>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2020 - turniej główny - 20.01.2020-03.02.2020

Status
Zamknięty.
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nadal-Kyrgios 1 @1.3   
Nadal (-1,5 seta) @1.45   


Co tu komentowac? Od razu zaczalem kombinowac do czego dolozyc ten nieduzy kurs. Nadal jest tu murowanym faworytem, idealny mecz na sesje wieczorna na kort Rod Laver Arena.
Bilans h2h niby tylko 4:3 dla Nadala, ale jeden z tych meczow mial miejse na Wimbledonie w okresie slabosci Nadala, jeden w  Cincinnati, a Nadal wtedy mial problemy i jeden zaciety na mega szybkich kortach w Acapulco, gdzie Kyrgios praktycznie zawsze dobrze gra.
Kyrgios nie ma tu zbytnio czego przeciwstawic oprocz serwisu. No bo chyba nie fakt, ze John McEnroe przeznacza 1000 dolarow na pomoc spowodowana pozarami za kazdy wygrany set Kyrgiosa podczas AO, ale na korcie to bez znaczenia. Zreszta Kyrgios z Simonem prowadzil 2-0 i przelamaniem, a zdazyl przegrac seta, dzis z Khachanovem, ktory tez jest daleki od optymalnej formy mial szanse wygrac w 3 setach, a ledwo wygral w 5 setach. Nadal to pewnie moze sie w glebi tylko usmiechnac widzac ten fakt pieciosetowki Kyrgiosa.
Generalnie wiec Kyrgios mial bardzo duze klopoty by zamknac swoje dwa mecze.
Obydwaj panowie nie za bardzo sie lubia i Nadal po prostu swoja intensywnoscia zajedzie Kyrgiosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Kurs na Kyrgiosa 5 z Nadalem? No to zdecydowanie kurs warty ryzyka.Kyrgios jak wiadomo potrafi grac z Nadalem i sprawic mu problemy. Tutaj gra bardzo dobrze i ma wsparcie kibicow ktorzy chyba polubili go jeszcze bardziej przed turniejem. Tak naprawde powinien tu wygrac 3 razy po 3:0 ale jak to on musial sprawic sobie problemy. Dzisiaj 100 winerow ponad 30 asow jest moc. 
Nadal ogral 2 ogorki i przecietnego Buste. Stracil kilka razy podanie w pierwszym meczu potem juz nie tracil ale mysle ze Nick spokojnie moze sie dobrac do jego serwisu a sam moze nie dac sie zlamac za duzo razy w meczu. 
Martwi troche ten dlugi mecz dzisiaj i moze byc zmsczony Nick ale 2 dni ma na odpoczynek i licze ze sie zregeneruje jak trzeba.
warto dosac ze przed tym turniejem w ATP cup Nadal dostal mocno od Djoko i Goffina i ledeo wygral z Nishioka. Kyrgios w tamtym turnieju przegral tylko z Bautista a wygral m.in. z Tsitsipasem. 
oczywiscie szlem to co innego ale mysle ze kurs do gry.
@4.8 Kyrgios fortuna
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
galica13 522

galica13

Użytkownik
Raonic czy Cilic?
Czy to Milos zagrał tak genialnie czy Tsitsipas tak beznadziejnie, bo statystyki bardzo dobre, zero BP dla Greka.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 25 stycznia 2020 19:20 przez galica13Raonic czy Cilic?
Czy to Milos zagrał tak genialnie czy Tsitsipas tak beznadziejnie, bo statystyki bardzo dobre, zero BP dla Greka.
Raonic sial spustoszenie swoim serwisem i Grek nie mial tam czego szukac. Przez caly mecz praktycznie nie mial zadnej szansy na przelamanie. Raonic za to wykorzystywal swoje szanse na breaki i bardzo slaby serwis Tsitsipasa. W meczu Raonic vs Cilic szukam tie-breaka w 1 secie. Obaj bardzo mocni na serwisie i bedzie na poczatku meczu bardzo trudno o przelamanie.

Raonic - Cilic
Typ: Tie-break w 1 secie
Kurs: 1.95
  
Bukmacher: Unibet
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cilic u1,5przełaman @1,95   0 przelaman 

Raonic jeszcze w tym turnieju nie stracił swojego podania. Bronił tylko 3bp w meczu z Garinem. Nawet tak dobry gracz na returnie jak Tsitsipas nie miał nic do powiedzenia. Cilic mistrzem returnu nie jest więc łatwo dojść do bp nie będzie miał. Do tego Milos wygląda naprawdę dobrze i z każdym meczem się rozkręca. Z Grekiem siedziało mu praktycznie wszystko. Cilic też się rozkręca. Niewielu stawialo że dojdzie do 4R po tym co grał w ostatnich miesiącach. Jednak uważam że spotkanie może być wyrównane jak dzisiejszy mecz Kyrgiosa i o losach seta będą decydować tb i nawet gdyby grali 5 setow to więcej jak 1 raz Raonic swojego serwisu nie odda. 

Djokovic - Schwarzman set z najmniejszą iloscia gemow o7,5 @1,83   6:3 6:4 6:4 

Nie napiszę nic odkrywczego że wiele w tym meczu będzie zależeć od Djokovica. To on będzie nadawał ton wymianą. Diego będzie mógł się mu starać przeciwstawić. Jeżeli tylko Serb wejdzie na wysoki poziom to ciężko mu wtedy utrzymać kroku o czym przekonała się choćby nadal w finale ATP CUP gdzie momentami był bezradny. Jednak zdarzają się mu przestoje choćby w meczu z Struffem. Linia dość niska. Do tej pory tylko w jednym secie że Struffem tym ostatnim gdzie Noavak się zdenerwował i wygrał 6:1 I w 1 secie z Ito też 6:1 Linia nie została pokryta. Uważam że w obecnie dyspozycji Diego może ugrać min  po dwa gemy w secie. 

Fognini - Sandgren o3 5 seta @1,6   6:7 5:7 7:6 4:6

Dla obu panów otworzyła się szansa na ćwierćfinał. Sandgren potwierdza że wynik sprzed dwóch lat to nie przypadek. Gra naprawdę solidny tenis. To samo śmiało można powiedzieć o Włochu. Może czasami odpuści kilka piłek ale jednak ranga spotkania powinna sprawić że będzie walczył do końca. Zapowiada się ciekawy pojedynek i uważam ze w 3 setach się nie skończy. 

Federer - Fucsovics najdłuższa wymiana o20,5  @1,85   18 uderzen. 1 set jeszcze w miarę. W kolejnych Węgier nie istniał. Grał jak zawodnik z piątej setki rankingu. Nie potrafił przebić 3-4 piłek przez siatke. 

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić by w całym meczu nie było jednej dłuższej wymiany. W meczu z Millmanem było kilka wymian 25 uderzeń bądź więcej. Węgier to podobny styl gry. Dobry defensor i do puki będzie mieć siłę to będzie biegał do zagrań Federera. 

Powyższy tekst to MOJA OPINIA i spostrzeżenia z dotychczasowych spotkań. 
Jak będzie przekonamy się po meczach bo to tylko tenis

Kursy  z 1xbet 

Ps pisane z telefonu na szybko więc sorry za ewentualne błędy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
yanger 100

yanger

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 19:20 przez galica13Raonic czy Cilic?
Czy to Milos zagrał tak genialnie czy Tsitsipas tak beznadziejnie, bo statystyki bardzo dobre, zero BP dla Greka.
Oglądałem ten mecz i moim ulubionym tenisistą jest Tsitsipas, jego też miałem pogranego.
Ale to co wyczyniał Raonic to dla mnie szok. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak serwował i jak wykorzystywał te swoje bomby, również w późniejszych wymianach, mam wrażenie że tego dnia pokonałby każdego. Po tym spotkaniu spróbowałem Raonic win AO kurs 34. :) 

Tak więc wg. mnie zdecydowanie jutro Raonic.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Moim zdaniem szkoda złotówki na wygraną Raonicia w AO. Dzisiaj nie dał złudzeń Cilicowi ale teraz czeka Djoko. Serwis zajebisty ma Raonic ale Serb będzie lepiej trzymał swoje podanie niż Cilic. Return też będzie na wyższym poziomie. Dla mnie właśnie się kończy przygoda Raonicia z AO
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Panowie ostrzegam!!!

Nie grajcie żadnych typów w stronę Kyrgiosa. Nadal go zniszczy mentalnie. Kyrgios może wygrać nawet 2 sety, ale koniec końców polegnie. Sory za krótką i nie rzeczową analizę, ale pije Jacka i już nie bardzo mi się chce jutro pewnie coś podam w trakcie w dziale na żywo. Bądzcie czujni.

 
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ja polecam, jeśli macie u jakichś buków taką ofertę zagrać, że w meczu Monfils - Thiem będzie Tie-break + Thiem wygra. Analizy niestety nie potrafię napisać, ale z doświadczenia wielkich imprez Monfils wiele potrafi ale suma sumarum ważne mecze przegrywa.

Do tego Nadal - Kyrgios over asów. Jeśli oczywiście wierzycie w Kyrgiosa bo to będzie jego główna broń. Nadal też powinien dołożyć swoje.
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
cytat z dnia 26 stycznia 2020 07:32 przez rakubedzburgMoim zdaniem szkoda złotówki na wygraną Raonicia w AO. Dzisiaj nie dał złudzeń Cilicowi ale teraz czeka Djoko. Serwis zajebisty ma Raonic ale Serb będzie lepiej trzymał swoje podanie niż Cilic. Return też będzie na wyższym poziomie. Dla mnie właśnie się kończy przygoda Raonicia z AO
Oczywiście masz racje, jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz że z Djoko odpadnie z turnieju.
Jednak kurs jaki pobrałem to 30, nie bierze się on znikąd, jeśli jednak udało by mu się pokonać Djokovica - zrobi się bardzo ciekawie.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: Milos Raonic zajmie miejsce 1-2 (dojdzie do finału)
Kurs: 16,00
Bukmacher: Fortuna

Aby Milos Raonic dotarł do finału, to musi jeszcze wygrać dwa spotkania. Najtrudniejszym meczem będzie zapewne to najbliższe spotkanie, gdyż jego rywalem będzie Novak Djokovic, czyli wielki faworyt do wygrania całego turnieju. Ja jednak widzę szanse dla Milosa Raonica, by sprawił niespodziankę i wyeliminował Serba.
Milos Raonic jest zawodnikiem potężnie serwującym. Z innych jego atutów należy wymienić potężny forehand. U Milosa Raonica zawsze imponowało mi jego skupienie na korcie. Jest to całkowite przeciwieństwo Nicka Kyrgiosa, czyli zero emocji, totalne skupienie przez całe spotkanie. Kanadyjczyk ostatni sezon miał słaby, stąd dopiero 35 pozycja w rankingu. Raonic miał problemy z kontuzjami i kontuzje hamują jego rozwój. Najlepszym sezonem Kanadyjczyka był sezon 2016, kiedy to doszedł do półfinału Australian Open i do finału Wimbledonu. Pamiętam tamten Wimbledon i Milos imponował swoją grą.
Kluczem do dobrej gry Raonica jest zdrowie. Jak jest zdrowie, to trzeba się z nim liczyć. Wydaje się, że jego aktualna forma fizyczna jest bardzo dobra. W tegorocznym Australian Open Milos Raonic idzie jak burza, jeszcze nie stracił ani jednego seta. W ostatniej rudzie wygrał 3:0 z Marinem Cilicem, ale na mnie większe wrażenie zrobiło jego zwyciestwo 3:0 z Tsitsipasem, który był jednym z głównych faworytów całego turnieju.
Milos Raonic jest w tak dobrej dyspozycji, że może mocno postraszyć Djokovica, a nawet wygrać. Novak Djokovic w przeszłości czasem miewał problemy z potężnie serwującymi olbrzymami. Od razu przypomina mi się jego mecz na Wimbledonie z Querreyem. H2H wygląda beznadziejnie dla Raonica, bo grał z Novakiem Djokovicem dziewięć razy i każdy mecz przegrał, ale w ostatnim ich meczu w 2018 roku przegrał po walce 1:2, a było to na hardzie w Cincinnati.
Jeśli Milos Raonic pokonałby Novaka Djokovica, to jego następnym rywalem będzie najprawdopodobniej Roger Federer, który nie błyszczy w tegorocznym Australian Open, gdyż stracił już trzy sety, w tym miał spore problemy, żeby w ogóle wygrać z Millmanem.
Według mnie kurs 16,00 na awans Raonica do finału jest warty gry. Ważne jest też to, że Raonic nie stracił ani jednego seta, więc jest świeży, więc nawet po długim meczu z Djokovicem w przypadku awansu powinien mieć jeszcze odpowiednio dużo wytrzymałości, by rozegrać dobry mecz z Federerem.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie


Przysnęli z kursem w betfan.

w Fortunie już 2.20 i myślę, że wciąż będzie spadać.

Asy Sandgrena w tegorocznym AO: 21, 12, 22, 13
i asy Fedexa: 5, 16, 14, 11

Próbuje, bo widzę value.

  27-5
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 27 stycznia 2020 17:13 przez pilka_radom


Przysnęli z kursem w betfan.

w Fortunie już 2.20 i myślę, że wciąż będzie spadać.

Asy Sandgrena w tegorocznym AO: 21, 12, 22, 13
i asy Fedexa: 5, 16, 14, 11

Próbuje, bo widzę value.
W 1xbet na więcej asow Sandgrena płacą @3.08. Mimo iż Sandgren dobrze serwuje to miej na uwadze, że tym razem na returnie bedzie Federer:) 
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
cytat z dnia 27 stycznia 2020 17:13 przez pilka_radom


Przysnęli z kursem w betfan.

w Fortunie już 2.20 i myślę, że wciąż będzie spadać.

Asy Sandgrena w tegorocznym AO: 21, 12, 22, 13
i asy Fedexa: 5, 16, 14, 11

Próbuje, bo widzę value.
Super typ! 27-5 dla Sandgrena, szkoda że kolega napisał o tym returnującym Ferdku, bo stawka się diamentralnie zmieniła :(
Federer wrócił zza światów no ale teraz tak dobrze nie będzie, Djoko jest maszyną.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Djokovic (-1,5 seta) - Federer    1  1.45

Umówmy się Federera w tym turnieju już nie powinno być, tylko indolencja wcześniejszych rywali sprawiła że zagra w półfinale.
Wieku się nie oszuka i dwie 5 setówki musiały zrobić swoje, zwróciłem też uwagę że Roger serwuje mało asów co też wydaję się symptomatyczne. Oceniam że Szwajcar nie wytrzyma kondycyjnie a do tego klasa rywala wiadomo, jedyne na co go będzie stać w czwartek to max 1 set, choć nie zdziwię się jak skończy się 3:0 dla Nole.

P.S.
pilka_radom przyjęli ci ten zakład na asy za 500?
Betfan ma problem żeby przyjąć zakład za 150zł a wyższe kwoty odrzuca... wydaję mi się to co najmniej dziwne...
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:30
Spotkanie: Federer - Djokovic
Typ: over 3.5 setów
Kurs: 2.10
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:Kurs 1.13 na wygrana Djokovica? Niezle zarty. Takie mecze zawsze rzadza sie swoimi prawami i nie widze tutaj zwyciestwa Djokovica 3:0. Moze i Federer ma juz swoje lata i meczyl sie tutaj z Sandgrenem, Fucsovicsem czy Millmanem nie wygrywajac pewnie po 3:0 jak jego rywal ale jest to dalej zawodnik ze scislego topu. Uwazam, ze kazdy zawodnik spokojnie wygra minimum 1 seta i bedziemy swiadkami niezlego widowiska. Obaj Panowie to top topow i w tego typu imprezach spinaja sie niesamowicie. Kursiwo eleganckie i trzeba to sprobowac.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Szkoda pieniędzy na granie w kierunku Rogera.  Federer tylko dzięki bezsilności i psychice rywali zagra w półfinale, gra poniżej oczekiwań i  dla mnie szybkie 3:0 dla Djokovica , który jest w wybornej formie. Kursy wystawione prawidłowo po tym co zobaczyliśmy jak do tej pory w Melbourne. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
zastanawiam sie nad meczem Wawrinki .. jesli wejdzie na poziom gry jaki grał w 4 i 5 secie z Medvedevem to może pyknąc Zvereva który jeszcze w szlemia tak daleko chyba nie był i moze sie zestresować  . z drugiej strony Sasha jakby odrodzenie jakies mentalne jakby miał znow motywacje do gry i sie nią cieszył co zaowocowało tym ze nie stracił jeszcze seta a Wawa grał 2 x po 5 setów juz co moze miec znaczeenie tylko ze Wawrinka uwielbia grac w Melbourne i ma doswiadzceni 10 x wieksze od niemca na takich etapach szlemow
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jest gdzieś zakład że FEDEX podda mecz przed rozpoczęciem? Uważam to za wielce prawdopodobne po dzisisj
 
S 766

szeffb

Użytkownik
Jeszcze niedawno można było pobierać kursy po @1,66 na wygranie szlema przez Djoko teraz nawet nie sprawdzam, bo pewnie zostały ości. Djokovic przed turniejem wyglądał znakomicie. Podczas turnieju można powiedzieć, że 2 runda zweryfikowała wszystko. Nadal męki z Boliwijczykiem i Argentyńczykiem a Federer wiadomo co mecz do gorszy a na dodatek bez "tlenu" po takich starciach. O reszcie nie ma co pisać, szkoda klawiatury. Naprawdę nie wiem i nie chce mi się sprawdzać jakie kursy są na Novaka na win w szlemie, ale jeśli są na poziomie @1,30 i ktoś lubi grać takie kursy (Ja nie) i PRE nie live to polecam. 

Osobiście dla wytrwanych graczy najlepiej szukać czegoś na live i czekać na przyszłe turnieje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom