>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

buk bez podatku

S 0

sir-paw

Użytkownik
witam, 
czy istnieje buk bez podatku i na jakich warunkach? 
wiem o betfan (3 zdarzenia z min. kursem kazdy 1,45), czy jest jeszcze jakis? i jak tak to na jakich warunkach?
ps. kiedys na betclicku byla promka, wplacasz kwote, grasz kupon, przegrasz zwracajac i mozesz wyplacic bez obrotu, wygrasz twoje, jest cos gdzies takiego? 
 
S 0

sir-paw

Użytkownik
czyli betfan 3 zdarzenia z kursem 1,45 lub totalbet z 5 zdarzeniami (kurs zdaje sie min. 1.20) to chyba najlepsze opcje na rejestracje, 
forbet ma na lm/lige europy gre bez podatku czy tez juz nie wiadomo?
generalnie gra z podatkiem jest bez sensu, nawet dajac roznego rodzaju bonusy (np. wplacasz 100 zl, dostajesz 100 zl i musisz obrocic to wszystko za 600 zl , niby dostajesz 100 zl , natomaist uwzgledniajac kupony za 600 zl grane , wychodzi 72 zł w podatkach bo 12% i bonus tak naprawde 28 zl, wiec kiepsko)
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Podbijam temat.
Gram na Unibecie od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Ich live czat to jest 11/10, nawiasem mówiąc. Strona wolno chodzi, ale do przeżycia kwestia. Podatku brak, więcej się zarobi. Ale... minusem dla mnie jest uboga oferta. Brakuje często wielu spotkań z niszowych lig, jak etiopska / II grecka / II indyjska. A niestety grając to, co gram ja, jest to niezbędne. Te same mecze są np. w Forbecie czy STS, niestety - z podatkiem.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Na ten moment masz poniższe opcje:
1) Betfan
minimum 3 zdarzenia (każde z kursem minimalnym 1.35)
i możesz dorzucać zdarzenia z kursami poniżej 1.35, bez zmiany współczynnika

2) Totalbet (obecnie wyłącznie na ten weekend)
minimum 3 zdarzenia (każde z kursem minimalnym 1.20)
jednak dorzucenie zdarzenia z kursem poniżej 1.20 powoduje już grę z podatkiem

3) czekanie na Happy Hour / dzień bez podatku u innych buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dzięki. Niestety, żadna opcja mnie nie urządza, ponieważ gram remisy w singlach :( Wczoraj przerzuciłem się na LVBet ze względu na, z tego co widzę, bogatszą ofertę od Uni.
Niemniej, dziękuję!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 lutego 2020 17:17 przez seanpriceDzięki. Niestety, żadna opcja mnie nie urządza, ponieważ gram remisy w singlach :( Wczoraj przerzuciłem się na LVBet ze względu na, z tego co widzę, bogatszą ofertę od Uni.
Niemniej, dziękuję!
Poczytaj sobie sekcje opinii o tym buku u nas na forum i uciekaj stamtad jak najszybciej ????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Zagrałem weekend w LVBet, wpłaciłem - zarobiłem - wypłaciłem, zgodnie z Waszą sugestią. Teraz chwilowo pogram w STS, zobaczę jak tam z ofertą "moich" lig.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Dziś Noblebet uruchomił promocję na grę bez podatku (co ciekawe bez ograniczeń, czyli nawet singiel o kursie 1,1). Ograniczona czasowo, bo do przyszłego weekendu.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Sprawdziłem ten Noblebet w pojedynku z Betfan oraz Totalbet.
Poniżej prosty przykład.
Gramy na faworytów sobotnich spotkań Ekstraklasy:







Także tyle warte jest "bez podatku" w Noblebet. Kursy zaniżone na maxa.
 
 
Do góry Bottom