>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

borys333 278

borys333

Użytkownik
cytat z dnia 19 stycznia 2020 09:51 przez przestrzalninja

Zamówienie wyciągu na życzenie (dokument z pieczęcią banku) - w pdf. tam powinien byc twoj adres zamieszkani jak sie nie myle. zawsze mozesz wyslac do nich wiadomosc i sie zapytac u zrodla.
Myślę, że to powinno wystarczyć. Wysłałem do nich również maila. W odpowiedzi napisali między innymi, że  przyjmują wyciąg. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Zamówiłem z banku. Myślałem, że jakimś pdf mi wyślą a nie pocztą tradycyjną. 
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Czy to prawda, że teraz z ecopayz jest jakiś sposób na szybką wypłatę pieniędzy z ecopayz na swoje konto bankowe? Ile opłaty za takie coś? I jak szybko wówczas siano znajduje się na koncie bankowym? 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 lutego 2020 22:22 przez qarnyCzy to prawda, że teraz z ecopayz jest jakiś sposób na szybką wypłatę pieniędzy z ecopayz na swoje konto bankowe? Ile opłaty za takie coś? I jak szybko wówczas siano znajduje się na koncie bankowym? 
Koszt to okolo 42zl. Kasa na koncie do 2 dni.
 
marten2807 919

marten2807

Użytkownik
Korzystałem z Eco dopóki nie skończył mi się limit. Ciągle nie mogę przejść weryfikacji aby go zwiększyć. Dramatyczne to jest, wole jednak trustly.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
A co jeśli miałbym 5-10 tyś euro w ecoPayz i chciałbym wypłacić. Przelew mam zrobić i wszystko będzie git? Nie będę poszukiwany listem gończym?  Mój bank zobaczy dziwnie duże przelewy z dziwnego źródła i...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@borys333
Doinformuj się najpierw od jakiej kwoty banki "zgłaszają" przelewy do odpowiednich organów...
5-10k to są śmieszne pieniądze. Nikt Cię nie będzie ścigał, nigdy nawet się nie zorientuje. No chyba, że się przy wódce pochwalisz kolegom, że grasz nielegalnie, masz nielegalne dochody i ten kolega "uprzejmie" doniesie Cię do odpowiednich organów to wówczas może Cię czekać tłumaczenie....
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Dzięki, właśnie sprawdzam.
"Najczęściej zgłaszane do „skarbówki” są transakcje na kwoty przekraczające równowartość 15 tysięcy euro..Choć nie jest to jedyny wyznacznik. Jeśli bank uzna, że transakcja jest podejrzana może zgłosić również przelew na 10 tys. euro....
Wydaje się, że podzielenie przelewu na kilka mniejszych może rozwiązać ten problem. Jednak tak nie jest. Jeżeli przelewy były dokonywane pomiędzy tymi samymi osobami, bank może zsumować ich wartość. Gdy suma kwot przekroczy równowartość 15 a czasami nawet 10 tys. euro, transakcja zostanie zarejestrowana. Zgłoszenie takie może trafić do odpowiednich organów państwowych."

No to kwota śmieszna nie śmieszna. Nie wiem jak to działa w praktyce, ale teoria trochę straszy. Robiąc przelewy z ecopayz w historii widnieje ciągle ten sam dostawca.
 
M 19

mikko87

Użytkownik
Hej w jaki sposób najlepiej teraz wypłacać pieniądze z EcoPayzy? Bo widzę że coś tam się zmieniło i jest sporo mniej opcji (western union zlikwidowany i chyba revolut też odpada już). Będę niedługo za granicą w strefie euro myślicie że wypłata tam za pomocą karty ecoP to dobra opcja? (mam konto silver) . Kolejna zagwozdka jaką mam to przewalutowywanie. Jak się zaloguje na konto to mam kwotę w PLN a kartę ecoP mam euro czy powiniennem jak wypłaće za granica to nie mam żadnego przewalutowania ?
 
 
J 0

jasman

Użytkownik
Mam pytanie może ktoś poradzi..Wiele miesiecy nie korzystałem z karty ecopayz i chyba cos sie zmieniło..Mianowicie w bankomacie ktorego banku najbardziej się teraz opłaca wyplacic PLN gdy mam konto PLN ale karte w EUR (na wyswietlaczu bankomatu wybieram zawsze rozliczenie w PLN) Dotychczas kiedys wypłacałem w santander ale chyba teraz dodali jakąś opłatę..Bo za wypłatę 500 zl wychodzi prawie tak jak rok temu za tysiaka.Pozdrawiam z góry dzieki za pomoc
 
A 34

adingh

Użytkownik
Właśnie zamknęli mi konto i zabrali ponad 2k.... Wypłaciłem sobie z betsafe na ecopayz 2300. Po zalogowaniu zobaczyłem, że zabrali z konta jakieś 86 pln. Moje konto zostało zablokowane i nie mogłem nigdzie ani wpłacić pieniędzy ani zapłacić kartą. Napisałem do nich maila to odpisali najpierw:

"Dziękujemy za kontakt z ecoPayz!

Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i po zapoznaniu się z nim chcemy Cię poinformować, że potrzebujemy więcej czasu, na udzielenie odpowiedzi.

Zawsze staramy się udzielić odpowiedzi najszybciej, jak to tylko możliwe, więc nie powinno to potrwać zbyt długo, jednakże w okresach zwiększonej aktywności może to zająć kilka dni."

Później:

"Uprzejmie informujemy, że Twoje wpłaty funduszy wykonane za pomocą Sofortu w kwocie 21.13 EUR,  które zostały zaksięgowane na Twoim ecoAccount w dniach 28-03-2018 zostały anulowane z uwagi na fakt, że środki nie były dostępne na Twoim koncie bankowym."

Dzisiaj napisali, że zamykają moje konto:

" W trakcie ostatniej weryfikacji Twojego rachunku stwierdziliśmy aktywność naruszającą nasze “Warunki korzystania z serwisu PSI Pay”. W związku z tym Twój rachunek ecoPayz został zamknięty na stałe.

Zgodnie z postanowieniami punktu 23.4 “Warunków korzystania z serwisu”, ecoPayz może ograniczyć dostęp do Twojego rachunku ecoPayz (z uwzględnieniem, między innymi, zablokowania środków znajdujących się w rachunku, ograniczając Twoją możliwość wysłania lub odebrania ich, dokonania przelewu lub wypłaty elektronicznych pieniędzy z Twojego rachunku, ograniczając Twoje źródła płatności)."

Ktoś miał taką sytuację ? Nie wiem o co im chodzi, zawsze używałem Ecopayz bez żadnych problemów i nigdy nie miałem problemów, a teraz oni mi wyskakują, że jakieś 2 lata temu niby wpłaciłem pieniądze, których nie miałem na koncie bankowym ? Jak to w ogóle jest możliwe ?
 
L 0

luker06

Użytkownik
Witam 
Mam podobny problem co kolega wyżej mianowicie z ecoPayz nie korzystam od ponad roku a tu dziś dostałem takiego @ 
 

Szanowny Panie ..... moje nazwisko.

Uprzejmie informujemy, że Twoje wpłaty funduszy wykonane za pomocą Sofortu w kwocie 48.97 EUR,  które zostały zaksięgowane na Twoim ecoAccount w dniach 2018-05-13 zostały anulowane z uwagi na fakt, że środki nie były dostępne na Twoim koncie bankowym. 

Twoje ecoAccount jest obecnie zaległe o - 199.20 PLN. Uprzejmie prosimy, o zwrot tych środków w jak najszybszym czasie. 

Aby uniknąć negatywnego balansu na Twoim ecoAccount, prosimy o przesłanie nam e-maila z potwierdzeniem zamiaru zwrotu środków oraz terminu, w którym będzie to możliwe. 

Oczekujemy na Twoją odpowiedź.

Ktoś może mi to wytłumaczyć bo nie bardzo rozumiem jak mogłem dokonać wpłaty na ecoPayz nie mając nic na koncie przecież to niemożliwe a w dodatku top niby było 2 lata temu, i odrazu pytanie czy bedą mi tą kase ściagać jak im tego nie zapłace ?  
 
A 34

adingh

Użytkownik
Nic im nie wpłacaj, bo to złodzieje. Mi ukradli ponad 2000, więc niech nie oczekują, że ty im jeszcze 200 wpłacisz.
 
D 0

drzon

Użytkownik


Cześć,
chciałem Was zapytać o kwestię związaną z wpłatą na kartę ecoPayz z konta bankowego.
Robię to pierwszy raz i boję się, że popełnię jakiś błąd, a później będę się męczył, żeby to odkręcić.

1) Aby zapoznać się z *instrukcją dot. metod dokonywania wpłat i pełną listą dostępnych opcji, zaloguj się na swoje konto ecoAccount i wybierz **"Wpłać środki" w menu.
2) Zaloguj się na swoje konto i wybierz z menu: **"Wpłać środki" oraz numer rachunku ecoAccount, na który mają wpłynąć pieniądze.
Wybierz metodę dokonywania wpłaty z wyświetlonej listy. Przy wpłatach bankowych w polu "Szczegóły płatności", wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty."

*/** W tych dwóch punktach pada: *"instrukcja dot. metod dokonywania wpłat" oraz **"Wpłać środki"

1) Być może po zalogowaniu się, strona którą widzę i która ma w linku z frazę /deposits/, jest nazywana "instrukcją dot. metod dokonywania wpłat", ale nie mam tam do wybrania w menu: "Wpłać środki", a WPŁATA ŚRODKÓW.
PS
Zamieszczam link do screena tej strony która mi się wyświetla i o której piszę.

https://imgur.com/ccfuEzQ

2)  "Wpisz numer referencyjny wyświetlony na stronie z instrukcjami dot. wpłaty." - i znowu, zakładam, że gdyby chodziło o nr konta - to ktoś by napisał "wpisz numer konta", ale jedyny numer, który widzę w miejscu w którym jestem, to "Primary account".

- Stąd moje wątpliwości, że jednak to wszystko mam załatwiać z innego miejsca na stronie mojego konta w ecoPayz.

Proszę o pomoc.
 
J 0

jasman

Użytkownik
Czy ktos obecnie tez ma taka sytuacje ze za wypłatę w bankomacie 1000zl pobierają aż 130zł! włącznie z tzw. operacją "wycofanie karty"?? Dodam ze konto pln karta eur i jeszcze rok temu pobierali 65 zl wiec jakim cudem teraz 2x wiecej?
 
A 34

adingh

Użytkownik
cytat z dnia 13 marca 2020 10:38 przez adinghWłaśnie zamknęli mi konto i zabrali ponad 2k.... Wypłaciłem sobie z betsafe na ecopayz 2300. Po zalogowaniu zobaczyłem, że zabrali z konta jakieś 86 pln. Moje konto zostało zablokowane i nie mogłem nigdzie ani wpłacić pieniędzy ani zapłacić kartą. Napisałem do nich maila to odpisali najpierw:

"Dziękujemy za kontakt z ecoPayz!

Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i po zapoznaniu się z nim chcemy Cię poinformować, że potrzebujemy więcej czasu, na udzielenie odpowiedzi.

Zawsze staramy się udzielić odpowiedzi najszybciej, jak to tylko możliwe, więc nie powinno to potrwać zbyt długo, jednakże w okresach zwiększonej aktywności może to zająć kilka dni."

Później:

"Uprzejmie informujemy, że Twoje wpłaty funduszy wykonane za pomocą Sofortu w kwocie 21.13 EUR,  które zostały zaksięgowane na Twoim ecoAccount w dniach 28-03-2018 zostały anulowane z uwagi na fakt, że środki nie były dostępne na Twoim koncie bankowym."

Dzisiaj napisali, że zamykają moje konto:

" W trakcie ostatniej weryfikacji Twojego rachunku stwierdziliśmy aktywność naruszającą nasze “Warunki korzystania z serwisu PSI Pay”. W związku z tym Twój rachunek ecoPayz został zamknięty na stałe.

Zgodnie z postanowieniami punktu 23.4 “Warunków korzystania z serwisu”, ecoPayz może ograniczyć dostęp do Twojego rachunku ecoPayz (z uwzględnieniem, między innymi, zablokowania środków znajdujących się w rachunku, ograniczając Twoją możliwość wysłania lub odebrania ich, dokonania przelewu lub wypłaty elektronicznych pieniędzy z Twojego rachunku, ograniczając Twoje źródła płatności)."

Ktoś miał taką sytuację ? Nie wiem o co im chodzi, zawsze używałem Ecopayz bez żadnych problemów i nigdy nie miałem problemów, a teraz oni mi wyskakują, że jakieś 2 lata temu niby wpłaciłem pieniądze, których nie miałem na koncie bankowym ? Jak to w ogóle jest możliwe ?
Na szczęście odblokowali mi konto i nie straciłem mojej kasy, ale po kolei opowiem co i jak.

Najpierw pisałem z 10 maili po polsku i po angielsku do supportu żeby chociaż podali powód dlaczego mi zamknęli, ale odpowiedź zawsze była taka sama "Uprzejmie informujemy, iż Twoje konto ecoAccount zostało zamknięte zgodnie z zasadami korzystania z usług z usług PSI-Pay. Ponowne otwarcie konta nie jest możliwe.

Środki zgromadzone na koncie, pozostają zamrożone."

W końcu napisałem im, że zgłoszę to do Financial Conduct Authority. Po tym mailu jeszcze napisałem reklamację do Ecopayz, bo doczytałem, że jeśli na wstępie maila zaznaczysz, że to reklamacja to będzie to inaczej rozpatrzone niż każdy inny zwykły mail i zadziałało. Na drugi dzień odpisali, że konto ecoAccount zostało ponownie otwarte, ale opcja wpłat z wykorzystaniem metody Sofort nie będzie dostępna.

Dobrze, że to wszystko się tak skończyło, bo już się obawiałem, że pierwszy raz w życiu przegram batalię o pieniądze z bukiem/portfelem, a miałem już kilka takich :)

Także na przyszłość gdyby ktoś miał taką sytuację, to nie pisać zwykłego zgłoszenia tylko na początku napisać, że to jest reklamacja (po ang. complaint). Jeśli naprawdę nie jest to twoja wina to powinno się udać.

A co do tych wpłat bez pobrania pieniędzy z konta to widzę, że mieli sporo takich sytuacji, bo już na kolejnym forum o tym czytam :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 16 marca 2020 21:38 przez jasmanCzy ktos obecnie tez ma taka sytuacje ze za wypłatę w bankomacie 1000zl pobierają aż 130zł! włącznie z tzw. operacją "wycofanie karty"?? Dodam ze konto pln karta eur i jeszcze rok temu pobierali 65 zl wiec jakim cudem teraz 2x wiecej?
nie wiem jak innym, mi pobiera 90zl od kazdego 1000.  konto w pln karta w euro wyplata z bankomatu - obciazenie w pln. nie wiem co to operacja 'wycofanie karty'.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ostatnio nie ma opłat jak się robi transfer Eco>revolut. Wcześniej pobierało 4% czy coś takiego. Także jak ktoś gra walutą euro u jakiegoś buka to ma wypłaty za free
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnio nie ma opłat jak się robi transfer Eco>revolut. Wcześniej pobierało 4% czy coś takiego. Także jak ktoś gra walutą euro u jakiegoś buka to ma wypłaty za free
W jaki sposób robisz przelew z eco do REV? Próbowałem nie raz dodać kartę REV do ECO i za każdym razem wyskakiwał komunikat, że tego typu kart nie obsługują...
 
Do góry Bottom