>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Insidery z Trzeciego Świata

Status
Zamknięty.
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Włochy: Serie C - Grupa A 
Renate - Giana Erminio
Giana Erminio +1 @1.90, 10j 
Unibet

15:00
Złapiecie na live z lepszym kursem.

Renate strzela w 89' na 2-1, niestety, i tym samym mamy zwrot. 
 [zwrot]  [zwrot]  [zwrot] 
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Giana wyrónuje w 86. 
Renate strzela na 2-1 w 90. 
Ponownie potencjał typu kończy się tylko na jego obstawieniu. 
Niemniej jednak można było przy stanie 1-0 grać linie +1.25, +1.5 po przystępnych kursach. 

O 17:45 dodaje kolejny typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Kuwejt: Pierwsza Liga
Al Sahel - Al Tadamon 
Al Sahel +0.5 @1.75, 5j 
Al Sahel 0.0, +0.5 @1.95, 5j

Początek meczu o 14:30. Oba typy grane w 1xbet.

2-2 
      
Kilka minut dłużej, a mielibyśmy o 20% więcej z wygranej, niestety Tadamon strzela na 2-2 i cieszymy się 80%! 
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Manchester United był typem live, stąd usunięcie go z tematu. 
Te 15j zostanie uwzględnione do statystyk i podsumowania, które niebawem się pojawi, bez obaw.

Moje kupony na ten mecz. Za ponad 15j :)

https://zapodaj.net/d73aac3a1ecc8.png.html
https://zapodaj.net/4d0cb232aea9c.png.html


Pisanie postów w temacie jest zabronione, owszem, więc proszę tego nie robić. Nawet adnotując u dołu posta "do usunięcia".
Jest to na korzyść wszystkich tych, którzy grają moje typy, a sentencja mojego wątku jest prosta: chcesz to grasz, nie chcesz - nie grasz!

PS. mało mnie interesują uszczypliwości, nie reaguje na nie w ogóle, bo ludzie, którzy to piszą nie mieliby o czymkolwiek innym napisać, a więc piszą pejoratywnie o mojej działalności.

Większość z Państwa nie ma zapewne pojęcia o istnieniu niektórych lig, które tutaj podaje.
Większość nie stała obok tego typu propozycji.
Większość nie miałaby odwagi postawić na okręgowe ligi izraelskie 100zł.
Większość tych 100zł nawet nie ma.


Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest zakaz komentowania w tym dziale. Osoby, ktore mimo tego dalej beda lamac regulamin od tej pory z miejsca beda dostawac ostrzezenia. Na razie ograniczylem sie tylko do kasowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Witam Państwa,
Wczoraj kolejny lukratywny dzień za nami. Poniżej podaje typ na popołudnie, natomiast nie będzie to ostatni dnia dzisiejszego.
Kolejny dodam po zakończeniu się tego meczu.


Izrael: Liga Alef North 
Hapoel Kafr Kanna - Macca Tamra
Hapoel Kafr Kanna +0.5 @1.72, 10j 
Hapoel Kafr Kanna 0.0 @2.80, 5j

Początek o 13:00
Oba typy gram w 1xbet

Mecz anulowany z powodu złych warunków pogodowych. 
Na kontach powinny być zwroty za ten mecz. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Wczorajszy typ został odwołany z powodu złej pogody.
Powinni Państwo mieć zwrot u swoich bukmacherów. 
Dzisiaj pojawi się kilka propozycji. Proponuje odwiedzać temat raz na godzinę.

Turcja: 1 Liga 
Giresunspor - Umraniyespor 
Giresunspor 0.0 @1.65, 10j 
Giresunspor 0.0, -0.5 @1.95, 5j

Oba typy gram w 1xbet
Początek o 12:00

Giresunspor 2-1 
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Ponownie jesteśmy mądrzejsi od bukmacherów.       

Kolejny typ o 15. 

Miłego popołudnia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Anglia: League One 
Bristol Rovers - Fleetwood
Bristol Rovers +0.5 @1.90, 15j

Początek o 16:00. Typ standardowo gram w 1xbet.

0-0 
      
Bristol marnuje rzut karny w 85' i emocje do samego końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +179
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Witam Państwa. 
Nadszedł dzień podsumowania mojej 2-tygodniowej działalności na forum. 
Poniżej prezentuje swoje wyniki.

Typów w ogóle: 38 


  Wygrane: 29
  Przegrane: 5 (w tym 1 typ live)
2 typy z tych 5. przegranych były o stawkach 15j, to zaniżyło wskaźnik yieldu. 

 [zwrot] Zwrotne: 4
Typów zwrotnych należałoby nie wliczać do ogólnej statystyki, natomiast poniżej będą % skuteczności uwzględniające zwroty i nie.

Przyjąłem sobie stawkę 1j = 100 zł i kierując się tą wytyczną, wygrane przez te dwa tygodnie powinny klarować się w granicach ponad 14. tysięcy zł. czystego zysku!
      

Podejrzewam, że z biegiem czasu wiele osób zwiększyło swoje budżety i te wygrane były dość pokaźne. 
Osobiście grałem typy za stawki takie jakie były podane, natomiast wielokrotnie grałem za więcej, przede wszystkim dokładając live. Kilka razy podczas meczu dostawałem informację dotyczącą zagrań drużyn pod typy 1/2, 2/1.
Niestety wszystkeigo publikować nie mogę, ale też nie chce. Większość informacji jest hermetyczna, ale można sobie pozwolić na pewną doze publikacji. Niektóre z meczów były wprost ustawione (m.in. ten z Arabii 0-2/3-2. 3 bramki w 5 minut). O takich rzeczach nie mogę pisać, bo skończyłoby się to źle. A kilkukrotnie sami Państwo mogli zobaczyć jaki był przebieg meczu, co zaważyło o zwycięstwie i jak obie drużyny grały.
Ktoś zapyta - po co tutaj jesteś, skoro masz takie informacje i tyle zarabiasz? BO MOGĘ :)

Yield: 42%
Skuteczność (licząc zwroty): 29/38, 76% 
Skuteczność (bez zwrotów): 29/34, 85%

Typy z lig jakie podałem: 
Iran (najwyższa klasa rozgrywkowa i okręgowa), Izrael (podobnie jak Iran), Arabia Saudyjska, Włochy Serie B,C,D. Hiszpania (Segundy, okręgowe), Kostaryka, Paragwaj, Grecja, Algieria, Kuwejt, Turcja, Portugalia (niższa).

Tak jak pisałem w jednym z wcześniejszych postów: mało kto ma pojęcie o istnieniu takich lig, a co dopiero o ich stawianiu.
Jedni traktują bukmacherkę jako sposób na życie, inni jako docelowa odskocznia od bieżącego życia o dostarczenie organizmowi dawki adrenaliny. Są tacy co każdego dnia walczą z bukmacherami, traktując ich jak największego wroga, który okrada ich z ostatnich pieniędzy, czasami nawet nie ich własnych. Kolejni to dyletanci, którzy mają najwięcej do powiedzenia, a stawkują od dekady tymi samymi złotówkami i przez te wszystkie lata łudzą się, że mają pojęcie o X lidze, bo typ jest trafiony, a każdego weekendu pytają co poszło nie tak. Ci spokojniejsi lubią sobie stawkować od weekendu do weekendu za drobne i to im wystarcza. Ostatni segment, to ludzie, którzy traktują bukmacherke poważnie. Znają słabe i mocne punkty. Wiedzą kiedy grać, kiedy nie grać. Co grać, czego nie. Mają informację i merytorycznie przekraczają wiedze bukmacherów, a o to w tych czasach istnie ciężko. Informacja i kontakty to w XXI wieku klucz i podstawa. Osoby te podchodzą do tego czysto biznesowo. Jest to źródło dodatkowych pieniędzy. Chociaż dodatkowym zarobkiem bym tego nie nazwał, bo wygrane osiągają bezczelne normy wychodzące poza przyzwoitość.


Sztuką nie jest wygrywać lub przegrywać na tym co wszyscy stawiają i co jest ogólnodostępne.
SZTUKĄ JEST WYGRYWAĆ, ale i też przegrywać, na tym, o czym ludzie chcieliby wiedzieć, a nigdy się nie dowiedzą.
W tej branży polskie społeczeństwo jest bardzo zacofane. 99% to sponsorzy bukmacherów. Na koszulkach polskich klubów nie widnieją emblematy polskich firm, tylko tych wszystkich, którzy u nich przegrywają setki tysięcy. Jeżeli przegrywasz i jesteś w tym słaby, po prostu odpuść. Szkoda Twojego zdrowia i życia.
E.C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Proszę Państwa, 

Wczoraj zrobiłem podsumowanie, nie bez powodu. Nie było ono planowane akurat na wczoraj, bo miał się pojawiś typ z obszerną analizą, który zresztą okazał się kolejnym smaczkiem tej branży, ale takich rzeczy bez echa nie można zostawiać.
Informacje jakie do mnie spłynęły, po prostu zwaliły mnie z nóg.
To co pisałem o polskiej społeczności i infaltylizmie jaki w niej panuje, ponownie się sprawdziło. Za grosz nie ma w nim pokładu pokory, wdzięczności i poszanowania pracy i wiedzy drugiego człowieka.
Jest to niedopuszczalne, żeby typy kilkanaście minut po mojej publikacji trafiały na różnego rodzaju czaty, blogi czy płatne serwisy!!!
Panie Emsi11, chce Pan fakturę za typy zapożyczone? Gwarantuje, że się Pan nie wypłaci.
Wniosek jest prosty - kto ma pieniądze, ten gra. kto nie ma, szuka innych alternatyw! 


Cel jaki mi przyświecał był jeden - przyjście na forum i pokazanie ludziom pierwiastek podziemia bukmacherskiego, a także dać Państwu zarobić. Cieszy mnie to, że tak się stało, bo dostaje multum wiadomości z podziękowaniami i tym, że w końcu udało się pod jakimś kątem wyjść na swoje, natomiast sytuacje jakie miały miejsce są NIEDOPUSZCZALNE! 
Zawsze był, jest i będzie margines, który rzuca cień na ogół. Winnych kilku, tracą wszyscy. 
Było kilku, którzy krytykowali moją działalność i byli tak irytujący, że zamiast dobrego słowa, woleli napisać w pejoratywnym znaczeniu, czy aby nie mam limitów u bukmachera, ale u naziemnych firm włoskich limity ciężko osiągnąć, na przykład tam, ale i nie tylko :) Natomiast dalsza postpublikacja cudzej pracy powinna podlegać pod przestępstwo, a to z pewnością jest gorsze od krytyki.

Proponuje administracji stworzenie SZ. 

Na jakiś czas się żegnam.

E.C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Witam ponownie

Takiej oferty jaka towarzyszy nam od kilku dni nie widziałem jak długo żyje. 
Być może wszystkim globalny restart i detoks od zakładów się przyda, natomiast momentami ten czas stagnacji sprzyja, i czy to na live, czy niektóre z typów przedmeczowych są godne uwagi i warto je grać.

W temacie będę wrzucał najlepiej wyselekcjonowane picki przedmeczowe i myślę, że to w jakiś sposób zrekompensuje te posuche! 
Na pewno nie będzie się to zdarzać często.

Brazylia: Campeonato Brasiliense
Gama - Bosque Formosa 
Over 3 @1.70, 10j
Bethard


Wynik: 3-1 (2-1 w 1. połowie) 
      

E.C.
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Typ na jutro, godzina 9:30.
Osobiście gram ten typ za duże pieniądze przed meczem.
Mecze będę śledził od początku, także niewykluczone, że także za kilka jednostek grał będę na live w stronę gospodarzy.
W zależności od składu i przebiegu.


Australia: A-League
Brisbane Roar - Newcastle Jets

Brisbane Roar 0.0, +0.5 @1.75, 10j
Brisbane Roar 0.0 @2.10, 5j
1xbet


Brisbane Roar 1-0!       
Oba typy zwycięskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Typ na jutro, godzina 9:30.

Australia: A League
WS Wanderers - Sydney FC
Sydney FC 0.0 @1.60, 12j
Sydney FC -0.25 @1.85, 5j
1xbet 


Głównie skupiam się na graniu typu 0.0. 
Typ z ujemnym handicapem dodatkowo.

Wynik: 1-1 
 [zwrot] 
To już tradycja, że w końcówkach zamiast pełnej wygranej są zwroty. Zwłaszcza bramki po rykoszetach mnie arcy irytują.
Typ dodatkowy -2.5j 
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik


Witam!
Nieco niestandardowo.
Poniżej typ przedmeczowy, który należy grać na live.


Świat: Międzynarodowe, towarzyskie [19:00]
Haninge - Taby 
1. połowa - over 1 
1xbet


Handicap azjatycki na sumę w pierwszej połowie.
0 bramek = przegrana; 1. bramka = zwrot; 1+ = wygrana
Przed meczem kurs jest niski, natomiast w 10-15 minucie będzie oscylować w granicach 1.60-1.70 i wtedy należy go grać!
Warto śledzić mój temat od 19-19:30
Napiszę konkretnie, w którym momencie należy go grać!

PS. 

Aktualnie na 1xbet kurs 1.45, poczekać aż wzrośnie do 1.55-1.60 i śmiało grać!

PS #2 

Kurs 1.70 - można grać!

Wynik: 0-1
Gol w 41'. 
Kursy na over 0.5 w 35-40 od 3-3.5. Można było zarobić. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Zbliża się! 😉 Najprawdopodobniej w ten weekend.

Dodatkowo na przełomie czwartku/piątku opublikuję tekst, w którym zamieszczę swoje postulaty dotyczące obecnej sytuacji na płaszczyźnie bukmacherskiej, przedstawię swoją pozycje jak wyglądała na przełomie ostatnich tygodni, zarówno wskaźnikowo, jak i finansowo. Ponadto zajmę się wypikowaniem plusów, które paradoksalnie rodzą się w dobie panującego kryzysu, i o zjawiskach, które będą się dziać, a i których miałem okazję już doświadczyć.

E.C.
 
eli.cohen 9K

eli.cohen

Użytkownik
Białoruś: Wyższa Liga
Dynamo Brest - Dynamo Mińsk
Dynamo Brest 0.0 @1.57, 7.5j
Dynamo Brest 0.0, -0.5 @1.85, 5j

Początek spotkania o godzinie 19:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom