>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.02.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga

Godzinna: 18:30

Spotkanie: Celta Vigo – Sevilla

Typ: over 2.5 bramki

Kurs: 2.06

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Celta Vigo po wynika tej kolejki spadła na ostatnie miejsce i to już na starcie nikomu w tym klubie się nie podoba, szczególnie kibicom którzy będą dziś oczekiwać wyjścia ze strefy spadkowej a tak się może stać potrzeba jednak do tego punktów a najlepiej trzy. Sytuacja w dolnych rejonach jest wygląda tak że cztery ekipy są w jednym punkcie a miejsca spadkowej trzy, kolejny zespół ma nad nimi 6 punktów przewagi i to jest sporo. Celta zdaje sobie sprawę że tu nie chodzi tylko o wyjście ze strefy spadkowej ale złapanie kontaktu z kolejnymi ekipami bo przy tym układzie w tabeli jest za ciasno. Kibice na pewno nie chcą widzieć dziś takiej gry jak z Eibar gdzie zespół czekał nie wiadomo na co, a za tydzień jadą do Madrytu na mecz z Realem tak więc sytuacja może się zrobić bardzo zła jeśli dziś zespół czegoś nie zdobędzie. Myślę że Celta będzie zmuszona dziś do odważniejsze gry. Sevilla przeżywa mały kryzys, brakuje stabilizacji dziś jest szansa ponownie wrócić na trzecie miejsce ale te punkty ostatnio tracone spowodowały że stracili przewagę a grupa pościgowa się zdecydowanie się zbliżyła, jeśli myśli się o Lidze Mistrzów takie mecze trzeba wygrywać. Popatrzyłem na skład Sevilli jest Suso, Ocampos,  En Nesyri, nie ma na szczęście De Jonga czyli trener postawił na dużo ruchu w ataku wymienności, techniki czyli coś z czym Celta w defensywie kompletnie sobie nie radzi. Obie ekipy potrzebują bardzo tych trzech punktów, spodziewam się agresywnego meczu, ale też takiego w którym obie ekipy podejdą z tą agresją wyżej i będą się tworzyć przestrzenie.

  106
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
Typ: Danilo Gallinari powyżej 2.5 asyst
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Analiza: Myślę, że gości czeka dziś ciężki mecz. Póki są questionable są czołowi gracze Celtics, czyli Brown i Hayward. Kemba również może dziś nie zagrać, choć jego sytuacja wydaje się być trochę lepsza.
Gospodarze czysta karta, mają chrapkę dziś na ogranie czołowej drużyny Wschodu. Oklahoma cztery wygrane z rzędu, mają naprawdę dobry okres, nieźle spisuje się ich obrona, co przynosi efekty, może rywale nie z najwyższej półki, ale nikt wygranej za darmo nie oddał. Dziś poprzeczka idzie mocno w górę. Nie chcę się tu czepiać wyniku, bo z tym trzeba poczekać do ostatecznych sytuacji kadrowych, wtedy dopiero kursy się ustabilizują, ale fajną opcją wydaje mi się być liczba asyst włoskiego skrzydłowego w ekipie Thunder.
Danilo Gallinari, bo o nim mowa w tym sezonie średnio minimalnie poniżej linii, bo średnia liczba asyst na poziomie 2.3 APG, co przy 31 minutach na mecz jest wynikiem, że tak to ujmę normalnym. Sześć ostatnich spotkań to czterokrotnie pokryta "moja" linia przez Włocha, myślę że dziś jest na to również spora szansa, tym bardziej, że to gospodarze raczej będą faworytem tego spotkania, defensywa Celtów może dziś być zachwiana trochę bardziej niż zazwyczaj patrząc, że prawie pewne wydaje się, że 1-2 gracze z pierwszej piątki wypadnie ze składu.
Oczywiście nie strzelam takiego typu patrząc tylko i wyłącznie na suchy statystyki ostatnich spotkań. Tak się złożyło, że oglądałem mecze Grzmotów ostatnio dość często, dokładnie obserwowałem starcia m.in z Pistons i Mavs i jakoś ten Gallinari zwrócił moją uwagę, bo zmienił trochę swój styl gry z początku sezonu. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie i tak sobie dziś przeanalizowałem jego wyniki indywidualne i gołym okiem widać, że Danilo gra obecnie bardziej pod drużynę niż na starcie ligi. Z resztą całe Thunder obecnie tak wygląda. Nie wiem na ile jest to spowodowane zmianami taktycznymi, jakie wprowadził trener Donovan, ale myślę, że jest coś na rzeczy.
Z powyższych faktów postanowiłem coś wybrać i o ile linia na zbiórki jest dość wygórowana, tak asysty wydają mi się do grania., więc spróbuję taki typ na dzisiejszy wieczór. 

  100
 
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina : Piłka nożna, Rumunia 1 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : Viitorul Constatta – U. Craiova
Typ : powyżej 2,5
Kurs : 2,10
Bukmacher : STS

24 kolejka w rumuńskiej 1 lidze. Mecz ekip z czołówki tabeli. Gospodarze zajmują 5 lokatę A goście na 3 miejscu. Viitorul po 23  spotkaniach z bilansem 43:27, Craiova 34:23. Bilans O/U dla tych ekip to odpowiednio – 15/8 i 10/13. Mnie przekonują do tego typu H2H w ostatnich 6 meczach rozegranych między nimi w 2019 roku over 2,5 padł 4 razy, raz było 2:0 i raz bezbramkowy remis. To dopiero druga kolejka po zimowej przerwie w Rumunii, ale w pierwszej obie drużyny mecze swoje zakończyły z wynikiem overowym./ W meczach towarzyskich takie wyniki też nie należały do rzadkości. Liczę, że dziś postrzelają i wpadną minimum 3 bramki.

  110
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, WłochyGodzina: 20:45Spotkanie: Inter - AC MilanTyp: Inter wygra przynajmniej jedną połowę Kurs: 1.48Bukmacher: fortuna
Analiza
Faworyt to Inter. Ale jak to się ma w derbach lepiej dmuchać na zimne, więc idę w bezpieczniejszy typ. A po za tym już mnie koledzy uprzedzili z typami na Inter. 
W drużynie gospodarzy największym zmartwieniem jest brak Martineza. Ale mimo to mają kim straszyć. Jest Sanchez, jest Lukaku czy tez pozyskany Eriksen. 
Podopieczni Conte stoją przed szansą zrównania się punktami z Juve, które przegralo z Veroną 2-1. Juventus rzadko traci punkty więc trzeba to wykorzystać. Oglądałem kilka meczów Milanu i serio słabo sie to oglada. Co prawda przyjście Ibry trochę naoliwilo maszynę z czerwonej strony Mediolanu, ale raczej to wciąż za malo na inspirujący do tytułu Inter. 

  48
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pewny_typer 166

pewny_typer

Pewny_typer
Dyscyplina :piłka nożna, LaLiga
Godzina : 21:00
Spotkanie : Betis - Barcelona
Typ : L.Messi zdobędzie bramkę i Barcelona wygra
Kurs : 2,60
Bukmacher : betfan
23 kolejka LaLigi i mecz pomiędzy Betisem a Barceloną. Zacznijmy od gości, Barcelona przeżywa ewidentny kryzys, dochodzą do nas wiadomości o problemach w szatni Dumy Katalonii i wewnętrznych konfliktach, Barcelona pod wodzą Setiena nie rozwiązała swojego problemu z grą na wyjazdach nadal pojedynki poza własnym stadionem są dla nich trudne jednak dziś rywalem jest Betis który rozgrywa słaby sezon - 13 miejsce w lidze i dorobek 28 punktów. Myślę, że piłkarze Dumy Katalonii będą chcieli dziś wysoko wygrać i zrekompensować się za ostatnią porażkę w końcówce meczu pucharowego przeciwko Bilbao. Barcelona ma problem z kontuzjami dlatego ciężar gry ofensywnej i zdobywania goli ciąży na Leo Messim, uważam że zdobędzie on dzisiaj przynajmniej jedną bramkę i Barcelona wygra to spotkanie, w przypadku remisu lub porażki Real odskoczy w lidze na 5 lub 6 punktów co potencjalnie może pozbawić Barcelonę szans na triumf w lidze. Ostatnie 5 meczów Betisu przeciwko Katalończykom na własnym stadionie to 4 zwycięstwa Barcelony i 1 remis. W ostatnim meczu rozgrywanym w marcu 2019 roku Messi strzelił Betisowi 3 bramki, myślę że dzisiaj również znajdzie drogę do bramki rywali.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Betis - Barcelona
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 
W meczach Betisu rozgrywanych u siebie pada średnio 3,1 gola/mecz, a over 2,5 gola był pokryty w 9 na 11 spotkań w LaLiga. Natomiast w każdej z 4 ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy obydwoma ekipami padało powyżej 4,5 bramki! Barcelona, delikatnie mówiąc, nie jest w najwyższej formie i traciła w każdym z 3 ostatnich wyjazdowych konfrontacji w lidze minimum 2 gola. Dodatkowo w 10 z 11 poprzednich meczów ligowych Betisu u siebie obie drużyny strzelały gole. Filozofią obydwu teamów jest ofensywna i otwarta gra, którą można było zaobserwować w poprzednich sezonach i spodziewam się, że tym razem będzie podobnie. Barcelona musi gonić Real bo obecnie traci 6 pkt, z tym że Real ma o mecz rozegrany więcej. 

  56
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
Typ: Dowolna drużyna zwycięski margines 1-5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Mecz o przyzwoitej porze więc trzeba coś wykombinować.. Siedzę, myślę, analizuję i... wiem, że nic nie wiem. Szanse na zwycięstwo oceniam tutaj 50-50. Dlatego spróbuję pójść w wyrównany i zacięty mecz do samego końca. Uważam, że do końcowego gwizdka wynik meczu będzie wciąż sprawą otwartą. Początkowo myślałem, że pójdę w jakiś handicap w kierunku OKC, ale w Bostonie wracają wszyscy nieobecni. Dzisiaj trener będzie miał do dyspozycji full skład. Oklahoma pierwotnie skazywana na pożarcie po odejściu Westbrooka radzi sobie super, najprawdopodobniej złapią się do PO, dlatego nie powinni "pęknąć" przed Bostończykami. W tym sezonie jeszcze ze sobą nie grali, ale zarówno jedni jak i drudzy ostatnio grają zacięte mecze bez blowoutów. Historia rywalizacji między tymi zespołami również pokazuje, że od kilku lat wynik nie przekracza 7 punktów przewagi wygranego zespołu. Powodzenia

  170
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom