>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

pomkapl 0

pomkapl

Witam
Witam czy jest tutaj ktoś kto napisze jakie są możliwości aby skorzystać z usług bet365 na terytorium Polski ? Mam nordvpn - niedziala ? Wyczytałem że angielską kartą SIM załatwia sprawę , ale co dalej z weryfikacja konto , co jest potrzebne ? Tak samo jaki namiar na konto żeby przeszło revolut?Skrill?PayPal? Coś innego z góry dzięki za wszystkie informacje 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 08:52 przez damiansedlakPytanie odnośnie NordVPN i bet365. Czy dalej jest możliwość załadowania strony bet365 na nordVPN? Chodzi o samo przeglądanie statystyk i przebiegu spotkań, bez logowania.
jesli interesuja Cie tylko statsy to odpal sobie stronke totalcorner, stronka odnosnie statystyk meczy z oferty bet365
 
testoviron 683

testoviron

Użytkownik
cytat z dnia 19 marca 2020 17:01 przez gktA ktoś się orientuje czy B365 weryfikuje na jakie dane jest konto na paysafecard??
weryfikuje, bo jeśli podasz nie swoje to Ci po prostu nie przejdzie, musi byc na to samo imie, i nazwisko, odraz na taki sam adres mejlowy.

abstrahując od tego, do strasznie wkurza bet365, dodali jakies nowe stawianie zakladow, przez wyskakujace okienko na dole ekranu, na ktorym widac saldo, zawsze mialem saldo zakryte, bo niekiedy nie chcialem wiedziec zwyczajnie ile mam, gdy w trakcie mialem kilka kuponow, i nie chcialem sie podpalic gdyby ktores z nich nie weszly, a gralem jeszcze przez pol dnia. 
Tak za kazdym razem wiem;/ zenada.

Drugie: JEST bardzo "bogata" oferta, by Ją urozmaicili, np. o rzuty rozne, w tych smiesznych ligach ktore są np. teraz birma . to nie... po co?  
powoli zaczynaja serio irytowac.
 
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


Rzuty rożne zależą od liczby skautów na danym meczu. Jak jest tylko jeden to rożnych w takich ligach bet nie będzie miał. Gdy jest co najmniej dwóch skautów na meczu to już można się spodziewać bogatszej oferty, jak rożne czy alternatywne linie. 

A to okienko z saldem (przy zakładach kombi, bo przy singlach go nie ma) to już jest hoho, może z 2-3lata? 
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
A tak trochę z innej beczki.

Jakiś czas temu wybrałem się na mecz angielskiej drużyny na poziomie średniaka National League, z zamiarem zawarcia kilku zakładów live, żeby zobaczyć jak się ma blokowanie kursów live do rzeczywistej sytuacji na boisku...kilkanaście minut przed meczem wszystkie kursy dostępne, można grać wszystko, z momentem pierwszego gwizdka wszystko zostało zablokowane i tak już pozostało do samego końca, żadnej mozliwosci zagrania czegokolwiek na ten konkretny mecz live, wszystko inne dzialalo...miał ktoś podobnie? Blokada geolokalizacyjna?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
a jaki taka blokada ma zasieg, mnieejszy niz mocne WiFi?
Poza tym jak przelaczysz na internet z satelity to watpie zeby cokolwiek mogli zrobic
no a od biedy oczywiscie VPN ale nikt nie napisal jeak to ie w praktyce stosuje
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Mieszkam w UK na stale. Więc żadne blokady czy VPNy nie wchodzą w grę, zastanawia mnie sam.fakt na jakiej podstawie zablokowano mi możliwość grania tego.meczu live gdy pre-game było wszystko OK
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Komórkę mam z UK, nigdy nie miałem problemu z obstawianiem jakiegokolwiek zdarzenia live oprócz tego jednego zdarzenia gdy akurat byłem na stadionie oglądać dokładnie mecz na ktory chciałem obstawiać...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A ja podejrzewam że to był po prostu przypadek. To że byłeś na danym meczu i akurat go zablokowali do grania. Bo przepraszam, ale bukmacher nie jest jakimś szerlokiem, że akurat dla jednego gościa który się wybrał na mecz zablokowali kursy. Z resztą technicznie nie wiem czy byłoby to wykonalne. A tak po prostu to miałeś pecha, przypuszczam że skaut który był na tym meczu i który miał ten mecz relacjonować mógł mieć jakieś problemy z internetem, albo po prostu na ten mecz nie dojechał. Jest dużo możliwości, a jedną z najmniej prawdopodobnych wydaje mi się że bukmacher akurat dla ciebie zablokował możliwość obstawiania. Byłem na setkach meczy, które były live i ani razu nie zdarzyła mi się 'blokada geolokalizacyjna'. Jak już blokowali kursy to dla wszystkich z różnych innych powodów.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Podejrzewam że to przypadek, byłem tylko ciekaw czy ktoś coś takiego miał podobnego...skaut na meczu był bo powiadomienia były naprawdę błyskawiczne względem goli które padały...pozdrawiam ;)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Oczywiie ze nie przypadek, nawet ochroniarze chodza i wywalaja ze stadionu za raportowanie


Ale to bardziej chodzi o to zeby nie relacjonowac meczu na zywo niz zeby nie grac

Bo sa lamane prawa autorskie i monopol dostawcy tv.

Co jakbys poszedl na stadion i postawil dobry telefon moglbys obsluzyc transmisje dla stacji telewizyjnej od biedy, takie maja teraz telefony
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Komórkę mam z UK, nigdy nie miałem problemu z obstawianiem jakiegokolwiek zdarzenia live oprócz tego jednego zdarzenia gdy akurat byłem na stadionie oglądać dokładnie mecz na ktory chciałem obstawiać...

Grałem u nich kilkadziesiąt meczy bedąc na nich - to co Cię spotkało to przypadek . Moi znajomi zjeździli pół świata jeżdząc na turnieje tenisowe rangi ITF obstawiając spotkania live - na 100 takich przypadków to co Ci się przytrafiło trafiało się 1/2 razy max
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
A tak trochę z innej beczki.

Jakiś czas temu wybrałem się na mecz angielskiej drużyny na poziomie średniaka National League, z zamiarem zawarcia kilku zakładów live, żeby zobaczyć jak się ma blokowanie kursów live do rzeczywistej sytuacji na boisku...kilkanaście minut przed meczem wszystkie kursy dostępne, można grać wszystko, z momentem pierwszego gwizdka wszystko zostało zablokowane i tak już pozostało do samego końca, żadnej mozliwosci zagrania czegokolwiek na ten konkretny mecz live, wszystko inne dzialalo...miał ktoś podobnie? Blokada geolokalizacyjna?
Rada na przyszłość. Wystarczyło abyś odpalił kilka innych firm bukmacherskich i sprawdził czy mają ten sam mecz dostępny w swojej ofercie live. Dziś możemy sobie gdybać, ale raczej na 99% był to przypadek. Jeżeli scout sumiennie wykonuje swoje obowiązki, technicznie nie masz szans być szybszy i pograć cokolwiek na klawo.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Rada na przyszłość. Wystarczyło abyś odpalił kilka innych firm bukmacherskich i sprawdził czy mają ten sam mecz dostępny w swojej ofercie live. Dziś możemy sobie gdybać, ale raczej na 99% był to przypadek. Jeżeli scout sumiennie wykonuje swoje obowiązki, technicznie nie masz szans być szybszy i pograć cokolwiek na klawo.
Tym
 
Do góry Bottom