>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nieamaowite jest to, że 90% ludzi go opłakujących (w tym ja) nawet go nie znała, a jednak przezywamy to jak utratę bliskiej osoby. Kocham NBA, kiedy zaczynałem interesować się koszem Kobe był ikona tej gry i tak naprawde większość moim znajomych, którzy nie interesowali się tym pięknym sportem i nikogo nie znali, to jednak każdy wiedział kim jest Kobe Bryant, każdy kto słyszał słowo NBA lub koszykówka, miał w głowie nazwisko Kobasa i Jordana. Dla mnie to co się stało to jest ogromny dramat. Nie wyobrażam sobie co musi czuć jego żona po stracie Męża i 13-letniej córki.. Kobe to nie był tylko sportowiec, on był wielka inspiracją dla wielu ludzi, nie tylko ze świata sportu, jego charakter i upartość w dazeniu do celu to coś czego większość z nas nigdy nie zapomni słysząc nazwisko Bryant.
​​​​
Kiedyś Charles Barkley powiedział coś co wczoraj nabrało zupełnie innego znaczenia. 

" Tylko Bóg jest w stanie zatrzymać Kobe'ego Bryanta"

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dla mnie największym paradoksem jest to, że ostatnimi czasu mamy coraz więcej przypadków, kiedy to "bogactwo gubi ludzi". Może źle to ująłem i wiem, że to baardzo duże uproszczenie, ale jednak przeciętny Kowalski nie podróżuje helikopterem na codzień i takiej śmierci by nie poniósł. Podobnie np. Emiliano Sala czy świetny polski trener rozwoju osobistego Marek Rożalski, który poniósł śmierć w ubiegłym roku we Włoszech podczas lotu paralotnią.... :(
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers
Andre Drummond powyżej 34.5 pkt. + as. + zb.  @1.85 Betfan  ​
Tu krótka i prosta analiza. Andre po prostu jest ostatnio w dobrej formie, a gra sprawia mu przyjemność i widać to z każdym zdobytym punktem. W każdym z trzech ostatnich meczów powyższa linia została pokryta przez środkowego Pistons i patrząc na dzisiejszego rywala i przyzwoitą ostatnio dyspozycję Detroit jest na to duża szansa po raz kolejny, tym bardziej, że Drummond powinien zdecydowanie rządzić na tablicach, tym bardziej, że u rywali brak klasycznych graczy, którzy mają za zadanie zebranie piłki. Mam nadzieję, że Andre zdominuje ten mecz, a Cavs ósmy raz z rzędu będą musieli zejść z parkietu pokonani.

Miami Heat - Orlando Magic
Evan Fournier powyżej 23.5 pkt. +as. +zb. @1.83 Betfan
  ​
Evan to obecnie jeden z czołowych graczy Magików, a linia dziś na niego nie jest bardzo wygórowana. To właśnie Fournier i Vucevic powinni dziś być postaciami wiodącymi u gości, choć to Miami jest faworytem tego starcia. Linia zapewne spowodowana jest faktem, że mecz zapowiada się dość underowy, co również może być mylące. Średnio w tym sezonie francisku skrzydłowy notuje ponad 25 punktów, asyst i zbiórek łącznie. Liczę dziś szczególnie na jego punkty, bo akcje mogą dziś być dość długie i często mogą być potrzebne rzuty dystansowe, a tu Evan to również nie ułomek.

Chicago Bulls - San Antonio Spurs
DeMar DeRozan poniżej 37.5 pkt. +zb.+as. @1.80 Betfan
  ​
Kolejny raz czepiam się DeMara. O ile wczoraj jego asysty siadły, tak jakoś znacząco jego gra nie uległa zmianie. Podania, których tak bardzo zawsze się czepiam to silna broń DeRozana. Może nie tyle nią jest, co powinna być, bo jego styl gry ułatwia mu podbijanie tej statystyki, a wydaje się, że nie do końca z tego korzysta. Idealnie pokazał to mecz z Dinozaurami, gdy rzucający skrzydłowy zaliczył w trzeciej kwarcie aż pięć kluczowych podań, a jego Spurs wygrali tę część bodaj jedenastoma oczkami. W pozostałych 36 minutach meczu gracz ten dołożył zaledwie dwie asysty, co odbiło się w jakimś stopniu na wyniku. Ostatecznie Amerykanin zakończył mecz z 14 punktami. Byki nie mają tak dobrej obrony, jak Toronto, ale linia jest na tyle wysoka, że wydaje mi się, że tu również DeMar może mieć kłopot z jej pokryciem.
 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Próbuje sobie wyobrazić jak musiał się czuć ktoś kto miał Minnesotę na kuponie. Myśle że u mnie laptop przez okno wzniósłby się na orbitę. Prowadzili 17 pkt 2:49 przed końcem i 9 pkt 0:39 przed końcem. 

https://youtu.be/rOXKHJnlJQI

Tak jeszcze nawiązując do posta wyżej, Kowalski się nie rozbije helikopterem ale może być potrącony jadąc rowerem, więc dla mnie trochę dziwne spostrzeżenie. 

Wiadomość o śmierci Kobiego abstrakcyjna na maksa. Nie chce się wierzyć. Psotnick Milan to tylko jeden z ogromna innych podobnych przypadków. Wielka szkoda jego, jego córki, którą widać było bardzo kochał (niedawno przecież świat NBA zachwycał się filmikiem jak tłumaczy jej podczas meczu coś) oraz reszty z pokładu. RIP. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Ciężko otrząsnąć się z tego, płakałem jak bobas. Ciężko żegnać mentora, brak słów, po prostu brak słów ...

Dziś cisza na grupie, jak od kilku dni, wszyscy znajomi przygnębieni, nie ma zwyczajowego wykłócania się, kto co sądzi o jakim aspekcie, skleiliśmy jednak coś co wydaję się być w miarę obiecujące na dziś - im dalej w las tym bardziej ryzykowne propozycje :

Dziś na warsztat pierwsze bierzemy Indianę WIN - 6,5 PKT vs Chicago - kurs 1,64 - iforbet.      
Sporo absencji w każdym z teamów - szybsze tempo promowane przez komisarza Silvera zbiera swoje żniwo, kontuzja na kontuzji - dla przykładu Chicago, które będzie się dziś mierzyć właśnie z Indianą prawdopodobnych absencji ( wystąpienia questionable + OUT ) ma aż 10. 

Nie wystąpią dziś - Wendell Carter Jr - Pan, który załatwił nam sporo overów przeciw Chicago, Otto Porter, zastępczy środkowy dla Cartera - Gafford oraz Lauri Markkanen  - opieszały bardzo w tym sezonie, ale jednak jakiś tam śladowy wkład zarówno w offense jak i defense miał. 

Co ciekawe, zastępczy center zastępczego centra Bullsów - Luke Kornet - także jest wątpliwy

Indiana będzie grała u siebie, gdzie notują bilans 17-5, zespoły z którymi przegrywali w Bankers Arena będą walczyły o finały konferencji, prawdopodobnie każdy jeden, stąd te 17-5 a nie 22-0

Suche staty : 
- Indiana 
jakość ofensywy : 13 
defensywa : 13 
tempo : 25 
rozegranie : ex aequo 4 z Denver 
deska : 25 

- Chicago 
j.ofensywy : 27 
defensywa : 9
pace : 16 
rozegranie : 23 (!)
deska : 26.

Jeśli Turner zagra, są w stanie zakończyć spotkanie 7-10 posiadaniami, w naszej ocenie. 



Dalej - over w meczu Portland vs Houston 230,5 pkt - 1,59     

Grali dwa spotkania naprzeciw siebie, w jednym zdobyli 240, w drugim 224 punkty. Ostatnio padło ich nieco mniej, ale zespoły były oba zmęczone Harden zajechany, teraz troszeczkę, podkreślam troszeczkę bardziej rozkładają odpowiedzialność ofensywną panowie z Houston. 
Portland reprezentuje 27 defensywę, 11 pace, ofensywa ładna bo też wraca na dobre tory i  11 już jest. 
Houston standardowy układ OFFENSE/DEFFENSE/PACE - 2/15/2. 
Myślę, że dziś z Hardenem czy bez zakręcą się w okolicach 240 pkt, przełamując naszą linię 230,5 pkt bez większych komplikacji. 



Gramy dalej - Utah Jazz czysty WIN - 1,55       soczysty kurs dość, jak na to, że Aldrige OUT po str San Antonio. 

Jazzmani najgorętsza ekipa aktualnie ligi, LaMarcus gdyby grał mógłby dość ładnie zastopować Bojana, a tak jak nie wystąpi -  zamiast 211 cm i 113,4kg Bogdanovic ma przeciw sobie 206 cm i 106 kg. 
Myślę, że spełni swoją rolę, 
 Ponadto jeśli Lyles gra w starting 5 - zabraknie go na ławce -  i tak nie ma źle, bo jest Walker, jest Patty Mills, Bellineli, Gay czy White. Jednak myślę, że ławka Jazz utrzyma przewagę wypracowaną przez wyjściową 5. Ponadto SAS bronią trójkę dopiero na 21 miejscu - powiedzcie to 4 zawodnikom Utah, który notują ponad 40%ową skuteczność zza łuku. 



Jedziemy dalej - Oklahoma +4,5 pkt handi1,60      tu taki kurs dość przyjemny, myślę, że OKC, która jest małym czarnym koniem w tym sezonie, łyknie Sacramento, jednak dajemy im dodatkowe 2,5 posiadania zapasu. 
OKC prezentuje się solidnie - 14 ofensywa i defensywa, leciutka przewaga na rozegraniu dla Thunder, deska nie najlepsze po obu stronach. 
Myślę, jednak, że przedłużające się braki podkoszowe sprawią, że OKC przeważy i to weźmie. Dedmon jest wolny na nogach, może nie wyrobić przy wjazdach Shai'a Alexandra czy midrange CP3. 
Kolektywnym wysiłkiem powinni ugrać temat. 



No i Brooklyn - 7,5 - kurs 1,72    Ostatnio w obliczu licznych absencji ugrali temat w overtime. Dziś jednak dołącza do nich DeAndre Jordan, Jarett Allen będzie miał łatwiejszą robotę ze względu na ten back up. 
Drummond jest wątpliwy, ponadto Kyrie Irving może nie zagrać, a choć smutno to mówić, Nets zdają się grać lepiej ze Spancerem w starting 5. Przynajmniej pod względem zespołowości.

Powstaje w Warszawie boisko z muralem Kobego, wpiszecie tto zaraz Wam się wyświetli, niezależnie czy ktoś fan koszykówki czy nie, warto zainwestować te 10zł - był to nie tylko niepowtarzalny koszykarz, ale i niepowtarzalny człowiek, od którego możemy się uczyć jak żyć na wielu płaszczyznach, 

M    A    M    B    A        M   E   N   T   A   L   I   T   Y         
 
P 2

patrykus

Użytkownik
Ja się nie dziwię wcale tego, że kolega wyżej nawiązuje do helikoptera. Ostatnio coraz więcej takich tragicznych historii, słynna śmierć menagera Leicester. Zgadzam się z opinią wyżej. Gdyby Kobe wracał do domu (rowerem? To jest abstrakcja) po prostu samochodem, prawdopodobnie by dożył wieku Jordana i wielu innych, którzy chyba właśnie tak robią. W takim helikopterze nie masz żadnych szans. Pewnie gdyby wracał samochodem na zakorkowanych drogach, pewnie wracał by jeszcze nie raz.myślę. I żyliby dzisiaj.

-Próbuje sobie wyobrazić jak musiał się czuć ktoś kto miał Minnesotę na kuponie. Myśle że u mnie laptop przez okno wzniósłby się na orbitę. Prowadzili 17 pkt 2:49 przed końcem i 9 pkt 0:39 przed końcem. 

    Odnosząc się do tej wypowiedzi. Minesota to bardzo chimeryczna drużyna. Fakt, powinni wygrać, ale to o czym mówisz, nie jest rzeczą niespotykaną w historii spotkań NBa. Tak samo jak to, że wyżej notowane drużyny prowadza 20 pkt lub więcej, by przegrać. W przeciągu ostatnich, niecałych 2 tygodni ''dokonali tego'' Clippersi z Atalanta, San Antonio u siebie z Phoenix. Z bardziej wyrównanych drużyn orbity sięgneła Oklahoma, która wygrała w Houston ostatnią kwartę 20 do 41  i wygrała cały mecz 5 cioma punktami na wyjeździe ( 8dni temu). Houston odwaliło podobna manianę na przełomie roku z New Orleanem i Denver w ostatniej kwarcie- różnice punktowe to 22 i 23 pkt.
      Dziś Indiana u siebie  cudem wybrnęła i doprowadziła 3jką do dogrywki, ostatnie dwie kwarty idąc łeb w łeb ze skazanym przez buków i niektórych typerów na dotkliwą porażkę Chicago. Czasem wygląda to jak typowa ustawka. Laptop na orbitę? No cóż, jeśli grasz myśląc, że się na tym dorobisz, a drużyna która prowadzi 20 pkt to już wygrana drużyna... to pewnie niejeden laptop zaorbituje.

Proszę czytaj ze zrozumieniem, pisząc o rowerze miałem na myśli Kowalskiego, a nie, że Kobe miałby podróżować rowerem... Interesuję się NBA od kilkunastu lat więc comebacki z 20 punktów mnie nie ruszają, ale roztrwonić 9 punktów w 39 sekund, to coś więcej / Gucci Mane
 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Whiteside H. (Portland Trail Blazers) Over 15.5 pkt 1.77  

Whiteside H. Over (13.5) Rebounds 1.90  

Ostatnio nie idzie z zawodnikami ale widze tu niezłe value.Zważywszy na to ze z Lakers Hassan w tym sezonie notował 17 i 19 pkt wyglada nieźle. Do tego ptaszki wyćwierkały właśnie że Melo w Portland jest out więc czuje ze jego praca spadnie na barki Hassana i w o i w d. Osobiscie nie trawię go no i jest wielkie ??? jak się zachowają dzisiaj LeBron i spółka,ale jak dla mnie wyglada co najmniej nieźle

Z pozostałych Netsi wyglądaja nieźle   mimo ze im nie ufam,ale tu poczekamy na info kto jest out w Bulls, choc tu chyba warto przyjrzec sie liniom asyst LaVina  
Zaiste ciekawy mecz zobaczymy w Nowym Orleanie Ja vs Zion jednak 1.34 na NOP??podziękuje

do tego
 OKC +6 + Rockets ako 1.77  

Grzmoty nadal robia swoje , w grudniu Pho nie miało nic do powiedzenia-Grzmoty wzieły wszytskie kwarty w meczu.Wg mnie bedzie na styku..poczaimy sie tez live gdyby OKC w poczatkowej czesci dawało sie ogrywać bo 1.92 na win Paula i spółki to w sumie niezłe value wg mnie
Houston najchetniej w tym sezonie spuściłbym w toalecie po tym co wyprawiają, ale pod nieobecnośc Doncica Mavs chyba nie beda tu miały za duzo do gadania...tak wiem..branie Rakiet po 1.27 to strzał w kolano z solidnej flinty jednak Russ cos drgnął a i Broda chyba juz powoli chowa swoje ego w kieszeń,no więc.??.Mądrzejsi będziemy rano
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
spróbujemy jeszcze
Denver Nuggets @ Milwaukee Bucks. Assists (Jokic, Nikola): 
Over 7.5 1.67
  

Z obozu Denver
Denver will be without Gary Harris, Jamal Murray, Paul Millsap, Mason Plumlee and Adequate Sleep.
Bucks bez Hilla i DiVincenzo tonight
 
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj na noc wybrałem takie mecze 

Porzingis więcej 18.5 kurs 1.85 sts  doncic wypada z gry na parę meczy więc lotysz będzie musiał na się nie wziąść grę A pod koszem dzisiaj w Houston wypada jeszcze capela więc swoje powinien rzucić   

Brooks więcej 19.5 kurs 1.85 sts w Memphis zawieszony Jackson i guduric A grają dzisiaj z NO i mecz powinien być super ofensywny kto ma tam pkt rzucać on i morant powinni overki zrobić   porażka ze skutecznością 

wygrana Brooklyn Chicago dosc słabe w tym sezonie markanen wypadł A Brooklyn u siebie powinni byki pokonać kurs 1.45 sts  
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Tim Hardaway (Dallas Mavericks) Over (18.5) 1.9  

Finney-Smith D. (Dallas Mavericks) Over (11.5) 1.9  

Dallas dzisiaj bez Doncica ale nie ma również Kristapsa wiec ciężko wskazać kto ma ciagnąc ten wózek z Atlantą, bo chyba nie leciwy już Barea?

Atlanta +7 1.70  

small play
Atlanta to win 2.65  

Lakers -5 1.68  
Nie wierzę że Lakers po wczorajszym blamażu w obliczu jeszcze śmierci Kobego się nie odbiją.Ja wiem że LBJ jest przybity ale na himerycznie grajacych Kings może wystarczy, z resztą znając jego ambicje moze byc tylko lepiej, do tego mamy jeszcze
Dewayne Dedmon (illness) is questionable tonight vs Lakers. Richaun Holmes (shoulder) and Marvin Bagley III remain out


Tatum J.  Over (2.5) asysty 1.77  

C`s bez Kantera i bez Kemby wiec 3 asysty na tatuma to nie jest jakas wygórowana linia tym bardziej ze vs 76ers ma srednia
asyst 3.3

Nets + 8 + Spurs -4  

ako 1.64

W absencje Aldridgea jakos nie wierze, a jako fan Spurs wiem ze Pop to szczwany lis.D tego mamy game w domu.SAS za chwile ma morderczy maraton z Clippers, Lakers i Portland więc tutaj każda wygrana na wage złota w kontekscie PO.Netsom jak pisałem juz wczoraj nie ufam do tego są B2B ale nie czarujmy się Czarodzieje z takim handi na pewno do zrobienia a Irving wczoraj jednak pokazał pazur.Spróbujmy



 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sporo się mówi o ustawianiu meczów w NBA. Ten sezon ma mnóstwo niesamowitych comebacków, więc jest coraz więcej takich opinii. Osobiście uważam, że jak nie ma dowodów, to nie można pisać, że dany mecz był ustawiony. Są jednak wyjątki i jestem przekonany, że jednym z nich jest dzisiejsze spotkanie San Antonio Spurs z Charlotte Hornets. Nie postawiłem nic na ten mecz, więc pierwszej połowy nie oglądałem. Mocno mnie jednak zdziwiło jak Hornets po pierwszej połowie prowadzili różnicą 13 punktów. Po przerwie zacząłem tak trochę śledzić to spotkanie, tzn. co jakiś czas spoglądałem na wynik. Hornets w pewnym momencie wyszli na 19 punktów przewagi i moje zdziwienie było jeszcze większe. Potem nagle ta przewaga zaczęła szybko topnieć i jak zrobiło się już tylko 9 punktów przewagi Hornets, to postanowiłem zobaczyć co tam się dzieje. To jest wręcz niewyobrażalne co zagrali Hornets. Z przewagi 19 punktów przegrywali po trzeciej kwarcie różnicą pięciu punktów. Comebacki się zdarzają, więc sam wynik jakimś super zaskoczeniem nie jest, ale polecam każdemu obejrzeć trzecią kwartę tego meczu. Wyglądało to tak jakby oni robili wszystko co w ich mocy, by nic nie zdobywać i tracić jak najwięcej punktów, same banalne straty i tych strat było mnóstwo. Uczniowie gimnazjum na WF-ie by się powstydzili takiej gry, a to jest przecież NBA.
Dodam, że zobaczyłem tylko ten moment meczu od prowadzenia Hornets różnicą 9 punktów, a skończyłem oglądać na początku czwartej kwarty, co było potem to nie wiem. Właśnie teraz zakończył się ten mecz i Spurs wygrali 114:90.

Dałbym sobie głowę uciąć, że Hornets po prostu zrobili jakiś przekręt i nie zdziwi mnie jak się okaże, że poszły jakieś konkretne pieniądze na wygraną Spurs czy nawet na jakiś bardzo duży handicap na Spurs. No ale i tak nikt nigdy tego nie udowodni, że coś było na rzeczy ????
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
Pistons - Nuggets 
Nuggets 1.74
bet365


Denver swietny mecz przeciwko Bucks, mysle ze dzisiaj nie powinno być problemow z ta pseudo druzyna z Detorit, ktora ostatnio gra lekko mowiac slabo, Mysle ze Jokic i spolka zlapia przewage pkt w 1 kwarcie i wygraja gladko ten mecz.

wysoka stawka.     pierwsza porazka w dziale (ml, handi)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 05:14 przez 5xharoldx5Sporo się mówi o ustawianiu meczów w NBA. Ten sezon ma mnóstwo niesamowitych comebacków, więc jest coraz więcej takich opinii. Osobiście uważam, że jak nie ma dowodów, to nie można pisać, że dany mecz był ustawiony. Są jednak wyjątki i jestem przekonany, że jednym z nich jest dzisiejsze spotkanie San Antonio Spurs z Charlotte Hornets. Nie postawiłem nic na ten mecz, więc pierwszej połowy nie oglądałem. Mocno mnie jednak zdziwiło jak Hornets po pierwszej połowie prowadzili różnicą 13 punktów. Po przerwie zacząłem tak trochę śledzić to spotkanie, tzn. co jakiś czas spoglądałem na wynik. Hornets w pewnym momencie wyszli na 19 punktów przewagi i moje zdziwienie było jeszcze większe. Potem nagle ta przewaga zaczęła szybko topnieć i jak zrobiło się już tylko 9 punktów przewagi Hornets, to postanowiłem zobaczyć co tam się dzieje. To jest wręcz niewyobrażalne co zagrali Hornets. Z przewagi 19 punktów przegrywali po trzeciej kwarcie różnicą pięciu punktów. Comebacki się zdarzają, więc sam wynik jakimś super zaskoczeniem nie jest, ale polecam każdemu obejrzeć trzecią kwartę tego meczu. Wyglądało to tak jakby oni robili wszystko co w ich mocy, by nic nie zdobywać i tracić jak najwięcej punktów, same banalne straty i tych strat było mnóstwo. Uczniowie gimnazjum na WF-ie by się powstydzili takiej gry, a to jest przecież NBA.
Dodam, że zobaczyłem tylko ten moment meczu od prowadzenia Hornets różnicą 9 punktów, a skończyłem oglądać na początku czwartej kwarty, co było potem to nie wiem. Właśnie teraz zakończył się ten mecz i Spurs wygrali 114:90.

Dałbym sobie głowę uciąć, że Hornets po prostu zrobili jakiś przekręt i nie zdziwi mnie jak się okaże, że poszły jakieś konkretne pieniądze na wygraną Spurs czy nawet na jakiś bardzo duży handicap na Spurs. No ale i tak nikt nigdy tego nie udowodni, że coś było na rzeczy ????
Z tydzień temu SAS zrobiło ten sam numer tylko w druga stronę... 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 11:28 przez kibic-zwierze

Z tydzień temu SAS zrobiło ten sam numer tylko w druga stronę... 

 
NBA-when amazing happens :) or when shit happens
Siedze w NBA od dawien dawna i przyznam szczerze nic mnie juz nie zdziwi.Swoja droga jak sledziłem Spurs to do ht wygladało to statystycznie bardzo marnie.PO HT sie ogarneli...z reszta wystarczy spojrzec na nasze babki gdzie wczoraj Arka Gdynia przegrywała w Łodzi jeszcze na poczatku 4q 9 pktami po czym rzuciły łodziankom 31przyjmujac w 4q zaledwie 10.Całe oblicze ksozykówki szczególnie jak słabi graja zmocnymi.Tu to warto po nocach siedziec i łapac dobre kursy na faworytów live ale odkrycie ameryki to nie jest chyba
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Dzisiaj mecze o przyzwoitej porze wiec bedzie na co popatrzeć.Generalnie nie skłaniam sie na żadne winnery wiec spróbujemy tylko cos na ako

NOP +13 hc
Denver +7,5 hc
Raptors to win

ako 1.82 
      

Wszyscy sie obawiali o otyłosć Ziona a ten przyszedł i jednak robi swoje. Na pewno bedzie przewaga pod koszem jako że Rakiety nadal bez Capeli - tu sie otwiera pole do popisu.Rakiety jakos ciągną te mecze ale nie wydaje mi sie zebysmy mieli tu zobaczyc jakis wielki pogrom,jakby nie patrzeć do obreczy w NOP poza Williamsonem jest komu ładować.Co do Bryłek to jak znam nba to ich atut to był zawsze własny parkiet, chociaż przy obecnej dyspozycji Pistons to i away powinni dać radę....osobiście wezmę z gumką.Toronto u siebie raczej formalność..na moje zaczną z wysokiego C i tak juz zostanie do końca

Powodzenia
 
A 135

albertoxxx

Użytkownik
cytat z dnia 2 lutego 2020 05:14 przez 5xharoldx5Sporo się mówi o ustawianiu meczów w NBA. Ten sezon ma mnóstwo niesamowitych comebacków, więc jest coraz więcej takich opinii. Osobiście uważam, że jak nie ma dowodów, to nie można pisać, że dany mecz był ustawiony. Są jednak wyjątki i jestem przekonany, że jednym z nich jest dzisiejsze spotkanie San Antonio Spurs z Charlotte Hornets. Nie postawiłem nic na ten mecz, więc pierwszej połowy nie oglądałem. Mocno mnie jednak zdziwiło jak Hornets po pierwszej połowie prowadzili różnicą 13 punktów. Po przerwie zacząłem tak trochę śledzić to spotkanie, tzn. co jakiś czas spoglądałem na wynik. Hornets w pewnym momencie wyszli na 19 punktów przewagi i moje zdziwienie było jeszcze większe. Potem nagle ta przewaga zaczęła szybko topnieć i jak zrobiło się już tylko 9 punktów przewagi Hornets, to postanowiłem zobaczyć co tam się dzieje. To jest wręcz niewyobrażalne co zagrali Hornets. Z przewagi 19 punktów przegrywali po trzeciej kwarcie różnicą pięciu punktów. Comebacki się zdarzają, więc sam wynik jakimś super zaskoczeniem nie jest, ale polecam każdemu obejrzeć trzecią kwartę tego meczu. Wyglądało to tak jakby oni robili wszystko co w ich mocy, by nic nie zdobywać i tracić jak najwięcej punktów, same banalne straty i tych strat było mnóstwo. Uczniowie gimnazjum na WF-ie by się powstydzili takiej gry, a to jest przecież NBA.
Dodam, że zobaczyłem tylko ten moment meczu od prowadzenia Hornets różnicą 9 punktów, a skończyłem oglądać na początku czwartej kwarty, co było potem to nie wiem. Właśnie teraz zakończył się ten mecz i Spurs wygrali 114:90.

Dałbym sobie głowę uciąć, że Hornets po prostu zrobili jakiś przekręt i nie zdziwi mnie jak się okaże, że poszły jakieś konkretne pieniądze na wygraną Spurs czy nawet na jakiś bardzo duży handicap na Spurs. No ale i tak nikt nigdy tego nie udowodni, że coś było na rzeczy ????
Rozumiem, że skoro zawodnicy robili wszystko,  żeby przegrać to w takim razie to oni musieli mieć z tego jakąś korzyść tak? Czy może zostali zbiorowo przymuszeni/zastraszeni? Jeżeli jednak przekupieni to jakiego rzędu to musiała być wg Ciebie kwota? Pamiętaj, że mówimy o ludziach zarabiających miliony dolarów i z perspektywami na zarabianie takich pieniędzy latami.

Dodam, że sam gram w kosza całe życie i wielokrotnie grałem w meczach w który 3/4 czasu wychodziło nam wszystko a później jakby ktoś nas podmienił i mecz przegrywaliśmy. Tak samo w drugą stronę. Nic dziwnego, to jest sport i uważałbym z tworzeniem takich teorii. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom