>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Nie ma mowy nic o tym ze nie sa w ogole realizowane tylko ze sa z opoznieniem w związku z "ostatnio nadmiernym ruchem".
Ja czekałem na swoją ok 36h,aczkolwiek w międzyczasie ich ponagliłem mailem
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 28 października 2019 17:18 przez husarz22Zawsze uważałem tego buka za jednego z lepszych na polskim rynku. Niestety przez te awarie nie zamierzam u nich więcej grać. Zlecilem wypłatę w sobotę wieczorem a w chwili obecnej  pieniążków nadal nie mam na koncie. Próbowałem załatwić sprawę przez czat online ale bez skutecznie,  nie mają żadnych konkretów tylko wklejają jakieś standardowe regułki. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z wypłatą przez weekend a tym bardziej w poniedziałek. 

Oto moja wypowiedz z końcówki pazdziernika. Jak widac nic sie nie zmienilo oprócz ich odpowiedzi,  ktora ciagle jest taka sama,  tzn: wzmożony ruch.  Oczywiscie wyplaty predzej czy pozniej dochodza ale nalezy uzbroic sie w cierpliwosc.  Mam nadzieje, ze w koncu zalatwia ten problem. 
 
L 0

litvos1234

Użytkownik
1Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Też po paru latach korzystania z konta ku swojemu zdziwieniu kazali mi dać to zdjęcie od pasa w górę. I też kilka razy wygrałem. Natomiast we wszystkich bukach jest zapis, że wpłaty i wypłaty mogą być realizowane wyłącznie z tego samego/na to samo konto bankowe... Chodzi o jakąś walkę z praniem brudnych pieniędzy itd. Zresztą z tego co wiem u każdego buka tak jest. Ale zastanawiające, że dodatkowa weryfikacja jak zacząłem wygrywać, ale może to też przez to, że długo tam nic nie grałem... No zobaczymy dalej...

Dodam jeszcze, że mam nadzieję, że nie będzie z tym bukiem problemów bo jako jedyni w Polsce mają azjany... Szkoda by było żeby odpadł...
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 15 stycznia 2020 19:01 przez litvos12341Witam serdecznie. UWAGA ! PRZESTRZEGAM PRZED LVBET ! Po wygraniu zakładów za większą stawkę założyli mi limit : 5zł - UWAGA 5zł na jeden zakład (nie ważne czy LIGA WŁOSKA czy LIGA ANGIELSKA). Przy wyższym kursie tzw. "tasiemka" maksymalna stawka wynosi 0,5zł (50 groszy !!). Po kontakcie z czatem dostałem informację od konsultanta :

"Stawki maksymalne na dane spotkania w Twoim przypadku został dobrane indywidualnie przez nasz Dział Sportowy. Decyzje podjęte na temat limitu stawek są ostateczne."

Ok a więc chciałem wypłacić swoje pieniądze... Zaczęły się problemy... 

Prośba o wysłanie swojego zdjęcia wraz z dowodem osobistym, datą oraz napisem LVBET... Jeszcze to przebolałem i wysłałem...
Chcieli równiez potwierdzenie,że rachunek bankowy,ktory zostal podany podczas rejestracji nalezy do mnie.. To rowniez wykonalem...

Ok,teraz chcą kolejny dowód UWAGA : Potwierdzenie,że ostatnia wpłata została wykonana z konta podanego podczas rejestracji...

Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.


Jednym słowem wstyd i hańba ! Nie chcą wypłacić wygranych pieniędzy !! Obsługa mnie olewa !!

Dla przykładu inni bukmacherzy potwierdzili rejestrację w przeciągu 30minut (pełna aktywacja wraz z wszystkimi zdjęciami i dokumentami)


Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
Witaj w krainie tych co wygrywaja :) Co tam nie pisali o tym na forum ?

To jest standard !!!! we wszystkich gównianych firmach robiących błędy - kazdy buk z klasy poniżej "B" dokłądnie tak postepuje - rekwizycję hajsu to standard od 4/5 lat (sprawdż sobie listę wiarygodności buków i będzie wszystko jasne)

Wpłaciłes hajs z konta zony .......bez urazy - jesteś amatorem (wczesniej dałem tu znak zapytania ...ale to nie ma sensu, Ty jestes amatorem)

Skasuja Ci jeszcze z 4/5 kont zrobią z 3/4 30-dniowe weryfikacje z rządaniem 20 zdjęć i się nauczysz , nie przejmuj sie 

Jak jeszcze napiszesz ,że logowałes sie na konto z 3/4 róznych IP i dodatkowo logowaliście się z kolegą z tego samego kompa na 2/3 konta i obaj braliście bonusy to juz popłacze sie ze smiechu :) 

Widzisz każde forum bukmacherskie żyje z pieniędzy z reklam i współpracy z bukmacherami , więc poradnika pt. "Jak grac u bukmachera nie narażając sie na dziwne sytuacje" nigdzie nie ma 

Ale już regulamin 300 punktowy kazdy bukmacher posiada i jestes sam sobie winnym nie czytajac go :)

Z jednej strony jest mi przykro , ze już nasze "śmieciowe buki" powtarzają schematy najgorszego sortu , ale z drugiej strony ostatnio straciłem kilka tys euro pomimo, ze przestrzegałem tych wszystkich zasad , ale IP wszystkich kart operatora kom zaczyna się od tych samych cyferek , więc jeśli 2 osoby graja na kartę  tego samego operatora i graja podobnie to dla "smieci poniżej wiarygodności "B" jest powód do konfiskat - masz to jasno zaznaczone w regulaminie każdej firmy. 

LVBet ma ostatnio problem ......poblokowanego hajsu oraz ...kosmicznej ilości nowych kont na które dali bonusy - a wszystko to z powodu ich wyłączności na FAME MMA

Ilośc małolatów zakładających konta przerósł ich oczekiwania ...kilkunastokrotnie - więc szukają oszczędności . Ty padasz tylko ich ofiarą 

Nie gram u pokemonów , więc nie pomogę Ci za bardzo ale jesli nie złamałes żadnej z zasad o której napisałem a wygrana jest warta szarpaniny i adwokata radze nie odpuszczac zorientowac się kto wydał im licencję (muszą udzielić Ci tej informacji ) i powalczyć o swoje 

Na początek wymiana maili , nie groź , bądż grzeczny i pisz merytoryczne tematy , które potem będziesz mógł wysłac do rozjemcy i próbuj 

I nie mysl , ze jestes jedyny - masz standardowa weryfikację jaką każdy zawodowy przechodzi co tydz/max dwa :) 

pozdro 
 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
A tak odbiegajac od tematu mi ostatnio zawinal pieniadze jeden bukmacher (kolo 1000 e) z powodu korzystania z nakladki webrtc oraz ghosterow, maja w zapisie, ze nie mozna korzystac z roznych takich programow - ogolnie cyrk na kolkach, ale jest jak jest i trzeba niestety wliczyc w koszty takie straty.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 19:01 przez litvos1234
Niestety wpłata wykonana została poprzez sytem BLIK z konta bankowego mojej żony.

Uwaga : Otrzymałem informację,że doładowanie konta musi zostać wykonane z konta,które zostało podane podczas rejestracji.




Nie polecam !!!! Jeszcze okaże się,że nie wypłaca mi moich pieniędzy,ponieważ przelew doładowujący został wykonany z konta mojej żony...
Jeśli w regulaminie mają, że można wpłacać tylko ze swojego konta, to postąpili zgodnie z regulaminem i szczerze powiem: zrobili dobrze. I to ewidentnie twoja wina ta sytuacja bo kto normalny wpłaca z konta drugiej osoby, by potem chcieć wypłacić na swoje? 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dodam, że sytuacja z LV BET bardzo szybko się wyjaśniła... Okazało się, że prawdopodobnie niezamierzenie skorzystałem z jakiegoś bonusa i tylko dlatego pojawiła się ta dodatkowa weryfikacja... Byłem w wielkim SZOKU bo od momentu wysłania zdjęcia swojej buźki do odblokowania konta minęło: 5 minut - słownie - PIĘĆ MINUT ! Był problem z wypłatą kasy, ale znowu przez ten niezamierzony bonus więc go po prostu anulowałem i wypłaty idą błyskawicznie czyli ok 5 min.

Niewatpliwe zalety buka LV BET to:

1. Azjany - tylko u nich, nigdzie u polskich nie ma oprócz nich
2. Wypłaty realizowane de facto w trybie rzeczywistym - max 5 min


I nie ma co się dziwić, że buki dokładnie sprawdzają te bonusy, bo chyba takich cwaniaczków jak Polaczki to nie ma na całym świecie... Nie tylko kwestia buków, ale i darmowego Netflixa gdzie jedne cwaniaczki sprzedawały na Allegro drugim cwaniaczkom "darmowe" konta na 30 dni i kwestia Spotify i wiele innych...

 I oczywiście jak pisałem - u żadnego buka nie wolno przelewać kasy z innego konta niż swoje i to nie jest nawet kwestia buka tylko przepisów ustawowych dotyczących prania brudnych pieniędzy i antyterrorystycznych. Ze swojego własnego doświadczenia w handlu wiem, że 95% ludzi o coś się kłóci i nie mają oczywiście pojęcia i chcą coś co im się nie należy... :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kiedyś, kiedyś, jak jeszcze kasyna online hulały w najlepsze, pojawiały się jakieś co jakiś czas promocje, dla Polaków np 3 czy 5 darmowych spinów z jakimś wysokim obrotem. W identycznej promocji, w tym samu czasie Szwed dostawał 30 czy 40 spinów. 
Po prostu Polacy od zawsze kombinowali, zakładali konta na rodzinę, znajomych i zwierzaki aby tylko dostać jakiś bonus, kombinowali z wpłatami, kombinowali z dokumentami itd..  
Bukmacherzy to nie instytucje charytatywne, dbają o swoje interesy, analizują na bieżąco sytuacje i wyciągają wnioski. Firmy też sie rozwijają dlatego mnie też nie dziw że dzisiaj zdarza sie że wymagają szczegółowej czy upierdliwej weryfikacji. Po prostu są wyczuleni na rożnego rodzaju nadużycia. Jeśli komuś idzie "za dobrze" to dołożą mu limity bo tajemnicą nie jest że buki wolą przegrywających graczy.
Post może nie o Ivbet ale ogólnie jak ktoś nie ma nic do ukrycia i nie kombinuje to na ogół żadnych problemów nie ma.  
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dodam jeszcze, że bardzo sprawnie działa support w LV BET ! Nie tylko weryfikacja po 5 minutach od wysłania zdjęć, ale i błyskawiczne zwroty. Miałem postawiony mecz, który się nie odbył. Napisałem do supportu i wysłali mi ogólną formułkę, że zgodnie z regulaminem zwroty są po 30 godzinach. Odpisałem, że ten mecz na pewno się nie odbędzie w tym czasie i po 10 min. miałem zwrot !

I szczerze to nie wierzę jak tu pisali niektórzy, że w grudniu były jakieś problemy z wypłatami i mówili o jakiś problemach bo to trochę nielogiczne jak założyli klona... :) Po za tym jedyni w PL mają błyskawiczne wypłaty...
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 13:59 przez adamo80Dodam jeszcze, że bardzo sprawnie działa support w LV BET ! Nie tylko weryfikacja po 5 minutach od wysłania zdjęć, ale i błyskawiczne zwroty. Miałem postawiony mecz, który się nie odbył. Napisałem do supportu i wysłali mi ogólną formułkę, że zgodnie z regulaminem zwroty są po 30 godzinach. Odpisałem, że ten mecz na pewno się nie odbędzie w tym czasie i po 10 min. miałem zwrot !

I szczerze to nie wierzę jak tu pisali niektórzy, że w grudniu były jakieś problemy z wypłatami i mówili o jakiś problemach bo to trochę nielogiczne jak założyli klona... :) Po za tym jedyni w PL mają błyskawiczne wypłaty...
To pora uwierzyć, bo był taki czas w grudniu zeszłego roku, gdzie przy dobrych wynikach dla graczy mniejsze firmy pokroju LV Bet czy Forbet wstrzymywały wypłaty nawet do tygodnia, więc opowieści LV Bet  o nadmiernym ruchu na ich stronie w tamtym okresie można włożyć między bajki. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niewiele jest zalet legalnych buków :) , ale jedną z nich jest fakt, że są zarejestrowane w Polsce, podlegają polskiemu prawu więc o wiele łatwiej dochodzić swoich należności w sądzie niż np. na Malcie :) Nie mówię, że jak by jakiś zbankrutował (piszę w wątku o LV BET, ale chodzi o dowolnego polskiego buka) to z automatu by się odzyskało bo mamy i Amber Gold i GetBack i wiadomo jak ludzie nic nie odzyskali, ale mimo wszystko potencjalnie lepiej było by dochodzić swoich roszczeń w Polsce niż na Malcie albo Cyprze... Natomiast jak by nie chodziło o plajtę tylko po prostu buk by robił trudności to już o niebo lepiej u nas niż za granicą.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 20:39 przez adamo80Niewiele jest zalet legalnych buków :) , ale jedną z nich jest fakt, że są zarejestrowane w Polsce, podlegają polskiemu prawu więc o wiele łatwiej dochodzić swoich należności w sądzie niż np. na Malcie :) Nie mówię, że jak by jakiś zbankrutował (piszę w wątku o LV BET, ale chodzi o dowolnego polskiego buka) to z automatu by się odzyskało bo mamy i Amber Gold i GetBack i wiadomo jak ludzie nic nie odzyskali, ale mimo wszystko potencjalnie lepiej było by dochodzić swoich roszczeń w Polsce niż na Malcie albo Cyprze... Natomiast jak by nie chodziło o plajtę tylko po prostu buk by robił trudności to już o niebo lepiej u nas niż za granicą.
Nie prawda. Patrz Totalbet. Niby legalny, zarejestrowany w Polsce. Ludzie wygrali tam spory hajs na wyborach samorządowych, którego do dziś na oczy nie ujrzeli. Sprawa kolejny rok ciągnie się w sądzie a firma jak gdyby nigdy nic funkcjonuje sobie dalej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 25 stycznia 2020 23:08 przez kojocik89

Nie prawda. Patrz Totalbet. Niby legalny, zarejestrowany w Polsce. Ludzie wygrali tam spory hajs na wyborach samorządowych, którego do dziś na oczy nie ujrzeli. Sprawa kolejny rok ciągnie się w sądzie a firma jak gdyby nigdy nic funkcjonuje sobie dalej.
A to nawet nie wiedziałem o tym, ale to, że sprawa w ogóle jest w sądzie to już sukces... Bo tak na Maltę albo Cypr to nie wiem czy ktoś by jeździł.. Pomijając koszty tłumacza przysięgłego i adwokata, który byłby znacznie droższy bo w rachubę wchodziły by prawo nie polskie, a przede wszystkim bardzo ciekawe jak by taki sąd maltański albo cypryjski potraktował Polaka... Chodziło mi o to, że jednak u naszych buków jest ochrona prawna czego nie ma gdzie indziej. Nie chodziło mi o to, że z miejsca dostaje się zwrot.
 
A 0

andrzejek007

Użytkownik
witam.
zarejestrowałem się tydzień temu na LV bet. wpłaciłem 1 000zł, otrzymałem bonus powitalny, czyli tzw. zakład za mnożnik. zagrałem, następnie dokonałem wymaganego obrotu depozytem. potem wpłaciłem kolejne 1 000 zł, zagrałem za drugi bonus, dokonałem wymaganego obrotu co potwierdził mi pracownik na czacie (mam zapis czata na mailu oraz screeny). szczęście dopisywało, więc uzbierało mi się łącznie na koncie 6 100zł. skoro na czacie otrzymałem potwierdzenie, iż mogę wypłacać to zleciłem wypłatę. natychmiast dostałem maila o dodatkowej weryfikacji konta: potwierdzenie w PDF przelewu depozytu na LV bet oraz scan wyciągu bankowego, przy czym wyraźnie w mailu dział weryfikacji LV bet podkreślił, że ma być widoczne moje imię, nazwisko, logo banku i nr rachunku. wysłałem im potwierdzenie przelewu a co do wyciągu to napisałem im, że będę zmuszony ukryć dane osobowe (imię nazwisko nr konta) osób trzecich, które robiły do mnie przelewy lub ja robiłem do nich. wg zapisów RODO takie dane nie są niezbędne do postawionego przez LV bet celu, czyli weryfikacji mojej tożsamości. nic mi nie odpisali i cisza. pytanie moje brzmi czy bukmacher może żądać takich danych na wyciągu bankowym? pytam bo kolega został poproszony o takie same dokumenty. wysłał im wyciąg, ale z ukrytymi danymi osobowymi osób trzecich i odpisali mu na maila, iż jego konto zostało zamknięte a wygrane anulowane i powołali się na dwa punkty regulaminu mówiące m.in. o tym, iż jest on tzw. "słupem" ! napisał reklamację zbulwersowany i czeka na odpowiedź. zanim go poprosili o dokumenty to zlecił wypłatę na prawie 4 000 zł.
czy ktoś miał podobne przeboje a jeśli tak to jak się skończyły takie akcje? firma ma licencję MF, widnieje na liście legalnych buków na stronie MF, sponsorują kilka klubów w Polsce, twarzą świeci Kubuś Błaszczykowski itd. a próbują wyrolowywać ludzi tak prostymi sposobami rodem Pruszkowa lat 90tych??? 
konsultowałem sprawę wczoraj u Miejskiego Rzecznika Konsumentów i on mi wyraźnie podkreślił, iż nikt nie ma prawa żądać przekazywania danych osobowych innych niż te służące weryfikacji mojej tożsamości. tymczasem LV bet zamknął konto bo wyciąg bankowy miał ukryte imiona, nazwiska, numery kont osób trzecich. 
czy to jest legalne waszym zdaniem? czy dla nich powód jest nieistotny i zawsze sobie jakiś znajdą aby nie wypłacić wygranych środków? 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Poczytaj sobie wczesniejsze opinie o tym buku w tym dziale. Od kilku miesiecy maja duze problemy z plynnoscia finansowa. Ociagaja sie z wyplatami i wszyscy sie skarza. Szczerze mowiac to w ostatnim czasie na zadnego buka nie ma tyle skarg co na LV BET. Tutaj jest Pan prawnik @moneymakerbetting moze Ci cos podpowie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 1 lutego 2020 16:37 przez ranczo0123Poczytaj sobie wczesniejsze opinie o tym buku w tym dziale. Od kilku miesiecy maja duze problemy z plynnoscia finansowa. Ociagaja sie z wyplatami i wszyscy sie skarza. Szczerze mowiac to w ostatnim czasie na zadnego buka nie ma tyle skarg co na LV BET. Tutaj jest Pan prawnik @moneymakerbetting moze Ci cos podpowie.
rancho tym razem się z Tobą nie zgodzę... Gram od stycznia i też miałem dodatkową weryfikację w związku z bonusem i odbyła się megabłyskawicznie... W ciągu kilku min. od wysłania maila, o czym już tu pisałem. Przelewy na konto idą momentalnie co ma tylko ten buk i jego klon...

Niestety jak ludzie wykorzystują bonusy próbując po kilka razy na tą samą osobę buki robią dodatkowe weryfikacje... Tak było kiedyś i w bet365 i wszędzie i tylko w stosunku do Polaków... Miałem dawno temu też gdzieś żądanie wyciągu i po prostu wyedytowałem dane wrażliwe w jpg i mi zatwierdzili... Wyciąg jest chyba tylko wtedy potrzebny jak nie można wysłać potwierdzenia dokonania przelewu do nich ?

Ja bym tam się RODO nie przejmował bo ono obowiązuje tylko firmy, a nie ludzi... Buk jest legalny, zarejestrowany w PL więc niech kolega wyśle wyciąg i tyle... No chyba, że ma wpłaty za 100 kg czegoś białego to wtedy może nie... :) Pewno z punktu widzenia prawnego żądanie wyciągu z banku może być nielegalne bo np. wyciąg może zawierać dane wrażliwe jak np. zakup maski do zabawy bdsm :) z sex shopu, ale o orzecznictwie w tej sprawie nie słyszałem...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
@adamo80 ja nie mam z tym bukiem zadnej stycznosci i bazuje tylko i wylacznie na opinii innych userow. Jezeli widze, ze w dziale "Opinie LV BET" jest sam hejt na tego buka i masa problemow to jest to jasny znak zeby sie do niego nie pchac. Tym bardziej, ze nie oferuje on niczego nowego czego inne legalne buki nie maja. Moj post byl odpowiedzia na post innego usera, ktory napisal, ze gra w LV BET glownie na remisy meczow. Kazdy buk oferuje tego typu zdarzenie bo jest ono najbardziej podstawowe. Skoro widze full negatywnych opinii o danym buku i gram zdarzenie, ktore jest dostepne wszedzie to dlaczego mam sie pchac z kasa na niepewny grunt? Ja przede wszystkim poszukalbym innej opcji nawet nie ze wzgledu na ta kase z ktora moglby byc problem jesli chodzi o wyplate tylko po prostu w celu unikniecia zbednych nerwow i szarpaniny. Aha i w koncu naucz sie pisac moj nick bo juz mnie oczy bola jak za kazdym razem go przekrecasz ????
 
Do góry Bottom