>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytanie do aktualnych graczy.

rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
Cześć,

Jak w temacie, kieruję pytanie do osób aktualnie korzystających z bet365, będących graczami zarabiającymi.

Jakie kwoty wypłat i w jakiej częstotliwości na ten moment są „bezpieczne”, czyli nie nakłaniają buka do tego, by częściej niż raz weryfikować użytkownika? Sukcesywnie buduję budżet i nie chciałbym narazić konta na spalenie przy zbyt grubym, jednorazowym strzale. Czy kwoty rzędu kilku tysięcy PLN miesięcznie w wypłatach raz na tydzień/raz na dwa tygodnie będą na tyle delikatne, żeby nie wzbudzić większego zainteresowania? Jak to wygląda z Waszych doświadczeń?

Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi. :)
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Weryfikować? Raczej limitować. Wypłaty są tylko jedną ze składowych wchodzących w skład zainteresowania kontem gracza. Grasz value bety, to zostaniesz zlimitowany prędzej czy później i nie ma ogromnego znaczenia ile będziesz wypłacał. Jakieś tam znaczenie to ma, ale nie tak duże, jak myślisz, pewnie poniżej tysiąca euro jednorazowo. Wklej jakieś swoje bety, to powiem Tobie czy w ogóle masz czym się przejmować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
Gram głównie:

piłka nożna liveniskie overy bramkowe od aktualnego stanu meczu, np. over 0,5 przy 0:0; overy/undery na RR i kartki;
tenis – wygrane pojedynczego seta lub całe mecze (rzadziej), czasami live;
koszykówka overy/undery na kwartę, połowę lub mecz, czasami bezpieczne handicapy;
piłka ręczna overy bramkowe i bezpieczne handicapy;
– darts i snooker – na zwycięzców

Ligi bez znaczenia – od najpopularniejszych po głęboką egzotykę. Trzymam się zasady, żeby zakład był po AKO nie mniejszym niż 1.60, najczęściej budują go duble i treble. 90% zakładów jest mniej więcej na podwojenie stawki, a aktualnie stawkuję po kilka stówek na zakład. To taka esencja mojego typowania, wyjaśnia raczej więcej niż kupka screenów. :)
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
AKO? Więc od razu powiem Tobie, że możesz grać do woli co chcesz, za ile chcesz. Nikt Cię nigdzie nie zlimituje. Wypłacać też możesz ile chcesz, do woli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
Owszem, single stawiam bardzo rzadko i wbrew temu, co głosi powszechna zasada, że są rzekomo najbezpieczniejsze, bo zakład zależny jest tylko od jednego wyniku. U mnie o wiele korzystniej sprawdza się AKO na zakładach o bardzo wysokim prawdopodobieństwie zdarzenia. 

Skoro mówisz, że nie mam powodów do obaw, to dobrze, wręcz doskonale. Bardzo dziękuję za odpowiedzi! :)
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Przepraszam że tak późno
Mieszkam w Niemczech i odnowiłem sobie konto, które założyłem kiedyś w Polsce, żeby grać w "tych" Niemczech musiałem zweryfikować konto na Niemieckich warunkach i ze zdziwieniem widzę że co gram to mi nakłada podatek, 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 lutego 2020 11:19 przez jamarkusPrzepraszam że tak późno
Mieszkam w Niemczech i odnowiłem sobie konto, które założyłem kiedyś w Polsce, żeby grać w "tych" Niemczech musiałem zweryfikować konto na Niemieckich warunkach i ze zdziwieniem widzę że co gram to mi nakłada podatek, 
W Niemczech jest podatek od gier i wynosi jesli sie nie myle 5%
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom