>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 stycznia 2020 12:47 przez kamilcia21Mam pytanko do szanownej administracji odnośnie aktualizacji. Kiedy będzie? Pytam bo rywalizacja nabiera rumieńców gdy możemy zobaczyć pozycję oraz szanse. Minęło już jedenaście dni od ostatniej i się pogubiłam. 
Tabela będzie dzisiaj.
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Źle podany over w typie na mecz Werder - Dortmund ma być 4,5 +, a nie jak podałem 3,5

poprawione / ibis
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kilka dni temu dokonałam przez pomyłkę wpisu w innym miejscu, a sprawa dotyczy nagrody miesiąca stycznia. Prośba spotkała się z odmową, prawdopodobnie z przyczyn technicznych i jakoś ucichła więc mam inną prośbę 

Napisałam tak wcześniej :

Jako, że zostałam najlepszą typerką kobietą i stanęłam na podium wśród tuzów bukmacherki - satysfakcja tym większa. ☺
Punkty reputacji chętnie przygarnę. Jednak co do nagrody finansowej sprawa wygląda inaczej. Ja po prostu nie gram dla pieniędzy.
Bawiąc się poprzez typowanie wyników czy biorąc udział w konkursach czerpię przyjemność z samego wysilania umysłu. Pieniądze są dla tych, którzy ich potrzebują. Dlatego mam ogromną prośbę.
Czy istnieje możliwość przekazania mojej nagrody komuś innemu, na przykład jakiemuś choremu dziecku na portalu siepomaga.pl? Byłabym wdzięczna gdyby tak się stało. To, co prawda, grosze ale kto odwiedza portal to wie zapewne, że tam każda złotówka jest na wagę złota. 
----------------

Dzisiaj dogadałam się z miłym kolegą @successful i mam ogromną prośbę do szanownej administracji aby moją nagrodę finansową za konkurs Typy Dnia za m-c styczeń '2020 przelać na konto Skriill w.w kolegi.
On z kolei te pieniążki przeleje na fundację. Nie poruszałabym w ogóle tematu gdybym miała konto na Skrill. Ale po co mam zakładać skoro nie potrzebuję. Dziękuję z góry jeśli istnieje szansa na spełnienie prośby. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dzień dobry wszystkim, rzeczywiście @kamilcia21 poprosiła mnie o przyjęcie jej wynagrodzenia na moje konto Skrill. Upewniłem się dwukrotnie, że ma do mnie zaufanie (wszak się nie znamy ani na żywo ani wirtualnie), jednak na bazie kilku wymienionych wiadomości w tematach czysto Bukmacherskich uznała, że ma pełne zaufanie.

Ja zresztą też nie zamierzam go absolutnie łamać i deklaruję wpłatę tej kwoty na dowolnie wskazany przez Forumowiczkę podmiot.

Jeśli Administrator konkursu potwierdzi że jest to możliwe, wówczas napiszę do Niego na priv swoje dane do Skrill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 5 lutego 2020 13:11 przez kamilcia21Kilka dni temu dokonałam przez pomyłkę wpisu w innym miejscu, a sprawa dotyczy nagrody miesiąca stycznia. Prośba spotkała się z odmową, prawdopodobnie z przyczyn technicznych i jakoś ucichła więc mam inną prośbę 

Napisałam tak wcześniej :

Jako, że zostałam najlepszą typerką kobietą i stanęłam na podium wśród tuzów bukmacherki - satysfakcja tym większa. ☺
Punkty reputacji chętnie przygarnę. Jednak co do nagrody finansowej sprawa wygląda inaczej. Ja po prostu nie gram dla pieniędzy.
Bawiąc się poprzez typowanie wyników czy biorąc udział w konkursach czerpię przyjemność z samego wysilania umysłu. Pieniądze są dla tych, którzy ich potrzebują. Dlatego mam ogromną prośbę.
Czy istnieje możliwość przekazania mojej nagrody komuś innemu, na przykład jakiemuś choremu dziecku na portalu siepomaga.pl? Byłabym wdzięczna gdyby tak się stało. To, co prawda, grosze ale kto odwiedza portal to wie zapewne, że tam każda złotówka jest na wagę złota. 
----------------

Dzisiaj dogadałam się z miłym kolegą @successful i mam ogromną prośbę do szanownej administracji aby moją nagrodę finansową za konkurs Typy Dnia za m-c styczeń '2020 przelać na konto Skriill w.w kolegi.
On z kolei te pieniążki przeleje na fundację. Nie poruszałabym w ogóle tematu gdybym miała konto na Skrill. Ale po co mam zakładać skoro nie potrzebuję. Dziękuję z góry jeśli istnieje szansa na spełnienie prośby. 
Nie wiem nic o wpisie w innym miejscu, może gdzies sie zawieruszyło.
Na przyszłość jednak najlepiej pisać tutaj, no albo wysłać wiadomość do któregoś z modów.

Co do prośby to chyba nie powinno być problemu, nagrody są zwykle wysyłane około 15dnia kazdego miesiąca, więc trochę czasu jeszcze jest.
Admin na pewno się do tego odniesie.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Post jest w dziale Administracja,/problem z wysyłaniem maili. Pan administrator Waldi miał przenieść posta tutaj jak wróci z pracy dwa dni temu i.. chyba zapomniał ☺
To admini jeszcze pracują?! A ja sądziłam, że tylko pilnują zawodowo forum i pobierają sowite wynagrodzenie za ciężką użerkę z hazardzistami ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 5 lutego 2020 19:57 przez kamilcia21Post jest w dziale Administracja,/problem z wysyłaniem maili. Pan administrator Waldi miał przenieść posta tutaj jak wróci z pracy dwa dni temu i.. chyba zapomniał ☺
To admini jeszcze pracują?! A ja sądziłam, że tylko pilnują zawodowo forum i pobierają sowite wynagrodzenie za ciężką użerkę z hazardzistami ????

Bez uszczypliwych haseł.
Jak na forum pojawią się odpowiednie osoby to na pewno zareagują na ten post. Trochę cierpliwości.

@waldi1979
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 5 lutego 2020 20:07 przez ibis


Bez uszczypliwych haseł.

@waldi1979
"Uszczypliwych"? Nie no, nie ma w tym "szczypty uszczypliwości", ja na serio byłam święcie przekonana, że to Wasza praca. Poczułam się zaskoczona. Słowo honoru byłej harcerki ????
 
betideologi 1,9K

betideologi

Użytkownik
Mam  nadzieje  że  tym  razem  moja  analiza  nie  zakole  nikogo  w  oczy. Na  wstępie  chce  napisać  że  wszystko  co  zamieściłem  powyżej  jest  tylko  i  wyłącznie  moja  analizą  w  oparciu  p  tabele  , statystyki, h2h  i  publikacje  źródłowe. Jest  to  powtórzenie  tego  co  napisałem na  stronie   wcześniej  bez  dodatku The Team News. Za  każdym  razem  kiedy  tutaj  coś podaje korzystam  ze  swoich  przemyśleń na  bazie  info  uzyskanego  także  z  innych  źródeł. Jak  sama  nazwa  wskazuje The Team News  to  najnowsze informacje  dotyczące  drużyn i  spotkania  ogólnie  dostępne  jeśli  ktoś  chce  się  bawić w  szukanie  i  poświęca  czas. Dotyczą  one  jak  widać  ustawienia  , składów , kontuzji , zawieszeń  i  nie  są  żadną  analizą  spotkania  tylko  faktami  wedle  których  pisze  się  analizę. Ja  tak  zrobiłem. W  regulaminie  odnośnie  " Typów Dnia"  wyraźnie  piszecie  że  mile  widziane  są  linki , odnośniki  i  materiały  źródłowe  z  których  się  korzysta. Ja  dokładnie  to  robię  wrzucając  część  materiałów  w  języku  angielskim  z  których  korzystam  po  to  by  moja  analiza  była  bardziej  wiarygodna  i  każdy  mógł  na  podstawie  tego  zdecydować  czy  warto  grać  mój  bet  czy  nie. Każdy  może  wymyślić  10  różnych  typów  na  ten  mecz  czytając  te  dane. Pokarz mi w  takim  razie  Karciarz kto  wcześniej  na  jakiejkolwiek  stronie  napisał  dokładnie  to  samo  co  ja w  języku  polskim , angielskim  lub  nawet  chińskim namawiając  do  zagrania  dokładnie  tego  typu  co  ja  czyli  Mumbai -hc 1.0....Dlaczego w związku z  tym banujesz  mój  wpis  i  dajesz -100  ?.Źle  interpretujesz pojęcie  kopi  analizy lub  plagiatu. Ja  tego  nie  zrobiłem  ani  nie  robię  nigdy. Chciałem  ułatwić  decyzje  innym  co  do  gry  mojego  zakładu  i  z  tego powodu   to  zamieściłem. Dlatego  teraz  powtarzam  bez  podawania  dokumentu  źródłowego  skoro  nie  chcecie. Jeszcze  raz  mówię  że zamieszczanie  tego  typu  info  nie  jest  powielaniem  żadnej  analizy  bo  takie  informacje  nie są  analizą  samą w  sobie. Równie  dobrze  podanie  przypuszczalnych  składów i  kontuzji  lub  zawieszeń na  tej  samej  zasadzie  mogłoby  być  traktowane  jako  plagiat  lub  kopia  czegoś  bo  ktoś  już  wcześniej  przecież  takie  info  podał  do  publicznej  wiadomości ( jakiś  dziennikarz lub  oficjalna  strona  klubowa)...Mam  nadzieje że  zrozumiecie  mnie i  pozwolicie  podać  jeszcze  raz  ten  typ. Od  jutra  nie  podaje  w  takim  razie  żadnych  dodatkowych  info  dotyczących  typu  po  za  składami  ,  kontuzjami , zawieszeniami  chyba że  to  tez  zabronione.

wyjaśnione 
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Do góry Bottom