>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

marten2807 919

marten2807

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 07:39 przez rafaw1

I w taki sposób czujesz się bezpieczny? Dalej to jest chyba nielegalne....
tak gram w unibet i czuje sie bezpieczny, jesli ktos ci wmowil ze na twoim koncze czeka trzynastu pracownikow banku i tylko czeka az ci przyjdzie nielegalny przelew to puknij sie  w glowe. Wyplata jest przez trustly nie ma nawet wzmianki o czymkolwiek z hazardu, najgorzej to zostawiac kase w podatku w fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Witam. 
Mam revoluta i ta kartę wirtualna. Czy wpłacę i wypłace na nią w unjbecie? Bo w dziale depozyt na uni jest opcja wpłata karta aplikacji mobilnej? I jak potem z wypłatą? 
 
P 0

pakito123

Użytkownik
cytat z dnia 12 lutego 2020 16:50 przez cebula87Z tego co sie orientuje to zwrot na karte działa tylko na VISA ,  a wiec nie wyplaciswyplauni na revolut
 
Kartę revolut mam visa, to wyplata nie przejdzie?Ktoś wie od kogo jest wypłata w opisie i tytule przelewu?
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 lutego 2020 22:37 przez sp0ngeleleWitam, gra ktoś z Was stawkami 500/1000/2000 zł? Jak tak, to limity daja wam jakies?
są 2 opcję żebyś mógł w UB grac takimi stawkami (zakładam , że podajesz kwoty wygrane z 1 zakładu singlowego) 

1. uwalenie ok 6/9tys pln - wtedy limity x 3/5 nawet na 1 wygrana w zakładzie i pozwalaja wygrac do około 45k pln na 1 koncie

2. grasz jak debil - all in po 1,05 i nizej , kupony 5/6 kombinacji z popularnych dyscyplin i tak przez ok 3 tyg (efekt finansowy dowolny) 

wtedy takze podnosza ci limity wyjściowe

jesli nie, to masz na wejscie z popularnych 500/1000 na wygrana z 1 zakładu i ok 250 pln z mniej popularnych 

nie podaje limitów z LM, ELIgi, czy NBA - tam masz wszędzie kosmos limity bez względu na bukmachera 
 
H 73,3K

hagi84

Użytkownik
wszystko fajnie, ale przy zagraniu jednej niszy pojdzie limit z automatu i nic Ci te uwalone konta nie pomoga ...
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Witam Was. Pewnie tych pytań były już miliony, jednak dla bezpieczeństwa wolałbym upewnić się od kogoś bardziej zorientowanego niż ja. Klasycznie pytanie: jak to w końcu jest z tymi zagranicznymi bukami? Od wejścia ustawy grałem na polskim ziemniaku i nie powiem - okradanie nas z 12% jest po prostu nie tyle męczące, co złodziejskie. Nie jestem ani grubą rybą grającą za tysiące ani graczem niedzielnym z taśmami za 2 złote. Czy te przelewy z trustly o których wyczytałem są w 100% bezpieczne? Nikt nie będzie się czepiał o np. 3 przelewy w miesiącu po 200 zł? 
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 14 lutego 2020 23:02 przez pakito123

Kartę revolut mam visa, to wyplata nie przejdzie?Ktoś wie od kogo jest wypłata w opisie i tytule przelewu?
Wpłacałem do Unibet kartą fizyczną z Revolut (mastercard) i przeszło bez problemu. Visa również nie powinna stwarzać problemu, bo bardziej chodzi o operatora przy ewentualnych blokadach.
Wpłaty/Wypłaty idą z Firstclear LTD.
 
P 0

pakito123

Użytkownik
cytat z dnia 17 lutego 2020 16:17 przez al_capone

Wpłacałem do Unibet kartą fizyczną z Revolut (mastercard) i przeszło bez problemu. Visa również nie powinna stwarzać problemu, bo bardziej chodzi o operatora przy ewentualnych blokadach.
Wpłaty/Wypłaty idą z Firstclear LTD.
Dzieki
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Moja cierpliwość do unibet powoli się kończy. Konto zablokowane od miesiąca, Po przesłaniu dokumentu potwierdzającego adres stałego zameldowania zagranicą dostaje informacje ze środki z konta zostały wypłacone na konto bankowe, Po ponad tygodniu i napisaniu do nich dostaje potwierdzenie ze przelew został wykonany i co się okazało, moje dane się zgadzają ale w potwierdzeniu znajduje się inny bank i inny numer konta. Mija już tydzień od zgłoszenia tego i dalej żadnej odpowiedzi. Brak slow co ten buk wyprawia....
 
NeverLie2Me 6

NeverLie2Me

Użytkownik
Można używać karty Revolut jako "Karta aplikacji mobilnej" - bez problemu działają wpłaty i wypłaty. Problemy momentami po stronie Revo, bo przy większych kwotach blokują konto i trzeba się spowiadać. Dostałem info, że dogadują się z MuchBetter i do końca roku powinna być dostępna też ta opcja.
Post automatycznie złączony:

Możecie wpłacać przez Trustly? Mi się zawiesza po zalogowaniu fo banku.
Ja tak mam, jeśli chcę wpłacić z telefonu i zakładam, że jest to związane z błędem strony, może Adblockiem. Na PC bez problemu. Natomiast zawsze mam info, że kasa będzie dostępna następnego dnia dopiero, gdzie np. na Betssonie, również przez Trustly, idzie natychmiast.
 
Do góry Bottom