>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

By successful

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
@kamilcia21 , bardzo dobre pytanie. Poruszyłaś b. ciekawy i istotny temat z punktu widzenia szeroko pojętej matematyki. Nawet można to robić na dwa na pozór podobne, choć w rzeczywistości zupełnie różne sposoby.

Rzeczywiście, szanse na osiągnięcie większego zysku na progresji zwiększają się wprost proporcjonalnie do coraz wyższego kroku. Bo czym innym jest postawienie typu po kursie 3.00 na drugim kroku progresji i wygranie 2,28 jednostki na czysto, a czym innym zrobienie tego samego na piątym kroku - i wówczas wartość zysku przy tym samym AKO to 11,24 jednostki. Ale gdy tylko podniosłoby się kurs (lub AKO) minimalnie bo do 3.15, to już ten czysty zysk wzrasta do 13,35j.

I tu zaczynają się schody. Kiedy jesteśmy już tak daleko, często może się nam wydawać, że co szkodzi dodać dodatkowe 1,05 do AKO, skoro zysk niebotycznie wzrasta. Kusi ogromnie. A jednocześnie mocno ryzykujemy bo każdy wie, że nierzadko zdarzają się niespodzianki, a gdy nam te dodatkowe 1,05 czy 1,10 nie wejdzie na tym piątym kroku progresji, to już zacznie się powoli nerwówka.

Jest druga strona medalu, o której mówisz, czyli wyższe stawkowkanie na samym początku. Jak najbardziej ma to sens, ale: a) nieco skraca drogę do utraty bankroll (byłoby to prawdopodobnie mniej niż 13 kroków); b) nie skróciłoby drogi do jego utraty pod warunkiem, że faktycznie od 6-7 poziomu bylibyśmy nastawieni już praktycznie tylko na zwrot wkładu; c) nie skróciłoby drogi do utraty bankrollu pod warunkiem stawiania wyższych kursów/AKO na kuponie. Wszystko warte przeliczenia i przemyślenia co nam się najbardziej opłaca. Ja wybrałem moim subiektywnym zdaniem względnie bezpieczną opcję, czyli dążenie do maksymalizacji drogi jego utraty kosztem właśnie niższych wygranych na samym początku.

Osobiście zaczynam od niskiej stawki i niskiego kursu, bo w dłuższym okresie czasu nie zależy mi tak na zwielokrotnianiu zysku, co na utrzymaniu dobrego yield.

Ale przedstawiony przez Ciebie sposób sam w sobie jest nie pozbawiony sensu i myślę że jak najbardziej godny wypróbowania.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Można się przejechać sam nawet tego doświadczyłem grałem w hokeja KHL kilka  równoległych progresji i dodałem taki właśnie pewniaczek żeby obniżyć stawki wynosił on jakieś 1,13 1,15 dokładnie nie pamiętam i okazuje się że większość typów wchodzi a pewniaczek nie. No  i na następnym progu bałem się już postawić 370 PLN a tu wchodzi typ po czarnej serii 16 bez remisu . No i ponad 1000 do tyłu . Takie podwyższenie kursu może i się popłaca ale na niskich  progach .. Do trzeciego progu, czwarty piąty ewentualnie jak naprawdę superpewniak ale tak jak mówię kiedyś też przejechałem się na Realu Madryt kurs 1.05 on z jakimś zespołem z dołu tabeli przegrywa nie pamiętam już z jakim . Na wyższych progach to już totalne ryzyko.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wszystko racja. To nie jest Twoje, jak to określiłeś, subiektywne zdanie tylko czysta matematyka ☺ 
Nie chcę już dłużej zaśmiecać Twojego interesującego wątku bo przestaniesz mnie lubić ???? ale napiszę tylko, że jeżeli dotrzesz do np. tysięcznego kuponu i rozliczysz temat to czarno na białym wyjdzie, że największą procentowo skuteczność posiadasz na najniższych progach. ???? 
Wówczas policz ile jesteś stratny stawiając jedną jednostkę na pierwszym progu i ile byś więcej zarobił pieniążków stawiając na wspomnianym pierwszym progu np.dwie jednostki. 
Ale abstrahując od tego wyobraź sobie teraz Twój wybór typu na pierwszym progu gdy stawiasz jedną jednostkę, a jak wyglądałby wybór stawiając znacznie wyższą stawkę. Chociaż masz pewność, że selekcja jest poprawna to w gruncie rzeczy wybierasz typ, który "może wejdzie bo widzę pewne przesłanki" ale tak naprawdę zakładasz (całkiem nieświadomie), że jeśli się nie uda to tylko jedna jednostka i cały zapas przed Tobą. To jest ten paradoks, o którym wspomniałam w poście wyżej. 
Oczywiście sama gram podobnie bo to najbardziej bezpieczny sposób zaczynać grę od najniższej stawki ale summa summarum w dalszej perspektywie jest to mniej opłacalne.
Kończę spam, życzę Ci samych wygranych na... pierwszym poziomie ????
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 stycznia 2020 10:10 przez malyenter1Można się przejechać sam nawet tego doświadczyłem grałem w hokeja KHL kilka  równoległych progresji i dodałem taki właśnie pewniaczek żeby obniżyć stawki wynosił on jakieś 1,13 1,15 dokładnie nie pamiętam i okazuje się że większość typów wchodzi a pewniaczek nie. No  i na następnym progu bałem się już postawić 370 PLN a tu wchodzi typ po czarnej serii 16 bez remisu . No i ponad 1000 do tyłu . Takie podwyższenie kursu może i się popłaca ale na niskich  progach .. Do trzeciego progu, czwarty piąty ewentualnie jak naprawdę superpewniak ale tak jak mówię kiedyś też przejechałem się na Realu Madryt kurs 1.05 on z jakimś zespołem z dołu tabeli przegrywa nie pamiętam już z jakim . Na wyższych progach to już totalne ryzyko.
Znam ten ból. W grudniu obserwowałem sobie różne kursy na live na tenis. Spośród 52 przypadków, w siedmiu "wchodziły" kursy powyżej 7.00, a pudłowały 1.02-1.04. A więc w jednym na 7-8 przypadków kurs 1.02-1.04 nie wchodził. Dość często jak na nikłą wartość dodaną kursu ????

Z drugiej strony te typy na kurs powyżej 7.00 to poniekąd niezłe pole do gry progresją.

Mam to ładnie rozpisane, włącznie z tym jaki był stan spotkania i na co był kurs, mogę pokazać, jeśli więcej niż jedna osoba będzie zainteresowana.

Mały wycinek:

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 24 stycznia 2020 10:12 przez kamilcia21(...) ale napiszę tylko, że jeżeli dotrzesz do np. tysięcznego kuponu i rozliczysz temat to czarno na białym wyjdzie, że największą procentowo skuteczność posiadasz na najniższych progach. ???? 
Wówczas policz ile jesteś stratny stawiając jedną jednostkę na pierwszym progu i ile byś więcej zarobił pieniążków stawiając na wspomnianym pierwszym progu np.dwie jednostki.
Na pewno za którymś razem spróbuję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 206:

Bukmacher: Fortuna

Koszykówka - NBA
Detroit - Brooklyn
Data: 26.01.2020 g. 01:00
Typ: Detroit (+2.5)  
Kurs: 1,78
​​​​​

Stawka: 7j
Ew. wygrana: 10,96j
​​​​​Wygrana: 10,96j
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Na trzecim kroku progresji postanowiłem pozostać przy singlu o niewysokim kursie kosztem nieco podwyższonej stawki. I to był strzał w dziesiątkę. Progresja zakończona na tymże kroku z zyskiem o wartości 0,96j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 27 stycznia 2020 00:37 przez kamilcia21

Może się mylę ale nie przypadkiem z zyskiem o wartości 0,96j?
Tak! Oczywiście!
Punkt dla Ciebie za czujność.

Co prawda na końcowe podsumowanie nie ma to wpływu, bo wprowadzam do Excela wszystkie stawki i wszystkie wygrane a zysk lub stratę sam liczy, ale fakt, że nie umiem liczyć do 11 jest co najmniej niepokojący ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 207:

Bukmacher: Fortuna

Hokej - MHL
Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery
Data: 27.01.2020 g. 12:30
Typ: Sibirskie Snaipery (handicap 1,5:0)  
Kurs: 1,59
​​​​​

Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,40j
​​​​​Wygrana: 0j
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
W obecnym sezonie piłkarze Sporting Lizbona nie mają wybitnych notowań. Dotyczy to w szczególności meczów na własnym stadionie, gdzie czterokrotnie wygrali i tyle samo odnieśli porażek. Stracili jedenaście bramek, co jest jednym z wyższych wskaźników w lidze. 

Goście pod tym względem wyglądają nieco gorzej, ale zdobyte dziewięć punktów w ośmiu meczach nie skazuje ich wcale na porażkę z faworytem. Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku obydwa zespoły rywalizowały ze sobą dwukrotnie, i za każdym razem mecz kończył się remisem. Sporting przegrał trzy spośród czterech ostatnich swoich spotkań, i to powoduje, że zaczyna ciążyć na nich pewna presja, a pod presją dobrze się nie gra.

Maritimo w sześciu swoich ostatnich meczach nie przegrali ani jednego i to powoduje, że są na fali. Przed tygodniem wygrali na wyjeździe z Famalicao, a więc zespołem z który bezpośrednio rywalizuje ze Sportingiem o trzecie miejsce w lidze. Była to spora niespodzianka, ale biorąc pod uwagę formę dzisiejszych gości, wcale nie jestem przekonany o łatwym zwycięstwie Sportingu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 210:

Bukmacher: Fortuna

Tenis - Australian Open / Mikst
Anisimova/Kyrgios - Krejcikova/Mektic
Data: 28.01.2020 g. 06:35
Typ: Liczba setów: 3  
Kurs: 2,26
​​​​​

Stawka: 8j
Ew. wygrana: 15,91j
​​​​​Wygrana: 15,91j
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kupon 211:

Bukmacher: Fortuna

Piłka nożna - 1. Boliwia
The Strongest - Real Potosi
Data: 29.01.2020 g. 23:15
Typ: The Strongest (handicap 0:2)  
Kurs: 1,80
​​​​​

Stawka: 1j
Ew. wygrana: 1,58j
​​​​​Wygrana: 0j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom