>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ZigZag Sport

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobra moge juz cos napisac o tym buku. Na ten moment nie mam z nimi zadnego problemu. Co prawda gram tam okazjonalnie ale jest ok. Wplaty i wyplaty za pomoca skrill i ecopayz.  Przy pierwszej wyplacie zazadali do weryfikacji standardowo dowod osobisty i screen z ecopayz na ktorym widoczny jest numer konta i moje dane. Zamazalem ilosc floty posiadanej na koncie (nie robili z tego tytulu problemow) i w przeciagu kilku godzin potwierdzili moje dane i zlecili wyplate takze jest dobrze. Fajnie, ze mozna tez sprawdzic limit na dane wydarzenie po kliknieciu opcji "MAX". W kazdym razie ja polecam tego buka.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
cytat z dnia 5 lutego 2020 21:44 przez ranczo0123Dobra moge juz cos napisac o tym buku. Na ten moment nie mam z nimi zadnego problemu. Co prawda gram tam okazjonalnie ale jest ok. Wplaty i wyplaty za pomoca skrill i ecopayz.  Przy pierwszej wyplacie zazadali do weryfikacji standardowo dowod osobisty i screen z ecopayz na ktorym widoczny jest numer konta i moje dane. Zamazalem ilosc floty posiadanej na koncie (nie robili z tego tytulu problemow) i w przeciagu kilku godzin potwierdzili moje dane i zlecili wyplate takze jest dobrze. Fajnie, ze mozna tez sprawdzic limit na dane wydarzenie po kliknieciu opcji "MAX". W kazdym razie ja polecam tego buka.
dziwne, bo ja mam zablokowane wplaty przez skrilla i jak sie dowiadywałem na czacie to dla klientow z PL skrill jest niedostepny
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 lutego 2020 11:40 przez bzyq

dziwne, bo ja mam zablokowane wplaty przez skrilla i jak sie dowiadywałem na czacie to dla klientow z PL skrill jest niedostepny
Ja widze, ze skrill wisi tam jako opcja wplaty i wyplaty natomiast sam nie korzystalem z niej. Mozliwe, ze po kliknieciu wyskoczylby komunikat, ze jest niedostepny.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 16:00 przez ranczo0123

Ja widze, ze skrill wisi tam jako opcja wplaty i wyplaty natomiast sam nie korzystalem z niej. Mozliwe, ze po kliknieciu wyskoczylby komunikat, ze jest niedostepny.
dokładnie tak jest że opcja wisi, ale Polacy nie mogą z niej skorzystać. Przynajmniej tak było miesiąc temu pzodro
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mi dziala strona a nie mam zmienionych dns, wiec adres jest ok. nie mozesz sie zalogowac tzn. wyskakuje ci blad 'nieprawidlowe haslo...'? to klon betrally, na ktorym ten blad czesto sie pojawial. ja wchodzilem wtedy przez mobilna strone a jak nie pomagalo to pisalem na chacie wystarczylo podac nick/maila i problem rozwiazywali.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ma ktoś doświadczenie czy szybko limitują ? Bo jeśli to klon betrally to tam dosyć szybko limitowali aczkolwiek zależności miedzy podobnymi bukami nie ma.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wpłaciłem 500 Euro przez ecoPayz. Zrobiłem z tego ponad 2k. Ja do kasy a tu nie ma opcji wypłaty przez ecoPayz.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli chodzi o depozyt to mam 16 różnych opcji. Jeżeli chodzi o wypłatę to cztery. Te które są u Ciebie oprócz ecoPayz.
Wcześniej tego nie sprawdzałem dopiero dzisiaj jak chciałem pierwszy raz wypłacić. Napisałem do nich meila zobaczymy co odpiszą.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
U mnie to wygląda tak. Kobieta na czacie powiedziała że nie realizują wypłat za pomocą ecoPayz.
1590373104089.png
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Oferta fajna ale sama już gra u nich nieciekawa.
Kosza mi zlimitowali do zera choć nie wiem czy w sumie z tysiąc Euro na nim ugrałem. Nożną jeszcze idzie pograć bo i za 500 Euro przyjmują.
Wypłaty na ecoPayz wiszą po kilka dni. Trzeba upominać się na czacie by je zrealizowali.
 
Do góry Bottom