>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NFL/NCAAF/CFL 2019/2020

Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Warto grać na SF? To Kansas ma strasznie dziurawą obronę jak oni tak zagrają z SF to nie wiem czy znowu uda im się odrobić straty. Jakieś opinie?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
  • Najlepsze analizy lutego 2020 (2. miejsce)
  • #82
Super Bowl 54 
Kansas City Chiefs -1HC @ 1.88 Unibet (31:20)
Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers  G 00:30 D 10.02 




Z niedzieli na poniedzialek bedziemy swiadkami finalu Super Bowl w Miami pomiedzy Kansas a San Francisco dwaj godni siebie rywale, trudno jest tutaj wskazac zwyciezce tego pojedynku, mecz praktycznie 50 na 50 mimo ze Kansas jest minimalnie faworyzowane o -1,5 punkta spreadu, dlatego w finale mamy dwie najlepsze druzyny obecnego sezonu i jakiej bym nie napisal analizy dla jednej czy drugiej druzyny znalazly by sie argumenty za Kansas czy San Francisco, dlatego mam swoj idiwidulany paln na obstawienie tego zakladu. W takim przypadku jak ten gdzie oba zespoly sa wyrownany,najlepiej jest kierowac sie pewnymi niuans-ami czy tez szukajac gry przeciwko trenda na przelamanie i taka jest moja filozofia nalizy w takich przypadkach. Takie miejsce zaistnialo gdy kierowalem sie sezon temu w finale stawiajac na New England wychodzac zalozenia ze Tom Brady zdobedzie pierscien czyli wygra Super Bowl LIII i jako jedyny przejdzie do histori majac 6 pierscieni jako zawodnik aktywny( 6 × Super Bowl champion (XXXVI, XXXVIII, XXXIX, XLIX, LI, LIII) a J.Goff jest mlody i moze zaczekac na zwyciestwo, jeszcze bedzie mial czas aby zdobyc swoje pierwsze mistrzostwo, co ciekwawe widze tutaj podobna analogie ale na glownych stanowiskach trenerskich.

Dlaczego bede po stronie Kansas City Chiefs, poniewaz spróbuja wygrać swoje pierwsze Super Bowl od 50 lat, ponieważ rozgrywający Len Dawson poprowadził drużynę do zwycięstwa 23-7 nad Minnesota Vikings w Super Bowl IV. Owszem SF 49ers wygralo Super Bowl 5 razy doznajac tylko jednej porazki ale wygrywajac ten final w Miami doszliby NE Patriots i Pittsburgh ktore maja po 6 mistrzostw ale omijajac te dywagacje. To co innego jakby mieli juz 6 wygranych tytulow, byli by wtedy  jednya druzyna w przypadku wygranej z 7 mistrzostwami(ale to sie nie wydarzylo), wiec mialbym obawy aby grac przeciwko SF a tak ta tabela wszechczasow ladnie wyglada, dwie druzyny po 6(wygranych) nastepnie dwie po 5 wygranych, dalej dwie po 4 wygrane ,potem trzy druzyny z trzema wygranymi i trzy druzyny z 2 wygranymi , wygrana Kanas by sprawila cztery druzyny z wygranymi po dwa mistrzostawa tworzac nam taka choinke(piramide) bez gwiazdki na samej gorze to nawet by pasowalo hehe albo ja za duzo kombinuje. 


Andy Reid(Kansas city)  pokazal na swojej dloni ze to jego drugie podejscie w finale o Super Bowl jako Head Coach.

Glownym moim czynikiem jest poparcie zakladu na Kansas jest trener czyli osoba Andy Reid-a , 61 letni doswiadoczony trener w koncu doczeka sie swojego arcydziela pod postacia niesamowitego meczu uwieczonym zwyciestwem a nalozy pierscien na swoj wskazujacy palec. Az sie niechce wiezyc ze tak elitarny Trener w Swiecie Futbolu Amerykanskiego moze zakonczyc swoja kariere trenerska bez mistrzostaw. Owszem to nie jest jego ostatni mecz na lawce trenerskiej i jeszcze kilka sezonow bedzie prowadzil Kansas , wiec nigdy nie wiadomo , mozliwe ze jeszcze nieraz zagra finale  ale dlaczego by niemialo by to byc teraz ,komu jak komu jemu w tym finale sie nalezy a czy jeszcze bedzie mial szanse zagrac w finale? wiemy jak ciezko jest sie dostac do finalu w NFL. On sam w swojej 21 letniej karierze trenreskiej jako head coach bedzie drugi raz w finale walczyl o pierscien.

Jako Head Coach prowadzil najpierw Philadelphie przez 14 lat i z ta druzyna przegral final Super Bowl z New England 21:24 a od 7 lat jezeli sie nie myle prowadzi Kansas City z ktora jest w finale i jest "okazja" aby tak utalentowany trener w koncu wygral pierscien, oakzje jednak biore na wyrost bo przeciwnik jest silny. Ried znany jest z innowacyjnych rozwiazan w ofensywie z ktorych czasem zaczeli korzystac inni trenerzy. Trener ktory wygral ponad 200 meczy a mimio to nie zdobyl mistrzoskiego pierscienia. Co mozna napisac o szkoleniowcu San Francisco - Kyle Shanahan-ie jest to mlody utalentowany ofensywne trener ktory ma 40 lat a juz jest Finale jak Head Coach wczesniej byl Koordynatorem Ofensywnym Atlanty gdzie finale przegrali z Patriots ,prowadzac wysoko po pierwszej polowie a od trzech sezonow prowadzi San Francisco 49ers z Bilansem ogolnym 25-25, sadze ze doswiadczenie wieksze bedzie po stronie Ried-a w przypadku gdy cos nie bedzie szlo to on ma wiekszy potencjal aby zablysnac w razie nie powodzenia a Kyle Shanahan moze jeszcze zaczekac ,jest mlody i szanse nadejda jeszcze , niech ustapi miejsca Ried jako zwyciescy SB , moze to zyczenie z mojej strony ale realne do spelnienia

Nie podjelem sie bardziej do glembnej analizy bo oba zespoly zasluzenie sa w finale a roznicy niema duzej , mozna napisac ze w zagraniu na podanie miedzy Kansas a SF to roznica 0,26 jarda na podanie, rowniez dobrze mozna brac pod uwage utalentowanego Mahomes-a rozgrywajacego Kansa ktory przez caly sezon mial pienc straty gdy Garoppolo mial ich trzynascie. Z drugiej strony SF ma lepsza obrone i lepiej graja po ziemi gdy Kansas jest lepszy w ofensywie podaniowej. Kansas są faworyzowani z kilku powodów - mają Mahomesa(QB), Reida(Trener),rosnącą jednostkę specjalną i dużą szybkość. 49ers są godnym przeciwnikiem i zdecydowanie mogą pokonać kansas. Mimo to Kansas wygrali osiem kolejnych gier na wiele sposobów, co powinno dać im pewność zdobycia Trofeum Vince'a Lombardi po raz pierwszy od 50 lat.

Biorac ogolnie te statystyki, mozna wyjsc zalozenia że SF 49ers mają najbardziej kreatywny atak po ziemi(Rushing attack) w NFL w połączeniu ze świetną linią ofensywną i najlepszym tandemem FB/TE w NFL z  Kyle Juszczyku i George Kittle-u, jest całkiem prawdopodobne, że 49ers będą chcieli zaatakować Chiefs w grze dolem. Proponowany taki plan gry pomoże uniknąć wybuchu ofensywnego Kansas. Spodziwac sie mozna ze Kansas beda cilowac relatywnie wolniejsza gre z secondary z swoja szybkoscia podania pilki ale prawda jest taka ze wszyscy sa wolniejsi w stosunku do szybkosci gry Kansas - wiec mecz zapowiada sie znakomicie i tak naprawde moze zadecydowac forma dnia. 



Podobaja mi sie rozne tutaj trendy , przynajmiej te ktore pod kreslilem aby zagrac na przelamanie jak naprzyklad to ze to bedzie trzeci mecz w Miami, SF ktore jak dotad sprzyjalo (dwie wygrane w finale) wiec kto wie moze ten trzeci okaze sie porazka.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
 No to Super Bowl. Oczywiście kosmiczna oferta, ale większość to jakieś głupoty w stylu "czy wykonawca hymnu będzie miał mikrofon na stojaku czy w ręce". Z takich sportowych typów wybrałem sobie kilka i liczę na zakończenie sezonu z przytupem.

Typowanie finałów NFL idzie mi nieźle, na 9 ostatnich spotkań, 6 razy wygrałem, 1  raz odpuściłem i 2 razy przegrałem (i to o psi dzyndzel bo podczas Patriots-Seahawks i przechwytu przed samym endzone gdy mieli jeszcze czas żeby zagrać dołem za pomocą Lyncha, oraz wtedy gdy Atlanta prowadziła 28-3 a mimo to przegrała). Zwycięzcy SB w zeszłym roku nie obstawiałem, zagrałem parę side betów dla rozgrywki. Liczę, że i tu uda się zarobić tak jak np. dwa lata temu na Eagles.

Nie mam niestety czasu na analizę, a planowałem coś długiego na podsumowanie sezonu. W każdym razie bardzo podoba mi się typ na wygraną Chiefs i pierwsze mistrzostwo Andy Reida. Spróbuję też handicap oraz kilka side betów. 

W Unibet na live jest podwyżka wygranej o 25%. Polecam tam spróbować. Mają też niezłą ofertę przedmeczową. 

Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: Kansas City Chiefs @ 1.79 - Unibet   

Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: Kansas City Chiefs -3 @ 2.20 - Unibet  

Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: MVP - Patrick Mahomes @ 2.15 - Unibet  

Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers (w Miami)
Typ: Jimmy Garoppolo poniżej 19.5 celnych podań @ 2.00 - Unibet  1 podanie za dużo...

Kluczem do ostatnich sukcesów 49ers jest gra biegowa. W meczu z Packers Jimmy G. miał... 6 na 8 celnych podań. Tylko 6. Rundę wcześniej 11, w Week 17 było to 18, a w Week 16, 16 podań. Linia typowo wystawiona według średniej z sezonu, która wynosi 20 z groszami. Idę w under, bo nie widzę tutaj aż 20 kompletnych podań. Ofensywa Chiefs pokazała, że w 3 minuty potrafi zaaplikować 3 touchdowny. Shanahan na bank w swoim game-planie przewidział, że szybkie 3&amp;out jego ofensywy może być zabójcze dla jego teamu, dlatego będzie korzystał z gry biegowej, która sprawdziła się w drodze do ostatecznej rozgrywki.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL - SuperBowl
Godzina: 0:40
Spotkanie: Kansas City Chiefs - San Francisco 49ers
Typ: w meczu będzie wykorzystana próba za 2 punkty
Kurs: 4,00   
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Chodzi tutaj o podwyższenie za dwa punkty po zdobyciu przyłożenia. Próby podwyższenia za dwa punkty występują głównie w drugich połowach spotkań, a zwłaszcza w czwartej kwarcie, choć zdarzają się wyjątki. Jest wiele sytuacji, w których taka próba może nastąpić. Przykładowo może tak być jeśli jakaś drużyna wysoko przegrywa, np. różnicą 16 punktów. Wtedy jeśli zdobędzie przyłożenie, to jest duża szansa na to, że wybierze podwyższenie za dwa punkty, bo w takiej sytuacji wystarczą im dwa przyłożenia z podwyższeniem, żeby wyrównać wynik meczu. Jeśli ekipa przegrywa np. różnicą 8 punktów w drugiej połowie, to wtedy jest duża szansa na to, że po przyłożeniu wybiorą akcję za dwa punkty. Nie tylko drużyna przegrywająca może wybrać takie rozwiązanie. Jeśli drużyna zdobyła przyłożenie np. na 31:30 pod koniec meczu, to wtedy rozsądnie jest spróbować podwyższenia za dwa punkty, gdyż w przypadku wyniku 33:30 ewentualny Field Goal rywali daje dogrywkę, a nie przegraną 32:33. Moim zdaniem jest spora szansa na to, że w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej jedną taką próbę.
Jeśli chodzi o to, czy taka próba będzie udana czy nie, to już różnie bywa, ale obie ekipy, a zwłaszcza Kansas City mają tak mocne ofensywy, że jest duża szansa na to, iż taką próbę wykorzystają.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Gratuluję kolegom wyżej, wszystko dobrze się dla was zakończyło, do tego emocji było sporo ????
 
Do góry Bottom