>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Forbet wypłata kasy

U 0

unlucky23

Użytkownik
Dobry pytanie do ludzi co grali na forbecie, Chce wyplacic kase i dostalem wiadomosc, ze musze przelać 1 zl w celu weryfikacji numeru bankowego podanego w czasie rejestracji, problem jest taki że konto bankowe ktore podalem jest innego czlonka rodziny (nie mam jeszcze swojego) ale przelałem 1 zł, jak myślicie przejdzie i wypłacą?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie. Musza byc Twoje dane w przelewie przychodzacym. Moim zdaniem bedziesz miec spore problemy zeby wyciagnac kase.
 
U 0

unlucky23

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 21:51 przez ranczo0123Nie. Musza byc Twoje dane w przelewie przychodzacym. Moim zdaniem bedziesz miec spore problemy zeby wyciagnac kase.
W takim razie w pon lece zakladać konto w banku i po prostu zmienie numer i jeszcze raz zweryfikuje nowe konto, dzieki za odp
 
elekoc1 887

elekoc1

Użytkownik
Według regulaminu jest to w taki sposób że dane muszą być na ciebie i tylko na ciebie. W przeciwnym wypadku nawet nie masz co liczyć na przelew. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nawet jak zalozysz konto na siebie to jesli robiles przelewy z konta bankowego ktore nie jest Twoje to i tak moga robic problemy z wyplata.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wyślij maila, opisz na czym polega problem, zapytaj co najlepiej zrobić aby otrzymać przelew. Jeśli wyjdziesz z inicjatywą, to na pewno znajdzie się złoty środek.
 
U 0

unlucky23

Użytkownik
Witam sprawa rozwiązana, jeżeli kogoś interesuje to faktycznie w Forbet konto bankowe musi być tej samej osoby co dane na forbecie, wyjaśniłem z supportem sytuacje rano bylem założyć swoje pierwsze konto w banku (tydz temu skonczylem 18 lat :p) podałem im nowy numer bankowy (swój) i wysłałem przelew 1 zł w celu weryfikacji i wszystko ok mogę wypłacać.
 
Do góry Bottom