7.5 + Raptors + Lakers
ako 1.74

Zastanawia mnie dzisiaj bardzo co zobaczymy w meczu GSW.Wiggins pki co niezły mecz w LA, do tego nie sądze by Butler dzisiaj zagrał..mysle ze przed ASG go juz nie zobaczymy w składzie Heat...3 porazki z rzedu tez odstraszaja ale jednak 1.47 totroche mało jak na mecz away b2b

i na koniec
San Antonio Spurs @ Denver Nuggets. To Win Match With Handicap: 
Denver Nuggets (-4) 1.55

Spurs juz zajechani.Morderczy roadtrip połozyli po całosci i choc jeszcze 1 mecz w LA dawał tu jakas nadzieje to Pop juz chyba sobie odpuści..porażka z Kings obnażyła chyba wszystko.5 mecz 7 dni do tego sporo podróżowania, mysle ze Bryłki tu wezmą swoje.Podniose lekko linie i oby mi sie kurna czkawka nie odbiło


San Antonio Spurs @ Denver Nuggets. Points (Jokic, Nikola): 
Over 23.5 1.77

i z cyklu czyleci z nami pilot


Charlotte Hornets @ Detroit Pistons. Points (Jackson, Reggie): 
Over 18.5 1.81

smallplay

Bruce Brown Jr.Тotal Over(10.5) 2.05

 Z obozu Pistons

 -Derrick Rose and Svi Mykhailiuk remain out. -Markieff Morris is available but I have my doubts he rejoins the rotation. -Reggie Jackson and Christian Wood’s usage stays high. -Bruce Brown, Langston Galloway and Tony Snell’s minutes should remain high.
Powodzenia
  
Hej. Na pewno piszesz dobrze i wiesz co piszesz, jednak mam prośbę... jakbyś mógł bez slangu, językiem prostym, takim dla zwykłych... byłbym wdzięczny. ;) Albo jeden typ wtedy mógłbym rozszyfrować.

Ja dzisiaj idę w GSW
GSW  - HEAT 
Typ 1 @ 2,8 fortuna.
Heat w małym dołku. Nie wiadomo czy zagra Buttler. GSW dobry mecz z LA Lakers plus do tego Wiggins, który myslę będzie się rozkręcał. 
Dobry kurs, warto spróbować.
Pozdrawiam



 
 
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Milwaukke Bucks - Sacramento Kings
Sacramento Kings
kurs: 5.75 
  
bukmacher: bet365

Dzisiaj Giannis out, Sacramento jest tutaj słusznie dużym dogiem, jednakże ich ostatnia forma strzelecka w dwóch wyjazdowych spotkaniach napawa optymizmem, zwłaszcza ta wygrana z Clippers. Myśle, że można dzisiaj spróbować poszukać niespodzianki w tym spotkaniu. 
 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
auxi sprecyzuj czego konkretnie nie rozumiesz prosze.Generalnie pisze duzo i lubie jak ktos piszeduzo bo wiem z natury ze mozna z tego wysnuc jakies fajne własne wnioski lub pomysły
co do GSW - chyba bym sie nie podpalał tak na maksa- brałbym jedynie jakies + 8 bo z reguły linie trzymali..ciezko cokolwiek powiedziec o tym meczu.Seria porazak Heat jednak mi mowi ze zepną poślady.Mysle ze warto tez czekac na info donosnie Butlera, ale mądrzejsi bedziemy rano
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 10 lutego 2020 23:53 przez testovironMilwaukke Bucks - Sacramento Kings
Sacramento Kings
kurs: 5.75 
bukmacher: bet365


Dzisiaj Giannis out, Sacramento jest tutaj słusznie dużym dogiem, jednakże ich ostatnia forma strzelecka w dwóch wyjazdowych spotkaniach napawa optymizmem, zwłaszcza ta wygrana z Clippers. Myśle, że można dzisiaj spróbować poszukać niespodzianki w tym spotkaniu. 
Ze Spurs ładnie a i graja szybko ostatnimiczasy..wg mnie zmiany w Kings na plus w tym sezonie choc jeszcze są nieopierzeni..jakis chleb z tego moze bedzie w przyszłosci, o ile po sezonie im nie rozbroją składu.Wg mnie porzucaja dzis sporo nawet bez Giannisa, ale jako ze chytry traci 2 razy nie podpalam sie i spokojnie pobiorę
Sacramento Kings @ Milwaukee Bucks. To Win Match With Handicap: 
Sacramento Kings (+14) 1.51
  

A teraz szybko szukac lini na Middletona z Bucks:)
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
włansie wypłyneło ze Ibaka out w Toronto..wobec braku jeszcze Gasola to pod koszem widze tylko ?

Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty) : Pascal Siakam - Powyzej 35.5 1.85 betclic  

Łączny wynik gracza (punkty) over 22.5 1.75 efortuna  

Do tego informacyjnie Butler w Miami wlasnie podano prawdopodobnie zagra
więc
Heat to win 1.48  

Edit:
Utah dzisiaj bez Conleya który jak dla mnie jest niewypałem a i sami Jazz grają bez niego lepiej.Ostatnio była próba na asysty Inglesa wiec poprawimy jeszcze raz


Ingles J. (asisst)Over (5.5) 2.05  
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
na jutro:
San Antonio Spurs @ Oklahoma City Thunder. To Win Match With Handicap: 
Oklahoma City Thunder (-4) 1.61
  

Spursi własnie kładą mecz z Denver majac juz niezły + po HT (+20 w 3q).Spuchli?Spuchli.Aldridge z Murrayem dzisiaj sporo minut, jutro juz powinni dychac rekawami.Do tego podróż i mało czasu  na odpoczynek.No nic innego tu nie widze jak pewną wygraną Grzmotów
 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 11 lutego 2020 07:26 przez neutralny@yaz prosiłbym o podawanie bukmachera z którego oferty podajesz typy. 
Postaram sie dopisywac.Generalnie zawsze podaje kursy z betcity i marathona.Wczoraj wyjatkowo podalem Siakama z betclica i fortuny jako że nie bylo za bardzo lini w innych ofertach
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Myslimy i myślimy...

Zawodnik zdobędzie więcej niż 25 punktów : Bradley Beal (Washington Wizards) 1.26  
Zwycięzca meczu : Oklahoma City Thunder 1,25  

ako 1.60 betclick

Kurs na Beala moze nie powala ale przy cyferkach jakie kręci (ostatnie 10 meczów srednia łacznie 35.6.ppg) -  powinno wejsc jak w masło_O Grzmotach nieco wyzej do tego ptaszki juz ćwierkają ze Spurs dzisiaj bez DeRozana - praktycznie pierwszych skrzypiec SAS.Marnie skonczą dzisiaj na moje.Po tym meczu maja 10 dni odpoczynku wiec nie zdzwie sie jak POP (Greg Popovich - od lat trener Spurs, trener kadry narodowej  USA) jeszcze kogos pooszczedza..OKC po porazce z Celtami-pasuje wygrac.Gdyby komus wpadły w oko linie na zawodników SAS bede wdzieczny o info na PW

Podoba mi sie jeszcze jeden bet, mianowicie na zawodnika zespołu Clippers 

Los Angeles Clippers @ Philadelphia 76ers. Points (Williams, Lou): Over 16.5 1.90 marathon  

Przejrzałem sobie na spokojnie wszystkie logi gier w których nie grał w Clipsach Beverly (ten dzisiaj nie zagra) i generalnie wygląda to fajnie, bo Lou notował wówczas niezłe statsy - owszem trafiły sie dwa czy trzy mecze ponizej  proponowanej tu lini, ale jako ze Clippers dzisiaj bez nominalnego PG,mysle ze Lou pogra sporo minut, a mecz na moje do łatwych należec nie bedzie.Ze stawkami bym nie szalał, choc jak spojrzec na Simmonsa po drugiej stronie, który lubi łapać straty (ostatnie 2 mecze po 7 TO) oraz zmienników w Phili na PG to dla Lou ten matchup nie powinien być jakiś mega trudny.Chłopaki dotychczas widzieli sie 4 razy, co ciekawe średnia Lou vs Simmons wynosi 25.5 pgg
https://www.landofbasketball.com/games_between/ben_simmons_vs_lou_williams.htm
logi i staty Lou gdy Beverly nie grał mozna posprawdzać tutaj
https://www.landofbasketball.com/nba_players_game_logs/2020/patrick_beverley_full.htm

pójdę w składaka i niech się dzieje co chce
Bulls - Wizzards under 238 @1.41 marathon + Lou Williams over 16.5 marathon
ako 2.73
  

Z propozycji lub tez w formie small play - czyli za małe stawki lub jak kto woli przysłowiowe frytki jakby np @auxi pytał
to widze tu
Hachimura (Washington Wizards) over 12.5 pkt   

Buki mowia ze bedzie overowy mecz - wobec ich sugestii pick na Beala z Wizards powyzej..no ale nie przesadzajmy.W tym sezonie widzieli sie juz 2krotnie i nie doszli do granicy 230 pkt, w grudniu mieliśmy tu z dogrywką ledwo 219 punktów (21 w OT)..Skoro ma byc over to mozna chyba spróbować w Hachimure z ekipy ze stolicy..tyle ze chłopak młody i nieopierzony lepsze mecze przeplata gorszymi, a widziałem juz jak potrafił rzucic do HT 10 pozniej tylko 4 punkty.Linia na 12.5 jednak wzglednie do przyjecia wg mnie ..statystycznie jednak, co by nie było za fajnie Rui rzuca wiecej na wyjazdach niz w domu (13.6H-15.6A ppg)
.Hachimura z powodu kontuzji w obu meczach vs Bulls nie grał ale przy obronie Byków i ich tankowaniu -spróbowac mozna.Aha jeszcze jedno.Hachimura jest w tym roku wybrany do meczu Rising Stars (Team World) wiec  może być parcie na punktowanie ;)..choc Bertans ostatnio w fromie i jak Roui w 1 odsłonie da ciała to moze zagrac mnie minut

i jeszcze na C`s + zwiększona linia w meczu NOP - Blazers - small play rowniez

Portland Blazers- New Orlean Pelicans under 248.5 1.44 + Boston Celtics +10.5 
ako 1.83 marathon
  

Houston Houston - w tym sezonie absolutnie "ci" nie ufam.Miało byc wielkie boom po transferze Covingtona...i było- z Lakers, a potem wrócilismy na ziemie.C`s jak dla mnie to jednak jedna  lepszych defensyw ] w lidze i jeden z lepszych obwodów po swojej stronie, dzisiaj juz w pełnym praktycznie składzie. Miałem przyjemnosc sledzic ich z OKC i powiem tak - pokazali chłopy charakter po ht spokojnie powoli swoje robiąc.Mam do nich jednak sentyment wiec tu troche obiektywny nie jestem.Z drugiej strony jak patrze na tych pusiaków z Teksasu czasami to mi sie płakac chce.Pusiaki dzisiaj do tego bez Gordona wiec pewnie za niego McLemore.Gdzies te Gordonowe 15.3ppg trzeba wyłuskać i czuje ze Brodaty dzisiaj moze porozdawac troche piłeczek wiec moze warto tu na Westbrooka dac-osobiscie podziekuje, bo jednak Kemba vs Harden wypada blado,ale zaryzykuje ze Celci nie połoza tego dwucyfrówką.
Co do Blazers nadal twierdze ze lepiej im idzie bez Melo niz z nim ale to moje osobiste odczucie.W Pelikanach ?? Zion poki co pod q (questionable)..linia podbija nieco pod ASG ale nawet przy szalonych  głowach i tempie Portland dla mnie troche tu za duzo, szczególnie jak Zion zagra,choc na chwilę obecną bez potwierdzonego info to wróżenie z fusów-czego bardzo nie lubię

Powodzenia
 




 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Oklahoma City Thunder -7HC @ 1,75 Pinnacle (106:114)
Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs  G 02:00 I 12.02 (Dobrze smierdzial mi ten mecz)


W meczu z Oklahoma gdzie zawita Spurs jako gosc są na krotkim odcinku czasu mecz za mecze a to nie wrozy nic dobrego, nie spelna 24 godiny temu grali na wyjezdzie z Denver - przegtywajac po ciezkim i zaciety meczu, prowadzac wysoko a ulegajac dopiero w czwartej kwarcie tak naprawde rozegrali katastrofalna druga polowe, ostatecznie przegrywajac i nie zdołając pokryć spread-u +6,5. Taki maraton meczy jaki maja zaimplikowane San Antonia w ostatnim czsie czyni z Thunder
 ogromnego faworyta ze spora przewagę podczas odpoczynku i podróży jaka wykonali San Antonio mecz po meczu:

Po pierwsze; Back-to-Back
Po drugie: Trzeci mecz w ciagu czterech dni.
Po trzecie: Podroz ktora musieli pokonac o dlugosci 8517 mil (Ostatnie mecze)


Te czyniki moga sie okazac bardzo wazne a ważne jest, aby pamiętać, że back-to-backs są w pełni wyceniane na rynku bukmacherskim jako w próżni. Drużyny, które przynajmniej przez dwa dni odpoczywają, grając przeciwko drużynie ktora rozegrala dwa mecze, mecz po meczu - pokryły spread tylko w 50,4% przypadków. Biorąc pod uwagę Handicap w tym przypadku jakim obecnie mamy, jest to mizerny bilans na przestrzeni 10 lat.

Wspominalem o tym w jednej z analiz, jak zespoły jeden po drugim tuż przed przerwą All-Star pokrywaly rozpiętość tylko w 40% przypadków. Niezależnie od tego, czy juz czekaja na break All Star, czy po prostu sa juz zmęczeni, wydaje się, że bardziej wypoczęta drużyna ma wartość na tym etapie sezonu NBA ten okres juz daje sie weznaki nie ktorym druzyna.

Thunder najwyraźniej pasuje dziś do tego przypadku aby ich poprzec dzisiaj, choć są już faworytami na osiem punktów ale mozna poszukac jakies lini alternatywnej. Ostatnio grają w niesamowity basket,   ale czy to nie jest z zbyt duzy spread przeciwko solidnej drużynie Spurs? Myślę, że prawdopodobnie pozostało jeszcze trochę wartości po stronie gospodarzy, ale zbliża się to do uczciwej lini handicapu.

Trzeba tez wziaisc że status DeMar DeRozan(Update: nie zagra) jest w powietrzu. Zeszłej nocy usiadł z powodu skurczów kręgosłupa, a dziś jeszcze nie otrzymalismy wiadomości czy bedzie dostepny w dzisiejszym meczu. (troche ten mecz smierdzi, zbyt latwy do przewidzenia a SA ma juz 5 meczy podrzad przegranych wiec nie czuje ich ,nie wiem czy nie lepiej zagrac Under ,moze byc wolne tempo lub Under SA 105,5 druzyny , Oklahoma dobrze broni (10 miejsce) i ma wolne tempo 20 miejsce w lidze -SA rowniez nie powinno sie rzucic do biegania) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom