>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Wielki Szlem: Australian Open - turniej główny - 20.01.2020-02.02.2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 25 stycznia 2020 11:45 przez bartolini22Czyli tutaj już nawet nie można dyskutować? Tylko wklejać te pseudoanalizy?
Można dyskutować w każdym temacie. Nie ma konieczności ograniczania się wyłącznie do pisania analiz. Forum służy do wymiany opinii i komentarzy, ale powinno się przy tym zachować kulturalny ton, oszczędzić sobie szydzenia z innych użytkowników nie wspominając o wulgaryzmach. Istnieje coś takiego jak netykieta (polecam zapoznać się z zagadnieniem). Spora część użytkowników zapomina, że forum jest po to, żeby pomagać sobie wzajemnie. Nie po to, żeby rywalizować na każdym kroku. Przypominam, że poziom waszych wypowiedzi świadczy o was samych. Na koniec dodam, że wszystkie posty typu: "Sprzedam Opla" będą kasowane lub karane ostrzeżeniem. Proszę trzymać się tematu Wielkiego Szlema.
 
K 22

kildan

Użytkownik
Można dyskutować ale niektórzy lubią się chwalić swoim "znawstwem" i "zawodowymi" typami których w świecie bukmacherstwa nie ma i nie będzie. Nie można pozwolić żeby ktos dorabiając swoją ideologię do tego wciskał innym kit że "kryje się" że swoimi zawodowymi typami itd. Kazdy kto trzeźwo myśli wie że to ściema i nie trzeba tu nikogo innego obrażać tylko należy i powinno się mówić wprost jak jest. Slepy los albo szczęście często decyduje o tym czy wygramy kupon czy przegramy. Czasem się nie ma na to wpływu mimo że ktoś jest faworytem bądź underdogiem. Tak działają firmy bukmacherskie na rynku i dobrze przędą. Nie dziwne.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 25 stycznia 2020 12:25 przez kildanMożna dyskutować ale niektórzy lubią się chwalić swoim "znawstwem" i "zawodowymi" typami których w świecie bukmacherstwa nie ma i nie będzie. Nie można pozwolić żeby ktos dorabiając swoją ideologię do tego wciskał innym kit że "kryje się" że swoimi zawodowymi typami itd. Kazdy kto trzeźwo myśli wie że to ściema i nie trzeba tu nikogo innego obrażać tylko należy i powinno się mówić wprost jak jest. Slepy los albo szczęście często decyduje o tym czy wygramy kupon czy przegramy. Czasem się nie ma na to wpływu mimo że ktoś jest faworytem bądź underdogiem. Tak działają firmy bukmacherskie na rynku i dobrze przędą. Nie dziwne.
Na szczęście lub niestety każdy użytkownik internetu może zamieszczać w sieci swoje zdanie. To do odbierającego treść należy ostateczna decyzja, czy się z nią zgadza czy też nie. Jeśli się nie zgadza może w kulturalny sposób przedstawić kontrargumenty, ale nie powinien nikogo zmuszać do ich przyjęcia. Ilu użytkowników - tyle punktów postrzegania i strategii. Mógłbym siebie okrzyknąć największym znawcą hokeja na lodzie - Ty również mógłbyś to zrobić. Uważam jednak, że ani ja, ani Ty nim nie jesteś. Polecam zachować "chłodną głowę" czytając temat. Stukanie w klawiaturę pod wpływem emocji nie przynosi nic pozytywnego. Miło się dyskutuje, ale znacząco odbiegliśmy od tematu tenisa i  chciałbym, żeby dalsza część rozmowy wróciła na właściwe tory.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kilka przemyśleń na dzisiejsze mecze

Jabeur więcej asow @2,0   2:0 w asach 

Wang serwuje bardzo mało asow w meczach a w niektórych wogole. W turnieju odpowiednio 0,0,2. Tunezyjka natomiast 3,3,6. Typ głównie na podstawie tych statystyk bo w meczu może być różnie. Do tego serwis Ons jest bardziej nieprzyjemny oraz serwuje z większą prędkością. Uważam że parę jednostek można rzucić na ten typ. 

Riske - Barty najdłuższa wymiana o16,5 uderzen @1,85   

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Obie panie lubią sobie poprzebijac. Oczywiście prym wymiana będzie nadawać Barty ale ona lubi często kilka piłek odbić slajsem. Riske to zawodniczka która buduje punkty cierpliwie a nie kończy akcje u 2-3 nagraniach. Linia dość niska jak na styl gry zawodniczek. 

Kenin - Gauff najdłuższa wymiana o18,5 uderzeń @1,85   20 uderzeń 

Tutaj mamy natomiast zawodniczki które uderzają mocniej zwłaszcza Kenin. Jednak waga spotkania jak i fakt że walczą dwie młode amerykanki doprowadzi do kilku dłuższych wymian. Kenin zwlaszcza w sytuacjach stykowych stara się nie podpalac co można było zaobserwować w końcówce meczu z Zhang gdzie starała się przerzucić odpowiedzialność na stronę Chinki. 

Dodatkowo z tego meczu:
Kenin o65,5% 1 serwisu @1,85
  73%
Dwa przełamania pod rząd NIE @2,94   

Sakkari +1,5 seta @1,78   7:6 2:6 3:6

Próbuje po raz kolejny przeciw Czeszce bo dla mnie nie gra niczego nadzwyczajnego. Niby nie straciła seta i wydaje się że wszystko idzie łatwo jednak gra Petra nie przekonuje mnie do końca. Dużo pomagały jej ostatnio rywalki. Sakkari za to wygląda dobrze w Melbourne, zwłaszcza ostatni mecz z Keys mógł się podobać. Greczynka to niewygodna rywalka że swoim stylem gry dla zawodniczek mocno uderzajacych o czym przekonała się Kvitova w zeszły roku. Jeżeli tylko Maria utrzyma swój poziom z poprzednich spotkań może śmiało Kvitovej zagrozić. Dla odważnych win @3,1  

Kursy z 1xbet 

Powyższy tekst to MOJA OPINIA i spostrzeżenia z dotychczasowych spotkań. 
Jak będzie przekonamy się po meczach bo to tylko tenis

Ps pisane z telefonu na szybko więc sorry za ewentualne błędy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 21:57 przez adik1992Kilka przemyśleń na dzisiejsze mecze

Jabeur więcej asow @2,0

Wang serwuje bardzo mało asow w meczach a w niektórych wogole. W turnieju odpowiednio 0,0,2. Tunezyjka natomiast 3,3,6. Typ głównie na podstawie tych statystyk bo w meczu może być różnie. Do tego serwis Ons jest bardziej nieprzyjemny oraz serwuje z większą prędkością. Uważam że parę jednostek można rzucić na ten typ. 

Riske - Barty najdłuższa wymiana o16,5 uderzen @1,85

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Obie panie lubią sobie poprzebijac. Oczywiście prym wymiana będzie nadawać Barty ale ona lubi często kilka piłek odbić slajsem. Riske to zawodniczka która buduje punkty cierpliwie a nie kończy akcje u 2-3 nagraniach. Linia dość niska jak na styl gry zawodniczek. 

Kenin - Gauff najdłuższa wymiana o18,5 uderzeń @1,85

Tutaj mamy natomiast zawodniczki które uderzają mocniej zwłaszcza Kenin. Jednak waga spotkania jak i fakt że walczą dwie młode amerykanki doprowadzi do kilku dłuższych wymian. Kenin zwlaszcza w sytuacjach stykowych stara się nie podpalac co można było zaobserwować w końcówce meczu z Zhang gdzie starała się przerzucić odpowiedzialność na stronę Chinki. 

Dodatkowo z tego meczu:
Kenin o65,5% 1 serwisu @1,85
Dwa przełamania pod rząd NIE @2,94

Sakkari +1,5 seta @1,78


Próbuje po raz kolejny przeciw Czeszce bo dla mnie nie gra niczego nadzwyczajnego. Niby nie straciła seta i wydaje się że wszystko idzie łatwo jednak gra Petra nie przekonuje mnie do końca. Dużo pomagały jej ostatnio rywalki. Sakkari za to wygląda dobrze w Melbourne, zwłaszcza ostatni mecz z Keys mógł się podobać. Greczynka to niewygodna rywalka że swoim stylem gry dla zawodniczek mocno uderzajacych o czym przekonała się Kvitova w zeszły roku. Jeżeli tylko Maria utrzyma swój poziom z poprzednich spotkań może śmiało Kvitovej zagrozić. Dla odważnych win @3,1

Powyższy tekst to MOJA OPINIA i spostrzeżenia z dotychczasowych spotkań. 
Jak będzie przekonamy się po meczach bo to tylko tenis

Ps pisane z telefonu na szybko więc sorry za ewentualne błędy. 
W jakim buku są do grania takie statystyki?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: Maria Sakkari wygra Australian Open
Kurs: 60,00   
Bukmacher: STS

Według mnie ten kurs jest trochę przesadzony i Maria Sakkari jest niedoceniana. Jest to zawodniczka dość młoda(24 lata), która jeszcze robi postępy. Aktualnie jest ona na 23 miejscu w rankingu WTA. W turniejach poprzedzających Australian Open może nie zachwycała, ale jednak urwała seta Osace w Brisbane, na Adelajdach pokonała w dwóch setach Diatchenko, a następnie w trzech setach przegrała z Vekic. Najważniejsze jednak jest to, że trafiła z formą na Australian Open. Tutaj idzie jej bardzo dobrze, gdyż jak dotychczas nie straciła ani jednego seta. W trzeciej rundzie Maria Sakkari sprawiła niespodziankę, gdyż pokonała 2:0 Madison Keys. Jak wiadomo madison Keys bardzo mocno serwuje i ogólnie jest moc w jej grze, a mimo to Sakkari wygrała 6:4 6:4, czyli potrafi przełamywać silnie serwujące zawodniczki.
Teraz na jej drodze stanie kolejna mocno bijąca rywalka Petra Kvitova. Jak wiadomo Petra Kvitova jest tenisistką, która jest nieregularna. Jak jej wchodzi, to może wygrać z każdą inną rywalką, ale potrafi przegrywać ze znacznie słabszymi tenisistkami. Dodatkowo Petra Kvitova nie słynie z dobrej kondycji, więc tutaj widzę przewagę po stronie Sakkari.
Jeśli Maria Sakkari przejdzie Kvitovą, to w ćwierćfinale zagra najprawdopodobniej z Barty i to chyba będzie najtrudniejsza możliwa rywalka z tych co pozostały, ale i tu będzie miała szanse, zresztą wcale nie jest powiedziane, że Barty musi wygrać z Riske.
Wiele faworytek już odpadło z turnieju, a to otwiera szanse przed tymi trochę niżej notowanymi zawodniczkami. Nie ma już Sereny Williams, Karoliny Pliskovej, Naomi Osaki czy wspomnianej wyżej Madison Keys. Poza Barty i Kvitovą najgroźniejsza jest Simona Halep, ale nie ma co aż tak mocno wybiegać w przyszłość, bo z Halep może się spotkać dopiero w ewentualnym finale i bardzo możliwe, że Halep do finału nie awansuje.
Maria Sakkari jest pierwszą od 15 lat Greczynką, która awansowała do 1/8 finału turnieju wielkoszlemowego, czyli ona już bardzo dużo osiągnęła. Już jest dobrze, a może być jeszcze lepiej. Wielkiej presji na niej raczej nie ma, motywacja za to jest ogromna i sądzę, że ta tenisistka może być rewelacją tegorocznego Australian Open.
Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że już tej nocy Sakkari zakończy swoją przygodę z turniejem jeśli Kvitova zagra na miarę swojego potencjału, ale kurs na wygranie AO przez Sakkari jest na tyle wysoki, że można to zagrać.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Australian Open - WTA
Godzina: 1:10
Spotkanie: Simona Halep - Elise Mertens
Typ: Simona Halep wygra 2:1
Kurs: 4,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po odpadnięciu Sereny Williams, Naomi Osaki, Karoliny Pliskovej Simona Halep jest jedną z trzech głównych faworytek do zwycięstwa w całym turnieju. Forma Rumunki jest bardzo dobra, bo jeszcze nie straciła seta w całym turnieju. Teraz jednak czeka ją najtrudniejsze zadanie jak dotychczas, bo jej rywalką będzie Mertens, która również gra tutaj bardzo dobrze. Mertens zagrała tylko jeden słabszy set, który przegrała, a było to w spotkaniu z Bellis. H2H 2:1 dla Simony Halep, ale te dwa zwycięstwa były na clayu, a na hardziej wygrała Mertens 2:1. Było to w 2019 roku w Katarze. Moim zdaniem Simona Halep teraz się zrewanżuje swojej rywalce i wygra to spotkanie. Spodziewam się jednak zaciętego meczu i zwycięstwa 2:1 Rumunki.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Muguruza B.-Pavlyuchenkova 1 @1.55

Jak patrze w statystyki Muguruzy to naprawde robi to wrazenie - z Bertens 3 pilki oddanej na 1-szym serwisie w calym meczu, co daje skutecznosc rzedu 90%, a w 2-gim secie oddala tylko 1 pilke przy swoim 1-szym serwisie. Svitolina moze nie do konca byla w najlepszej dyspozcyji, ale w meczu z jedna z najlepiej returnujacych tenisistek tez ledwo 4 punkty oddane w meczu przez Hiszpanke na 1-szym serwisie, co dalo 84% skutecznosci przy tym wlasnie elemencie gry. Robi to wrazenie. Muguruza chyba chce zrobic zyciowke na tym AO. Ostatnie dwa sezony w wykonaniu Hiszpanki moze byly slabsze, ale jednak to triumfatorka dwoch szlemow i byla numer 1. Poza tym Hiszpanka to zawodniczka w bardzo dobrym wieku tenisowym, wiec ten regres w ostatnich sezonach nie jest kwestia wieku.
Pavlyuchenkova byla fantastyczna juniorka i AO wygrywala dwkukrotnie w tej kategorii, ale tutaj na zawodowstwie pewnego etapu na szlemach przeszkoczyc nie zdolala. Pokonanie Karoliny Pliskovej to na pewno wyczyn, ale z Kerber, ktora tez juz zaliczyla duzy regres w ostatnim roku, Rosjanka mogla wygrac duzo latwiej, a meczyla ten mecz strasznie przez dwa sety.
Pavlyuchenkova stawia na silowy tenis, mistrzem returnu nie jest, wiec sadze ze Muguruza z tak dobrymi statystykami ma tu naprawde przewage, a forma Hiszpanki wciaz zwyzkuje. Potencjal do ogrywania najwiekszych ma Hiszpanka ogromny i teraz chyba jest dobry czas by to pokazac, dlatego typuje wygrana dlugonogiej Hiszpanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Halep - Muguruza 2  @2.35 

Popieram wszystko to , co zostało napisane powyżej odnośnie Muguruzy. Dziewczyna wróciła do kapitalnej formy , którą prezentowała parę sezonów wstecz. Miała zdecydowanie trudniejsze rywalki w drabince , Svitolina , Bertens i będącą w życiowej formie Pavluczenkovą. Muguruza nie straciła z tymi zawodniczkami nawet seta,  co pokazuje,  że jest kandydatką do końcowej wygranej. Halep też złapała wiatr w żagle w Melbourne,  tylko , że ona nie miała równorzędnej rywalki dla siebie, dziś zmęczona po ciężkim meczu ze Świątek,  Estonka oddała mecz bez walki. Muguruza to już będzie zupełnie inna bajka , bo nie pęknie psychicznie jak pozostałe rywalki , będzie mocno returnować rywalkę i nawet najlepsza defensorka na świecie będzie miała problemy. Dla mnie spotkanie typowe 50/50 , kurs na Hiszpankę bardzo dobry i trzeba jeszcze dodać,  że Rumunka ani razu nie wygrała ze swoją rywalką na twardych kortach, a grały ze sobą już 3 razy. 
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kenin - Muguruza 2 @1.80

Jestem bardzo zaskoczony kursami na finał, pograne po @1.80 na fortunie na zwycięstwo Hiszpanki i myślę, że będzie systematycznie spadać. Amerykanka sprawiła na pewno sporą niespodziankę eliminując faworytkę gospodarzy Barty, która powiedzmy sobie szczerze, zagrała bardzo słaby , chyba najsłabszy mecz w Melbourne i o dziwo to ona nie wytrzymała presji tego meczu. Oczywiście nie można wspomnieć o solidnej grze Kenin, ale to będzie dla niej pierwszy finał Wielkiego Szlema w karierze, a to już nie przelewki. O Hiszpance nie będę za dużo pisał, w poście powyżej jest dużo informacji i dzisiejsza wygrana z Halep tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że to ona wygra AO. Będzie to dla niej 4 finał Wielkiego Szlema w karierze, wygrała dwa, w Paryżu i Londynie, więc awans tutaj do finału to najlepszy wynik. Bije doświadczeniem swoją rywalkę, co jak co, ale to Kenin może nie udźwignąć ciężaru tego meczu, bo już dziś Muguruza pokazała, będąc parę razy w trudnej sytuacji, wychodząc z niej obronną ręką. Wysoka skuteczność pierwszego serwisu, zwłaszcza przy bronieniu BP, mało podwójnych błędów i zdecydowanie poprawiła grę w defensywie i nie boi się atakować i chodzić do siatki, czego dziś właśnie zabrakło Halep. Nic więcej nie mam do powiedzenia, dla Mnie Hiszpanka wygrywa finał i to w dwóch setach. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Powiem Wam że te pólfinały to były jakies jaja . przebieg meczy to typowa Wta -paranoja. faworytki Halep I Barty miały w kazdym rozegranym secie obydwu meczy wyrazne prowadzenie i obydwie nie wygrały nawet jednego seta obydwie dostały po 0-2 przebuieg obydwu meczy baaardzo podobny. te same scenariusze wrecz identyczne.  
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kenin-Muguruza B. 2 @1.55

Muguruza ma juz w kolekcji tytul French Open i Wimbledonu i teraz staje przed szansa dorzucenia do swojego dorobku trzeciej odslony szlema. Dla Kenin to oczywiscie pierwszy final w karierze i prawdopodobnie bedzie to Amerykance ciazyc. W damskim tenisie łatwiej o taki niespodziewany wynik, ale wciaz jednak zagrac a wygrac finalowy mecz na jednej z czterech najwazniejszych imprez kazdego sezonu to jest wyczyn.
Za duzo Kenin co prawda nie widzialem, ale mecze Muguruzy juz tak i jestem zdania, że dorzuci ten trzeci szlemowy tytul do kolekcji. Pierwsze podanie to juz bylo analizowane przy meczu Muguruzy z Pavlyuchenkova i to naprawde jest rzecz, ktora Muguruza zyskuje przewage. Dzis bardzo dobry mecz Muguruzy z Halep, gdzie rywalka byla zdecydowanie najtrudniejsza. Halep byla co prawda troche lepsza w tych dlugich wymianach, ale i Hiszpanka starala sie dotrzymywac w miare kroku, a ze dorzucila atakujacy return to wyszla z tego meczu zwyciesko. Mysle wie,c ze to takim przetarciu i zebranemu przez lata doswiadczeniu to bedaca w formie Muguruza zgarnie tytul.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kenin sie raczej spali jutro psychicznie bo to bedzie naprawde wielka sprawa dla tej dziewczyny wyjsc na final AO.
Miala dobra koncowke zeszlego sezonu i forma szla systematycznie do gory, ale Muguruza na tym turnieju jest niesamowita. Pokazała w meczu ze Svitolina moc, a w meczu z Halep ją tylko mocniej  wyeksponowała. Wedlug mnie na Muguruze w takiej formie to tylko Djoko by ogarnal :) :)

Muguruza 2:0 @ 2,23 @ betfan
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - WTA - Australian Open
Godzina: 9:40
Spotkanie: Garbine Muguruza - Sofia Kenin
Typ: Garbine Muguruza wygra 2:1
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tegoroczny Australian Open zbliża się do końca. Taki finał jest niespodzianką. Muguruzy można się było w nim spodziewać, bo przecież ta zawodniczka w przeszłości wygrywała turnieje wielkoszlemowe, jednak to, że Kenin dotarła do finału jest już dość dużym zaskoczeniem. Trzeba jednak przyznać, że obie panie zasłużyły na ten finał. Kenin sprawiła dużą niespodziankę eliminując w półfinale wielką faworytkę gospodarzy Barty. Tym większe uznanie, że zrobiła to w dwóch setach. Muguruza również wygrała 2:0, a jej rywalką była Simona Halep. Lepsze wrażenie zrobiła na mnie Muguruza, jej gra bardziej do mnie przemawia. Do tego Hiszpanka ma doświadczenie w tak ważnych meczach jakim jest finał turnieju wielkoszlemowego. Według mnie to zadecyduje i widzę tu zwycięstwo Muguruzy 2:1.
 
B 14

brayan12

Użytkownik
Za co dostałem ostrzeżenie? Podobno konstruktywna dyskusja jest mile widziana, więc na przyszłość w trosce o innych typerów, konstruktywnie stwierdzam, że Muguruza jest niestabilna psychicznie. Kurde mając 3 BP no to już trzeba spróbować chociaż raz przypieprzyć z całej siły, może siądzie może nie, ale na pewno warto było spróbować zamiast dawać się ganiać jak pies. Jak już Kenin wygrała swojego gema z 0-40 to już wiedziałem że hiszpanka spalona i po meczu. 
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik


Oglądałem prawie cały mecz, z przerwami kiedy nie mogło mnie być przy komputerze.
Zwycięstwo Kenin jak najbardziej zasłużone.
Sam próbowałem na nią live po lepszych kursach jak przegrywała w pierwszym secie, ale pobrałem cashouty, na trochę mniejszą wygraną niż ostateczna, bo jak pisał @tarki_16 „to tylko kobiety „ i „to tylko tenis”.
Muguruza i Kenin to dwa przeciwieństwa - spokój i żywioł, choć ten drugi też mocno niekontrolowany i często ją to gubi.
Muguruzie zabrakło dzisiaj „jaj”, serwis nie siedział, po dwa podwójne błędy w gemie, zdarzyły się co najmniej dwukrotnie.
Poza tym mecz mocno wyrównany w moim odczuciu.
Tak jak napisał @brayan12 widać było po hiszpance, że nie do końca wszystko gra w głowie w przeciwieństwie do przeciwniczki, stale nakręconej. Przez większość meczu Muguruza wyglądała jakby wiedziała, że nie da rady tego wygrać.
Dużo osób widziało tutaj spaloną nerwami i presją Sophie, jednak w meczu to Garbine wyglądała jakby sama nie wiedziała jak się tu znalazła, widać było, że ma dużą presję na sobie i chyba nie zdołała jej udźwignąć.
W tamtym roku tak sobie myślałem w jego końcówce, że ten sezon zdominują młode talenty.
No i chyba się zaczęło...

Żeby była jasność - to tylko moja subiektywna opinia, wyrażona po meczu na temat jego przebiegu i moich przemyśleń.
Nie, nie piszę tego dla jakichś durnych „plusów forumowych”, ani nie życzę sobie hejtu, bo że po meczu każdy mądry to wiem i ja.
Za bardzo wszyscy nakręcili się na Garbine, zapominając, że po drugiej stronie siatki nie stoi Ula Radwańska (z całym szacunkiem do jej osoby).
Kursy wystawione były raczej poprawnie, ale dla mnie przed meczem nie do gry.

Pozdrawiam wszystkich i dużych wygranych życzę każdemu - powinniśmy być tutaj razem dla siebie a nie przeciwko sobie, bo wszyscy gramy do jednej bramki (no może poza przedstawicielami buków :) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom