>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Wkleję to tutaj - to mój post z "typów dnia " w obronie typera , który podał typ jednak z nieregulaminowego bukmachera : (a oto ten wpis)

On pokazuje gdzie gra - to spotkanie spokojnie znalazłbyś u każdego "regulaminowego " bukmachera - poza tym nie przeszkadza nikomu , że "typerzy" nie odejmują podatku a problemem jest to , że koleszka wpisał innego bukmachera niż sponsorzy forum .......

Chyba, że kase na ten konkretny konkurs wykładają regulaminowi bukmacherzy to tak masz rację - wtedy przepraszam , busines is busines :)

Swoją drogą teraz właśnie to spostrzegłem - Neutralny - dlaczego nie irytuje Cię , że "typerzy" nie daja nigdy kursów netto ale jest tępione to , ze ktoś podaje "bukmachera nieregulaminowego" 

Nie uważam żadnego z moderatorów za matematycznego sierotę - czy to możliwe , że nikt z Was nie rozróznia netto/brutto ??

Z pełnym szacunkiem z mojej stony , bez przekleńśtw  także prosiłbym bez  banów - sama merytoryka z mojej strony płynie oraz miód z ust moich :) 




Nikogo z Was podających typy nie zastanawia , ze nikt nie czepia się Was pomimo, ze podjaecie typy z bukmacherów z podatkiem - bez niego ....
Nie sądzicie , że to najprostrzy sposób na oszustwa co do Yieldów itd 
Czy nie myslicie, ze to ma na celu promocję bukmacherów sponsorujących forum kosztem tych "nielegalnych" ? 

To nie jest ani krytyka, ani atak - zwyczajne spostrzeżenie :) 
Wiecie, że każdy kto osiąga minus 1-wartosći podatku u bukmachera naziemnego (jednocześnie sponsora forum) aż do wartości podatku - w świecie wirtualnym byłby na plusie ?

Szukałem ostatnio konkursu na "zagraj milion singli i traf jak najwięcej" - żadnego nie znalazłem 

Ale już zagraj kombo 3600 spotkań i wygraj miesiąc na Majorce tone koksu i 134 dziewice - takich konkursów sa miliony ....dlaczego ? :) 

Czy bukmacherzy klawiaturami moderatorów nie sugerują Wam grającym czego od Was oczekują ......

Taśm najlepiej tak długich jak stąd do Japonii

Unikania singli kosztem innych "super kuponów" z "super oferty" 


Pozdro :) 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Na 18;30
Lewy strzeli 2+ bramki @2.50
Lewy strzeli i zdobędzie asystę @5.00
Boateng wyłapie żółtą @4.00

Trochę się zdziwiłem tym kursem na ale cóż, Werner dziś bez bramki więc Lewy ma okazję na wyprzedzenie Niemca, Schalke całkiem dobrze wygląda w obronie więc spokojnie ze stawką przy tych dwóch golach Lewego. Co do Boatenga to dużo nie trzeba pisać po prostu musi być sobą w tym spotkaniu i typ siedzi.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 18:27 przez roshiNa 18;30
Lewy strzeli 2+ bramki @2.50   
Lewy strzeli i zdobędzie asystę @5.00  
Boateng wyłapie żółtą @4.00   

Trochę się zdziwiłem tym kursem na ale cóż, Werner dziś bez bramki więc Lewy ma okazję na wyprzedzenie Niemca, Schalke całkiem dobrze wygląda w obronie więc spokojnie ze stawką przy tych dwóch golach Lewego. Co do Boatenga to dużo nie trzeba pisać po prostu musi być sobą w tym spotkaniu i typ siedzi.
5:0 bez żółtych :O ale overall +++
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom