>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Króla - w sezonie 2019/2020

typer86 1K

typer86

Użytkownik
Dzisiaj kolejne zmagania w CDR .Biorę pod lupę spotkanie  Real Madryt - Real Sociedad 
W tym sezonie drużyna z Madrytu gra naprawde solidnie , odziwo obrona gra rewelacyjnie tracąc bardzo mało bramek.
Dzisiaj jednak będą mieli ubytki w kadrze a najważniejsze to brak Casemiro i Carvajala co w moim odczuciu stwarza
okazje dla przyjezdnych na zdobycie bramki albo i lepiej. Sociedad to solidna drużyna która potrafi napsuć krwi każdemu.
Mój typ jest tutaj kierowany ponownie w bramki bo w moim odczuciu powinno dziś ich być kilka. Przewiduje tutaj masę          okazji z obu stron dlatego typuje tutaj Obie drużyny strzelą i over 2.5 .

Typ: obie drużyny strzelą gola/ilość goli 2.5       tak/więcej 1.95  STS     tutaj też szybko rozliczony typ. Mam nadzieje ze ktoś skorzystał :)

Powodzenia :)
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +93
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Meczów w prawdzie nie oglądałem, przyznaję się bez bicia. Przed chwilą obejrzałem skróty obu dzisiejszych ćwierćfinałów. Przyznam szczerze, że tylu sensacyjnych rozstrzygnięć nie widziałem dawno. Trzeba będzie sięgnąć głęboko wstecz by znaleźć półfinały CDR bez udziału Królewskich i Katalończyków.

Jako kibic Barcy jestem rozczarowany ich postawą, cóż Athletic awansował zasłużenie i brawa dla nich za to. Barca w kryzysie i to poważnym. Real wręcz rozbity i to na własnym stadionie. Dla Sociedad również szacunek i brawa za awans.

Ciekawie zapowiadają się półfinały, mega szansa dla Granady i Mirandes na europejskie puchary w przyszłym sezonie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
@niewierny-janek powiem Ci, że Realowi Madryt zabrakło 5-10 minut aby strzelić kolejnego gola i doprowadzić do wyrównania. Real Sociedad po stracie gole na 2-4 mocno się pogubiło i zaliczał masę strat w środku pola.
Co do spotkania Athletic - Barcelona, to goście nie wyglądają dobrze. Ter Stegen wczoraj przechodził samego siebie wyprowadzając piłkę z pola karnego...
W zespole widać brak Suareza, który pomimo, że mało strzelał to robił dużą robotę w ataku. Fati jest jeszcze za młody aby brać ciężar gry na siebie, a Messi ma ciągle jakieś pretensje do chłopaka.
Zastanawia się dlaczego Barcelona nie oddaje strzałów sprzed pola karnego?. Przecież tacy piłkarze jak Rakitić czy De Jong potrafią to robić, a mimo tego jest szukanie Alby, który ciągle szuka Messiego w polu karnym, przecież to już każda drużyna rozpracowała...
Jeszcze czy Barcelona przegrała zasłużenie. To powiem Ci, że sędzia mógł gwizdnąć karnego na De Jongu, który był odepchnięty w polu karnym, a dwa bardzo dobre sytuacje do strzelenia gola mieli Fati, Griezmann, De Jong oraz Messi. 
No nic, dzisiaj losowanie półfinałów, gdzie będą rozgrywane dwa spotkania dom/wyjazd.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Czas na rewanże w Pucharze Króla

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
Do góry Bottom