>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Hehehehe... to Qowal wyczekałeś do okrągłego postu :)... Teraz dopiero po Twoim poście zajrzałem na oficjalną stronę i faktycznie - to news kolejki. Ponieważ ta liga lubi okrągłe rocznice, charakterystyczne spotkania czy właśnie pamięta swoje gwiazdy (Besart przecież nią jest) to myślę, że jego gol będzie. Pobieram typ:

gol Berisha - @2,6   

do tego dopieram coś pod Amsa - będzie rzut karny i gol - @3,5   

i wcale się nie zdziwie jak gola z karnego strzeli nie kto inny jak Besart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
E 37,5K

emce15

Użytkownik
WU - Adelaide

Wasze dywagacje na temat jubileuszów i rocznic tak jakby zachęciły mnie do typu nad, którym już wcześniej myślałem, a mianowicie WU +1,5. Adelaide na wyjazdach szalu nie robi, a w ostatnich meczach trochę w delegacjach bramek tracą. Czemu by jutro nie mieli skoro Berisha ma strzelić bramkę (to już połowa typu za mną :p) WU za to, chyba tą lekką zadyszkę ma za sobą, wiadomo nowy zespół ale doświadczeni gracze (te opinie z dyskusji na forum pobieram:) więc może się uda

WU - Adelaide  WU +1,5   
Fortuna 2,21

Edit szybko poszło ale gole Berishy to wyczuliście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WU - Adelaide 3:4 (Berisha x2)
Berisha strzeli, @2,43 Unibet
  
Berisha strzeli powyżej 1,5 gola, @9,50 Unibet  
WU, @3,00 Unibet  

Powiem szczerze, że mi się również udzielił ten jubileusz Besarta, więc popieram typ na jego gola, dodatkowo spróbuję również 2 bramek, kurs zacny, więc za drobne grzech nie spróbować, sędziuje Ams, więc może być ciekawie, karny(e). Adelaide nie licząc ostatniej wygranej MV raczej nie gra na zero z tyłu. Faworytem według buków są goście, ale ja jakoś tego nie widzę, myślę, że zdecydowanie lepiej po takim kursie pójść w stronę gospodarzy, którzy będą chcieli uczcić jubileusz swojego najlepszego snajpera i zachować miejsce w górnej połówce tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
No nie wiem jak wy ludziowie, ale ja zagrałem to co zloty5o, czyli cornery Adelaide. Over 5,5 grubiej i over 6,5 za ciut mniejszą stawkę. Tyle, że zakłady puściłem już w piątek po wyższych kursach over 5,5 po @1.81    i over 6,5 po @2.55   . Bukmacher: Unibet.

Kurła na styk weszło, 6 corner w ostatnich sekundach meczu, hajsy uratowane :D 
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 25 stycznia 2020 21:04 przez qowalsky6Jutro historyczna chwila dlatego post jubileuszowy nr 4000 idealnie się do tego nadaje. Proszę państwa jutro w spotkaniu WU vs The Reds mecz nr 200 w A -league rozegra legenda kangurskiego soccera: tak, tak to Besart Berisha! Kierunek na gola tego pana wart jest uwagi. Zracji tego, że Ams będzie jutro arbitrem nie odważe się typowania 1,x,2 (choć x chodzi mi po głowie),  zostaje ew. live i życzyć Besartowi 300 meczy na Antypodach :) I wielu goli ofc + 100 lat :) GL&amp;KTF!
10 min. Besart na 1-1,  a jeszcze w 4 pierwszych minutach mial 2 okazje. 100 lat Besart! Dziękuję za uwagę. 
PS jeszcze zdążyłem tylko pobrać symbolicznie x po   @ 4,30 przy 0-1 :) ale najważniejsze, że jubilat strzelił! Teraz na spokojnie mecz sobie oglądam :)
edit
błyskawiczne gole, już 1-3 Filip zawalił niestety trzecią bramkę.... Się dzieje...
Edit
ht Berisha na 2-3 w 43 min :) Co tu gadać :)
edit
2 poł. mamy 3-3 nie mam uwag do tego meczu, chciałem żeby było epicko w takim meczu i na razie jest :)
Mamy już 3-4, nie mam nic przeciwko wynikowi 4:4, ale zobaczymy :)
edit
Zostało 3-4 ale i tak było fajnie...
edit
highlights
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-western-united-v-adelaide-united-hyundai-a-league
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Szalony mecz, 5 bramek w pierwszej połowie. Zagram kartki, ta kolejka parszywa dla kartek, ale sędziuje Ams, który lubi robić show. Wynik stykowy, gospodarze lubią grać ostro, może być gorąco.

powyżej 2,5 kartki kurs 1,9   2

Spróbuje też rożne, tylko 2 do przerwy a w Australii przynajmniej jedna połowa powinna być dobra dla rożnych. Daje bezpieczną linię powyżej 6,5 rożnych kurs 1,5   11
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik


Ach widzę dzisiaj wszyscy zarobieni ;) 

ja też na całe szczęście zdążyłem "dobudzić się" przed pierwszą bramką i pobrać over3,5 po okazałym kursie ~3,20 - jak nie dzisiaj to kiedy !
teraz myślę że można próbować underka, dzieje się ale to Australia, 5 bramek w pierwszej - może im wystarczyć, Gratki za Berishę! przed zdobyciem pierwszej bramki mógł strzelić jeszcze dwie :D

edit: haha w czas powiedziane, mamy 3-3!
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 24 stycznia 2020 09:29 przez waldi1979Melbourne Victory - Sydney FC 0:3 (6-3 RR)
Sydney DNB @1,60 Unibet
  
obie strzela, @1,52 Unibet  
poniżej 10,5 RR, @1,71 Unibet  

Krótko, bo mecz za kilka minut, kusi kurs ponad 2 na Sydney, ale z racji wyjazdu i ostatniej bezpośredniej porażki zaasekuruję się zwrotem w przypadku remisu, wszyscy podstawowi strzelcy po obu stronach Le Fondre, Barbarouses i Taivonen w podstawowym składzie, więc liczę, że bramek nie zabraknie po obu stronach, typ na rożne, ogólnie nie lubię grać underów, ale obie ostatnio rzadko kiedy nabijali powyżej 5 cornerów na spotkanie, myślałem jeszcze więcej rożnych MV, ale patrząc w historię nie zawsze tak było.
cytat z dnia 26 stycznia 2020 00:02 przez waldi1979WU - Adelaide 3:4 (Berisha x2)
Berisha strzeli, @2,43 Unibet
  
Berisha strzeli powyżej 1,5 gola, @9,50 Unibet  
WU, @3,00 Unibet  

Powiem szczerze, że mi się również udzielił ten jubileusz Besarta, więc popieram typ na jego gola, dodatkowo spróbuję również 2 bramek, kurs zacny, więc za drobne grzech nie spróbować, sędziuje Ams, więc może być ciekawie, karny(e). Adelaide nie licząc ostatniej wygranej MV raczej nie gra na zero z tyłu. Faworytem według buków są goście, ale ja jakoś tego nie widzę, myślę, że zdecydowanie lepiej po takim kursie pójść w stronę gospodarzy, którzy będą chcieli uczcić jubileusz swojego najlepszego snajpera i zachować miejsce w górnej połówce tabeli.
dawno nie miałem tak udanego weekendu w Australii, w dodatku odpuściłem wczorajsze mecze, gdzie na bank bym nic nie trafił, ponieważ nie gustuję w underkach ;) dzisiaj jubilat to był strzał w 10, dzięki @qowalsky6 za info :) Kierunek WU trochę zawiódł, ale w ogólnym rozrachunku bilans dodatni, a to najważniejsze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 17Ins/outs
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-17-031.01. 09:30 Sydney FC - Brisbane Roar - to co zwykle :) co prawda on the paper to Roar nieźle (wyniki), bo styl bez zmian (dla mnie nie do zniesienia - garda i liczenie na błąd przeciwnika :)). H2h też niezłe dla gości, ale dla mnie to raczej nie ma znaczenia. Sydney ma 10 pkt. przewagi nad resztą stawki i jeśli zechce to sportowo "powinni" spokojnie zainkasować 3 pkt. Oby im się chciało bo dam 1-kę po @ 1,50 za monetę...  
Edit 1-0 i mecz "męczarnie" ale na plus... :) co do meczu to aż strach, że choć 2-0 się nie skończyło, był jeszcze jeden VAR i nic z tego (spalony niby :))01.02. 07:00 Newcastle Jets - Western United - ostatni dzwonek dla Jets, na live zostawiam...
edit ft 0-0 Jetsi mega przewaga ale nic z tego nie wyszło. Wooden spoon w tym sezonie dla nich. Na live trochę plus i trochę minus. "Powinno" być ze 3-0 bo WU (oprócz Filipa i Besarta) to statyści byli...01.02. 09:30 Adelaide United - Melbourne City - za miedziaka: over 2,5   po @ 1,58 i bts   po @ 1,50, do tego za drobne x po @ 3,55   
Oba zespoły potrafią strzelać, potrafią też dużo tracić, Redsi w tym sezonie jeszcze bez x...
Edit
FT 3-1 :)01.02. 11:45 Perth Glory - Melbourne Victory - coś mi mówi, że to nie będzie lekki mecz dla Glory. Pytanie czy po przygodach w Kashimie Big V wytrzyma kondycyjnie ten mecz, bo morale po pokonaniu Jeleni znakomite :)02.02. 06:00 Central Coast Mariners - WS Wanderers - garbaci kontra kulawi. Może postrzelają jak to mają ze sobą ostatnio w zwyczaju? Na razie odpuszczam...
ps
No i konkurs ofc:
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6912503/
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
E 37,5K

emce15

Użytkownik


Witam, faktycznie ten sezon zasadniczy czy jak się on nazywa w Australii w sumie ustawiony przed jutrzejszych gospodarzy, przewaga spora i tylko występy w Azjatyckiej Lidze Mistrzów mogą coś zmienić, bo siły zostaną przerzucone właśnie tam. Jeszcze nie słyszałem żadnej informacji czy ta Liga Mistrzów będzie grać normalnie (wirus) czy będą jakieś zmiany? (ktoś coś?)
Jutro mecz Sydney - Brisbane jak już @qowalsky6 wspominał wszystko zależy czy gospodarze chcą się wysilać, ja mam nadzieje, że tak :) Brisbane na wyjeździe nie gra tak źle ale jednak Sydney i ich skład może to zmienić :) pozytywnym aspektem w moim typie jest walka o króla strzelców przez A. Le Fondre i właśnie dlatego próbuje +2,5 w meczu. Wiem ostrożnie ale kto zabroni :p

Sydney - Brisbane +2,5   
fortuna 1,55

dodatkowo +3,5   
​​​fortuna 2,34

Edit dobrze jak zawsze????
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
SFC - Roar

Jak Sydney ma w planie wypracować sobie bezpieczną przewagę przed wyżej wspomnianą ACL to już ostatni dzwonek. Później mogą sobie pozwolić na rotowanie składem i ewentualne wpadki w lidze. Jutro nie powinni jeszcze stracić punktów - dlatego 1 to chyba jeden z mocniejszych kierunków.

1 - @1,52   

Do tego podbicie 1 z HA - bo jak by nie było SFC musi pewnie wygrać, a ostatni mecz z V pokazał, że jak LeFondre i spóła się zepną to aktualnie w lidze są o 2 poziomy wyżej niż pozostałe drużyny:

HA-1 - 1 - @2,3   

Ov nie gram - kurs ~@1,53 jest chyba zbyt szalony jak na ryzyko - ja to widzę, że spotkanie zakończy się wynikiem 2:0.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Ja zaryzykuje i zagralem btts w tym meczyku @1.63   Roar przy swoim stylu gry beda czychac na kontre i zapewne sie doczekaja FC juz powoli sie szykuje do AFC  12 .02 pierwszy mecz przewage w lidze maja dosc bezpieczna wiec zapewne zaczna sie powoli oszczedzac w ofercie bukow nie znaazlem LeFondre strzeli gola??czyzby nie gral dzisiaj. Kursy na popularne zdarzenia to tragedia a az tak bardzo ryzykowac mysle ze nie warto..pozdrowienia i GL
edit:uwielbiam mecze z czerwem w tle!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 05:22 przez zloty5oJa zaryzykuje i zagralem btts w tym meczyku @1.63 Roar przy swoim stylu gry beda czychac na kontre i zapewne sie doczekaja FC juz powoli sie szykuje do AFC  12 .02 pierwszy mecz przewage w lidze maja dosc bezpieczna wiec zapewne zaczna sie powoli oszczedzac w ofercie bukow nie znaazlem LeFondre strzeli gola??czyzby nie gral dzisiaj. Kursy na popularne zdarzenia to tragedia a az tak bardzo ryzykowac mysle ze nie warto..pozdrowienia i GL
Na Unibecie masz, że Le Fondre strzeli po @1.56.
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Kurła nie wiem co zagrać na ten mecz, a takich plackowatych kursów jak 1.50 nie zwykłem grywać. Obczajałem rzuty rożne i często w meczach Sydney FC padają undery cornerów. Ale underów też nie gram. Dlatego spróbuję over 4,5 rogów Brisbane Roar po @2.20   na Unibecie. Co prawda Roar nabijają rzuty rożne w kratkę i to nie jest pewniak jak w przypadku Adelaide United, ale patrząc na ich ostatnie mecze to częściej był over niż under. Typ taki trochę pół na pół, ale ja próbuję.

Edit: Zagrałem se tyż Wincast: Le Fondre strzeli i wygrana gospodarzy po @1.92.  

Edit 2: I w sumie tak se obczaiłem, że po @3.10   Brisbane Roar więcej rzutów rożnych spróbuje.
A jednak trza było grać ten under rożnych...
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Sydney cisną niesamowicie, win gospodarzy ht po @ 4,0   za drobne pobiorę. 
Edit
Szkoda, bo chociaż jedna bramka dla Blues Sky, to byłby już niezły wynik, a tak? Męczarnie nas będą czekać w 2 poł... 
Edit
​​​​​​Reka Nevilla, czerwo, karny i 1-0. I dobrze, bo tej Częstochowy w wydaniu Roar nie dało się oglądać...  @ był 2,10 na 1 przed akcją,  tu nie zdążyłem podbić... 
Edit
I mogło być pozamiatane, a tak? VAR i że spalony... Ja tam nie widziałem spalonego, może sędzia się wystraszyl? :)
edit
ft 1-0 absolutny minimalizm, te 2-0 to był obowiązek ale ja coś czułem/i wiem, że z Roar mogą/są zawsze cyrki :) dlatego zadowolilem się "plackowatym" (jak to dr Marych słusznie zauważył :)) @ pre 1,50...   Ale za to za monetę a nie tradycyjnego miedziaka, czy live - drobne :) Podsumowując te marne 1-0 mi pasowało... Na live @ 2,1 można było złapać. 
PS A co do Roar to sami wiecie jak oni mnie wkurzają choć nie tak jak parę sezonów temu - ich mecze to była klątwa wręcz :) A i dukaty leciały coraz - nie to co teraz :)
dzisiejsze popisy:
https://www.a-league.com.au/video/match-highlights-sydney-fc-v-brisbane-roar-hyundai-a-league-0
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Nie ukrywam, że jestem bardzo niemiło zaskoczony, tudzież rozczarowany postawą Sydney. Liczyłem na kilka bramek:)


edit. akurat czerwo karny i gol:) Jazda po następne!!:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle, nudy, oba zespoły niedokładnie poza tym gorąco :) ht   x po @ 1,80 za drobne ofc...
PS do tego jak ma strzelać Besart czy Arroyo jak nie dostają dobrych podań? 
Edit
Ht 0-0, Jetsi z nożem gardle więc się starają, ale nic nie wychodzi... WU niewidoczni, Besart wkurzony bo nie dostaje podań. Możesz coś jeszcze dam w 2 poł. Może się Jetsi przełamią w końcu? Widać że im zależy... 
Edit
nie przelamali ft 0-0, hańba im :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
No kurła dzisiaj Adelaide United. Jest Adelaide są cornery, są cornery są piniondze, są piniondze jest zabawa :D Dlatego gram over 5,5 rzutów rożnych Adelaide po @2.08  i cyk i over 6,5 [email protected]  i cyk. A i jeszcze se walne over 11,5 na mecz po @2.35  
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
Do góry Bottom