Typy na żywo - Dyskusja [93]

wsc 161,4K

wsc

Milan @1.96

Odpaliłem kilkanaście min przed przerwa i powinni min dwie bramki strzelić po przerwie powinni wturlac tą bramę

Gość
Camila Giorgi 2 set @1,91 i mecz @4,40 przy 0:1 w setach dla Kerber i 4:3 w drugim dla Giorgi . Betsafe .

K 0

kropson1988

Gość
Pięknie Camila!! Set już jest i to w pięknym stylu szczególnie ostatni punkt w Tb, który zdobyła. Teraz po meczycho leć!

K 0

kropson1988

Gość
Kurcze Giorgi miała 40:15 przy serwie Kerber i później jeszcze ad:40 i nie złamała. Oby to się nie zemscilo...

K 0

kropson1988

Gość
Heh i wykrakane. Ja pierdziele nie lamie mając 40:15 przy serwie Kerber, a oddaje swoje majac 40:15 no ja nie mogę co za fatum z tymi zkaldami.

K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 25 stycznia 2020 02:09 przez kropson1988Camila Giorgi 2 set @1,91 i mecz @4,40 przy 0:1 w setach dla Kerber i 4:3 w drugim dla Giorgi . Betsafe .
Beznadzieja. Odłamała w trzecim by zaraz się dać złamać i koniec. Ehh powinny być 2 plusy, a jest tylko 1. 1x   i 1x  .