>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 11 grudnia 2019 18:51 przez jozzy22Kompletnie nie rozumie zdziwienia. To było pewne ze prędzej czy później  ta promocja zniknie. W Polsce nie może być inaczej bo nikt by nie dał im możliwości działania na.naszym rynku
Że każda promocja, z definicji, prędzej czy później znika, to jasne. Inaczej nie byłaby promocją. Mimo to, u nich zniknęła za szybko, a zmiana z 1.25 --&gt; 1.45 --&gt; 3x1.45 w odstępie kilku dosłownie dni nie znamionuje niczego dobrego. Raczej panikę albo po prostu chęć nachapania się przed Świętami, "na rympał". Bo jeszcze Liga Misiów, a za chwilę Turniej w skokach... I mnóstwo ludzi kliknie swoje kupony, ale zauważy, że promocja się skończyła dopiero post factum. Już wcześniej chamsko sobie poczynali zmieniając mnóstwo kursów na 1.24 (zgadnijcie dlaczego) :)

Natomiast co do tego, że "nikt by nie dał im możliwości działania na.naszym rynku" - tutaj się nie zgodzę. Akurat Betfan kilka razy pokazał samodzielność i miał wywalone na syndykat Juroszków. To dawało podstawy do wiary, że będą jakimś ożywczym trendem, a nie kolejną częścią tego bajora. Podtrzymuję czas przeszły.
 
J 40

johnix1995

Janek
Ja gram na betfanie od pazpaździernika i oveniam tego buka bardzo dovrze.Super bonus, chociaż obrót nie taki prosty ale ujdzie.Stawki przyjmują bez provlemu a gram za naprawde duze bo od 500 do 3500 i raz ttlko zdarzyło sie, że odrsuculi.Wyplaty błyskawiczne, ogólnie problemów nie miałem z tym bukiem dlatego zatsanzasta się sksd te negatywne opinie.Fakt, że gra bez podatku teraz jest u nich bardziej skomplikowana dlatego zmieniam na iforbet.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
z doswiadczenia te negatywne opinie... a jakie ligi grasz, ze przyjmuja ci takie stawki? ja nie moge zagrac za 50zl na zywo meczow z iranu indonezji towarzyskich klubowych wszystkiego co nie jest top liga... czasem trwa to kilka minut zanim odrzuci probe zagrania na zywo... ja wyplacilem pieniadze konto zamkne jak kupony sie rozlicza.
 
J 40

johnix1995

Janek
cytat z dnia 12 grudnia 2019 10:16 przez przestrzalninjaz doswiadczenia te negatywne opinie... a jakie ligi grasz, ze przyjmuja ci takie stawki? ja nie moge zagrac za 50zl na zywo meczow z iranu indonezji towarzyskich klubowych wszystkiego co nie jest top liga... czasem trwa to kilka minut zanim odrzuci probe zagrania na zywo... ja wyplacilem pieniadze konto zamkne jak kupony sie rozlicza.
Ja gram głównie te ligi popularne angielska, niemiecka itp i rzuty rożne lub kartki,czasem na Over goli i bez problemu przyjmują zaklady.Wam moze nie przyjmują bo gracie własnie niszowe ligi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no to na twoje zdarzenia ciezko dostac limit gdziekolwiek. na poczatku przyjmowali wieksze stawki na te niszowe ligi, ale  szybko limituja. mialem tez sytuacje ze wyszli z propozycja nizszego kursu dla mnie na poczatku mojej przygody u nich niz ogolniedostepny na rynku jak chcialem zagrac za 500zl xd
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Cześć, chyba muszę wyrazić negatywną opinie na temat buka.
Czy ktoś z Was zakładał ostatnio konto z kodem BETFAN w celu zagrania bez ryzyka? Puściłem kupon w środę tydzień temu za stowe no i że był trochę dla zabawy z myślą że i tak nic nie ryzykuje to nie udało się wygrać.
No i chyba w piątek zapytałem support co ze zwrotem zakładu bez ryzyka , na co odpowiedzieli że w regulaminie promocji dają sobie 72h robocze na wypłate.
W takim razie cierpliwie czekam... Po weekendzie we wtorek zapytałem w tym samym mailu jak sprawa to dostałem odpowiedzieć że przesłali do działu bonusów i żeby dać im jeszcze chwilę. No i dziś jest piątek a więc 7 dzień roboczy właśnie mija. 
Więc można stwierdzić że mają klienta głęboko w poważaniu choć szkoda bo oferta nie jest zła, no ale ja już wracam na fortunę. 
Miał ktoś z was podobnie lub ewentualnie po jakim czasie zwrócili środki na bonus? 
 
czlowiekzbuszu 51

czlowiekzbuszu

Użytkownik
Dzięki za opinie bo zastanawiałem się nad założeniem u nich konta tylko że zniechęca mnie osoba która jest "twarzą" buka i do której nie pałam sympatią.
 
A 57

arturkus

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś już dawał info, ale betfan poprawił promocję na grę bez podatku, chyba można pomyśleć o powrocie ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 482

bmoran

Użytkownik
Smieszny maly buczek. Wplacilem 500 by dac wybory i wygrana Realu z Celta. Stawiam 500zl, mieli kilka minut i patrze zaklad przyjety. Przegladam dalej oferte i widze, ze mam 300 na koncie, a tu sie okazalo, ze zaklad przyjeli za 200 bez jakiegos pytania czy akceptuje mniejsza stawke, Kolejne zagrania za 200 i 100zl nic nie daly, Porazka. Idealny buk dla dzieci by 100zl kieszonkowego sobie przegrali na tasmach.

P.S. O kurde, po zagraniu jakims cudem za 50zl zdjeli zdarzenie z wyborow na prezydenta buahahahaha niezle stawki tam musza latac, ze o 50zl caly sztab sie zbiera i zdarzenie usuwa :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


witam, od kiedy jest ten MatchDay Bost u nich ?

I czy codziennie jest jakies zdarzenie z wyzszym kursem?

 

Dzieki za odpowiedz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@hagi84
Taki staż na forum, a nie wiesz gdzie zadawać pytania? To temat o opiniach, a nie pytań...
Boost jest od momentu uruchomienia promocji "radar365". Codziennie są dwie promki, w tym jeden boost.

 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


ano nie siedze dniami i nocami na bukach naziemnych by wiedziec gdzie zadac pytanie, mysle, ze to jakiegos wielkiego znaczenia nie ma jesli to Cie tak bardzo dziwi

 

Dzieki
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Podobna sytuacja jak u kolegi wyżej. Szukając zakładów na wybory i złotoustą Kidawę, na którą przez śmieszne sondaże kursy poszybowały w górę, ale nie o tym. Znajduję dobry zestawienie z Bosakiem po 2.2, zakładam konto, wpłacam 5 stówek i gramy to zdarzenie. Od razu na początku zdziwienie. Weryfikacja kuponu która trwała dobre 2 minuty. Po chwili saldo w kwocie 400 zł, kupon puszczony za stówkę. Siedzę w tym już z 18 lat i pierwszy raz spotkałem się z takim [CUT] wobec klienta. Zastanawia mnie co za znawca-prawnik pisał im tak bezczelny regulamin?! Jak to jest, że pozwala się bukmacherowi na decydowanie o tym za jaką stawkę akceptuję puszczenie kuponu ?! Serio, pierwszy raz coś takie zobaczyłem. Oczywiście po zagraniu za stówkę kurs na złotoustą spadł z 2.2 na 1.7. Rozumiecie to?! Ktoś zagrał za stówkę to walimy te kursy na łeb na szyję. 😂

Czekam na rozstrzygnięcie tego śmieciowego kuponu i wypłacam wszystko co do złotówki. Każdemu kto siedzi w tym choć trochę i nie gra za 2 zł polecam trzymać się jak najdalej od tego tworu bo tego nawet zakładami bukmacherskimi nie można nazwać !
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Myślę nad zagraniem w BETFAN kuponu na wybory Prezydenckie. Chcę przygotować kupon na wynik poniżej/powyżej dla Dudy, Trzaskowskiego, Bosaka, Kosiniaka-Kamysza i Biedronia. Mam wątpliwość czy jednak bukmacher odrzuci taki zakład ze względu na wspierającą się kombinację zdarzeń. Wie ktoś coś o tym? Jeśli nie da rady tego postawić, to nie będzie sensu się rejestrować.
 
Do góry Bottom