>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Perth - Victory

1 - @1,64   

Podejdę do ostatniego dzisiejszego spotkania. Rozpędzone Glory podejmuje gości z Melbourne. Tutaj wynik powinien być tylko jeden, bo w lidze Victory jest w sporym dołku. Ale nie zastawiam domu, bo jednak V przywiozło świetny wynik z Japonii i może się okazać, że i dziś im zacznie wychodzić.

Gram delikatnie w stronę gospodarzy. Zobaczymy co tam wydarzy się na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 1 lutego 2020 07:43 przez zloty5oA ja zboczeniec zaś btts pograłem a tam nic nul
2 poł. Jetsi z animuszem, Filip jednak na posterunku. Ile można? 1 po @   1,85 za miedziaka. W strzalach 14-0 do tej pory... :)
edit
OMG jak bardzo Jetsi nie chcą wygrać :) Taka przewaga, tyle okazji a na tablicy 0-0 :(
edit 93 min. to już chyba była ostatnia okazja, pytam się jak można nie strzelić choć jednej bramki na ponad 20 szans? Już wiem... ft 0-0 zamiast spokojnego 3-0, bo umówmy się oprócz Filipa i Besarta reszta gości to statyści dziś byli. Bramki wydawały się tylko kwestią czasu... Wooden spoon panowie z Newcastle was czeka w tym sezonie. Shame i wooden spoon !!! A przyznaję się bez bicia, że jeszcze chciałem dołożyć w ten mecz... Tak to wyglądało...
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-newcastle-jets-v-western-united-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 1 lutego 2020 08:18 przez qowalsky6

2 poł. Jetsi z animuszem, Filip jednak na posterunku. Ile można? 1 po @ 1,85 za miedziaka. W strzalach 14-0 do tej pory... :)
edit
OMG jak bardzo Jetsi nie chcą wygrać :) Taka przewaga, tyle okazji a na tablicy 0-0 :(
edit 93 min. to już chyba była ostatnia okazja, pytam się jak można nie strzelić choć jednej bramki na ponad 20 szans? Już wiem...
Tak na szybko Obraz Nędzy i rozpaczy
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Witam,
kolejne 0-0 w A-league; w poprzedniej kolejce też taki wynik się zdarzył - niegdyś nie do pomyślenia, żeby chociaż jeden taki wynik pojawił się przez cały sezon :D 
spotkania nie oglądałem, spojrzałem na kursy, zdziwiłem się, że taki duży na gości jednak z tego co piszecie to faktycznie WU bez szans na zwycięstwo, dobrze że zaspałem.
W drugim meczu powinni postrzelać aczkolwiek MC w tamtej kolejce też miał a skończyło się na 0-0...
Ja chyba podobnie jak @majekx skupię się na ostatnim meczu: śmierdzi mi konkretny BTS, obie drużyny  na fali wznoszącej, aczkolwiek Perth na zdecydowanie wyższej. Mimo to i dla gości pojawia się jakiś promyk nadziei - nie ma Kurza jest piłka a nie taktyka. Liczę na bramki Castro i Narbbouta. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Adelaide - City

15' 1:1 - bts - kto obstawił bts/ov... może być zadowolony. Po meczu Jets - WHU, tym razem mamy typowo australijskie spotkanie.
Noone - gol numer 400 City w A-League

45' 3:1 - gratulacje do tych co postawili ov. Mecz trochę podobny do porannego... ale zupełnie inna skuteczność pod bramką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 1 lutego 2020 09:54 przez majekxAdelaide - City

15' 1:1 - bts - kto obstawił bts/ov... może być zadowolony. Po meczu Jets - WHU, tym razem mamy typowo australijskie spotkanie.
Noone - gol numer 400 City w A-League
No się wstrzelił, a ja oprócz overa   ,bts   i x   (które pre podałem) 4fun zaatakuje symbolicznie DW 2:2 po @ 6,0  , a co? :) Wszystko jest na Antypodach możliwe :)
edit
ht 3-1, ale i tak jest ok. :)
edit live
W Adelaidzie powinno coś jeszcze wpaść, ale wyczekam na lepsze @
Edit
czerwo, City w 10...
Edit
dam overa 4,5 po @ 2,1   hazard zwyciężył jak zwykle :) ale za drobne...
Edit
Redsi wykorzystali przewagę,  zagrali rozsądnie szkoda, że nie podwyższyli na 4-1 :( ogólnie mecz na plus jeśli chodzi o moje kierunki, over i bts zaliczony ht :)
Można popatrzeć:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-adelaide-united-v-melbourne-city-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 30 stycznia 2020 17:23 przez qowalsky6 01.02. 11:45 Perth Glory - Melbourne Victory - coś mi mówi, że to nie będzie lekki mecz dla Glory. Pytanie czy po przygodach w Kashimie Big V wytrzyma kondycyjnie ten mecz, bo morale po pokonaniu Jeleni znakomite :) 
Big V wytrzymali, zmiana trenera przynosi efekty, najpierw wygrana z Japsami (sensacja bo gdzie choćby finansowo Jelenie, a gdzie Big V?) a dziś niespodzianka w Perth. Chodziło mi to po głowie :) Niestety nie mogłem być "tu" w czasie meczu. Dla mnie fajna sobota, kierunki pre na plus, live gorzej, 2 mecze z 8 bramkami, zawiedli Jetsi ale to nie był mój pre kierunek więc się nie nastawiałem... Do tego wczoraj Blues Sky też git, teraz luz :) Jutro ew. live, pre nie zamierzam się wypowiadać. Mecz zagadka... Tak jak pisałem wcześniej będą grali "garbaci z kulawymi" GD...
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-perth-glory-v-melbourne-victory-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford. 
75 min. 0-1, Garbaci prowadzą,  niech się Kulawi ogarną :) Over 1,5 po   @ 1,65 za drobne bo mecz otwarty, dużo akcji tylko skuteczności brak...
Edit
minutę później Duke z karnego :) tym samym mamy 0-2 :)
ps Kulawi na deskach...
Edit 
82 min. Simon z karnego na 1-2, Kulawi dostali szanse na powstanie z desek... 
PS A zgadnijcie: kto dziś jest sędzią od VAR? O tak :) Kurt A :)
edit
piękna kontra w doliczonym i Red&amp;Black na 1-3, zawahalem się, przed postawieniem overa na koniec, bo czułem że coś jeszcze wpadnie i szkoda. Niezły @ przeszedł koło nosa... Wanderers Family wraca do Sydney w super humorach. Na marginesie, żaden z 3 zespołów,  które zmieniły trenerów nie przegrał w tej kolejce... 
Kulawi z Garbatymi ale warto zobaczyć chociaż highlights:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-central-coast-mariners-v-western-sydney-wanderers-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 18 - Prawie cała kolejka jest derbowa więc się nie dziwcie mojej wstrzemięźliwości :) Ja tu pre nic raczej nie postawię.
ins/outshttps://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-18-007.02. 09:30 Melbourne City - Melbourne Victory - derby, mam nadzieję, że jakiś bts zostanie "zaliczony", kursy "pre" nie do grania, przyczaję się i zobaczę co się będzie działo...
Edit
bts zaliczony, nie bez pomocy Glovera, on był "bohaterem", ogólnie sędzia kalosz :) ft 2-1, wszyscy zadowoleni...
07.02. 11:45 Perth Glory - Wellington Phoenix - Distance Derby, też mi się "widzi" jakiś bts podobnie j.w. zostawię sobie opcję "live"...
Edit
FT 4-2, fajny mecz, Nix honorowo w 10 atakowali do końca. Kierunek bts zaliczony...
08.02. 07:00 Sydney FC - WS Wanderers - derby Sydney, Wędrowcy dawno nie wygrali z Blues Sky, czy uda im się postawić hegemonowi ligi? Opcja live :)
edit
Przełożone spotkanie ze względu na deszcz dla odmiany...
08.02. 09:30 Brisbane Roar - Adelaide United - pre nic nie dam, no może zacznę pseudo progresje (PP) remisową (kiedyś o tym pisałem, od czasu do czasu załapuję taki "tryb"), taki scenariusz to nawet nie jest jakiś niemożliwy w przypadku nieprzewidywalnych gospodarzy. Poza tym kursy 1,x,2 do w/w PP ( a to w niej ważne) mi pasują...
edit
ft 2-1 , Roar tradycyjnie zaskoczyło...
09.02. 06:00 Newcastle Jets - Central Coast Mariners - F3 derby :) błagam, kto wie jak się ten pojedynek "gigantów" skończy temu fanfary... No bet pre...
edit
FT 4-3 ale Jets miażdżyło i oddało czerwoną latarnię Rozbitkom...

PS Jak widzicie mogłem sobie ten post spokojnie darować :) Na razie ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

na dziś:

City - Victory

derby derby... ja idę w kierunku gospodarzy  1 - @2,28   

Ostatnia kolejka trochę podbiła kurs na gospodarzy - City dość łatwo ulegli Adelaidzie, a Victory niespodziewanie urwało punkt Glory, ale to City miało szczęście - bo nadal jest na 2 pozycji w lidze. Tym razem już nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Do tego od 2 kolejek Maclaren nie strzelił gola - a obrona Victory to nie jest monolit.
Z drugiej strony ciekawy jestem jak w tym meczu zaprezentuje się Victory (i powiem szczerze, trochę w nich nie wierzę). Zmiana trenera mogła zaskoczyć Kashime czy Perth... ale City już powinno być przygotowane na to co zagrają goście. Victory ma ciężką sytuację w lidze i jeżeli chcą grać w po to będzie to bardzo trudne - chociaż jeszcze zostało trochę kolejek więc nie niemożliwe.
Ciekawe spotkanie ze względu na miejsce w lidze - dlatego ze stawką nie szaleję.

Perth - Phoenix

Kolejne ciekawe spotkanie, ze względu na układ w lidze. Tutaj pobieram:
1+bts - @3,3   
bts+ov2,5 - @1,8   

Jak widać obieram kierunek na bramki z obu stron, z lekkim kursem w stronę gospodarzy. Perth powinno mieć większą motywację do zwycięstwa. Nixi to jednak waleczna drużyny, więc mogą się postawić.

Dzisiejszy dzień zapowiada się na całkiem ciekawy w A-Lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby Melbourne, początek zacięty, dużo niedokladosci, za drobne ht x po   @ 2,0 GL!
Edit 
trochę fartem ale 1-0 jest...
teraz Glover w szoku, że piłka znalazła się w jego rękach a nie w siatce. Victory zdziwione niemniej... 
brzydki faul Jamiesona na koniec, brzydki mecz, Victory jeden wielbłąd i dostaje 1-0, sami są groźni tylko po stałych fragmentach...
Edit
2 poł.  Powinien być karny dla MV... Ręka, a Pan Sędzia kalosz... Mają z nim goście pod górę mimo to spróbuję bts po   @ 2,0 za drobne bo wiadomo... :)
edit
Maclaren i 2-0, dobra honorową chociaż niech MV strzeli i wszyscy będą zadowoleni :)
Viking z wolnego, ale to Glover zawalił...  Przyznaję że na taki scenariusz a propos pomysłu na bts liczyłem, bo to nie jest super bramkarz... 2-1 :) 
highlights:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-melbourne-city-v-melbourne-victory-hyundai-a-league-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth
w 3 min. Glory pozamiatalo w 1 poł.  goście nieźle sobie dawali radę i wynik trochę myli w stosunku do obrazu gry. Aż tak dobrze gospodarze nie grają. Mam nadzieję,  że jeszcze obejrzymy bramki, w tym chociaż honorową dla Nix... 
oj posypały się bramki i czerwo dla Nix, na razie stan 3-2, kierunki na dziś po myśli autora :)
edit
Fornaroli klasa na 4-2, brawo dla Nix za honorową postawę, atakowali do końca w 10. .. Fajny meczyk :) i znowu wszyscy zadowoleni :)
higlights:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-perth-glory-v-wellington-phoenix-hyundai-a-league
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Piątek udany.... a i meczyk Perth także miły dla oka. Na jutro:

Sydney - WSW

un2,5 - @2,15  [zwrot] 

SFC już pewnie jest myślami w ACL. Stawiam under, ponieważ obawiam się, nudnego spotkania. Gospodarze mogą prowadzić grę, ale myślę, że nie będą forsować tempa czy iść na wymianę ciosów. Dla nich nawet wynik 0:0 jest do zaakceptowania, byle by nie stracić z powodu jakiejś głupiej kontuzji czy przemęczenia podstawowych zawodników przed wyjazdem do Japonii.

Roar - Adelaide

Spotkanie ekipy z Brisbarne sobie daruję.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sydney - WSW (przełożony)
Sydney poniżej 5,5 RR, @1,68 Unibet
 [zwrot] 
WSW więcej RR, @2,43 Unibet [zwrot] 

Zgadzam się z @majekx ,że Sydney będzie chciało wygrać to jak najmniejszym nakładem sił, w tabeli mają sporą przewagę 10 pkt nad drugim MC i dwa mecze rozegrane mniej, więc nawet remis czy porażka w ich przypadku niewiele zmieni. Dlatego odpuszczam granie 1x2, a spróbuję pójść w stronę rożnych, pierwszy zakład na poniżej 5,5 RR samej ekipy gospodarzy, wziąłem na tapetę ich ostatnie 5 domowych starć i wygląda to następująco 0, 3, 5, 5 i 3, czyli w żadnym nie przekroczyli proponowanej linii, dodatkowo w tych 5 spotkaniach 4 razy wykonali mniej cornerów od przeciwników, a patrząc tylko na 5 ostatnich bezpośrednich starć z WSW granych w Sydney sytuacja wygląda następująco, próg 5 rożnych przekroczyli tylko raz, a jeśli chodzi o drugi typ to jest dokładnie na zero, raz był remis, a  po dwa razy w tej klasyfikacji wygrywali raz jedni raz drudzy, jednak bezpośrednie H2H jest rozciągnięte w czasie (2016-2018), więc większą wagę przywiązuję do aktualnej formy i ostatnich 5 spotkań w lidze.

rozliczam jako zwrot, bo tak mi już buk rozliczył, gdy będzie znany nowy termin możliwe, że typy powtórzę.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Niestety Panowie derby Sydney odwołane ze względu na pogodę. Tym razem dla odmiany deszcz zamiast upałów i pożarów... Szkoda.
PS nie ma jeszcze nowego terminu spotkania. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
cytat z dnia 8 lutego 2020 08:00 przez qowalsky6Niestety Panowie derby Sydney odwołane ze względu na pogodę. Tym razem dla odmiany deszcz zamiast upałów i pożarów... Szkoda.
PS nie ma jeszcze nowego terminu spotkania. 
Najważniejsze, że Adelaide gra i będą rożne :D 
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
cytat z dnia 8 lutego 2020 08:00 przez qowalsky6Niestety Panowie derby Sydney odwołane ze względu na pogodę. Tym razem dla odmiany deszcz zamiast upałów i pożarów... Szkoda.
PS nie ma jeszcze nowego terminu spotkania. 
Dlaczego szkoda, że deszcz zamiast pożarów?... Dobra wiem złośliwy jestem ;).. przepraszam :)..

Poniżej info z oficjalnej strony:
https://www.a-league.com.au/news/sydney-derby-postponed

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 8 lutego 2020 08:47 przez majekx

Dlaczego szkoda, że deszcz zamiast pożarów?... Dobra wiem złośliwy jestem ;).. przepraszam :)..

Poniżej info z oficjalnej strony:
https://www.a-league.com.au/news/sydney-derby-postponed
 
Szkoda, że nie grają. Majekx przyjacielu, co Ty wiesz o złośliwości?  Poza tym się nie martw, polski (składnia, szyk zdania, ortografia i czytanie ze zrozumieniem) powtórzymy w przyszłym tygodniu :) 
ps Oczywiście nie ma za co :) takie heheszki przeca :)
A teraz do rzeczy, pokuszę się o ten x w Brisbane,  Roar są w stanie wykręcić taki numer. X po @ 3,6   za drobne, dla sportu, bo dzisiejszy wynik ( z racji pseudo progresji jaką popełniłem) już mnie nie stresuje... 
Edit
I zaskoczyli co prawda nie na x ale zawsze... a i na mojej wersji kuponu PP z 1 kurs też był fajny...
highlights:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-brisbane-roar-v-adelaide-united-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 18:54 przez zloty5oJa to widze tak!
CITY-VICTORY
btts @1.5    [email protected]  
GLORY-PHOENIX
[email protected]   [email protected]  
SYDNEY-WSW
Sydney win @1.71 [zwrot]  B,Kosta gol @2.46 [zwrot] mecz przelozony
ROAR-ADELAIDE 
Adelaide over 5.5 [email protected]   ,[email protected]  
JETS-CCM
[email protected]  
JAK TO BY BYLO TAKIE PROSTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może na hokeju się nie znam ale o piłce jakieś pojęcie mam jeszcze jutro jeden plus i kolejka zaliczona graty dla wszystkich
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
Do góry Bottom