>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Szwecja, Austria, Norwegia (09.01 - 26.01.2020)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Portugalia - Słowenia 
Słowenia @1.60
    
etoto
Portugalia na samym początku Mistrzostw zaskoczyła, tym że pokonała Francję. Zostali zweryfikowani przez bardzo dobrze grającą Norwegię i ostatnio przez średnio spisującą się Islandię, która to przegrała ze Słowenią 30:27. W tym meczu zgodnie z bukmacherami w roli faworyta stawiam Słowenię, która radzi sobie bardzo dobrze, wygrywając swoją grupę. 
Portugalia będzie musiała uważać na Jure Doleneca, który jest najskuteczniejszy w drużynie Słoweńców. 
Klemen Ferlin broni na poziomie 33%, co plasuje go na siódmym miejscu pod względem najlepszym bramkarzy, zaś portugalski bramkarz Quintana ma wynik 31%. 
Słowenia po swojej stronie ma na pewno bardziej doświadczony zespół, oprócz wspomnianego wcześniej Doleneca, mają jeszcze Zarabeca, Mackovskego czy też Janca. 
Wydaje mi się, że portugalski balonik pękł w meczu z Islandią. Na pewno napsują krwi swoim przeciwnikom, jednak to Słowenia będzie górą. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Węgry - Szwecja, Węgry +1.5, kurs 1.56    

Węgry walczą o półfinał Mistrzostw Europy, więc wygrana w tym meczu jest bardzo ważna. Szwedzi po awansie z grupy nie pokazali niczego specjalnego i ich rola faworyta wynika chyba tylko z atutu własnego boiska i dopingujących fanów. Węgry dysponują lepszym na papierze zespołem i na tych mistrzostwach są zdecydowanie bardziej regularni - poza porażką z Norwegią, z którą równą walkę może mieć chyba tylko Hiszpania - wykonali swoją pracę bardzo dobrze. Kursy na Węgrów cały czas spadają - korzystając z wysokiego kursu, proponuje bezpieczniejszą alternatywę, ale czuję, że handicap nie będzie potrzebny, bo wygrana może być efektowniejsza.
 
P 118

peterking

Użytkownik
Węgry (+1.5) - Szwecja
Fortuna @1.56
Bardzo wysoki kurs na zwycięstwo Węgrów na poziomie około 2,4. Ja jednak wybiorę opcję troszkę bezpieczniejszą bo zakładającą porażkę jedną bramką. Moim zdaniem mecz będzie bardzo wyrównany, na korzyść Szwedów przemawia ich hala oraz częściowo sędziowie, którzy mogą ciągnąć ich za uszy. Ale nadal Szwedzi grają tylko o ładne pożegnanie się z mistrzostwami, nie ugrali na nich nic. Presja ze strony kibiców nie podeszła im zbytnio. Ograli wyłącznie Szwajcarów i Polaków i to ledwo co im się udało.
Węgrzy natomiast po wygranej ze Słowenią są na 2 miejscu premiowanym grą w półfinale i śmiało będą walczyć o awans dalej. 
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 09:38 przez k0r0niarzSzwecja - Węgry @2.49 STS
Nikt chyba nie jest w stanie wytłumaczyć czemu mamy taki kurs na Węgrów poza tym że Szwedzi grają u siebie i mają lepszy personalnie skład ale co z tego jak grają tragicznie. Węgrzy grają o awans i mają na to na prawdę duże szansę bo wystarczy im wygrać 2 mecze i liczyć że Słoweńcy potkną się dzisiaj albo z Norwegami na co jest duża szansa chyba że Norwegowie odpuszczą mecz bo przegrywając bodajże 3 bramkami nadal będą mieli 1 miejsce jeśli dziś wygrają. Natomiast Szwedzi grają o przysłowiową pietruszkę nie mając szans chyba nawet na 3 miejsce, przegrali ze Słowenią, dostali straszne lanie od Portugalii i przegrali tylko 3 bramkami z Norwegią jednak tam Norwegowie cały czas mieli mecz pod kontrolą. Węgrzy za to stracili jedynie punkty z Norwegią i remisując z Danią i pokonali choćby Słowenię czy rozbili w 2 połowie Islandię. 
PortugaliaSłowenia @1.56 Fortuna 
Portugalią mimo ogrania Szwedów i Francuzów to nadal jak dla mnie nie jest która może bić się awans do najlepszej 4 zostali zweryfikowani przez Islandię 2 dni temu i Norwegów kilka dni wcześniej, nie mają zawodników na miarę topu Europejskiego, natomiast Słoweńcy również jak Węgrzy biją się o awans i muszą koniecznie dzisiaj wygrać, Portugalią nawet przy 2 zwycięstwach może nie wyjść z grupy. Spodziewam się wygranej Słoweńcòw 2-3 bramkami jako że nie wygrywają swoich meczów znaczną ilością bramek
do tego Norwegia @1.33 Fortuna 
Tutaj to chyba formalność i nie trzeba nic dodawać.
ja chętnie pogram wszystko odwrotnie :)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Węgry - Szwecja
Szwecja 2,00

Ja się trochę nie zgadzam z przedmówcami wyżej, że Szwecja o nic nie gra... Po 1 gra o zmazanie plamy jakim jest ostatnie miejsce w grupie przed własną publicznością - w dość łatwej grupie gdzie wymija ich Islandia, Portugalia czy Węgry. Po 2 Szwecja wygrywając 2 mecze może jeszcze awansować na 3 miejsce w grupie oczywiście z optymistycznymi wynikami dla nich w pozostałych meczach i jeszcze mogą zając 5 miejsce na tym turnieju i jak by nie było mogą zmazać jeszcze plamę fatalnych mistrzostw dla nich.

Węgrzy chyba dla wszystkich największa niespodzianka, pokonując Słowenię bardzo zbliżyli się do awansu do półfinału. Myślę, że sami nie spodziewali się, że mogą być w najlepszej 4órce. Szwecja już ten turniej przegrała (w takim sensie, że nie awansowała do półfinału co było dla nich celem), rozegrała bardzo źle 2gą rundę i zajmują ostatnie miejsce. Grają u siebie i myślę, że zrobią wszystko aby być w grupie na 3 miejscu i walczyć o 5 miejsce w turnieju gdzie nieco uratowali by troszkę ten turniej ale aby tak się stało MUSZĄ wygrać pozostałe 2 spotkania i liczyć na dobre dla nich wyniki pozostałych meczy. Uważam, że potencjał Szwecji jest dużo większy niż Węgier.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 13:38 przez ar0nekCzy wygrana Norwegow nie jest zbyt oczywista? A na takich właśnie spotkaniach ludzie przegrywaja swoje pieniądze.
Norwegia - Islandia x2 @3.42 1xbet
Norwegią niby 1 miejsce w grupie na razie ale jeszcze 2 mecze, dzisiejszy i ze Słowenią więc raczej nie będzie tu kalkulowania ze strony Wikingów.Do zdobycia 4 pkt dla każdej z drużyn więc teoretycznie wszystkie oprócz Szwecji zachowały szansę.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Węgry - Szwecja
liczba goli powyżej 54,5 gola
@ 2.80 FORTUNA

Ja w ostatnim dzisiejszym meczu trzeciej rundy zasadniczej próbuję wyłapać over bramkowy po bardzo atrakcyjnym kursie. Co do zwycięzcy to każdy może wygrać to spotkanie, dlatego nie podejmuję się wskazania faworyta w tym meczu. Szwedzi w swoim poprzednim meczu ulegli Norwegom 23:20, z kolei Węgrzy zakończyli zwycięską serię Słowenii 28:29.
W pierwszej połowie pojedynku pomiędzy Węgrami a Słoweńcami lepiej prezentowali się Ci drudzy, mając więcej lepszych fragmentów o czym świadczy fakt, że prowadzili już 4 bramkami, jednak w drugiej połowie ich ofensywa stanęła jak zaczarowana. Szczypiornistom ze Słowenii pomiędzy 31. a 40. minutą udało się strzelić tylko jednego gola. Tak fatalna postawa doprowadziła do sytuacji, że na kwadrans przed końcem to Węgrzy wysunęli się na prowadzenie i to oni cieszyli się z końcowego zwycięstwa, do którego poprowadził ich Bence Banhidi, który rzucił 9 goli oddając 10 rzutów!
Szwedzi z kolei to drużyna, która gra przed własną publicznością lecz w meczu z Norwegami nie byli faworytami. Tym razem jednak przewidywania ekspertów i przedmeczowe oczekiwania potwierdziły się w 100%. Norwescy szczypiorniści tylko w dwóch momentach meczu ze Szwedami nie byli na prowadzeniu, a miało to miejsce w pierwszej połowie przy remisach 1:1 i 5:5. Po drugiej kolejce fazy zasadniczej Norwegia jest liderem grupy a Szwecja zamyka ją z zerowym dorobkiem punktowym.
Dziś liczę na bardzo otwarte spotkanie z obydwu stron, w którym zobaczymy dużą ilość goli. W meczach Węgrów, które liczą się w fazie zasadniczej padało średnio 54,67 bramki/mecz. Zdecydowanie gorzej ta statystyka wygląda jeśli chodzi o Szwedów, bowiem w ich meczach padało średnio 47,67 gola. Jednak jeśli chcą chociaż w małym stopniu zmyć blamaż, muszą się w końcu odblokować i zacząć zdobywać bramki.


 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Węgry - Szwecja powyżej 50.5 bramki @1.66  
etoto
No dobrze, to ja pójdę trochę bezpieczniej niż kolega wyżej. W dwóch wcześniejszych spotkaniach byliśmy świadkami sporej ilości bramek, miejmy nadzieję, że w tym spotkaniu będzie podobnie. 
Ciężko jest wskazać faworyta. Bukmacherzy faworyzują zespół Szwedzki, który to (chyba) zawiódł wszystkich. Trzy porażki. Za to na plus Węgrzy, którzy mają szansę na grę w półfinale. Żeby tak się stało, to dziś muszą wygrać. Nie ma co patrzeć na innych i kalkulować. Pokonali Islandię, Słowenię w zaciętym boju i ulegli znakomitej Norwegii. 
Mam nadzieję, że będzie to otwarte starcie. Szwedzi powinni chcieć zmazać "plamę" którą pozostawili w poprzednich spotkaniach, zaś Węgrzy walczą o dużo dużo więcej. 
Średnia bramek na mecz Węgrów wynosi 26,4. Szwedzi wyglądają ciut gorzej - 24,6. 
Sumując, to wychodzi równiutkie 51 bramki. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Czechy - Niemcy 
under 54,5 @1,94 Fortuna
W ostatnim spotkaniu Niemiec z Austrią  stawiałem handicap+4,5 na Austrię. Po pierwszej połowie można było mieć jeszcze nadzieję że Austria być może będzie grała na równi z Niemcami , a tu niespodzianka . Niedość że kiepska skuteczność Austrii to jeszcze lepsza Niemiec. No i skuteczność bramkarza . Niemcy pokazały że są zespołem z najwyższej półki nie tylko europejskiej. W meczu z Czechami są zdecydowanym faworytem i sądzę , że nie będą się za bardzo przemęczać. Czechy rzucają mało bramek w całym turnieju , Niemcy i tak lepszego miejsca niż trzecie nie zajmą , ale będą chcieli wygrać aby zakończyć tą fazę turnieju z podniesioną głową . Jak będzie szło dobrze myślę że trener da szansę odpoczynku kluczowym zawodnikom. Bez spiny i zbytniego przemęczenia
 
 
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Islandia - Szwecja
Szwecja @ 1.51 Betclic   

Nie ma jeszcze pełnej oferty na jutro, bo mecz Węgier ze Szwecją wciąż trwa, jednak moim zdaniem jutro warto pójść w stronę Szwecji. Grają u siebie, jeśli wygrają dzisiaj z Węgrami wciąż jest szansa na 3 miejsce w grupie i zagranie meczu o 5 miejsce. Poza tym Islandia nie gra już o nic, nawet jeśli dzisiaj Węgry przegrają ze Szwecją, to i tak nie przeskoczą w ich tabeli, więc nie grają w meczu o miejsca 5-6, a już wiadomo, że zajęcie nawet 6 miejsca da udział w turnieju kwalifikacyjnym do ME. Ostatnio nie wychodziło trochę szukanie value, więc zagram coś mniej ryzykownego, choć nastawiam się już bardziej na fazę pucharową.

Byłbym też ostrożny w typowaniu Norwegii ze Słowenią, kurs na Słoweńców kusi, ale Norwegia będzie miała ten komfort wybrania sobie przeciwnika w półfinale, chyba, że podejdą do tego z myślą, że żeby zdobyć złoto, trzeba wygrać z każdym. Tak czy siak nawet jak będą mogli wybierać, nie wiadomo kto im bardziej będzie leżał, z Hiszpanią nie potrafili wygrać od dawna, ale i Chorwaci są dla nich ciężkim przeciwnikiem, tyle, że są osłabieni i to może zdecydować, że bardziej będą chcieli zagrać z Chorwacją.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania - Hiszpania @1,75 fortuna   
 Mecz o pierwsze miejsce w grupie czyli walka o uniknięcie w półfinale prawdopodobnie Norwegii która raczej wygra swoją grupę. Zapowiada się tutaj interesujące spotkanie zespołów które mają odmienne style czyli Chorwacja mało traci i nie wiele więcej zazwyczaj rzuca wygrywając skromnie lub minimalnie a Hiszpanią która rzuca wiele bramek i pewnie wygrywa (najbliżej była Austria tracąc 4 bramki). Stawiam tutaj na Hiszpanię bo po prostu lepiej i pewniej się prezentują, można powiedzieć, że bez kłopotów wygrywają wszystkie kolejne mecze w przeciwieństwie do Chorwacji gdzie ostatnio z Niemcami dość szczęśliwie wygrali a z Czechami ledwo jedną bramką. Zupełnie nie skreślam Chorwacji, ale nie wiele za nimi przemawia. Upatrywał bym ich szans głównie w obronie gdzie dobrze grają, tylko z tak dobrym zespołem jak Hiszpania się jeszcze nie mierzyli i nawet Niemcy trochę odstawali gdzie przecież Chorwacja miała spore problemy. Odpuszczania nie będzie bo ewentualna porażka będzie skutkować 2 miejscem i prawdopodobny mecz w półfinale z Norwegią która spisuje się tutaj świetnie i głównie obok właśnie Hiszpanii jest stawiana w gronie faworytów do wygrania całych ME. Natomiast wygrana pozwoli na mecz ze słabszym zespołem Słowenia/Węgry i dużo łatwiejszą drogę do finału 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Hiszpania Chorwacja powyżej 25,5 bramki 1,82 Forbet   22
Nie ma jeszcze linii na jutrzejszy mecz na zawodników, a nie będzie kiedy sprawdzić tego. Liczę jutro na ciekawy i równy mecz. Jest o co walczyć, bo na Norwegów lepiej trafić dopiero w finale.
Hiszpanie typowo overowa ekipa, dużo rzucają i sporo tracą. Chorwaci natomiast ze słabszymi rywalami pozwalają sobie na trochę luzu, ale jak przychodzi zmierzyć się z kimś mocnym to pada mało bramek. Hiszpanom po 25 bramek tutaj rzucały Holandia i Czechy, 26 rzuciła Austria. Defensywa to nie jest ich najmocniejsza strona, ale atak potrafi tyle nabić, że nie muszą się tym przejmować.
Chorwaci z Niemcami, a więc podobnie mocnym rywalem 25 trafień. W ogóle to było dobre ostatnie 15-20 minut w ich wykonaniu ale I połowa bardzo słaba. Nie potrafili wykorzystać tych wszystkich kar rywali, słaba skuteczność w ataku. Tutaj przy mniej wymagającej obronie rywali powinno być łatwiej zdobywać bramki. To też nie jest tak, że te wyniki graczy z Bałkanów zawsze są niskie. Jeśli gra obronna działa jak należy to i mało rzucają. Natomiast, kiedy rywal radzi sobie nieźle i rzuca więcej to i oni podkręcają tempo, grają mniej ostrożnie i te wyniki są wyższe. Przy Hiszpanach będzie ciężko stracić mniej niż ok 25 i liczę, że Chorwaci będą trzymać dystans. Dla mnie osobiście nieznacznie większymi faworytami do wygranej tego spotkania są właśnie oni.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania dla mnie no bet.
Oba zespoły z awansem i nie wiadomo z kim zagraja w 1/2 więc mogą ten mecz potraktować ulgowo i dać odpocząć czołowym zawodnikom  przed faza play off. 
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Panowie fachowcy, czy kurs na Węgrów to nie jest przesada? W przypadku remisu lub wygranej zapewnią sobie walkę o miejsce 5, a z Portugalii ewidentnie zeszło powietrze. 
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 21 stycznia 2020 21:41 przez chamberlainIslandia - Szwecja
Szwecja @ 1.51 Betclic

Nie ma jeszcze pełnej oferty na jutro, bo mecz Węgier ze Szwecją wciąż trwa, jednak moim zdaniem jutro warto pójść w stronę Szwecji. Grają u siebie, jeśli wygrają dzisiaj z Węgrami wciąż jest szansa na 3 miejsce w grupie i zagranie meczu o 5 miejsce. Poza tym Islandia nie gra już o nic, nawet jeśli dzisiaj Węgry przegrają ze Szwecją, to i tak nie przeskoczą w ich tabeli, więc nie grają w meczu o miejsca 5-6, a już wiadomo, że zajęcie nawet 6 miejsca da udział w turnieju kwalifikacyjnym do ME. Ostatnio nie wychodziło trochę szukanie value, więc zagram coś mniej ryzykownego, choć nastawiam się już bardziej na fazę pucharową.

Byłbym też ostrożny w typowaniu Norwegii ze Słowenią, kurs na Słoweńców kusi, ale Norwegia będzie miała ten komfort wybrania sobie przeciwnika w półfinale, chyba, że podejdą do tego z myślą, że żeby zdobyć złoto, trzeba wygrać z każdym. Tak czy siak nawet jak będą mogli wybierać, nie wiadomo kto im bardziej będzie leżał, z Hiszpanią nie potrafili wygrać od dawna, ale i Chorwaci są dla nich ciężkim przeciwnikiem, tyle, że są osłabieni i to może zdecydować, że bardziej będą chcieli zagrać z Chorwacją.
Islandia wygrywając ze Szwecją przy jednoczesnej wygranej Portugalii z Węgrami nie zapewni awansu Islandii do gry o 5 miejsce ? Szwecja przegrywając automatycznie traci szanse na grę o miejsce 5 i awans do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk tak ?
 
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
@brylant W tej sytuacji liczona będzie mała tabela pomiędzy Węgrami, Portugalią i Islandią, wszystkie miałyby taką samą ilość punktów i bilans zwycięstw, liczyłby się bilans bramkowy pomiędzy tymi dwiema drużynami, a w tej chwili przedstawia się to następująco:

1. Węgry +6 (po jednym spotkaniu)
2. Portugalia -3 (po jednym spotkaniu)
3. Islandia -3 (po dwóch spotkaniach)

Nawet jak Portugalia wygra, tak samo jak Islandia, to w małej tabeli Portugalczycy i tak ich wyprzedzą.

Co do Szwecji oni mają miejsce w III turnieju kwalifikacyjnym, za zajęcie 5 miejsca w MŚ w 2019, także też nie grają tu o nic, ale jak ktoś pisał wyżej, wciąż mogą zmazać trochę plamę po słabym turnieju i będą chcieli zająć jak najwyższe miejsce, choć na 3 miejsce w grupie też już za bardzo szans nie mają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 49

ultrasavanti8

Użytkownik
Czechy - Niemcy
over 52.5 @1.42
Fortuna

Ostatnie spotkanie fazy zasadniczej. Pewna awansu do kolejnej fazy reprezentacja Niemiec podejmie grających o pietruszkę Czechów. Niemcy w ostatnim spotkaniu rozgromili wręcz Austriaków, na których value widziało wielu typerów. Czesi natomiast w obecnej fazie przegrali wszystkie spotkania i nie zanosi się na to, aby w dzisiejszym spotkaniu zdobyli pierwsze punkty. Ja idę w stronę liczby bramek, ponieważ w grupie wszystko jest rozstrzygnięte i kursy na Niemców mnie nie przekonują. Przekonuje mnie natomiast linia bramkowa wystawiona przez fortunę, na więcej niż 52 bramki możemy złapać dobry moim zdaniem kurs 1.42. Czesi zapewne wielu bramek nie rzucą, ale Niemcy myślę nawet w rezerwowym składzie są w stanie rzucić powyżej 30 bramek. Zrobili to już na tych mistrzostwach 3 krotnie, w ostatnim spotkaniu z Austrią (34), a także Białorusią (31) i Niderlandami (34). Mój typ to powyżej 52 bramek w spotkaniu.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
NorwegiaSłowenia @3.05 Fortuna
Norwegia gra o pietruszkę bo wydaje mi się że nie robi im wielkiej różnicy czy zagrają z Chorwacją czy Hiszpanią może Chorwacja jest delikatnie słabsza ale lepiej zachować siły na półfinał niż zmęczyć się dzisiaj bo grają za 2 dni a do tego dochodzi jeszcze podróż z Malmo do Sztokholmu. Jeśli Węgrzy wygrają z Portugalią, Słowenia będzie potrzebowała przynajmniej remisu i wydaje mi się że kurs spadnie do okolic 2.0 I wolę pograć teraz po ponad 3, a jeśli jeszcze Chorwaci ograją Hiszpanów to nie mam wątpliwości że Norwegowie odpuszczą i zagrają rezerwami.
Do tego Węgry po @2.77 jeśli chcą się liczyć jeszcze w walce o awans muszą wygrać a Portugalia nawet przy wygranej nie będzie pewna 3 miejsca 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom