>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LV BET ukradł mi wygrana

D 0

damianosk

Użytkownik
Witam
Sprawa wyglada tak ze 3 dni temu puscilem zakład u legalnego bukmacher lvbet.Zakład okazał sie wygrany powinni mi wypłacic 85 zł jednak podjeli decyzje ze ten zakład nie powinien sie znajdowac na karcie bukmachera i zabrali mi te wygraną czyniąc zakald niewaznym nie onformujac mnie wogole o tym.Czy moge gdzies to zgłosic ???
Czy i tak nic to nie da??Wkoncu to legalny bukmacher a ja uwazam ze to zwykła kradzież w biały dzien jak mozna sobie tak zabrac komus wygrana.Słuchajcie czy ktos mial juz taka sytuacje ??Poprostu powiedzieli mi ze dzial obslugi klienta podjal taka decyzjeze zaklad sie nie liczy mimo iz wygralem legalnie kase
 
D 0

damianosk

Użytkownik
To była walka bokserska Octavian Gratti-Michal żerominski obstawilem 4.50 na remis oraz 20 zł na grattiego i wszedl remis powinna byc wygrana jakies 90 żł dla mnie mam oczywiscie dowod zakladu w historii na lv bet ale oni powiedzieli ze podjeli taka decyzje ze uniewazniaja zaklad jawne chamstwo i zwykla kradziez
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Do licencjonowanego bukmachera można wnieść reklamację, chyba listownie się ją wysyła. Jeśli to nie pomoże a zapewne nie, zostaje jeszcze odwołanie do ograniu wydającego licencję a w tym przypadku to MF. 5zł czy 5000zł - nie ważne, uważam że na każdą kwotę trzeba się z nimi kłócić, żeby podobnych spraw przekręceń było w przyszłości mniej.
 
D 0

damianosk

Użytkownik
Juz wiem ze zadna reklamacja tu nie pomoze czytalem regulamin i jest punkt ktory mowi ze w przypadku bledu pisarskiego z ich formy zaklad zostaje uniewazniony.Wlasnie to mi napisali na czacie ze byl blad pisarski i dlatego wygranej mi nie dadza.To jest zalosne i niehonorowe ale i tak nic nie wskuram
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A gdzie ten błąd &#39;pisarski&#39;? Pomylili jedną literkę w nazwisku czy całkowicie zmienili zawodników?
 
D 0

damianosk

Użytkownik
Szkoda gadać uznali ze zakładu wogole nie powinno byc w karcie walk bokserskich w emocjach usunalem konto na lvbet oni i tak by tego nie zwrocili znam ten typ ludzi gowno by spo siebie zjedli
Dzieki za pomoc ????
 
L 0

litvos1234

Użytkownik
1Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niestety to niejedyny bukmacher który stosuje podobne posunięcia.

Każdy ma zapis w Regulaminie, który niejako chroni go od oczywistych baboli ("oczywisty błąd przy wprowadzaniu danych"), typu że na faworyta jest kurs 5.00 a na underdoga 1.20 zamiast na odwrót. Przy czym jednocześnie nie jest zdefiniowanie jakie to konkretnie błędy. My o nich dowiadujemy się dopiero wtedy, gdy taka sprawa wypłynie.

Sąd w razie sprawy uzna rację Bukmacherowi, gdyż widzi wyraźnie, że Regulamin podpisany jest przez Ministerstwo Finansów, więc dlaczego miałby się z nim nie zgadzać.

Zupełnie inną kwestią jest, czy takie postępowanie jest fair. Zakład wzajemny został zawarty, bukmacher go nie odrzucił, nie unieważnił zakładu do czasu rozpoczęcia zdarzenia. Moim zdaniem powinieneś jak najbardziej wystosować listownie pismo reklamacyjne.

Mnie w podobny sposób niesprawiedliwe potraktowała Fortuna, z tą różnicą, że ja na tym interesie straciłem 1000 zł (nie że nie wygrałem, tylko mój budżet uszczuplał o tysiąc). 

Możesz sobie poczytać tutaj i wyrobić swoją własną opinię:

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6907886/

Tam są też screeny z kuponami.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Ja jak zaczynałem grać u buków jak wchodziły na rynek polski (początek lat 90) to wtedy dawali niesamowite "babole" i musieli płacić za to i zarabiało się niesamowitą kasę ale później poszli po rozum do głów i zapisali w swoich regulaminach różne paragrafy między innymi że jak się pomylą z kursami na swoją niekorzyść to uznają to jako zwrot i nic im nie wskórasz!!!!
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 stycznia 2020 09:53 przez tedddy2060Ja jak zaczynałem grać u buków jak wchodziły na rynek polski (początek lat 90) to wtedy dawali niesamowite "babole" i musieli płacić za to i zarabiało się niesamowitą kasę ale później poszli po rozum do głów i zapisali w swoich regulaminach różne paragrafy między innymi że jak się pomylą z kursami na swoją niekorzyść to uznają to jako zwrot i nic im nie wskórasz!!!!
I to jest niestety nie fair. Nie możemy odpowiadać za błąd jakiegoś pracownika.
Analogicznie - w przypadku gdy linie lotnicze wystawią superpromocję (zapomną dopisać jedno zero do ceny) i klienci rzucą się na bilety, to karnie sprzedają je za pokazaną cenę, nie unieważniając transakcji. Chodzi o czysto ludzkie, zdrowe podejście.
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
wydaje sie, ze te mniejsze buki moga czesciej takie praktyki stosowac. Totolotek, czy STS, takich numerow nie robia, to zbyt powazne firmy, aczkolwiek STS czasami tak obniza kursy, ze az glowa boli.
 
Do góry Bottom