>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2020 - turniej główny - 20.01.2020-03.02.2020

Status
Zamknięty.
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 17:19 przez szeffbJeszcze niedawno można było pobierać kursy po @1,66 na wygranie szlema przez Djoko teraz nawet nie sprawdzam, bo pewnie zostały ości. Djokovic przed turniejem wyglądał znakomicie. Podczas turnieju można powiedzieć, że 2 runda zweryfikowała wszystko. Nadal męki z Boliwijczykiem i Argentyńczykiem a Federer wiadomo co mecz do gorszy a na dodatek bez "tlenu" po takich starciach. O reszcie nie ma co pisać, szkoda klawiatury. Naprawdę nie wiem i nie chce mi się sprawdzać jakie kursy są na Novaka na win w szlemie, ale jeśli są na poziomie @1,30 i ktoś lubi grać takie kursy (Ja nie) i PRE nie live to polecam. 

Osobiście dla wytrwanych graczy najlepiej szukać czegoś na live i czekać na przyszłe turnieje ????
Jedynie kto tu moze zagrozic Djokovicovi to wedlug mnie Thiem jesli oczywiscie przejdzie te 2 rundy jeszcze.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 28 stycznia 2020 17:35 przez robertooo123

Jedynie kto tu moze zagrozic Djokovicovi to wedlug mnie Thiem jesli oczywiscie przejdzie te 2 rundy jeszcze.
Dobrze mówisz kolego, ale i on polegnie najprawdopodobniej jutro.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
A ja myślę ze jak Dominic zagra tak bezblednie jak z Monfilsem to ma z Rafą szanse. Juz na Us Open mu zaszedl za skórę i grali 5 setow a tam Rafie gra sie zdecydowanie lepiej niz w Melbourne to po pierwsze a po drugie Dominic jest teraz duzo lepiej przygotowany pod hard i lepiej gra nie da sie porównać 
 
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Wawrinka - Zverev 1 @2.24
doświadczony walczak vs młody idący jak burza
Patrząc na wyniki meczów widać róznicę, 2 pięciosetówki zaliczone przez Szwajcara, a 3-0 w każdym meczu Zvereva to bajka. Na papierze ponadto 2 h2h pojedynki na twardej nawierzchni i oba wygrane przez Saschę. To, że Stan pokona Miedwiediewa przewidziałem, natomiast to, że Zverev wygra z Rublewem zadziwiło mnie bardzo. Głównie mam na myśli psychikę Niemca - nie wytrzymuje on presji na Wielkich Szlemach - max kończył na ćwierćfinale. Skończył świetną serię Rublewa kolejnych zwycięstw, ale przegrałby z nim, gdyby Rosjanin nie miał gorszego dnia i oddał pierwszego seta. Dobre serwy Niemca (80% 1szego serwisu) ugruntowały psychikę i pozwoliły mu wytrzymać presję ostatecznie wygrywając. Minimalne przewagi tak jak z Gierasimowem, czy właśnie Rublewem to niewystarczajacy materiał, by ograć weterana. Wawrinka nie podda się nigdy, tak samo jak jego kolega Szwajcar - Federer będzie bronić się, choćby przeciwnik miał mieć 7 piłek meczowych. Skoro wygrał z Miedwiediewem, dlaczego Stan ma nie wygrać z mniej profesjonalnym grajkiem? Na pewno będzie chciał z nim wygrać po 2 porażkach h2h, choćby po 5 setach - tak jak z Seppim lub Miedwiediewem. Nie obawiam się również o kondycję, gdyż miał dzień odpoczynku. Do boju Stan!

Wynik pierwszego gema serwisowego - serwujący wygra do 0/15
Rafael Nadal - nie @1.88
Rafa kontra Dominic - tutaj może być również niespodzianka, Thiem zrobił ogromny progres i widać, że czuje się na hardzie znacznie lepiej niż kiedyś - W pięciosetówce półfinału US Open Thiem ograł Hiszpana 6:0 w 1 secie, myślę że 2 punkty z returnu na początek meczu nie są czymś trudnym do zrobienia przez Austriaka.
 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Tym którzy grają w stronę Thiema polecam przypomnieć sobie mecz z Boltem ????
Oczywiście ma szansę, ale Rao wczoraj też miał szanse????
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 08:33 przez szeffbTym którzy grają w stronę Thiema polecam przypomnieć sobie mecz z Boltem ????
Oczywiście ma szansę, ale Rao wczoraj też miał szanse????
Będziesz bardziej doświadczony to zrozumiesz że mecz meczowi nierowny.  

Nadal - Thiem 
Liczba asów (-18.5) @1.83 forbet  
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik


Gra mieszana
Godz.11.30
Swiatek/Kubot – Smith/Sharma

 

Astra Sharma po prostu lapie wiatr w żagle , bo ma tu swoją publikę  tak jak rok temu kiedy doszła do finału w grze mieszanej. Innego wytłumaczenia nie mam, przecież to jest bardzo przeciętna tenisistka, John-Patrick także nie świeci mi jak jakiś diament, ani w singlu ani  w deblu, chociaż w grze podwójnej co roku jakieś Czelki ma na swoim koncie głownie z USA. Wychodzi na to ,że ta Para jest tu lekkim faworytem ,ze względu na zgranie i ten Finał z AO z 2019 r.

Polska para to gwiazdy znane na całym Świecie i myślę ,grają tylko na poziomie ATP ,że stać ich na ogranie przeciwników ale doświadczenie z poprzedniej edycji stawia tu Sharme/Smitha w bardzo dobrym świetle, kursy na nich bardzo atrakcyjne i lecą w dół.

3 sety bardzo prawdopodobne.  Sharma Smith ugrają seta to 1.64 w Fortunie. Handicap +1.5  

WYNIK: 1-2
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Człowieku pozjadałeś chyba wszystkie rozumy - gratulacje.
Poczekajmy na koniec meczu - wtedy najwyżej odszczekasz ok?

Co do samego meczu - ja pograłem Thiema po kursie 3,40        - dla mnie to value przy 1,30 na Nadala

oglądamy :)

edit:
czekamy szefie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 22

kildan

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 10:11 przez gostek1989Człowieku pozjadałeś chyba wszystkie rozumy - gratulacje.
Poczekajmy na koniec meczu - wtedy najwyżej odszczekasz ok?

Co do samego meczu - ja pograłem Thiema po kursie 3,40 - dla mnie to value przy 1,30 na Nadala

oglądamy :)
Dokładnie zgadzam się z kolegą. Ja się nie chwalę ile siedzę w tenisie a sam jestem aktywnym graczem-amatorem od 15 lat i interesuję się od takiego czasu tenisem i sprawami okolotenisowymi zw. z ogólnie pojętym hazardem. Wiem że gówno wiem. I tyle możecie każdy napisać. Bo nie sztuka napisać posta po fakcie w typach na żywo i napisać "a nie mówiłem" albo dokładnie tak obstawiałem Federera bo to bardzo śmieszne ???????? nie masz żadnych dowodów ? Proszę nie zabieraj głosu. Można mieć farta i trafić co najwyżej. Tenis jest dyscypliną jak wspomniałem w dzisiejszych czasach bardzo wyrównana i nieprzewidywalna że trudno z góry założyć kto wygra w danym meczu. Szukanie szansy na live w trwającym meczu tenisowym jest to jakaś nadzieja ale niepewna również. Wiec skończcie z pie... ze a nie mówiłem. Bo to zwyczajnie się udało i tyle.

P.S. Nie ludź się że cokolwiek odszczeka. Na pewno obstawil na live'a na Nadala że ten wyciągnie ten mecz w 5 setowce... i napisałby po fakcie z tryumfalna wieścią "a nie mówiłem". A teraz siedzi cicho ???????? Tak to wygląda z hejtowaniem. Ja nie bawię się w kalkulacje. Nie ma sensu obstawiać wiedząc właściwie niewiele. Thiem generalnie nie leży Rafie ze względu na swój specyficzny styl gry czyli jednoręczny ofensywny backhand i awansujący topspinowy forehand trenowany od małego. Nie sprawiają mu problemu rotacje Rafaela i wysoki kozioł piłki.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 29 stycznia 2020 09:58 przez szeffbaronek nikt chyba tutaj nie ma większego doświadczenia niż Ja jeśli chodzi o tenis a przynajmniej o sprawy bukmachersko-tenisowe :)
Temu Panu chyba znowu potrzebny jest odpoczynek bo większe od jego doświadczenia jest jego ego co udowadnia w każdym poście. 

Djokovic 3:0 @1,86   7:6 6:4 6:3
Wszystko zgodnie z planem. Jednak slodko-gorzki smak ma ta wygrana. I ponownie proszę o przerwę dla szeffb bo ego już wychodzi poza skalę. Przerwa dobrze mu zrobi  


1xbet

Niechętnie to pisze bo Federer to mój ulubiony tenisista i według mnie najlepszy w historii tego sportu ale jednak nie widzę w obecnej dyspozycji szans na choćby ugranie seta. Dziś nie pojawił się na żadnym treningu. Dalej ma problemy z pachwiną co będzie skutkowało z utrudnieniami podczas biegania. Widać już było to w meczu z Sandgtenem. Niewiadoma jest czy wogole dojdzie do tego meczu. Ja obecnie widzę 3 rozwiązania. 
Roger może oddać walkowera jednak wtedy tracą organizatorzy i kibice. Więc nie sądzę ze Roger nie wyjdzie na polfinal szlema.
Drugie to do spotkania dojdzie i jeżeli problemy się nasila to skreczuje. Jednak w karierze Szwajcar nigdy nie kreczowal. Dlatego w razie problemów będzie się ratował przerwami medycznymi jak podczas spotkania z Sandgrenem. 
A jeżeli będzie się decydował dograc do końca to z obecnym urazem nie będzie w stanie nic zdziałać z tak grającym Djokovicem niestety. Serb gra bardzo dobrze co pokazal już w ATP CUP a w Melbourne to tylko potwierdza. Dlatego proponuję taki typ na to spotkanie. Nie jestem na miejscu ani też nie rozmawiałem z nikim ze sztabu Rogera i opieram sie na tym co widzialem w poprzednich meczach oraz informacjach ogólnodostępnych na temat zdrowia Szwajcara. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 29 stycznia 2020 14:09 przez adik1992

Temu Panu chyba znowu potrzebny jest odpoczynek bo większe od jego doświadczenia jest jego ego co udowadnia w każdym poście. 

Djokovic 3:0 @1,86

1xbet

Niechętnie to pisze bo Federer to mój ulubiony tenisista i według mnie najlepszy w historii tego sportu ale jednak nie widzę w obecnej dyspozycji szans na choćby ugranie seta. Dziś nie pojawił się na żadnym treningu. Dalej ma problemy z pachwiną co będzie skutkowało z utrudnieniami podczas biegania. Widać już było to w meczu z Sandgtenem. Niewiadoma jest czy wogole dojdzie do tego meczu. Ja obecnie widzę 3 rozwiązania. 
Roger może oddać walkowera jednak wtedy tracą organizatorzy i kibice. Więc nie sądzę ze Roger nie wyjdzie na polfinal szlema.
Drugie to do spotkania dojdzie i jeżeli problemy się nasila to skreczuje. Jednak w karierze Szwajcar nigdy nie kreczowal. Dlatego w razie problemów będzie się ratował przerwami medycznymi jak podczas spotkania z Sandgrenem. 
A jeżeli będzie się decydował dograc do końca to z obecnym urazem nie będzie w stanie nic zdziałać z tak grającym Djokovicem niestety. Serb gra bardzo dobrze co pokazal już w ATP CUP a w Melbourne to tylko potwierdza. Dlatego proponuję taki typ na to spotkanie. Nie jestem na miejscu ani też nie rozmawiałem z nikim ze sztabu Rogera i opieram sie na tym co widzialem w poprzednich meczach oraz informacjach ogólnodostępnych na temat zdrowia Szwajcara. 
Podpinam się pod ten typ. Pomijając już kwestie medyczne, poprzednie spotkania Fedexa nie były jakieś szczególnie wybitne w jego wykonaniu i nie chodzi tu nawet o klasę rywala. Gdyby to był jeszcze Wimbledon... nie potrafię sobie tego wyobrazić jak Djokovic to przegrywa i pewnie gdybym grał tak głupim systemem co na początku przygody z bukmacherką szło by w tysiącach. Niby nie ma pewniaków, ale w tym przypadku 1,15 to value.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Od ostatniego meczu Djokovic - Federer minęły troche ponad 2miesiace, a mam wrazenie jakbym czytal takie same wpisy jak Podczas ATP Finals, gdzie murowanym faworytem był Serb. Domy na niego stawialiscie po kursach 1.35. A jak sie skonczylo? Federer wygral gladko 2-0. Djokovic przy serwisie Szwajcara nie mial nic do powiedzenia. Roger zagral najlepszy mecz w sezonie i wszystkich zaskoczył. Dziś powtórka, tylko ze djoko jest jeszcze wiekszym faworytem. @1.14 serio? I jakies marne @1.84 na wygrana bez straty seta? No way. Nie tędy droga. 
Federer ugra seta @1.91 1xbet  
Szkoda 1seta bo bylo 4-1 40-0 i 5-3
 
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 07:27 przez ar0nekOd ostatniego meczu Djokovic - Federer minęły troche ponad 2miesiace, a mam wrazenie jakbym czytal takie same wpisy jak Podczas ATP Finals, gdzie murowanym faworytem był Serb. Domy na niego stawialiscie po kursach 1.35. A jak sie skonczylo? Federer wygral gladko 2-0. Djokovic przy serwisie Szwajcara nie mial nic do powiedzenia. Roger zagral najlepszy mecz w sezonie i wszystkich zaskoczył. Dziś powtórka, tylko ze djoko jest jeszcze wiekszym faworytem. @1.14 serio? I jakies marne @1.84 na wygrana bez straty seta? No way. Nie tędy droga. 
Federer ugra seta @1.91 1xbet 
Brawo kolego właśnie to samo miałem pisać. Pierwsza osoba tutaj z którą chyba jest o czym dyskutować. Wcale mnie nie zdziwi jeśli Ferdek wygra nawet 2 sety, ale już na win może po prostu i raczej zabraknie paliwa.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Skoro usuwacie mój post punktujący tego matoła a zostawiacie jego to ja usuwam swój post z analizą i kończę działalność na tym pseudo forum. 
 
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Panie myron_bolitar nie piszemy takich bzdur naprawdę nie wypada. Jak można pisać, że Rao prezentował się lepiej więc z Ferdem on tym bardziej nie ma szans....ręce opadają. Rao to drewno co Djoko wykorzystał w każdym zagrania ganiając go jak psa a Ferdek raczej będzie gonić Djoko no ale... 

Roger Federer @7,10 (za 200euro)

Im bliżej meczu tym daje więcej szans Szwajcarowi. Zacznijmy od tych rzeczy które za nim nie przemawiają co tutaj w dziale jest rzadkością, żeby negować swój typ no ale... Brak "paliwa w baku" i uraz pachwiny. Gdyby nie te 2 rzeczy pograłbym Ferdka za 2000euro po takim kursie. Federer według mnie ma dużo większe szanse w pojedynkach z Djoko niż Nadal a pewnie gdyby Hiszpan grał z Djoko kurs byłby z 2,50 Federer jeśli nie będzie popełniać niewymuszonych błędów wydaje mi się, że może tutaj być nawet mega sensacja i win 3:0 ale to już hura optymizm z mojej strony. Według mnie mecz skończy się 3:1 dla Federera. Djokovic może się podjarać tym, że główny rywal odpadł pewnie motywacji też zabraknie, bo przecież rywal kontuzjowany w słabej formie itd. Szczerze? Mógłbym tutaj napisać referat na temat za i przeciw na 10 stron, ale po prostu podsumowując argumenty za i przeciw stwierdzam, że kursy są mega źle ustawione a na dodatek ludzie grający jeszcze bardziej je popsuły. W sumie to nawet pisząc tą analizę o "paliwo" jakoś mniej się boję ponieważ przed meczem z Węgrem niby Szwajcar miał być zmęczony itd. a tutaj kończąc 4 seta wyglądał jak młodzieniaszek a Węgier słaniał się na nogach. Sprawa jest w sumie prostu. Federer będzie zdrowy mecz 50/50 a kurs kosmos.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 09:22 przez szeffbPanie myron_bolitar nie piszemy takich bzdur naprawdę nie wypada. Jak można pisać, że Rao prezentował się lepiej więc z Ferdem on tym bardziej nie ma szans....ręce opadają. Rao to drewno co Djoko wykorzystał w każdym zagrania ganiając go jak psa a Ferdek raczej będzie gonić Djoko no ale... 

Roger Federer @7,10 (za 200euro)

Im bliżej meczu tym daje więcej szans Szwajcarowi. Zacznijmy od tych rzeczy które za nim nie przemawiają co tutaj w dziale jest rzadkością, żeby negować swój typ no ale... Brak "paliwa w baku" i uraz pachwiny. Gdyby nie te 2 rzeczy pograłbym Ferdka za 2000euro po takim kursie. Federer według mnie ma dużo większe szanse w pojedynkach z Djoko niż Nadal a pewnie gdyby Hiszpan grał z Djoko kurs byłby z 2,50 Federer jeśli nie będzie popełniać niewymuszonych błędów wydaje mi się, że może tutaj być nawet mega sensacja i win 3:0 ale to już hura optymizm z mojej strony. Według mnie mecz skończy się 3:1 dla Federera. Djokovic może się podjarać tym, że główny rywal odpadł pewnie motywacji też zabraknie, bo przecież rywal kontuzjowany w słabej formie itd. Szczerze? Mógłbym tutaj napisać referat na temat za i przeciw na 10 stron, ale po prostu podsumowując argumenty za i przeciw stwierdzam, że kursy są mega źle ustawione a na dodatek ludzie grający jeszcze bardziej je popsuły. W sumie to nawet pisząc tą analizę o "paliwo" jakoś mniej się boję ponieważ przed meczem z Węgrem niby Szwajcar miał być zmęczony itd. a tutaj kończąc 4 seta wyglądał jak młodzieniaszek a Węgier słaniał się na nogach. Sprawa jest w sumie prostu. Federer będzie zdrowy mecz 50/50 a kurs kosmos.
Nieźle ludzi wkręcasz, Djoko wygra 3-0 lub 3-1, ale sprawdzimy po meczu, o ile Federer wyjdzie na kort w ogóle.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 09:25 przez harlon

Nieźle ludzi wkręcasz, Djoko wygra 3-0 lub 3-1, ale sprawdzimy po meczu, o ile Federer wyjdzie na kort w ogóle.
Bez niespodzianki, aczkolwiek 1 seta powinien wygrać Federer.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Kto mądry ten lapal ponad 1.4 na djoka w pierwszym secie. Teraz Thiem wygrywa że zverev em i mamy finał na przełamanie legendarnej trójki ale czy Thiem zbliży się do Djokera? 
 
K 22

kildan

Użytkownik
Bardzo ladnie się w dniu dzisiejszym to wszystko ułożyło ???? nie będę się może przechwalal jak to sławetny już user @szeffb ale dzięki pewnie super analizie @adik1992 zagralem dzisiaj dubelek win Muguruza przed meczem i win Djokovic 3-0 w setach po łącznym kursie @4.15 za 100 zl i wyciągnąłem koło 400 zł ???? nie jest to może 1000 euro ale zawsze fajnie wygrać i cieszę się że się udało bo to ciężkie w tym sporcie ????
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 30 stycznia 2020 12:35 przez wawoKto mądry ten lapal ponad 1.4 na djoka w pierwszym secie. Teraz Thiem wygrywa że zverev em i mamy finał na przełamanie legendarnej trójki ale czy Thiem zbliży się do Djokera? 
Wg mnie Zverev jutro bierze tak samo Djoko może ogarnąć, Zverev w formie jutro pewna wygrana wg mnie, a Sledze AO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom