>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Pokolenie Kobiego pogrążone w smutku. Dla nas Polaków ta informacja to tylko kolejny dowód, że to wszystko to tlyko pstryczek w nos od losu, że jeden dzień jesteś a na drugi Cię nie ma. Domyślam się jednak jak innym ciężarem gatunkowym informacja o śmierci Kobiego musiała być dla Amerykanów i Los Angeles. Kobe wielki zawodnik, takich jakich już dzisiaj nie robią i długo nie będą. W ramach refleksji nad życiem i śmiercią dochodzę do wniosku że taki gość jak Kobe Bryant odchodzi jako człowiek doceniony i uznany w pełni za życia. Te wszystkie uroczystości, piękne przemowy nie brzmią tak pusto. To jest właśnie prawdziwa legenda.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Panowie wstrzymałbym się z oskarżeniami ustawiania meczów w NBA. Jestem fanem sportu, również aktywnie go uprawiam i czasami ślepo, może i naiwnie wierzę po prostu w jego czystość. Oczywiście ktoś mi zaraz wypomni "Fryzjera", jasne że takie sytuacje się zdarzają zarówno u nas, jak i na całym świecie. Wiadome jest, że nie dam się pokroić za czystość turniejów tenisowych niższych rang w dziwnych miejscach na świecie, ale moim zdaniem oskarżenia, jakie tu padają względem najlepszej ligi na świecie są absolutnie bezpodstawne. Uważam z resztą, że ktoś kto sumiennie ogląda NBA się ze mną zgodzi.
Są sporty, które że tak powiem "łatwo sprzedać". Chodzi mi tu w szczególności o np. tenis, piłkę nożną, czy siatkówkę. Basket jest jednak specyficzną dyscypliną, tu chęć specjalnej porażki byłaby po prostu trudna do zrealizowania, a w NBA to już w ogóle, gdzie graczom i ich ruchom przyglądają się setki kamer. 
Jakby to miało wyglądać? Zawodnicy drużyny X nagle nagminnie traciliby piłki, bo rzucając w kierunku kosza nie mają pewności, czy nie trafią. No chyba że w ogóle nie trafią w tablicę, no ale to by śmierdziało na odległość (choć Plumlee z Nuggets z wolnych czasem nie potrafi trafić w obręcz ????). Naprawdę nie wyglądałoby to poważnie. 
Kolejna sprawa to sponsoring i środki finansowe, jakie tam idą na drużyny. Jeśli trafiałyby się sprzedane mecze to fachowcy momentalnie potrafiliby to wyłapać, a NBA sponsorują największe marki na świecie. Nikt by sobie nie pozwolił na wspieranie oszustów, a łapówki mijają się z celem, bo aby przewyższyć umowy sponsorskie musiałyby one opiewać na grube miliony dolarów, więc to również według mnie mijałoby się z celem.
Póki co w tym sezonie najlepszy przykład "dziwnego" powrotu miał chyba miejsce w starciu Dallas z Toronto, gdy Dinozaury zniwelowali w 15 minut stratę ponad 30 punktów i jeszcze pewnie wygrali. Też wtedy na forum pojawił się temat sprzedanego meczu. Nie odniosłem się wtedy do tego, bo moim zdaniem to kompletne bzdury. Taki jest po prostu sport i na tym polega jego piękno. Ile razy na podwórku rzucaliście do kosza 10 razy trafiając wszystko, a za 5 minut na 10 rzutów mieliście 8 pudeł? Tak jest w każdej dyscyplinie.
Na forum często padają tematy sprzedanych meczów w tenisie, nawet na największych imprezach. Myślę, że takie opinie są wysnuwane przez osoby, które z aktywnością sportową są na bakier i szukają po prostu dziury w całym, choć powtórzę jeszcze raz, że zdaję sobie sprawę, że korupcja w sporcie jest i pewnie będzie zawsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 2 lutego 2020 16:46 przez neutralny
Jakby to miało wyglądać? Zawodnicy drużyny X nagle nagminnie traciliby piłki, bo rzucając w kierunku kosza nie mają pewności, czy nie trafią.
No właśnie w tym przypadku tak było.
Zgadzam się, że rzuty czasem nie wchodzą i skuteczność bywa fatalna- to rozumiem. Czasem zdarzają się też głupie straty i to też rozumiem, jednak nie w takiej liczbie i nie tego typu straty. Przypomniał mi się film "Kosmiczny mecz" z Jordanem jak kosmici ukradli gwiazdom NBA talenty i jak po tym te gwiazdy grały- nie potrafili kozłować, podawać itd. Tak właśnie było z Hornets????

 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Godzina: 20:00
Spotkanie: Houston Rockets - New Orleans Pelicans
Typ: Houston Rockets
Kurs: 1.57   
Bukmacher: FORTUNA

Mecz pomiędzy aktualnie piątą siłą konferencji zachodniej - Houston Rockets - a dwunastą drużyną  - New Orleans Pelicans. Houston u siebie legitymuje się bilansem 16-7 (0.696*) i po serii trzech porażek we własnej hali z Portland (107-117), Lakers'ami (115-124) oraz Oklahomą (107-112), zanotowali dwa zwycięstwa z Denver (121-105) oraz z Dallas (128-121). New Orleans w delegacjach spisują się tak sobie, bilans 10-14 (0.417*). Co prawda wygrali oni trzy ostatnie spotkania wyjazdowe z Detroit (110:117), Memphis (116:126) oraz z Cleveland (111:125). Ale nie byli to rywale z wysokiej półki. Dziś koszykarzy z Nowego Orleanu czeka dużo cięższe zadanie. Bo pokonać Houston z Westbrookiem i Hardenem w Toyota Center nie będzie łatwo. Houston co prawda będzie osłabione brakiem Capeli, który nie wyleczył do końca kontuzji pięty ale liczę, że Houston spokojnie powinno sobie poradzić z New Orleans. Przewidywanie przedmeczowe na ESPN dają 76,6% szans na zwycięstwo gospodarzy i ja też się ku temu skłaniam.
* - zwycięstwa procentowo
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls
Typ: Zach LaVine poniżej 4.5 asyst
Kurs: 2.25
Bukmacher: Etoto
Analiza: Kolejny raz próbuję under asyst Zacha, tym razem po dość wysokim kursie, jednak linia stosunkowo niska Biorąc pod uwagę, że sezonowa średnia poniżej tego pułapu (3.9 PG), do tego rywal wyjątkowo niewygodny ten bet wydaje mi się ciekawą opcją na dzisiejszy wieczór. Nie wiem, jak wygląda to w statystykach, ale oglądając Byki odnoszę wrażenie, że czym silniejszy rywal tym LaVine gra mniej zespołowo, a dziś przeciwnik bardzo silny do tego w wyśmienitej, równej formie. Moim zdaniem Dinozaury posiadają jedną z najlepszych obron w lidze i po średnim początku sezonu co raz śmielej w Kanadzie zaczyna się mówić o obronie tytułu. Raptorsi mi bardzo imponują przede wszystkim jednym aspektem. Potrafią się dostosować do każdego rywala, wyeliminować najsilniejsze punkty przeciwnika. Oczywiście nie w każdym meczu udaje im się to w pełni. Zazwyczaj jednak taka taktyka się sprawdza i czołowi strzelcy w Scotiabank Arena mają trudne przeprawy. W podstawowych statystykach można łatwo dostrzec, że rzadko liderzy swoich ekip dobrze punktują w Toronto. Zazwyczaj najlepsze wyniki notują tu gracze drugoplanowi, którzy mają więcej okazji rzutowych niż zazwyczaj.
Co do Zach'a to przeglądając jego wyniki w meczach z czołówką ligi liczba asyst nigdy nie jest jakaś imponująca. Fakt, że powyższą linię zdarzało mu się przekraczać to jednak nieznacznie, a częściej kończyło się na 2-3 kluczowych podaniach. Wydaje mi się, że patrząc na specyficzną charakterystykę gospodarzy i fakt, że pewnie będą chcieli, jak najbardziej odciąć od gry kluczowego gracza Bulls to śmiało gram takie zdarzenie.

  
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 20:47 przez neutralnyDyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls
Typ: Zach LaVine poniżej 4.5 asyst
 
Ryzykownie.LaVine akurat vs Raptors ma 5.0 w asystach i tak jak piszesz skoro ma byc pilnowany i nie punkować na odpowiednim pułapie to obawiam sie że moze własnie rozdawać wiecej piłek.Pytanie ja długo pogra bo jesli bedzie szybki pogrom to wróże mu 3 kwarty i potem ława.Powodzenia

 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 lutego 2020 21:07 przez yaz

Ryzykownie.LaVine akurat vs Raptors ma 5.0 w asystach i tak jak piszesz skoro ma byc pilnowany i nie punkować na odpowiednim pułapie to obawiam sie że moze własnie rozdawać wiecej piłek.Pytanie ja długo pogra bo jesli bedzie szybki pogrom to wróże mu 3 kwarty i potem ława.Powodzenia
 
Może być, że wykrakałeś, bo dziś Zach bardzo koleżeński i już w pierwszej kwarcie zaliczył trzy asysty. Ale ostatnio przeciwko bodaj 76ers też miał pięć w jednej kwarcie,a  ogólnie siedem, więc dość nierówno. Jakby nie było poczatek nie po mojej myśli.
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Grizzlies - Pistons
Pistons +9.5 
        
1.9

Wczoraj stawialem na Denver wlasnie w meczu z Pistons, dzis gram na nich handi mimo b2b i dogrywki ktora musieli zagrac, bardzo ladnie odrobili straty w drugiej kwarcie, Reggie Jackson zagral bardzo dobre zawody.
Dzisiaj wiadomo Memphis faworytem, jednak mysl ze te 9 pkt powinno wystarczyc. 

Jak ktos gral wczoraj jak sugerowalem wysoka stawke, dzis niech zagra za jeszcze raz tyle.
pozdrawiam.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 3 lutego 2020 19:26 przez testovironGrizzlies - Pistons
Pistons +9.5 
1.9


Wczoraj stawialem na Denver wlasnie w meczu z Pistons, dzis gram na nich handi mimo b2b i dogrywki ktora musieli zagrac, bardzo ladnie odrobili straty w drugiej kwarcie, Reggie Jackson zagral bardzo dobre zawody.
Dzisiaj wiadomo Memphis faworytem, jednak mysl ze te 9 pkt powinno wystarczyc. 

Jak ktos gral wczoraj jak sugerowalem wysoka stawke, dzis niech zagra za jeszcze raz tyle.
pozdrawiam.
Jedna jaskółka....nie napalałbym sie poki nie bedzie oficjalnego info o własnie Jacksonie który ma status q poza tym juz potwierdzone ze Rose jest dzisiaj out..krótka lawka i OT w nogach tez moze zrobic swoje choc nie ukrywam Grizli tuzami difens nie są ...sam jestem ciekaw jak to sie skonczy ale osobiscie odbuszcze nawet z podwyzszonym hc.Powodzenia
 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Kawhi Leonard Over 28.5 1.90   22

Cóż.O ile Spurs beda się trzymac  to overek powinien wejsc jak w masło.Spurs w koncu w pełnej obsadzie do tego mecz z tych bardziej "prestizowych" w kontekscie Długopalcego,który sam po ostatnim meczu juz rozgrzany.W SAS Leo zrobił nam undera (26) ale tam był pogrom i pograł tylko 27 minut..Wczesniej rzucił 38.Kupię te 3  oczka wyżej

Z pozostałych meczów cóz..jakos nic mi do głowy nie przychodzi dzisiaj
 
  

 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Spurs+18 + NOP - Bucks under 253   

ako 1.89

Spurs ładnie tonight zaczeli i szczerze juz w niedziele mnie brało na ich + podwyzszone hc- jest czego załować.Dzisiaj b2b road trip game No2.Papiery na obronienie takiego handi na pewno są nawet przy zmeczeniu, z reszta koncówka meczu jesli Lakers odjadą pewnie i tak zostanie im puszczona.W Nowym Orleanie szykuje sie nam fajny overowy mecz ale linie podbijające dla mnie juz pod takie wyniki to troche przesada.Bucks nadal bez Hilla..byc moze cos jeszcze się pojawi...
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Los Angeles Lakers.
Rebounds (Davis, Anthony): Over 9.5 1.90  
Points Lamarcus Aldridge Over 16.5   1.77  

Pójde jednak w mecz w LA.
Spurs b2b jak wiemy przy czym Aldridge w tym sezonie grajac dzien po dniu srednio notuje 23.5 na mecz.Matchup ma niełatwy ale ktoś musi wieść prym swojej druzyny i mysle ze tu jak wczoraj DeRozan i Lamarcus bedą ty głównymi bohaterami, choc jak znam Popa siły porozkłada rownomiernie.Po wczoraj Spursi nie musieli sie ruszac z LA wiec tu mały handicap na wypoczynek-brak podróży
Co do Davisa to mamy 12 i 11 reb w tym sezonie vs Spurs.Osobiscie uważam ze mecz dla LA wcale nie musi być łatwy i jesli tak bedzie to Davis pogra sporo minut

San Antonio Spurs @ Los Angeles Lakers.
 Assists (James, LeBron): Over 10.5 2.08  

I tu na Lebrona
vs Spurs mamy  raz 14  raz 13.Skoro rozdawanie piłeczek dotychczas działało to i chyba dzisiaj warto spróbować.Linia na styku i jak wyzej uważam ze dla ekipy Lebrona ten mecz wcale nie musi być spacerkiem przy full forced line Spursów.Linie wg buków mowia ze bedzie sporo rzucane wiec wszystko z powyzszego pasuje

Small Play
Eric Gordon  Points (Houston Rockets) Over 19.5 1.77  

Ptaszki ćwierkaja ze Russel dzisiaj moze nie wystąpic wiec linie na Hardena kosmos.To co graja Hornets to jest antyNBA poki co i jesli tak bedzie to tu Harden z Gordonem powinni sobie poszaleć do czasu...do czasu gdy nie zejdą z boiska, bo nie bedzie juz sensu ich forsować.Sprawdzę

krwisto
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Lakers - Spurs
Spurs +11.5
    
1.9
bet365


dwie ciezkie KO zaliczylem w dziale, dzis odrabiamy straty. Spurs  b2b game, w pierwszej kwarcie meczu z LAC swietnie rzucali na wysokim procencie, druga polowa koszmar.  Mysle ze dzis ta linia jest zbyt wysoka, Lakers nie klikaja w ogole jak w lineupach nie ma LeBrona, i Davis powinen byc do niego przyspawany bo ma slabe on/offy. Spurs tutaj powinni nawiazac walke w tym meczu. 

Jesli nie wejdzie nie podaje juz zadnego typu w tym dziale. wiec duzo ryzykuje.

powodzenia.
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
i moze jeszcze tak 
Denver to win 1.56 
  
Bryłki frajersko przerypały mecz z Det i ktos by powiedział ze juz im nie zaufa, ale jednak wygrana nad Utah i Bucks czy wczesniej Rockets zrobiło na mnie wrażenie.Z drugiej strony mamy nadal grajacych "rzucimy wiecej od rywala" Blazers ze streakiem W4.Jak dla mnie troche dużo a i hala Denver zawsze była ciezka dla rywali.Do tego wraca Melo bez którego, wyglada ze Portland radziło sobie ciut lepiej.Jak dla mnie cos za duzo tych wygranych Blazers i jesli nie dzisiaj to za 2 dni na pewno widzimy sie w meczu ze Spurs

Powodzenia
 
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
[/url][/IMG]
Lakers - Spurs
Spurs
6.25
    
b365

dokładam do tamtego handicapu jeszcze typ na wygrana spurs, czuje w kosciach, ze Lakers zbiorą w pape, myslalem ze wczoraj rozprawia sie z LAC, szkoda tej slabej 3 kwarty.
Lakers Mnie po prostu nie przekonuja, blians naklepany z ekipami under 500, a te ostatnie wpiernicze od bostonow, filadelhi czy portland a nawet z Orlando slabo wygladaja.

gram z przekonaniem za tysiaka.

na potwierdzenie kupon https://zapodaj.net/cafc9b41f96d9.png.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Finney-Smith D.Тotal Over(10.5)1.74   

Porzingis K.Rebounds : Total Over (9.5) 1.6  
 
Memphis Grizzlies @ Dallas Mavericks. Points (Porzingis, Kristaps): Over 24 1.85
 

Kto wiedzie prym pod nieobecnosc Doncica widac gołym okiem.Kristaps wystrzelił az miło.W zbiórkach nawet z Doncicem w składzie o 10 zbiórek nie bywało przeszkodą a i punktuje niesamowicie.Co do Doriana w Dallas tez wyglada dobrze, 15 z Indiana 22 z Hawks i 12 z Rockets- to jego statsy pod nieobecnosc Luki.Linia, na totale w dzisiejszym meczu wysoka..porzucamy?

Z pewnoscia dzisiaj idę Raptors którzy mają Pacers cos do udowodnienia po przegranej  w ot 24.12
Pacers w domu a Pacers away to 2 inne druzyny, a jednak w Toronto gra sie bardzo ciężko.Dołoże Grzmoty na podbitkę

Raptors hc -2  + OKC   
ako 1.602

Miami Heat @ Los Angeles Clippers. To Win Match With Handicap: 
Los Angeles Clippers (-5) 1.72
  

Kawhi i spółka pokazali charakter w defence ze Spursami ale mysle ze dzisiaj i sobie i kibicom mają cos do udowodnienia.Na Florydzie wygrana +5 ale warto zauważyc ze mimo ze 1q przegrali 8ma punktami, po 3 kwarcie mieli juz +16.Heat na pewno podbudowane wysoką wygrana z Philla ale away  lubia czasem pozawalac -padli w ostatnim czasie z Knicksami z Nets z Wash,Orlando i ze Spurs, do tego Herro nie w pełni sił.Nie wróże im tutaj raczej nic dobrego,szczególnie po meczarniach LAC ze Spurs.Rywal mocny nie ma co ale czuje w piętach ze w koncu odpala jakkies wyzsze hc niz te które widywalismy ostatnimi czasy.Oby

Z innych meczów.W Hawks szpital,zabrany z Hou Capella deska ratunku??Nie sądzę, więc ta tragiczna wrecz Minnesota ma okazje cos w koncu ugrac tym bardziej ze u siebie..mecz z  "dirty game" ale tu skłaniam się ku Wilkom więc

small play

Atlanta Hawks @ Minnesota Timberwolves. To Win Match With Handicap: 
Minnesota Timberwolves (-3) 1.75
  

smal play
Denver - Utah Ingles J.Assists : Total Over(5.5)  2.2  

Fajne kursiwo.Ingles w ostatnich 10 grach oddaje piłeczke kolegom dosc czesto (6.6apg) ale mysle nie jest to przyczyna 4 porażek z rzędu..do tego vs Denver w którym Grant dzisiaj pod q ma 8 asyst.Mozna spróbować.Niestety nie ma lini na Jokica a bez Granta jednak Denver nie ma juz centra po odejsciu Vanderblita.I tu chyba warto poczekac na info o Grancie bo jesli ten wypadnie zapowiada sie szybszy niz zwykle mecz, bo Denver raczej do ataku poleci niskim składem.Nie chce mi sie czekac na nfo ale jesli to wypłynie to próbowałbym cos w okolicach

small play
Denver Nuggets @ Utah Jazz. Total Points:  Over 213 1.79  

 
 
 
 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Utah Jazz -8 HC @ 1.72 Unibet 95:98 ( A co tam w siedmiu ich ograli haha i to       Utah Jazz - Denver Nuggets                                       jeszcze bez kilku dobrych)


Denver maja rozdygotany line-up co by to nie znaczylo to napewno dzisiaj sa bez Paul Millsap i Mason Plumlee obaj poza meczem. Jerami Grant raczej nie zagra i nie zdziwiłbym się, gdyby Michael Porter Jr. również usiadł na trybunie. Co więcej, Juancho Hernangomez i Malik Beasley zostali przehandlowani zeszłej nocy. W takim przypadku pozostanie rotacja Nikoli Jokic, Torrey Craig, Will Barton, Gary Harris, Jamal Murray, Monte Morris, PJ Dozier i Vlatko Cancar. I są mecz po meczu z Portland po nie samowitej wygranej stana na przeciw Utah z srody na czwartek.

Pytanie jakie sobie zadaje: Czy Utah Jazz może się odbić od dna studni , jezeli studnia ma dno ale napewno po ostatnim poślizgu wpadli do niej. Poniewaz tak naprawde przez większość stycznia byli gorąca druzyna jak każda drużyna ktora w lidze wygrywa 10 meczy z rzędu i 14 na 15 w jednym momencie.(wylal sie na nich kubel zimnej wody ale to nie wystarczylo i wpadli na tyle gleboko ze od tego czasu przegrali cztery mecze podrzad - w domu z Rockets, oraz wyjazdy z San Antonio,Denver i Portland. Pytanie nastepne to takie czy zagrali na tyle slabo czy Przeciwnicy mieli dzien konia i nie dalo sie zawiele zrobic.

Odpowiedz jest taka ze mieli troche pecha bo przeciwnicy obublikowali znakomite statystyki rzutowe. W zeszłym tygodniu w meczu ze Spurs, San Antonio pokazał jedne z najbardziej absurdalnych rzutow, jakich kolwiek mozna bylo zobaczyc. Spurs dosłownie trafili 71,4% swoich rzutow z pol dystansu, czyli tam, gdzie oddają większość swoich rzutow. I w ostatnim meczu Portland trafili 53,6% swoich rzutow za 3 pkt.. W serii czterech przegranych podrzad przeciwnicy postawili 53,4% eFG% na mocno zakwestionowane rzuty. Przy mocno kwestionowanych 3 punktach przeciwnicy trafili ich w tempie 41,2%.  To trochę niepokojące, że Jazz zezwolili na najbardziej otwarte strzały podczas tej seri ostatnich czterech meczy, ale powinni ograiczyc te rzuty przeciwnikow. Mają wiele zalet defensywnych i  powinni odwrócić sytuację.

Interesujaca sentencje mozna za obserwowac w Histori meczy przed przerwą All-Star ze druzyny naprawdę zmagaly sie o pokrycie spreadu. Nie jestem kimś, kto stawia wyłącznie na trendy bardziej przeciwko nim -  a zostal tydzień gry przed przerwa All-Star - ale myślę, że to tylko dodaje do dzisiejszej narracji, że Denver mogą być zmęczone i mają drastycznie skrócona rotację z powodu wymiany ostatniej nocy. Z tego powodu postawie dziś na Jazz myślę, że wartość zaniknie, przy wartosci 10 i wyzej dlatego poszukam cos alternatywnego typu -7 do -8,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
moze jeszcze ja
dorzuce  bo chodzi za mną od rana
Orlando Magic @ Boston Celtics. Points (Hayward, Gordon): Over 16.5 1.90   

Brown raczej dzisiaj ciezki matchup wiec punktowanie chyba spadnie po czesci na Haywarda który przy obecnych absencjach w ostatnich spotkaniach notował jednak wysokie zdobycze punktowe.Linia niezbyt wysoka przy tym co ostatnio wyczynia, rywale tez z półki co by nie mowic sredniej.Przy braku Kemby  i Smarta Gordon dostaje sporo minut, ostatnie 4 na pieć meczów punkował powyżej proponowanej  tu lini.Pobieram
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Lakers + NOP  

1.96


Funny game w LA, Russel pod q, po kontuzji Davisa sladu ni ma..ja tu nie widze dla Rockets zadnych szans.Bulls wciaz cieniuja, w styczniu był łomot, pare kontuzji w składzie.NOP ze Zionem graja niezły basket a sam Williamson jak tak dalej pojdzie na tablicach bedzie niszczył..Potencjał chłop ma to trzeba mu oddac.1.51 away kurs dosc słaby, moze mnie nie pokara

Spurs  +10 + Bucks to win
1.64
  

SASw koncu wypoczete, z LAc sie postawili i mysle ze dzisiaj bedzie podobnie z reszta defence Portlant to nie defens LAC.Blazers zapewne beda chcieli wciagnac Spurs w szybka gre ale znajac Popa juz sie na to przygotował.Kupie 5 posiadań więcej
Phila dla Bucks jest dosc niewygodna ale Kozły maja tu cos do udowodnienia po porazce w Philadelphi.Skuszę się

small play
Orlando Magic @ New York Knicks. Points (Vucevic, Nikola): Over 19 1.90  
Dzisiaj juz dosyc... po tym co pokazała CSKA w 3q to mi się normalnie koszykówki odechciało



 
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Orleans Pelicans -4 HC @ 1.73 Betway (119:125)
Chicago Bulls - New Orleans Pelicans    G 02:00 I 07.02
 



Kursy spadaja, a dane nadal sugerują, że Pelikany z Zion Williamson-em grają naprawdę dobrze. We wszystkich siedmiu grach, w które grał, NO uzyskał 11,4 punktu na 100 posiadan lepiej niż bez niego. W tych 412 posiadanicha NO osiągnęło znakomitą ocenę netto +9,5, główna piatka startowa wzrosła do +15.3. Największą zmianą była obrona, która pozwoliła na uzyskanie zaledwie 96,8 punktów na 100 posiadanych. Przeciwnicy trafiaja tylko 50,8% z podkosza! , pokazując zalety tej pierwszej piatki, gdy Zion i Derrick Favors sa razem na parkieci.

 

 Chicago jest ostatnio rzadkie i męczą się w ofensywie, odnotowali przykry bilans 11-15 ATS plus maja pare waznych kontuzji , dwoch najlepszych defensywnych koszykarzy nie zagra, mowa tutaj o  Wendell Carter Jr. i  Kris Dunn. To tylko powinno byc woda na mlyn dla ofensywnych Pelikanow ktorzy sa ofensywna drużyna a Chicago ostatnio daje sporo sobie wrzucić . Dmucham na zimne po ostatnich meczach bo jak tutaj mówić o Utah których podałem w dziale gdzie prowadzili przez prawie cały mecz i pokrywali HC poczym w końcówce przegrali - Denver ograło ich w siedmiu a Washington mimo ze usiebie nie jest az tak beznadziejny i gra pelnym skladem przegrywa z najgorsza druzyna ofensywna (Golden state)i to jeszcze oslabiona przez Rusela. Dlatego jak na ten mecz to spora stawke rzucilem w kontekscie mojego tematu ,wiec licze na przelamanie typowanych przezemnie druzyn bo slabo to w ostatnim czasie wyglada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom