>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
no to dolozyles, przeciez kursy w tym meczu to jakas abstrakcja jest, 1.05 na paok? ja wiem ze to Grecja, możliwa ustawka, ale miedzy tymi ekipami nie ma takiej różnicy zeby dawać takie kursy, takie kursy mozna wystawić na mecz pucharowy miedzy 1 i 3 liga, w 15min widziałem 1.3 na o0.5 ht, śmiech na sali 
 
K 0

kropson1988

Gość
Federer medical timeout w trakcie trzeciego seta. Ja zdążyłem pograć jeszcze Sandgrena po drugim secie ale i w takim wypadku jeszcze te "ochłapy" są uważam do pobrania przy po 1 w setach i 3:0 w trzecim dla Sandgren. Więc Sandgren mecz @2,30 i dw 3:1 @3,25 Betsafe. 
 
K 0

kropson1988

Gość
Boże Sandgren 3 piłki meczowe ma na skończenie i wali w siatę, a ewidentnie Fedex odpuszczał i teraz nie zdziwie się jak jeszcze wtopi bo karma lubi wracać. 
 
K 0

kropson1988

Gość
To się w głowie nie mieści. Ja poprostu nie wierzę w to co oglądam. Przepraszam was za to co napisze nie jestem jakimś fanem teorii spiskowych i ogólnie przekrętów ale to co Sandgren odwalił to poprostu przechodzi ludzkie pojecie. Gość miał 3 piłki meczowe po drugim serwisie Fedexa i walił cały czas w siatkę, a teraz w Tb miał 6:3 i co? Przegrywa Tb gdzie również Federer miał drugi serwis. W tym momencie ręce mi opadły jak można tak jawnie sprzedawać... Ja wszystko rozumiem, że walka, że to sport i w ogóle ale Federer można powiedzieć, że chodził po korcie. Zero oznak walki i wygrywa przegranego seta. No kurde. Co za żenada. Naprawdę już dosyć takich akcji. Ileż można... Przepraszam za swoją złość ale to jest nie do pojęcia... 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom