>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka Serie A [24.01 - 26.01.2020]

Status
Zamknięty.
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
  20:45 Brescia -Milan 
bts 1,71 efortuna
Dziś wieczorem na Stadio Mario Rigamionti staną na przeciw siebie ekipy Brescii i Milanu. Brescia trochę dołuje w tabeli lecz gole strzelać z lepszym drużynami u siebie potrafi. Niestety dziś nie zagra Balotelli, lecz w przypadku tej drużyny ściany robią swoje.
Brescia - Lazio 1:2
Brescia - Inter 1:2
Brescia Juventus 1:2
Co do dzisiejszych gości to aspiracje przed sezonem były zapewne zdecydowanie wyższe aniżeli obecne 8sme miejsce w tabeli. W ekipie gości liczę dziś na trafienie nowego/starego nabytku tj. Zlatana Ibrahimovica, którego piłka niezależnie od wieku zawsze szuka i w polu karnym znajduje. 
Biorąc pod uwagę te dwa kluczowe elementy uważam że bts po tym kursie jest wart uwagi.
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Roma - Lazio
Acerbi żółta kartka - 4.50 etoto 

Na jutro można spróbować szczegołnie po takim kursie. Raz że to są derby Rzymu więc kartek będzie sporo. Dwa będzie grał na Dzeko więc bedzie sporo walki. Trzy Acerbi ma 4 kartki żółte więc jak dostanie kolejną to nie zagra w następnym spotkaniu, a potem mają słabe Spal więc myśle jak najlepszy moment w sezonie żeby sie wykartkować i mieć już czyste konto na następne spotkania.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Cagliari
Typ: Lukaku 2+   
Kurs: 3,9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie. Mam nadzieję, że limit pecha został wyczerpany przez piłkarzy Interu. W zeszłym tygodniu pomimo olbrzymiej przewagi tylko remis z Lecce. Z dzisiejszym rywalem Inter mierzył się niespełna dwa tygodnie temu i pewnie zwyciężył 4-1 i dubel Lukaku. Goście po pięciu porażkach z rzędu i zeszłotygodniowym remisie z Brescią. Ja konsekwentnie grałem, gram i będę grał na bramki RoLu. O zawodniku pisałem już wiele razy i nie ma się co powtarzać ( choćby post z zeszłej kolejki). Dla mnie kompletny napastnik.

Pozdrawiam i powodzenia.
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Roma - Lazio
over 11,5 RR @2,35 unibet
Roma over 6,5 RR @2,75 unibet
3+ cards for each team @2 1xbet 
dodatkowo za 0,5j  2+ goals for each team, 4+ corners for each team &amp; 2+ cards for each team @8,5 1xbet

Derby Rzymu zapowiadają się naprawdę ciekawie po względem rożnych i goli. Sama Roma u siebie w ostatnich 5 meczach nabiła odpowiednio 10,17,8,14,13. Mam nadzieje, że nienajlepsze ostatnie wyniki piłkarzy Romy (2 porażki z Juventusem, przegrana u siebie z Torino) zmobilizują piłkarzy i dziś od pierwszych minut będą napierać na bramkę Lazio, nabijąjąc przy tym sporo rożnych. Lazio w tym aspekcie gry również kręci dobre liczby  - 4,9,5,6,6 w ostatnich 5 meczach. Z H2H wynika, że w ostatnich 6 meczach lina 11,5 RR była pokryta 5 razy. 
 
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Napoli - Juventus obie strzelą @1,65 betcIic   2-1

Wieczorem zobaczymy najciekawsze spotkanie tej kolejki. Faworytem wydaje sie być Juventus, oddają to też kursy bukmacherów, jednak nie ma wątpliwości że cały Neapol szczególnie zmotywuje sie na spotkanie z mistrzem Italii. 
Napoli w ostatnim czasie w duży dołku, Przyszedł Gatusso ale zbytnio nie odmienił gry drużyny. Większosć osób już chyba spisała ten sezon na straty, w lecie szykują sie spore przetasowania w ekipie Azzurrich. Ostatnie 5 meczy ligowych to 4 porażki, dodatkowo w ostatnich dwóch starciach z Lazio i Fiorentiną, Napoli nie zdołało nawet zdobyć gola. Nieco pozytywów przyniósł za to puchar Włoch, gdzie to ekipie Gatusso udało sie wyeliminować Lazio po wygranej 1-0. Trzeba jednak dodać że Neapolitańczycy mieli trochę szczęścia bo Lazio stwarzało sobie sytuacje a karnego zmarnował Immobile. 
Juventus w ostatnim czasie prezentuje sie bardzo solidnie. Może wyniki i gra nie są jakieś spektakularne ale regularnie punktują rywali i odskoczyli Interowi na 4 oczka. W dużo lepszej dyspozycji jest Ranaldo który ostatnio w każdym spotkaniu wpisuje się na listę strzelców. Sarri ma komfort głębokiego składu więc prawie na każdej pozycji są jakieś alternatywy. Mimo to Stara Dama dosyć rzadko kończy mecze z czystym kontem, na sporo pozwalają rywalom. W ostatnim meczu, trochę z niczego po rożnym strzeliła Parma, wcześniej z Romą rywale potrafili wiele razy zagrozić bramce Szczęsnego. 
Mimo że sezon wydaje sie stracony (no może jeszcze powalczą w LM) to Napoli na dzisiejszy mecz, tak jak wspomniałem, wyjdzie szczególnie zmotywowane. Juventus z taką ofensywą jaką obecnie dysponuje swoje powinien zrobić. Dlatego też  skłaniam się ku typowi że obie ekipy strzelą gola. 
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
SC Napoli - Juventus Turyn
Juventus @2,18 Unibet


 ​
Hit kolejki we włoskiej Serie A. Jak dla mnie promocja na gości, z takiego kursu warto skorzystać. Forma obu zespołów jest z goła odmienna. Napoli w kryzysie, przegrywa mecz za meczem i pikuje w dół w ligowej tabeli. Juventus wręcz przeciwnie, passa kilku zwycięstw i po potknięciu Interu upragniony lider, którego mogą już nie oddać do końca sezonu. Kursy wystawione bardziej przez pryzmat rywalizacji w kilku ostatnich sezonach, gdzie neapolitańczycy potrafili napsuć krwi Juve. Może i obie ekipy strzelą jak typuje kolega wyżej, ale to goście strzelą o jedną bramkę więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom