>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 23.01.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier LeagueGodzina : 21:00Spotkanie: Wolverhampton - Liverpool
Typ: BTSKurs: 1,83Bukmacher : FortunaAnaliza :

Dziś na zakończenie 24 kolejki angielskiej Premier League dojdzie do pojedynku pomiędzy Wolverhampton i Liverpoolem. Wilki w tabeli ligowej zajmują 7 miejsce z dorobkiem 34 punktów mając na koncie 8 zwycięstw,10 remisów i 5 porażek a ich bilans bramkowy to 34-30. Wilki przerwały ostatnio serię 5 spotkań bez zwycięstwa pokonując Southampton 3:2 gdzie było to 9 z ostatnich 10 na swoim boisku gdzie strzelili przynajmniej 1 bramkę. Bardzo dobrze spisuje się ostatnio skrzydłowy Adama Traore z 4 bramkami a poza tym do gry powrócił najlepszy snajper Wolves, Raul Jimenez, więc liczę że bramka ze strony gospodarzy padnie. Mimo że dziś gospodarze zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Willy Boli i Ruben Vinagre którzy są kontuzjowani a pod znakiem zapytania stoi występ Diogo Joty. The Reds w tym sezonie gra rewelacyjnie gdzie po 22 kolejkach zajmują fotel lidera z dorobkiem 64 punkty mając na koncie 21 zwycięstw, i 1 remis a ich bilans bramkowy to 52-14. Podopieczni trenera Jurgena Kloppa na 28 ostatnich meczy przegrali tylko raz z Aston Villą w Pucharze, ale w tym składzie grali zawodnicy z głębokich rezerw. Liverpool gra tymi samymi zawodnikami od dłuższego czasu i widać to w ostatnich meczach, gdzie styl gry jest nieco słabszy. Dziś trener gości nie będzie mógł skorzystać z usług takich zawodników jak Naby'ego Keity, Nathaniela Clyne'a,Jamesa Milnera,a pod znakiem zapytania stoi występ Dejana Lovrena. Liczę w tym meczu na bramki po obu stronach bo Wilki są zawsze groźne na swoim boisku i jak nieliczni pokonali w tamtym roku The Reds 2-1 na swoim boisku.

  83  
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 21:00 
Spotkanie: Wolverhampton - Liverpool 
Typ: Liverpool i over 2,5 gola w meczu 
Kurs: 2,53
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
W dzisiejszy wieczór na Molineux Stadium w Wolverhampton zawita Liverpool FC. Wilki przerwały ostatnio passę 5 meczów bez zwycięstwa i po dramatycznym boju pokonali 3:2 Southampton, przegrywając 0:2 do przerwy. Na swoim obiekcie gospodarze dzisiejszego pojedynku przegrywali w tym sezonie tylko dwa razy z Chelsea i Tottenhamem i moim zdaniem dzisiaj będzie ten 3 raz. Podopieczni Kloppa grają poprostu nie w tej lidze i jak już pisałem niedawno nie widzę na ten moment zespołu, który by ich zatrzymał. Defensywa The Reds od 7 spotkań nie straciła bramki co jest nie lada wyczynem. Pod koniec grudnia Liverpool ograł "Wilki" 1:0 i było to szóste z rzędu ligowe zwycięstwo nad Wolves. Podopieczni Nuno Espirito Santo w lidze z Liverpoolem wygrali w sierpniu 1981 (oczywiście nie pod jego wodzą). Miejscowi zagrają bez Rubena Vinagre i Willy'ego Boly'ego. Nie wiadomo też czy wystąpi Diogo Jota. U The Reds zabraknie Naby'ego Keity, Nathaniela Clyne'a i Jamesa Milnera, a pod znakiem zapytania stoi występ Dejana Lovrena. Stawiam na wygraną przyjezdnych i co najmniej 3 gole w siatkach bramkarzy lub bramkarza, bo ekipa Kloppa sama jest w stanie "ukłuć" trzy razy. 

  153
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 21:00
Spotkanie: Wolverhampton - Liverpool
Typ: Wynik Spotkania / BTTS     2/Tak
Kurs: 3,65
Bukmacher : STS
Analiza :

Dzisiaj kolejny raz zobaczymy najlepszy zespół Angielskiej Premier League w akcji. Liverpool jak dotąd nie przegrał żadnego meczu i tylko raz zremisował swój wyjazdowy mecz z Man UTD, bilans drużyny to (21-1-0). Co do Wolverhampton, drużyna zajmuje 7 miejsce w lidze z bilansem (8-10-5). Mój typ opieram na statystykach które pokazują że drużyna Wolverhampton w tym sezonie strzeliła chociaż jednego gola w każdym meczu domowym oraz ma bilans w 5 domowych spotkaniach (2-2-1) pokonując na własnym terenie Man City 3:2 oraz zdobyła 8 a straciła 6 bramek. Co do drużyny z Liverpoolu w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach strzelili 12 bramek tracąc tylko 2. Co do wygranej Liverpoolu, jest to mój pewniak oraz sądze że Wolverhampton jest w stanie strzelić chodź jedną bramkę w dzisiejszym meczu.

  265
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar KrólaGodzina : 21:00Spotkanie: Rayo Vallecano - Real Betis
Typ: Betis i powyżej 2,5 Kurs: 2,57Bukmacher : Fortuna

Dziś kolejne mecze 1/16 pucharu Króla. 2 ligowy zespół Rayo Vallecano podejmuje na własnym stadionie zespół Primera Division Betis. Vallecano kiedy grał w najwyższej lidze znany był z bardzo dużej ilości bramek, byli jedną z drużyn gdzie padało najwięcej overów w meczu. Teraz w 2 lidze również dość również strzelają ponad 1 bramkę na mecz. Jeśli chodzi o Betis to ostatnio grają naprawdę bardzo dobrze, 2 ostatnie wygrane to 3:0 z Sociedad i 3:0 w pucharze. Dziś trener Betisu wystawia dość mocny skład, oczywiście jest kilka zmian ale nadal wyjdą dobrą 11stką. Na pewno są nastawieni na zwycięstwo i na grę w dalszej fazie. Betis po złej grze może odetchnąć i myśleć o europejskich pucharach bo mają coraz mniejszą stratę. Myślę, że dziś obejrzymy dość otwarte spotkanie z minimum 3 bramkami, jak to bywa w pucharach drużyny czasem grają mniej taktycznie a bardziej widowiskowo i dziś myślę, że tak będzie.
Dodatkowo stawiam, że Betis wygra to spotkanie. Składy obu ekip wskazują na to, że to jednak goście podchodzą poważniej do tego meczu.

  100
 
B 694

blanek15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 21:00
Spotkanie: Wolverhampton - Liverpool
Typ: Liverpool nie przegra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Wolverhampton otrzyma najwięcej żółtych kartek
Kurs: 4,7
Bukmacher : forbet
Analiza :

Kazdy zna statystyki Liverpoolu, wie w jakiej sa formie, wiec pozwole sobie nie rozpisywac sie na temat dlaczego uwazam, ze Livwerpool nie przegra dzisiaj.

Jesli chodzi o rzuty rozne to srednio na mecz Liverpoolu wypada 10,86 RR, z czego ponad 6 wykonuje sam Liverpool.
Wolves lekko ponad 5 RR i na mecz przypada okolo 10
Ostatnie spotkania miedzy tymi druzynami, jesli chodzi o rzuty rozne to 2 - 1 na korzysc The Reds.

Jak juz ktos tutaj wspominal o Leicester i Liverpoolu to ja dodam, ze oba zespoly moga pochwalic sie gra fair-play, gdyz sa najnizej w tabeli otrzymanych kartek.
Liverpool(20 miejsce) 23 kartki i 36 kartek dla Wolverhampton(17 miejsce).

Uwazam, ze Liverpool zdominuje to spotkanie. Remis do przerwy, a pozniej ogien na bramke Wilkow.
Wolverhampton bedzie cofniety i moga grac nieczysto, a co za tym idzie? Zolte kartoniki.

  100
 
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Paulista

Godzinna: 23:15

Spotkanie: Santos – Bragantino

Typ: over 3.5 bramki

Kurs; 3.30

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Zacznijmy od gości to kolejny klub Red Bull który też ma aspirację. Tutaj podobnie jak w RB Lipsk, Salzburgu jest ta sam myśli do gry – czyli dużo ładnej, ofensywnej gry. Przyznam nie widziałem tego Brazylijskiego „Red Bulla” ale zespół zrobi swoje w poprzednim sezonie wywalczył awans ze świetną postawą właśnie w ataku, drugi zespół pod tym względem pokonali zdecydowanie. Niby to suche statystyki ale ja w tym widzę styl mimo wszystko bo to jest jakaś filozofia gry tych ekip. To co też jest ważną cechą że nie ważne że rywal dużo silniejszy są wierni swojej filozofii gry. Santos po wicemistrzostwie rozstał się mimo wszystko z Sampaoli ale postawiono na kolejną legendę trenerską Portugalczyka który cztery lata posiedział sobie w katarze, robią tam świetną robotę. No i z tym trenerem Santos będzie ofensywny tego jestem pewien, ten trener uwielbia taką grą. Wiem że Katarskie ligi nie ma co porównywać ale jego zespół w poprzednim sezonie zdobył w 22 spotkaniach 100 bramek prawie połowa więcej niż drugi zespół!!!! – dominacja to ten trener lubi, na pewno podobne jak to było w Bradze i Sportingu będzie szukanie bramek do końca. Ja stawiam na żywy, otwarty mecz po długiej przerwie w rozgrywkach myślę że kibicie jak i piłkarz są głodni ofensywnej gry.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom