>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365

W 0

wojtax8

Użytkownik
Witam mieszkam w Polsce obecnie gram na Unibet czy jest tez jakieś obejście aby grać na bet365 ponieważ oferta z tego Buka jest mega zachęcająca.
 
pomkapl 0

pomkapl

Witam
Witam czy jest tutaj ktoś kto napisze jakie są możliwości aby skorzystać z usług bet365 na terytorium Polski ? Mam nordvpn - niedziala ? Wyczytałem że angielską kartą SIM załatwia sprawę , ale co dalej z weryfikacja konto , co jest potrzebne ? Tak samo jaki namiar na konto żeby przeszło revolut?Skrill?PayPal? Coś innego z góry dzięki za wszystkie informacje 
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Co do karty, jeśli ktoś korzysta, może podpowie od jakiego operatora ma kartę i przede wszystkim z jakim pakietem danych? Jakieś 2-3 GB wystarczą do korzystania z beta przez miesiąc?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
cytat z dnia 23 stycznia 2020 15:46 przez hubson77Co do karty, jeśli ktoś korzysta, może podpowie od jakiego operatora ma kartę i przede wszystkim z jakim pakietem danych? Jakieś 2-3 GB wystarczą do korzystania z beta przez miesiąc?
do samego obstawiania spokojnie 1 gb/ miesiąc starczy, chyba że chcesz streamy oglądać
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Nie wiem jak Wy z Polski możecie grać na Bet365. Mi nigdy nie działa apka a numety mam w  giffgaff, o2 i EE. Wykrywa że jestem w karju w ktorym hazard jest objety jakimiś ustawami. Roming jest zawsze taki sam nie ważne z jakiej sieci masz karte.

Pozdrawiam
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik


Ja mam Vodafone, ale w Polsce i tak nie wejdę na beta, więc Vodafone odpada. A i tak minium depo na konto VF to 10 GBP, a za tyle nowy user dostaje 9 GB po wysłaniu kodu.

Jedyna opcja to płatny VPN, ale nie płatny za 3 dolary miesiąc, bo te oferują jedynie publiczne serwery dzielone, tylko taki pro VPN, gdzie masz swój unikalny niepowtarzalny IP.

Robiłem to niedawno na terenie UK założyłem konto, w Polsce przez VPN. Trzeba podać ang adres, nie ma problemu z weryfikacją.
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
cytat z dnia 22 stycznia 2020 21:47 przez pomkaplWitam czy jest tutaj ktoś kto napisze jakie są możliwości aby skorzystać z usług bet365 na terytorium Polski ? Mam nordvpn - niedziala ? Wyczytałem że angielską kartą SIM załatwia sprawę , ale co dalej z weryfikacja konto , co jest potrzebne ? Tak samo jaki namiar na konto żeby przeszło revolut?Skrill?PayPal? Coś innego z góry dzięki za wszystkie informacje 
Jak chcesz konto na siebie, to musisz koniecznie pojechać do UK i założyć konto, nie żadne przez internet dziadostwa, bo to nie przejdzie.

Skrill spoko, ale te prowizje...

Mogą chcieć dokumentów, takich jak potwierdzenie adresu zamieszkania, czy nawet umowe o prace, ale nie ma problemu z tym jak się wie, jak to obejść.
 
Do góry Bottom