>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2020 - turniej główny - 20.01.2020-03.02.2020

Status
Zamknięty.
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 19:39 przez vesuTak z innej beczki, jak pogoda jutro? Pograją? Bo nie chce mrozić hajsu...
W godzinach popołudniowych w Melbourne możliwy niewielki deszcz, większy przewidywany jest na wieczór i noc. 
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Berrettini + Dimitrov ako 1,77 betsson   

tegoroczna "ósemka" nie schodzi poniżej pewnego poziomu od kilku szlemów. Włoch jest monsterem jeżeli chodzi o warunki do gry w tenisa. Ciężko go przełamać, a dodatkowo dobre otwarcie turnieju (zawsze ciężko w 1r. wpaść na gospodarza) powinno dać powera do dalszej gry

Grigor to gość, o którym mówią że nigdy nie wygra Szlema. Tegoroczny outfit w postaci dresiku rozbawił mnie do łez, ale drabinka nie wygląda na złą dla niego (potencjalnie Roger w 1/8, którego ostatnio udało się w NY dopaść). Przeciwnik notuje dobre wyniki ostatnio, więc nie będzie łatwo, ale doświadczenie powinno pomóc.

dorzucam Fuscovics + over 31,5 gema Bautista vs Mmoh  ako 3,99 betsson   
kto oglądał Shapo w turniejach przed AO musiał na nim zrobić dobre wrażenie. Węgier po meczu w superlatywach o turnieju, pogodzie i co najważniejsze swojej grze.
Mmoh to wybiegany gość, a nie Feliciano który szedł do siatki z Bautistą jak na skazanie. Ten over jest do zrobienia nawet w 3 setach, jakoś wydaje mi się że Hiszpan może się pomęczyć (2 lata temu Amerykanin pogonił go na twardych w Miami i to też daje do myślenia)
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 20:56 przez bartolini22Oczywiste dla kogoś kto skończył gimnazjum to jest, że nie zaczyna się zdania od "no".
Meżczyznę od chłopca odróżnia umiejętność przyznania się do błędu. Bezpodstawnie przyczepiłeś się chłopaka o ten kurs, a teraz jeszcze próbujesz cwaniakować. Jak to mówią angole - grow a pair.

Po takim meczu Hubert powinien nabrać pewności siebie i o ile tylko dobrze go zacznie to może go skończyć w trzech setach. Wątpliwości budzi jednak jego bardzo zmienna dyspozycja bo różnica między tym co grał momentami w drugim secia, a np. czwartym to przepaść.

Już wcześniej interesujący kurs na  Fucsovica jeszcze wzrósł. Trochę to dla mnie niezrozumiałe, ale to tylko lepiej. Węgier zagrał świetny mecz z Shapovalovem, a Sinner łatwo ograł Purcella, gościa z trzeciej setki rankingu. Dzisiaj stawiam na bardziej doświadczonego zawodnika, który mam nadzieję już wyleczył kontuzję z przed AO i w następnej rundzie spotka się zapewne z Dimitrovem.

Fucsovics vs Sinner @2.02 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Pella-Fognini 2 @1.8

Gram na Fogniniego. Wloch stoczyl dwa duze boje, w 1 rundzie w  pieciu setach w meczu na raty, ktory rozgrywano dwa dni zaliczyl swietny comeback w meczu z Opelka. W 2 rundzie pokonal zawodnika gospodarzy Thompsona rowniez po kolejnym dramatycznym pieciosetowyn meczu. Obydwa mecze Fognini wygral w tie-breakach decydujacego piatego seta. Mysle, ze Wlochowi moze wyjsc to na dobre, bo on nie mial wiele gry przed AO, bo zagral tylko w tym roku 3 mecze w ATP Cup i jeden w Auckland, chociaz ten drugi wystep mozna potraktowac z przymruzeniem oka.

Ogladalem tego decydujacego seta Fogniniego z Thompsonem i naprawde obydwoje grali bardzo dobry mecz, Thompson naprawde liczyl tu na wygrana, zreszta ogladajac reakcje jego dobrego przyjaciela i partnera deblowego Hewitta to naprawde byl to mecz, gdzie Australijczyk czail sie na pokonanie Wlocha. Zreszta podejrzewam, ze nieprzypadkowo ten mecz trafil na Margaret Court Arena, czyli drugi w hierarchi najwazniejszy kort w Melbourne. A Hewitt na trybunach zachowywal sie tak jakby sam chcial wejsc na kort.

Tenisista Fognini niz Pella jest lepszym na papierze, ale jak zwykle trzeba to poprzec praktyka na korcie. Pella na razie w miare pewnie, ale rywale nie tej klasy i podejrzewam, ze gdyby zamiast Fogniniego z to on spotkal sie z Thompsonem to gora mogbylby byc Australijczyk. Dla Pelli to ogolnie jest "zyciowka" na AO, bo Pella nigdy wczesniej nie dotarl dalej niz do 2 rundy AO, wiec przed obecna edycja zdolal wygral tutaj w Melbourne jedynie jeden mecz.
Pella wiadomo ma naprawde niezle podanie i forhand potrafi robic duza krzywde, ale Fognini to jednak tenisista nietuzinkowy z dobrym returnem.

Hipotezy typu, ze Fognini zagral dwa pieciosetowe mecze i bedzie to zmeczony to w ogole nie ruszam, bo to poczatek sezonu, w grze o 4 runde pieniadze sa juz naprawde znaczace, a reakcja Fogniniego i jego obozu po wygranych z Opelka i Thompsonem pokazuje czysta determinacje. Zreszta dzis mecz Fognini gral z Thompsonem w sesji wieczornej, a jak to powiedzial niegdys Federer, turniej AO w sesji dziennej a sesji wieczornej to jak dwa inne turnieje. Nie ma jeszcze dokladnego rozkladu gier na piatek, ale podejrzewam, ze tym razem Fognini z Pella trafia w sesje dzienna, bo raz ze nie gra z Australijczykiem, a dwa wiadomo, ze w ta sesje wieczorna wrzuca glownie te najwieksze nazwiska.
Mysle, ze ten kaprysny Fognini sie rozkreca z kazdym meczem i bedzie w tym meczu gora, wiec typuje wygrana tenisisty z Polwyspu Apeninskiego. Zachowawczo, ale jednak.
 
typer86 1K

typer86

Użytkownik
Przed nami kolejne spotkania drugiej rundy AO. Biore pod lupę dwa spotkania.                                                                                                                     Zverev-Gierasimow                                                                                                                  Tutaj zdecydowanym faworytem wydaje sie młody sasza , ale znajac jego wachania gry i tracenie koncentracji możemy spodziewać sie tu chwilowego kryzysu w jego wykonaniu a co za tym idzie pojawi sie szansa dla Białorusina który juz pokazał sie z ambitnej strony w 1 rundzie. Upatruje tutaj  szanse urwania seta faworytowi i tak lokuje swój typ.                                                                                GIERASIMOW wygra seta 1.65  Szkoda Białorusina bo zagrał naprawde dobrze i byla szansa, sasza w kolejnej rundzie juz bedzie mial ciężka przeprawe.                                                                                                                                                                       Kyrgios-Simon                                                                                                                                   Drugie spotkanie które mnie zainteresowało to mecz gospodarza znanego ze swojej wybuchowej głowy ????. Nick na początku tego roku wydaje sie w dobrej formie, najważniejsze że zdrowie dopisuje, pierwszą runde przeszedł bez żadnych problemów w sumie jak jego przeciwnik z którym teraz zagra. Tutaj nie widze innej opcji jak wygrana kangura przed własną publicznością ale  w mojej ocenie  Simon postawi sie kangurowi i napsuje mu trochę krwi w tym spotkaniu. Simon swoją stanowczością i spokojem jest spokojnie w stanie ugrać tutaj też chociaż jednego seta znając głowe kangura ????.                       SIMON wygra seta 1.6                      Tutaj zgodnie z planem glowa kangura nie wytrzymała.                                                                                                                                           Zobaczymy jak to będzie wkoncu to tylko  sport ????.Pozdrawiam 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner 3:0 @1,85   nawet bez tb się obeszło. 

Stawiam w kierunku bardziej doświadczonego i lepszego tenisisty. Tabilo debiutuje w Melbourne w WS. Przeszedł przez kwalifikacje i dla niego dobrze wylosował w 1R dzięki czemu już zarobił bardzo dużo pieniędzy co pozwoli spokojnie grać resztę sezonu bez obawy o wydatki. Jednak nie widzę argumentów którymi mógłby się postawić Isnerowi. Co prawda Amerykanin nie jest w najwyższej formie ale do puki działa jego największa broń czyli serwis jest trudny do ruszenia. W wymianach nie wygląda źle. 

Monfils -1,5 seta @1,6  

Karlovic sprawił niespodziankę eliminując w 1 rundzie Pospisila. Jednak nie był to najlepszy mecz Kanadyjczyka. Monfils rozgrzewkowo pokonał powracajacego do turu Lu. Dziś będzie miał Gael trudniejsze zadanie. Jednak Ivo to tylko serwis obecnie i to nie tak skuteczny jak kilka  lat temu. Łatwiej jest już przełamać Chorwata. Do tego warunki pogodowe mogą utrudniać mu grę. Bo nigdy nie był typem wytrzymalosciowca. Sądzę że maks seta będzie w stanie ugrać Karlovic i to pod warunkiem że będzie w stanie utrzymać serwis przez całego seta. 

Kursy z 1xbet 
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 34

adingh

Użytkownik
Do tego warunki pogodowe mogą utrudniać mu grę. 
Akurat dzisiaj ma być chłodno jak na Australię, bo zapowiadają 22 stopnie, więc jak na tamte klimaty to bardzo dobre warunki ;) jednak to dużo nie zmieni, też moim zdaniem Gael powinien to wygrać w max 4 setach.
 
typer86 1K

typer86

Użytkownik
Przed nami kolejna runda na Australijskich kortach. Zaciekawiły mnie dwa bardzo intereujące i pewnie zacięte spotkania.

Fucsovics-Paul

W tym spotkaniu dojdzie do konfrontacji węgra z amerykaninem. Jestem pod ogromnym wrażeniem gry Paula w ostatnich miesiącach  , oglądałem mecz w jego wykonaniu z dimitrowem i zaimponował mi swoją walecznością .Jego rywalem bedzie solidny i grajacy siłowo węgier który też jest w dobrej formie .Patrząc obiektywnie na tych dwóch grajków stawiam w tym spotkaniu na zacięty mecz w którym będą conajmniej 4 sety i drugi typ to wygrana młodego walczaka Paula dla którego to ogromna szansa i będę napewno mu kibicował. 

Powyzej 3.5 seta  1.5  
Wygrana Paula 2.25                              Tutaj nie mam pytań, glowa chyba mu zostala poza kortami bo nie istniał w tym meczu kompletnie. 



Sandgren-Querrey

Tutaj mamy rywalizacje dwóch amerykanów . Sandgren to typowy atleta który gra od jakiegoś czasu naprawde solidnie . Udało mu sie ograć runde wcześniej bardzo mocnego włocha. Po drugiej stronie siatki stanie Querrey który bazuje jak zwykle tylko na swoim serwisie bo bez niego to by nie istniał , nigdy nie byłem fanem tego typu tenisa i nie daje tutaj szans na ostateczne zwycięstwo Querremu. Typuje tutaj wygraną walecznego i nie tylko bazującego na serwisie Sadgrena a drugim moim typem będzie tutaj podobnie jak wyżej conajmniej 4 sety bo pewnie bombardier wyserwuje sobie jakiegos seta.

Wygrana Sandgrena 2.1  
Powyżej 3.5 seta 1.45   
 Tutaj zgodnie z planem drewniak odpada i nawet nie udało mu sie ugrać seta.  Oceniając ten dzień po wynikach to nikt by sie nie spodziewał tylu sensacji. Wytypować coś bezbłędnie graniczy z cudem.  Nie zdziwię sie jak kolejne spotkania tej rundy przyniosą następne cuda.
Pozdrawiam 
 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tsitsipas @1,43  
1xbet

Milos wraca po woli do turu po kontuzjach i słabym ostatnim sezonie. Widać że brakuje mu spotkań. Serwis jedynie co ratuje choć nie jest tak skuteczny jak w czasach jego świetności. Grek natomiast ostatnie miesiące ma bardzo dobre. Wszedł na wysoki poziom jeżeli chodzi o grę jak i podejście mentalne. Wygrał turniej mistrzów. W nowym roku pokonał już Djokovica i przegrał w finale turnieju w Arabi z Nadalem po zaciętym meczu. Spotkanie to stało na bardzo wysokim poziomie. Udowodnił że jest w stanie rywalizować z najlepszymi na równym poziomie. W Melbourne szybka wygrana z Caruso i walkower od Kohlschreibera. Także jest wypoczęty. W obecnej formie obu graczy nie widzę większych szans dla Kanadyjczyka i pobieram ten kurs bo jest bardzo przyjemny. Sądzę że maks seta jest w stanie urwać Grekowi Milos. 

Fognini - Pella o35,5 @1,52
Schwarzman - Lajovic o37,5 @1,80
  
Federer 3:0 @1,6   

Kursy z 1xbet 

Czarny dzień :(
 
K 22

kildan

Użytkownik
Gram dość długo i "bawię się" bukmacherka, ale nie powiem chyba tu nic odkrywczego, że wygrana bądź przegrana to nie kwestia Waszego "skilla" tylko kwestia szczęścia najczęściej. Nie ma złotych recept na wygraną, nie ma pewniaków, faworytow itd. Nie uwierzę w to bo bawię się w to parę lat. Bilans zysków i strat najczęściej wychodzi na 0. Jak to w życiu... Można to sobie traktować jako hobby, rozrywkę, ale broń Boże jako źródło zarobku, bo to się niefajnie kończy. Popatrzcie na tegoroczny AO. Kto tu jest faworytem a kto nie ? Zarówno wśród Panów jak i Pan ? Xddd można obstawiać w ciemno i nigdy nie wiadomo czy w jedną czy w drugą pójdzie. Poziom Pan i Panów obecnie się szalenie wyrównal. Każdy z top100 może wygrać z każdym. A chętnych młodych wilków spoza 100 jeszcze czeka parudziesięciu. Taka prawda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 24 stycznia 2020 12:52 przez kildanGram dość długo i "bawię się" bukmacherka, ale nie powiem chyba tu nic odkrywczego, że wygrana bądź przegrana to nie kwestia Waszego "skilla" tylko kwestia szczęścia najczęściej. Nie ma złotych recept na wygraną, nie ma pewniaków, faworytow itd. Nie uwierzę w to bo bawię się w to parę lat. Bilans zysków i strat najczęściej wychodzi na 0. Jak to w życiu... Można to sobie traktować jako hobby, rozrywkę, ale broń Boże jako źródło zarobku, bo to się niefajnie kończy. Popatrzcie na tegoroczny AO. Kto tu jest faworytem a kto nie ? Zarówno wśród Panów jak i Pan ? Xddd można obstawiać w ciemno i nigdy nie wiadomo czy w jedną czy w drugą pójdzie. Poziom Pan i Panów obecnie się szalenie wyrównal. Każdy z top100 może wygrać z każdym. A chętnych młodych wilków spoza 100 jeszcze czeka parudziesięciu. Taka prawda.
Kolego co do twojej wypowiedzi dam Ci dobrą radę bawić to idź się do klubu a zarabianie zostaw innym... Skoro każdy z każdym może wygrać to obstawiaj wszystkich dogów zobaczymy, jak na tym wyjdziesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
cytat z dnia 24 stycznia 2020 12:52 przez kildanGram dość długo i "bawię się" bukmacherka, ale nie powiem chyba tu nic odkrywczego, że wygrana bądź przegrana to nie kwestia Waszego "skilla" tylko kwestia szczęścia najczęściej. Nie ma złotych recept na wygraną, nie ma pewniaków, faworytow itd. Nie uwierzę w to bo bawię się w to parę lat. Bilans zysków i strat najczęściej wychodzi na 0. Jak to w życiu... Można to sobie traktować jako hobby, rozrywkę, ale broń Boże jako źródło zarobku, bo to się niefajnie kończy. Popatrzcie na tegoroczny AO. Kto tu jest faworytem a kto nie ? Zarówno wśród Panów jak i Pan ? Xddd można obstawiać w ciemno i nigdy nie wiadomo czy w jedną czy w drugą pójdzie. Poziom Pan i Panów obecnie się szalenie wyrównal. Każdy z top100 może wygrać z każdym. A chętnych młodych wilków spoza 100 jeszcze czeka parudziesięciu. Taka prawda.
Jakby był na forum jakiś porządny konkurs z porządnymi nagrodami (pula tak co najmniej 1000$) bez jakiś debilnych wymagań wpisowego i na normalnych kursach z buków bez podatku i kosmicznej marży, to wtedy może byś zobaczył jak się typuje tenisa, bo wtedy na pewno trochę prawdziwych typerów wyszłoby z ukrycia, a tak to pewnie tu tylko wchodzą pośmiać się z "analiz".
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam

Każdy mówi że niespodzianki w dzisiejszym dniu ale tak na prawdę kobiecy tenis jest żenujący jeśli chodzi o poziom tam praktycznie czołowa zawodniczka z 20 stki może przegrać z 500 w rankingu jeśli miały by taką okazje,może mniej bym sie spodziewal po Serenie ale można mówić wiek i nie te lata, niestety ale takie sa realia z roku na rok coraz słabszy poziom można też mowic ze bardziej wyrównany poziom ale nie ogladam od dziś tego nieprzewidywalnego sportu i widze jakie sa realia po prostu jest słabszy takie moje subiektywne odczucie, u mężczyzn aż takiej przepaści nie ma ale wiadomo też sie zdarza dzisiaj mało brakło i Federer by odpadł  ale doświadczenie i dobra gra pod presją dała wygraną Ferdkowi, ktoś kiedyś powiedział że pierwsza trójka jest poza zasiegiem czyli RF,ND i RN reszta moze grac jak równy z równym coś w tym jest.

G.Monfils-E.Gulbis over 40,5 gemów 2.0 k fortuna

(Ernest Gulbis nie gra w tenisa dla pieniędzy, bo jest synem jednego z ... Syna łotewskiego miliardera Ainarsa Gulbisa majątek szacowany na 2,5 mld dol)  taka ciekawostka gdyby nie problemy ze zdrowiem Ernest byłby w czołowej  10,20 tce jak to miało miejsce kilka dobrych lat temu, w tym meczu postanowiłem że, zagram na over gemowy sa to zawodnicy którzy grają z fantazją ułańską miłą dla oka dla Ernesta to jest tylko fun on tak na prawde nie ma nic do stracenia a tanio skóry nie sprzeda ne pewno nie do 0, jest w stanie wygrać z każdym tak jak i przegrać z jakimś no name wydaje mi sie że zobaczymy tutaj minimum 4  sety rozważałbym nawet wygraną Ernesta ale gram over powyżej 40,5 gemów.

R.Nadal-Careno Busta (gemy handicap) -9,5 -2  1.54 (fortuna)

Tutaj krótko myśle że, nie bedzie to łatwy spacerek dla Rafy jak dotychczas, rywal  teraz z wyższej półki a handi w strone Carreno wydaje sie ciekawą opcją oczywiscie nie zdziwie sie jak bedzie gładkie 6-2 6-2 6-2 wtedy nie wejdzie ale jestem dobrej myśli jak wiadomo hiszpanie to głównie mączka ale Carreno jest w stanie stawić większy opór niż Delbons czy Dellien.

N.Krygios-Khachanov K. over gemowy powyżej 40,5 1.87 k (fortuna)

Dwie solidne marki szczekacz i gwiazdor Krygios grajacy przed własną publicznością z dobrze poukładanym i rozwijającym sie  Rosjaninem mecz z tych ciężkich do wytypowania, ostatnio panowie obaj grali ze sobą w Cincinati wtedy po walce w 3 setach wygrał Khachanov tutaj również spodziewam sie walki i minimum 4 setów ale gram na over 40,5 pkt.






 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 24 stycznia 2020 19:25 przez mijonCarreno jest w stanie stawić większy opór niż Delbons czy Dellien.






 
Oczywiście szacun za typy i analizy oby więcej typów i analiz na forum ale... Co do tego nie mogę się zgodzić... Oglądałem oba mecze Nadala zresztą kogo nie oglądałem ale mniejsza o to...

Dellien świetnie walczył jak na "typowego mączaka" i gdyby grał powiedzmy z takim Cilicem myślę, że była by sensacja. Delbonis hmm... tutaj już po prostu mega oczy to co grał palce lizać oczywiście przegrał i to 3:0, ale najlepszym dowodem na to co grał jest to, że po 2 gemach czas meczu krążył około 20min. Busta jednak to taki typowy przebijaka w stylu tych dwóch Panów, ale jak dla mnie on najmniej ugra i skończy się pewnie max 6/2 6/2 6/2
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Gulbis

Tutaj trzeba grać i to GRUBASNIE grać. Ernest juz wyleczyl wszystkie dolegliwosci zdrowotne i wraca do golenia wszystkich po kolei. Tak jak to już kiedyś robił. Top 10 to było mało. Ze swoimi zdolnościami lekko top 5 powinien być i pewnie na koniec roku zakreci się koło tego miejsca. 
W tym AO już ogolil dwóch wyżej postawionych. Augera i solidnego Bedene. Teraz czas na Monfilsa który już oddycha rękawami a z Karlovicem powinien już odpasc bo grał piach. 
Pewnie seta Maks Gulbis odda a jak będzie grał jak do tej pory a tak ma grać to ogółu franzuca do zera. Ćwierćfinał pewny a półfinał w zasięgu tak grającego lotysza. Nic tylko grać bo buki pomyliły się z kursami. Polecam

2.6 Pinnacle
 
 
M 15K

mijon

Użytkownik
cytat z dnia 24 stycznia 2020 19:39 przez szeffb

Oczywiście szacun za typy i analizy oby więcej typów i analiz na forum ale... Co do tego nie mogę się zgodzić... Oglądałem oba mecze Nadala zresztą kogo nie oglądałem ale mniejsza o to...

Dellien świetnie walczył jak na "typowego mączaka" i gdyby grał powiedzmy z takim Cilicem myślę, że była by sensacja. Delbonis hmm... tutaj już po prostu mega oczy to co grał palce lizać oczywiście przegrał i to 3:0, ale najlepszym dowodem na to co grał jest to, że po 2 gemach czas meczu krążył około 20min. Busta jednak to taki typowy przebijaka w stylu tych dwóch Panów, ale jak dla mnie on najmniej ugra i skończy się pewnie max 6/2 6/2 6/2

Witam,być może będzie to szybki meczyk nie mówię że nie nikomu nie każe tego grac ???? jeśli chodzi o analizy to więcej udzielam się na hokeju KHL,NHL czy czeskiej extralidze hokeja i skoki narciarskie ale postaram się też wrzucać jakieś swoje luźne przemyślenia z AO. Pozdrawiam 
I
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Fritz - Thiem    2   1.42
Jankes słaby początek sezonu w AO co prawda wygrał dwa mecze a buki przede wszystkim biorą pod uwagę zwycięstwo nad Andersonem, tyle tylko Afrykaner wraca po kontuzji, do tego w pierwszej rundzie grał 5 setów i widać było że w spotkaniu z Taylorem zwyczajnie zabrakło mu "pary". Austriak też co prawda 5 z Boltem ale mecz miał pod kontrolą i wyglądał naprawdę dobrze.
Regularność i forma po stronie Dominika.

co do meczu Monfils vs Gulbis to wszystko może się zdarzyć, obaj są labilni na korcie. H2H 3:0 dla Francuza to na pewno jest jakaś wskazówką. Nie ruszam tego spotkania a jeśli już to że będzie tiebreak w meczu.

Kyrgios vs Khaczanov tu wydaję się, że górą powinien być Aussie. Kyrgiosowi zawsze lepiej grało się z zawodnikami grającymi podobnie jak on siłowy tenis, ale jak jest dużo gry pod górę, zwalniania tempa to zaczyna się problem (starsi pewnie pamiętają Marata Safina i jego męki gdy musiał grać z Olivierem Rochusem). Rosjanin nie jest w optymalnej formie i przy dłuższym meczu może być problem z kondycją, z Ymerem "oddychał rękawami " i wygrał tylko dlatego że rywal stracił głowę. Biorąc pod uwagę te aspekty w tym spotkaniu wezmę Khachanov poniżej 64,5% trafionego pierwszego serwisu (Fortuna).

Kontinen/Struff vs Gonzalez/Martin 2  2.10
Tu widzę duże value po stronie G/M, świetny początek sezonu i bardzo dobry mecz na serwisie w pierwszej rundzie.
Widać, że są na fali i wydaję się że kursy powinny być na odwrót. K/S to bez wątpienia dobrzy debliści ale grają ze sobą pierwszy turniej co dodatkowo nie przemawia na ich korzyść. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 766

szeffb

Użytkownik
Wiadomości z kortu AO:

Nadal tak, jak się spodziewałem i pisałem wczoraj leje swojego roadaka aż miło. Nawet nie będzie 6/2 6/2 6/2 tak jak pisałem. Dziś widać w porównaniu do wczoraj, że raczej faworycie dają i dadzą radę, ale ja czekam osobiście na mecz Kyrgiosa z ruskiem. Co do tego meczu: Spodziewam się wygranej ruska po ciężkim boju
 
F 860

fasolkin

Użytkownik
Kyrgios- Khachanov over 4,5 seta @3,35Zverev-Verdasco      over 4,5 seta @ 3,35

Szukając dobrych kursów, wysokich to mi wpadło w oko.. Cała czwórka tenisistów ma w szlemach niemało 5-setówek.. Wyrównane dość pary do tego bo zwycięstwo każdego z nich powinno dziwić chyba nikogo.. Tak zagrałem czekając na 5-setowki..
Ryzyko jest puszczając cokolwiek.. 
Dziwi mnie więc spina powyżej.. Nikt nikogo nie zmusza wchodzić przecież tutaj na forum.. Po co ta krytyka 1 do 2? 
W tenisie szlem ma to do siebie, że zawsze praktycznie jest sporo niespodzianek. Jest początek sezonu, decyduje wiele czynników o wyniku meczu.. Zdrowie, przygotowanie fizyczne, złapanie formy, a nawet specyfika gry przeciwnika..
Komentarze są cenne i sam często czytam, ale  z 1 się zgadzam z innymi nie.. Proste. 
Pozdro 
​​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom