>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2020 - turniej główny - 20.01.2020-03.02.2020

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Tak, masz rację tylko po prostu nie brałam pod uwagę gładkiego 3-0 dla Thiema. 
A propos meczu. Za chwilę będzie zapewne 2-1 dla Austriaka. Cała nadzieja (by weszła pięciosetówka), że Djoko się ogarnie w czwartym secie. O ile kondycji mu starczy. 
 
K 22

kildan

Użytkownik
W sumie nie spodziewałem się niczego innego jak tylko over 3.5 setów w tym finale mężczyzn na AO. Złapałem to po kursie 1.8 i myślę że było więcej zadowolonych osób tu na forum ???????? gratuluję. Ja miałbym wczoraj pięknie zrobiony dzień gdyby nie jeden "drobny" incydent w finale Pań AO... Ehh AKO było ładne i łączna wygrana koło 1200 zł też piękna... Kot marny los czarny... ???????????? 
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]​
http://[URL=https://tinypic.pl/eq9ieeuuh7vc][/URL]http://[URL=https://tinypic.pl/k6kovhqj2irj][/URL]
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik


Kapitalny finał. Właśnie na takie mecze się czeka bo takich spotkań w sezonie jest raptem kilka. 4 godziny emocji wybiły na koniec na zegarze meczowym. Początek czwartego seta Nowak wygląda jakby dostał okresu. Jego mowa ciała wskazuje, że ktoś go za karę kopniakiem w dupę wpuścił na kort. No ale właśnie tu się zaczyna cała zagadka. Nowak 17 szlemów, Rafa 19 szlemów, Federer 20 szlemów. Ci kolesie po prostu w kluczowych momentach odpalają to co trzeba najlepszego. I właśnie tak jak dzisiaj Thiem, wychodzi na jaw że nawet w życiówkach reszta stawki tenisowej jest za cienka w uszach.

Do następnego szlema i 13 tytułu Rafy :) Jakże śmieszne wypadają przy tym te wszystkie fripity z nba czy tam jakieś 10 podium kubackiego w przeciągu miesiąca. Pozdrawiam kibiców.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 14:06 przez pompon67

Kapitalny finał. Właśnie na takie mecze się czeka bo takich spotkań w sezonie jest raptem kilka. 4 godziny emocji wybiły na koniec na zegarze meczowym. Początek czwartego seta Nowak wygląda jakby dostał okresu. Jego mowa ciała wskazuje, że ktoś go za karę kopniakiem w dupę wpuścił na kort. No ale właśnie tu się zaczyna cała zagadka. Nowak 17 szlemów, Rafa 19 szlemów, Federer 20 szlemów. Ci kolesie po prostu w kluczowych momentach odpalają to co trzeba najlepszego. I właśnie tak jak dzisiaj Thiem, wychodzi na jaw że nawet w życiówkach reszta stawki tenisowej jest za cienka w uszach.

Do następnego szlema i 13 tytułu Rafy :) Jakże śmieszne wypadają przy tym te wszystkie fripity z nba czy tam jakieś 10 podium kubackiego w przeciągu miesiąca. Pozdrawiam kibiców.
Kapitalny final? Dla mnie to mecz błędów. Gdyby nie 5setow to jutro bym już zapomnial że taki final miał miejsce 
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Na czwarty set to wyszedł już inny Djoko. Było widać po twarzy że jest dobrze i tak było. Jak przełamał Thiema w 7 gemie było jasne że bierze cały mecz. Typ na +1.5 dla Thiema wszedł. Szkoda że nie wygrał, trzeba czekać dalej na detronizacje trójki. Wątpię że w rolandzie to nastąpi. Jak nadal nie będzie miał żadnej kontuzji to wygra jeśli by coś mu dolegalo to szansa że finał znowu Djoko Thiem reszta jest cienka w uszach na clayu. 
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 14:28 przez wawo
Na czwarty set to wyszedł już inny Djoko. Było widać po twarzy że jest dobrze i tak było. Jak przełamał Thiema w 7 gemie było jasne że bierze cały mecz. Typ na +1.5 dla Thiema wszedł. Szkoda że nie wygrał, trzeba czekać dalej na detronizacje trójki. Wątpię że w rolandzie to nastąpi. Jak nadal nie będzie miał żadnej kontuzji to wygra jeśli by coś mu dolegalo to szansa że finał znowu Djoko Thiem reszta jest cienka w uszach na clayu. 
 
 
H 26

harrows

Użytkownik
  cytat z dnia 2 lutego 2020 07:57 przez harrowsCo sądzicie na zakład powyżej 173,5 minuty czas trwania meczu po kursie 1,90
Wydaje mi się bardzo fajna opcja przy założeniu minimum 4 setów niemal pewne a w ekstremalnych warunkach nawet 3 sety mogłyby starczyć 
Minuty spokojnie na plus  
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@tedddy2060 ostatni raz zwracam Ci uwage na to w jaki sposob cytujesz posty. Widac dla niektorych ludzi jest to zatrudne. Klikasz opcje "cytuj" a nastepnie pod tekstem, ktory Ci sie podswietli piszesz swoja odpowiedz i dopiero zatwierdzasz post przez co w jednym poscie masz i cytat i swoja odpowiedz. Ty za to klikasz "cytuj" po czym zatwierdzasz post a nastepnie dopiero w drugim poscie piszesz swoja odpowiedz. Robisz tylko smietnik swoim brakiem jakiegokolwiek logicznego myslenia. Jesli dalej uporczywie bedziesz tak samo uzywal opcji cytuj to za kazdym razem bede Ci kasowal wszystko jak leci az do skutku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom