>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z powiadomieniami na maila

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Witam, mam taki problem, że mimo iż mam zaznaczoną opcję aby otrzymywać powiadomienia na maila nie otrzymuje takowych. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi gdyż nie było mi to do niczego potrzebne. Teraz jednak chciałem pograć typy jednego użytkownika z działu "Kupony ze statystykami", a nie widzi mi się zaglądanie co chwilę na forum bo nie bardzo mam na to czas. Wie ktoś jaka może być tego przyczyna i jak ten problem naprawić? Maila mam na Onecie jeżeli to w ogóle miało by mieć jakiś związek. Spam też sprawdzałem i nigdzie nie mam ani jednego maila z tego forum.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na chwilę obecną na maila dostajemy tylko powiadomienia o nowej pw oraz jak ktoś oznaczy Cię w poście. Temat jest nam znany i pracujemy nad nim, konkretnej daty nie jestem Ci w stanie powiedzieć kiedy będzie to naprawione. Pozdrawiam
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
To chociaż tyle z tego "dobrego", że dotyczy to wszystkich bo już myślałem, że mam coś skopane i nie da się tego naprawić. Ogólnie to wielka szkoda, że to nie działa bo naprawdę by mi to sporo ułatwiło. Pozdrawiam
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
W związku z zakończeniem konkursu Typy Dnia w miesiącu styczniu, chciałam serdecznie podziękować wszystkim za super interesującą rywalizację, która do samego końca trzymała w napięciu. Zabawa przednia bo człowiek inaczej zaczyna patrzeć na typy. Dziękuję również moderatorom oraz administracji forum za czas poświęcony na wszelkie obliczenia i sprawdzania typów.
Jako, że zostałam najlepszą typerką kobietą i stanęłam na podium wśród tuzów bukmacherki - satysfakcja tym większa. ☺
Punkty reputacji chętnie przygarnę. Jednak co do nagrody finansowej sprawa wygląda inaczej. Ja po prostu nie gram dla pieniędzy.
Bawiąc się poprzez typowanie wyników czy biorąc udział w konkursach czerpię przyjemność z samego wysilania umysłu. Pieniądze są dla tych, którzy ich potrzebują. Dlatego mam ogromną prośbę.
Czy istnieje możliwość przekazania mojej nagrody komuś innemu, na przykład jakiemuś choremu dziecku na portalu siepomaga.pl? Byłabym wdzięczna gdyby tak się stało. To, co prawda, grosze ale kto odwiedza portal to wie zapewne, że tam każda złotówka jest na wagę złota. 
Jest taka możliwość, droga administracjo? ????

p.s. Oj, wkleiłam post w zupełnie złym temacie, przepraszam za pomyłkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 3 lutego 2020 16:51 przez kamilcia21W związku z zakończeniem konkursu Typy Dnia w miesiącu styczniu, chciałam serdecznie podziękować wszystkim za super interesującą rywalizację, która do samego końca trzymała w napięciu. Zabawa przednia bo człowiek inaczej zaczyna patrzeć na typy. Dziękuję również moderatorom oraz administracji forum za czas poświęcony na wszelkie obliczenia i sprawdzania typów.
Jako, że zostałam najlepszą typerką kobietą i stanęłam na podium wśród tuzów bukmacherki - satysfakcja tym większa. ☺
Punkty reputacji chętnie przygarnę. Jednak co do nagrody finansowej sprawa wygląda inaczej. Ja po prostu nie gram dla pieniędzy.
Bawiąc się poprzez typowanie wyników czy biorąc udział w konkursach czerpię przyjemność z samego wysilania umysłu. Pieniądze są dla tych, którzy ich potrzebują. Dlatego mam ogromną prośbę.
Czy istnieje możliwość przekazania mojej nagrody komuś innemu, na przykład jakiemuś choremu dziecku na portalu siepomaga.pl? Byłabym wdzięczna gdyby tak się stało. To, co prawda, grosze ale kto odwiedza portal to wie zapewne, że tam każda złotówka jest na wagę złota. 
Jest taka możliwość, droga administracjo? ????

p.s. Oj, wkleiłam post w zupełnie złym temacie, przepraszam za pomyłkę.
Niestety nie ma możliwości, żebyśmy my wysyłali nagrody na różne akcje charytatywne. Rozumiem dobrą intencję, ale jeżeli chcesz przekazać swoją wygraną na wskazaną akcję musisz zrobić to sama.
Posty przeniosę do odpowiedniego działu jak wrócę z pracy, teraz nie mam za bardzo możliwości. Pozdrawiam
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 3 lutego 2020 17:16 przez waldi1979

Niestety nie ma możliwości, żebyśmy my wysyłali nagrody na różne akcje charytatywne. Rozumiem dobrą intencję, ale jeżeli chcesz przekazać swoją wygraną na wskazaną akcję musisz zrobić to sama.
To przecież żadna akcja charytatywna tylko fundacja. A nie może być tak, że przelewasz ze swojego portfela na wspomniane konto odpowiednią kwotę a nagrodę przeznaczoną dla mnie przelewasz na własne konto w Skrillu za moją zgodą? Według mnie nic prostszego. ☺
Warto się zastanowić. Skoro właściciel nagrody nie chce jej odebrać to przecież szkoda, żeby miała przepaść a jakiemuś bobasowi pomoże ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ud
Na chwilę obecną na maila dostajemy tylko powiadomienia o nowej pw oraz jak ktoś oznaczy Cię w poście. Temat jest nam znany i pracujemy nad nim, konkretnej daty nie jestem Ci w stanie powiedzieć kiedy będzie to naprawione. Pozdrawiam
Udało się cos juz ogarnąć?
W dalszym ciągu ten problem występuje, zaznaczam sobie np lige mistrzów do obserwacji i powiadomien w przypadku nowego postu, sprawdzam @ i pusto
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ud

Udało się cos juz ogarnąć?
W dalszym ciągu ten problem występuje, zaznaczam sobie np lige mistrzów do obserwacji i powiadomien w przypadku nowego postu, sprawdzam @ i pusto
a masz zaznaczone wszystkie zgody w ustawieniach? Mi przychodzą normalnie, poniżej screen z gmaila z powiadomieniem o nowym poście w obserwowanym dziale
Magical Snap - 2020.11.23 15.36 - 001.png
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Ud

Udało się cos juz ogarnąć?
W dalszym ciągu ten problem występuje, zaznaczam sobie np lige mistrzów do obserwacji i powiadomien w przypadku nowego postu, sprawdzam @ i pusto
Czy nie przychodzą Ci wszystkie maile czy tylko z jakiś konkretnych działów?
Sprawdzałeś SPAM? Albo reguły programu pocztowego jeśli używasz? Wg logów wiadomości są wysłane i dostarczane:
1606146675126.png
Oraz konkretna wiadomość z Ligi Mistrzów:
1606146833872.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
Do góry Bottom